Anastasia Beverly Hills, AmRezy, Highlighter (Rozświetlacz do twarzy)

Anastasia Beverly Hills, AmRezy, Highlighter (Rozświetlacz do twarzy)

Niesamowity blask na policzkach z udziałem tego rozświetlacza sprawi, że nikt nie przejszie obok Ciebie obojętnie! Wygodne opakowanie z lusterkiem.

prasowane

Rozswietlacz do twarzy

+ wygodne opakowanie
+ ładna, uniwersalna kolorystyka
+ trwałość
+ wydajność
+ kultowy produkt
+ dostępność
+ ładnie prezentuje się na skórze
+ nie podrażnia skóry
+ bezproblemowa aplikacja
+ ładna szata graficzna

- cena

Przekopałam pół internetu, żeby go kupić ale mam! I teraz po latach nie chce się wykończyć- on jest chyba nieśmiertelny xD

Tak jak w tytule.. przekopałam wszystko, żeby go zdobyć i w końcu udało mi się zamówić z zagranicznej strony.

Opakowanie to jest BAJKA - dopieszczone w każdym calu, luksusowe, eleganckie

Solidne zamykanie, środku lusterko no i ON- cudowny rozswietlacz.

Dlaczego taki dobry...
Bo tworzy taflę?
Bo wygląda jakby był mokry, a skóra nawilżona?
Bo jest to forma toppera bez bazy pigmentowej pozostawiającej kolejną pudrową warstwę?
Bo pięknie lśni i nie ma mowy o drobinach i brokacie?
Bo ma naprawdę dobry odcień i dobraną tonację?
Tak- właśnie dlatego jest taki dobry

Wydajny jak żaden inny

Osobiście nakładam wachlarzykiem mbrush

Cena absolutnie adekwatna do jakości i jakości wykonania opakowania - naprawdę warto!

Szkoda, że to był produkt limitowany

Cudo ❤️

Pokochałam ten rozświetlacz od pierwszego użycia.
Daje przepiękny efekt tafli. Cudownie rozświetla twarz i podkreśla kości policzkowe. Efekt jaki daje jest wyraźny, ale jednocześnie naturalny.
Choć lekko wpada w żółte/ złote tony to mimo wszystko świetnie wygląda nawet na bladziochach takich jak ja. Śmiało nadaje się na co dzień, ale za jego pomoca można stworzyć też bardziej wieczorowy, imprezowy look.
Bardzo podoba mi się, że błysk, który uzyskujemy za pomocą tego rozświetlacza jest delikatny, nie ma wyraźnych tanio wyglądających drobinek. Rożświetlacz fajnie wtapia się w skórę.
Jest odporny na ścieranie, utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.
Nie zapchał mi cery, ani nie wyrządził innych szkód.
Szkoda, że jest to edycja limitowana, na szczęście udało mi się odkupić drugie opakowanie.
Duży plus za wydajność, pierwsze opakowanie które miałam starczyło mi na ponad rok czasu dość intensywnego używania.

Cudowny

Nie mam słów zachwytu dla tego rozswietlacza, jest cudowny, pieknie wygląda na skórze mieni się tak że widać nas z kosmosu. Dodatkowo jest wydajny, uważam że pasuje do każdej karnacji i do każdego rodzaju włosów. Nie widzę misusow same plusy

Jeśli królową chcesz zostać imprezy, musisz użyć rozświetlacza AMREZY !

Nie będę owijała w bawełnę ani lała wody. To najlepszy rozświetlacz jakiego używałam. Jest niesamowicie wydajny. Należę do osób, które raczej z rozwagą używają rozświetlacza na co dzień, uważam, żeby nie przesadzić. Używam go od ponad roku i zużuycie jest bardzo bardzo niewielkie.
Pięknie stapia się z cerą (nawet moją bladą) i daje bardzo naturalny efekt <3.

Rewelacja

Świetny, kultowy już produkt. Rozświetlacz idealnie nadaje się do każdego typu karnacji. Daje efekt tafli. Idealnie się aplikuje, rozprowadza i uzupełnia makijaż. Pięknie podkreśla kości policzkowe. Ma złocisty kolor. Jest wydajny. Posiada ładne opakowanie.

Jeden z najlepszych rozświetlaczy jakie miałam.

Piszę tą recenzje, długo po tym jak został on wycofany ze sprzedaży.
Przeszłam przez 2 opakowania tego rozświetlacza, zaczęłam tydzień temu trzecie. To mówi wiele.

Jeśli chodzi o rozświetlacze, mimo ogromnej ich kolekcji jestem bardzo wybredna.
Zalezy mi na tym, aby dopasowywał się on do cery, nie podkreślał faktury skóry i minimalnych niedoskonałości na kościach policzkowych, dawał przepiękne glow, odbijał mocno światło i nie był tylko smuga marnego i taniego błysku.
Ten rozświetlacz właśnie taki jest. Doskonały.
Ma szampański odcień, chociaż po widoku jaki mamy może się wydawać, że jest to złoto. Nie jest. Ma idealny dla każdego koloru cery odcień. Stosowałam go na klientkach, które były blade, opalone czy naprawdę ciemnej karnacji. Na każdej z nich sprawdził się rewelacyjnie.

Używam go na codzień i na większe wyjścia, bo można go stopniować co jest mocnym plusem. Nie podkreśla faktury skóry, przez co wygląda jeszcze bardziej obłędnie. Pięknie odbija światło. Nakładając go czuję się jak gwiazda.

Rozświetlacz pięknie się klei do przypudrowanej cery, ale wiadomo, że najlepiej go nałożyć na plastyczny podkład, wtedy efekt jest jeszcze bardziej cudowny.
Mega mi się też podoba nałożony na mokro. Wszystko to kwestia gustu, mi pasuje każda opcja :)

Jest bardzo wydajny, bardzo. Ma solidne opakowanie i świetnej jakości, prawdziwe lusterko. Bardzo ubolewam nad tym, że został wycofany. Mam nadzieję, że wróci, wtedy zrobię sobie zapas na resztę życia. :D

Ukochany i najlepszy

Spokojnie mogę powiedzieć, że jest to najlepszy rozświetlacz jaki tylko miałam ❤️ Mam ogromną nadzieję, że kiedyś wróci do sprzedaży, bo coraz mniej go posiadam, nad czym ubolewam.
Odcień jest przepiękny, szampański, nie za ciemny, nie za jasny. Cudownie odbija świtało i sprawia, że od razu makijaż twarzy mi się bardziej podoba. W ciągu dnia się nie ściera, utrzymuje się idealnie. Stosuje go również w kąciku oka i wspaniale rozbudza spojrzenie.
Co tu dużo mówić, szkoda, że nie można już go dorwać...❤️

Cudowny produkt!

Rozświetlacz który na zawsze znalazł miejsce w mojej kosmetyczce. Idealnie prezentuje się na mojej bladej skórze, jak i na bardziej opalonej skórze u klientek. Polecam również aplikować na ruchomą powiekę oka i w kąciku. :)

Ten rozświetlacz jest po prostu świetny.
Bardzo ładny złoty kolor, śliczne tłoczenie, łatwo się aplikuje, efekt można stopniować, daje piękny blask. I do tego bardzo ładne opakowanie z lusterkiem. Szkoda, że jest to edycja limitowana ale mam nadzieje, że kiedyś wejdzie do stałej kolekcji. Cena jest dosyć wysoka ale w zamian dostajemy świetny i wydajny produkt w ładnym opakowaniu.

Najlepszy w historii rozświetlacz!

Zacznę może od tego, że mam dwa. Pierwszy kupiłam podczas premiery i zakochałam się w nim do tego stopnia, że przy drugim rzucie kupiłam kolejny. jest wart absolutnie każdej złotówki. Czemu?

Jest to rozświetlacz, który mogę określić jako produkt wypiekany - przynajmniej tak się zachowuje zarówno w opakowaniu, jak i podczas nakładania. Najlepiej sprawdza się nakładany gąbeczką do makijażu - wtedy otrzymujemy piękny błysk, który ślicznie wyglądający na kościach jarzmowych. Nie jest na przezroczystej bazie, dlatego mimo wszystko trzeba uważać - dla mnie ma idealny ton. Wpada on raczej w ciepłe, żółte tony i ten blask... Nigdy nie spotkałam się z niczym co tak pięknie wyglądałoby na moich policzkach. Efekt utrzymuje się cały dzień. Z powodzeniem używam go nie tylko jak klasycznego rozświetlacza, ale także na całą powiekę jako cień, w wewnętrznych kącikach oczu, a nawet na środek ust, aby były nieco pełniejsze.

Mój Hit

Z całą pewnością moge stwierdzić, że to najlepszy rozświetlacz jaki używałam. Błysk można budować od subtelnego po bijący po oczach. Nie podkreśla porów, nadaje skórze naturalny blask.