Wella, Deluxe Wonder Volume & Protection Hairspray (Lakier do włosów)

Wella, Deluxe Wonder Volume & Protection Hairspray (Lakier do włosów)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.64/5

Idealny kompromis. Lakier do włosów nadający objętość i stanowiący ochronę w jednym produkcie. Z keratynowym kompleksem ochronnym KERASHIELD 5™, który pomaga chronić Twoje włosy przed 5 czynnikami, takimi jak:
1. Uszkodzenia mechaniczne

lekkie
Utrwalenie
mocne

Lakier do włosów, Wunder Volumen Deluxe , Wella

Lakier do włosów Wunder Volumen Deluxe marki Wella kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie zawiera 250 ml kosmetyku zapłaciłam około 18 zł.
Lakieru do włosów używam okazjonalnie, nie stosuję go codziennie, mam proste cienkie włosy które co prawda są podatne na modelowanie jednak dość szybko wracają do swojego pierwotnego kształtu.
Lakier Wunder Volumen nie skleja włosów nie tworzy skorupy na włosach.
Dodatkowy plus za atomizer który dobrze rozpyla lakier
Podsumowując lakier całkiem dobrze utrwala fryzurę a jednocześnie włosy wyglądają naturalnie, nie skleja włosów, nie obciąża, nie przesusza.
Nie jest to mój hit ale na pewno jeszcze do niego wrócę choć nim go zużyję to jeszcze potrwa bo lakier jest bardzo wydajny. Polecam!

Super lakier za niską cenę.

Lakier kupiłam w drogerii Hebe, nie skleja włosów, dobrze się wyczesuje, nadaje włosom objętości. Za niską cenę lakier starcza na długo i ładnie pachnie.
Lakier nie podrażnia skalpu, nie wysusza włosów, jest tani.

Daje volume

Natura niestety nie obdarowała mnie bujną czuprynką, więc mam dwie opcje - albo poddać się naturze i chodzić z przyklapem na głowie albo stosować produkty, które pomogą mi zwiększyć objętość. Zdecydowanie wybieram drugą opcję.
Lakier kupiłam w drogerii Hebe za ok 20 zł.
Mój sposób stosowania:
Spryskuje każdą partię włosów u nasady z odległości wyciągniętej ręki. Następnie roztrzepuję włosy, by później je wyczesać i spryskać ponownie dla utrwalania (bez sensu ale działa).
Zapach tego lakieru niczym się nie wyróżnia spośród innych dostępnych na rynku. Atomizer ani razu mnie nie zawiódł.
Nie skleja włosów i nie tworzy efektu hełmu, co jest atutem. Bardzo zainteresował mnie kompleks ochronny zawarty w tym kosmetyku, jednak nie jest to w żaden sposób do udowodnienia podczas stosowania.
Lakier dobrze się wyczesuje. Moc lakieru oceniam na 3, mimo że producent obiecuje moc na poziomie 4. Zdecydowanie nie nadaje się do wymagających stylizacji.
Jeśli chodzi o volume - owszem, jest i to nawet z całkiem dobrym efektem.

Nie wiem czy zakupię go ponownie, ponieważ liczę na to, że znajdę swój ideał.

Ok

Lakier jest całkiem okej jak za tą cenę. Utrwala stylizacje, nie skleja włosów i starcza na długo. Zapach też ma całkiem przyjemny. Nie jest duszący jak to czasami bywa.

Jeny, to jest dramat!

Śmiało mogę nazwać się lakierowym specem, a przynajmniej lakierowym świrem - to mój must-have, nie wyobrażam sobie stylizacji bez użycia lakieru, a że włosy mam wymagające, to i poprzeczka jest zawieszona wysoko.
Z lakierami Welli mam relację love-hate - wszystko zależy, który to lakier, bo miewali oni lakiery naprawdę świetne (jak np Heat Creations, Style&Repair czy Schockwaves, które uwielbiam), jak i lakiery totalnie beznadziejne.
Recenzowany Deluxe Wonder zalicza się niestety do tej drugiej kategorii - krótko mówiąc - skleja jak klej w płynie, nie utrwala prawie wcale (chyba, że sklejenie jest tu rozumiane jako utrwalenie...) i do tego rozpylacz jest wadliwy!

ZALETY:
+Ładne opakowanie - mam oczywiście na myśli szatę graficzną, bo jest po prostu ładna.
+Przyjemny zapach - akurat tutaj większość lakierów Wella nie odbiega od normy, zapach jest delikatny i nieduszący.
+Lakier nie podrażnia skalpu (stosuję lakiery u nasady, aby utrzymać objętość włosów).
+Nie wysusza włosów.
+Jest niedrogi.

WADY:
-Wadliwy rozpylacz - od samego początku pryskał nierównomiernie, do tego non stop się zakleja i muszę go czyścić, co jest upierdliwe i co przy lakierze nie powinno mieć miejsca!
-Koszmarnie skleja włosy - być może to wina rozpylacza, nie wiem - ale nawet wtedy, gdy spryskuję włosy z daleka, to są one sklejone i sztywne i za cholerę nie umiem znaleźć sposobu, by ten lakier tego nie robił.
-Praktycznie nie utrwala - usztywnia i daje efekt peruki - włosy nienaturalnie błyszczą i nie są sprężyste, a przeczesanie ich czy nawet dotknięcie ręką powoduje, że efekt zanika. Jestem w szoku, naprawdę!
-Nie da się go wyczesać z włosów, zostawia na nich paskudny, biały osad.
-Obietnice, jakoby chronił przed promieniami UV, wilgocią, puszeniem to można włożyć między bajki - ale uznaję to za wadę, bo skoro producent obiecał, a tego nie ma, to JEST TO WADA.
-Niewydajny, ale co się dziwić - przy wadliwym rozpylaczu spodziewałam się tego.

Podsumowując - to jeden z najgorszych lakierów, jakie znam - nie spełnia żadnych obietnic producenta i nie wywiązuje się ze swojej podstawowej roli, jaką jest utrwalenie fryzury. Skleja, oblepia, usztywnia, ale nic a nic nie utrwala, nie da się go normalnie wyczesać i jeszcze irytuje tym rozpylaczem.
Absolutnie nie mogę go polecić - Wella ma w swojej ofercie genialne lakiery, jednak ten z pewnością do nich nie należy.

Oj nie zgodzę się z tymi Ochami i Achami nad tym lakierem...

Trudno. Nie wiem czy znaczenie ma fakt nie brania udziału w teście...? :) To moja subiektywna ocena, ale wierzcie przefiltrowałam parę stron recenzji tego lakieru i naprawdę rzetelne znalazłam może trzy..?
Wiecie, że mam wrażenie, że u mnie po prostu jest wadliwy psikacz albo nie działa. Czy mam pecha i trafił mi się wadliwy egzemplarz...? Pojęcia nie mam, ale widzę, ż e któraś z koleżanek też pisała o tym, że się zakleja więc ośmielam się twierdzić, że to jego upierdliwa cecha. Wypsikuje mi wodę a nie rozpyla mgiełkę. Coś tam staram się z nim zrobić , ale nie jest to łatwe bo wierzcie jak taka ilość lakieru osiada na włosach to je po prostu skleja..:( Żeby nie było wodą przemywałam nie raz..;)
Zła jestem ,że go kupiłam, ale była strasznie ciekawa tej nowości, a że moje włosy są cienkie choć jest ich trochę to oczekiwałam mega Volume i w ogóle :)
Niestety efekt popsuł psikacz. Choć jeśli chodzi o Volume to powiem Wam ,że znając lakiery Welli te wcześniejsze mam wrażenie ,że tu nic się nie zmieniło, że tamte mają takie same działanie jak ten , a ten to inna szata graficzna po prostu..
Czy chroni...? Nie jesteśmy chyba w stanie nawet tego ocenić. Utrwala jak utrwala..tak jak poprzednie wypusty . Welli lakiery nigdy nie sklejały włosów i zostawiały je elastyczne to trzeba przyznać.
U mnie szału nie ma. Wellę znam i lubię , ale tu zawiódł mnie psikacz i czekam na recenzję czy i kogoś coś podobnego spotkała. Swój kupiłam w Ross na promocji...a jakże:)

Lakier do włosów Deluxe od Wella.

Nie używam zbyt często lakierów czy pianek do włosów, ale lubię mieć na wszelki wypadek w swoich zapasach.
Zazwyczaj w lakierach denerwuje mnie ich zapach.
W tym przypadku zapach jest bardzo świeży i ładny. Lakier ma moc 5 na 5 (ultra strong hold), ale moi zdaniem jest to dobre, mocne subtelne utrwalenie bez żadnego stronga.
Lakier delikatnie unosi włosy u nasady. Nie obciąża włosów i nie robi "hełmu". Nie umiem stwierdzić czy chroni włosy przed czynnikami wypisanymi przez producenta, ale na pewno ich nie niszcz i nie przesusza. Włosy nie są sklejone i wyglądają na zdrowe.
Opakowanie jest bardzo wygodne. Przy rzadkim używaniu wlot lubi się zakleić, ale odrobina wody wystarczy żeby wszystko było znowu sprawne.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

nie dla świadomej pielęgnacji

O ile pianka z tej serii bardzo przypadła mi do gustu - to jednak lakier nie dla mnie.
Po pierwsze minus za skład - na pierwszym miejscu alkohol denat - czyli składnik silnie drażniący. Więc dla mnie już przekreślony na starcie. Ale dałam do przetestowania mojemu mężowi, który jest dosłownie specem od lakierów :P Bardzo się ucieszył, bo jak stwierdził "lakiery Wella są dobre" . Więc jego wrażenia co do lakieru są zadowalające. Dla mnie jak używa lakieru jest nie do zniesienia zapach, on twierdzi że norma i że czasami lakiery gorzej "pachną". Ogólnie ma włosy cienkie i zaczesuje ja do góry, a fryzura musi być trwała i nie rozsypująca. Lakier spełnił jego oczekiwania, bo nie potrzebna była duża ilość rozpylenia aby nadać fryzurze odpowiedniego kształtu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lakier który nie skleja wlosow

Ważne w lakierach, przynajmniej dla mnie jest to żeby nie sklejałby włosów. I ten właśnie taki jest, nie czuję, żeby były obciążone, nie robi na głowie efektu skorupy, można go fajnie zaaplikować i fryzura będzie dobrze utrwalona na długo. Dodatkowo chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi, przesuszeniem, utratą blasku, puszeniem oraz promieniowaniem UV
Jak dla mnie same plusy więc ocena jak najbardziej pozytywna.

Bez efektu maski, połysk i trwałość stylizacji

Lakier do włosów Wella, Deluxe Wonder Volume & Protection Hairspray na stałe zagości na mojej półce- błyskawicznieujarzmia fryzurę, utrwala nie obciążając, nabłyszcza i pielęgnuje włosy. Jest to produkt do zadań specjalnych, ale sprawdzi się również na codzień. Opakowanie jest wygodne, nie zacina się, aplikuje niewielką ilość produktu w postaci delikatnej mgiełki. Mam wrażenie, że dodatkowo odżywia włosy i nie skleja włosów. Polecam gorąco.

Codzienność stosowania

Lakier z linii Wella tak jak pianka wywarł na mnie ogromne wrażenie pod względem jakości. Jest to produkt bardzo wydajny. Już niewielka ilość wystarczy na ułożenie pożądanej fryzury.nie skleja i nie płaczę włosów. Przy moich długich włosach stylizacja urodzinowej fryzury podpiętej w warkocz utrzymała się w idealnym stanie przez całą noc. Drugim mega plusem był fakt iż rano mogłam spokojnie rozczesac włosy i spiąć je w kucyk. Gorąco polecam lakier Wella miłośniczka nie tylko krótkich ale także długich ciężkich włosów.

Skuteczny

To jeden z lepszych kosmetyków do stylizacji oraz utrwalania fryzury jaki miałam okazję używać- a było ich wiele.
Utrwala fryzurę na tyle mocno, że utrzymuje się ona przez 8 godzin pracy a na tyle naturalnie wygląda, że nie jest to widoczne gołym okiem. Nawet w sztucznym świetle.
Lakier jest bardzo wydajna, nie ma sztucznego chemicznego zapachu. Wystarczy kilka ruchów ręką i już można cieszyć się fajną fryzurę. Mam proste włosy więc uwielbiam loki. Dopiero dzięki temu lakierowi skręt jest trwały i ładny. Pojedyńcze włoski nie wymykają się niesfornie tylko ładnie trzymają. Włosy są miękkie i miłe w dotyku, wyglądają niesamowicie naturalnie. W ogóle lakier nadaje delikatny połysk włosom ale taki naturalny - zdrowy.
Jestem bardzo zadowolona.