Make Up Academy (MUA), Undress Your Skin, Shimmer Highlighter (Puder rozświetlający do twarzy)

Pojemność 7,5 ml

Rozświetlacz w beżowym odcieniu. Produkt bardzo drobno zmielony, nie zawiera żadnych widocznych drobin brokatu, dzięki czemu nadaje się również dla cer problemowych.

prasowane

Puder jako rozświetlacz

Zakupiłam bo potrzebowałam rozświetlacza do twarzy. Co sądzę po kilku tygodniach używania? - Po pierwsze, ten produkt jest bardzo łatwy w użyciu. Dzięki swojej jedwabistej i miękkiej formule, łatwo równomiernie rozprowadza się na skórze, nie tworząc plam ani smug. Co więcej, ten puder nadaje skórze piękny blask i promienistość. Jego drobinki rozpraszają światło, co sprawia, że skóra wydaje się zdrowsza i bardziej promienna. Można go stosować na różnych obszarach twarzy, takich jak kości policzkowe, łuk brwiowy czy środek nosa, aby podkreślić i rozświetlić te partie.
Ten puder ma także kilka wad. Można zauważyć, że niektóre osoby o bardzo suchym typie skóry mogą odczuwać nieprzyjemne uczucie wysuszenia po jego użyciu. Dlatego warto zastosować go z umiarem i wcześniej odpowiednio nawilżyć skórę.

Podsumowując, puder rozświetlający do twarzy Shimmer Highlighter od firmy MUA jest łatwy w użyciu, nadaje skórze blask i promienistość, dostępny jest w różnych odcieniach i doda elegancji każdej makijażowej stylizacji. Warto jednak pamiętać o nawilżeniu skóry przy jej stosowaniu, szczególnie jeśli ma się suchy typ skóry.

piękne kolory

Posiadam kolor Pink Silver dale efekt rozswietlenia o kolorze różowym jest piękny i pięknie się prezentuje musniety na kościach policzków koncikach oczu i daje delikatnie nad usta idealne zakończenie nie nudnego makijażu jest nie do zużycia nie da się go dużo używać żeby nie przesadzić mam go kilka miesięcy i końca nie widać utrzymuję się na skórze długo polecam

Świetnie się sprawdza

To mój pierwszy rozświetlacz, na który się zdecydowałam i nie żałuje! Aktualnie posiadam go w dwóch odcieniach IRIDESCENT GOLD oraz Pearlescent SheetPuder jest świetnie napigmentowany, nałożony na skórę tworzy piękną taflę. Produkt jest trwały, wytrzymuje na skórze wiele godzin, nie przemieszcza się, ani nie osypuje. Nakładając go, możemy być pewni, że nie zrobimy sobie nim krzywdy, ponieważ rozkłada się równomiernie, bez plam, ani ostrych odcięć. Produkt jest dostępny w relatywnie niskiej cenie, często można dostać go w promocji. Opakowanie jest trwałe, wygodne w użytku.

Bardzo fajny rozświetlacz, posiadam go w odcieniu Pearlescent Sheet, który odbija światło na kolor fioletowy/liliowy. Super się sprawdza zarówno na twarzy, jak i kącikach oczu. Robi cudowną taflę, nie wygląda sucho.

Niestandardowe kolory

Kiedyś będąc w Drogerii Natura przy jednej z szaf z kosmetykami z różnych marek, natrafiłam na rozświetlacz Make Up Academy, Undress Your Skin – Pink Shimmer. I jak tylko sprawdziłam, jak ten kolor wygląda na dłoni, przepadłam. Jest to rozświetlacz o pięknym, różowym kolorze. Pozostawia delikatny efekt rozświetlonej skóry. Jest to prasowany produkt, z przepięknym tłoczeniem w kształcie jakby fali. Jest on w przystępnej cenie jak na tak duże opakowanie – 8,5g. Trzeba trochę uważać na opakowanie, bo bolec przy zamykaniu może się ‘wyrobić’ co doprowadzi po jakimś czasie do poluzowania przykrywki, która może odpaść. Z tej serii posiadam również inny kolor – Hollywood Rose. Jedyne czym różni się z Pink Shimmer, to kolor. Hollywood Rose jest bardziej różowo-złoty. Oba uwielbiam.

ok

Pierwszy raz spotkałam się z taką formułą produktu, mianowicie jest ona bardzo zbita i ciężko nabrać ją na pędzel. Więc tradycyjne nakładanie tu się nie sprawdzi. Polecam nakładać ten rozświetlacz na jeszcze nieprzypudrowaną skórę (na mokro) i palcem wtedy efekt będzie najbardziej "dawał" po oczach. Wytłoczenia wyglądają rewelacyjnie. Kolor jest jak najbardziej uniwersalny, sprawdzi się do każdego typu urody

ok

Mam odcień Opalescent Amber. Brzoskwiniowy kolor. Kiepsko nakłada mi się go pędzelkiem, więc wolę palcem. Jako roświetlacz jest trochę za ciemny, ale za to nałożony na róż wygląda świetnie. Opalizuje, pięknie chwyta światło.
ZALETY
+ cena
+ odbija światło
+ ślicznie wygląda na policzkach
+pigmentacja
+bez brokatu
+wydajność
WADY
- nic

Posiadam Opalescent Amber i Pearlescent Sheen

Pearlesent Sheen:
mój pierwszy kolorowy rozświetlacz. Nie posiada żadnych drobin, tylko i wyłącznie niebieska tafla. Idealny, jeśli ktoś lubi kolorowe roświetlacze, do artystycznych makijaży. Jest niezwykle wydajny (8,5g) Mam go od około 2 lat i dopiero zniknął piękny, wygrawerowany na górze ,,kształt fali"

Opalescent Amber:
Na pewno bedzie pieknie wyglądać na śniadych karnacjach. Ja używam go jako róż, bo ma piękne rose-gold wykończenie. Tak samo bardzo wydajny, jest to nowsza wersja, którą kupiłam później i ma 9gram :)

Fajny

Iridescent Gold to miłość od pierwszego wejrzenia, już po pierwszym swatchu musiałam go mieć! Oślepiający blask już po niewielkiej ilości produktu! dzięki temu jest mega wydajny a jego blask można stopniować wedle uznania! Długo się utrzymuje i każdy się pyta co to za cudowny rozświetlacz, jestem zachwycona!

Ładnie rozświetlona skóra

Rozświetlacz ten posiadam w odcieniu Radiant Cashmere. Jest to bardzo ładny szampański kolor, pasujący niemal dla każdego. Jest dobrze napigmentowany, pozostawiający rozświetloną taflę koloru na skórze. Kosmetyk ten jest dość twardy, jednak mam wrażenie, że im bardziej się w niego „wgryzam” tym bardziej staje się on „miękki” w dotyku. I taki mały plus ode mnie za napisy na opakowaniu, które są niezdzieralne, w tym wypadku firma mnie pozytywnie zaskoczyła.

ok, ładne wykończenie

Ma wykończenie faliste co ładnie wygląda. Odcień jest delikatny i myślę, że dla każdej cery się nada. Trochę mam problem z aplikacją,bo jest bardzo twardy i nie chce się nałożyć na pędzel. Drobinki delikatnie połyskujące, lecz jest to efekt naturalny. Z trwałością jest średnio, cały dzień niestety nie daje rady. Ogólnie i tak jestem zadowolona, bo robi to co ma robić.

Genialny!

Uwielbiam go! To jak bardzo jest napigmentowany, to jaki daje efekt, jak wygląda na policzkach, jest idealny :) Przyznam się, że wykorzystuję go czasami do kącika oka, żeby je rozświetlić. Nie miałam lepszego rozświetlacza za taką cenę! Serdecznie wszystkim polecam!