Mediheal, N.M.F. Aquaring Ampoule Mask (Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca)

Mediheal, N.M.F. Aquaring Ampoule Mask (Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca)

Średnia ocena: 3.49/5

Maska -ampułka N.M.F to maska, która została sprzedana w ilości przekraczającej 1mld sztuk na całym świecie. Jej doskonałe właściwości zwiększające nawilżanie skóry sprawiły, że kobiety ją pokochały.
Kwas hialuronowy zawarty w masce intensyfikuje działanie nawilżające, poprzez wiązanie wody w naskórku.
Ceramidy doskonale wzmacniają skórę wypełniając przestrzenie międzykomórkowe, dzięki czemu skóra jest bardziej ujędrniona i wygładzona.

Składniki aktywne:
Kwas hialuronowy, ceramidy, wyciąg z kwiatów róży stulistnej, wyciąg z grzyba hub, oczar wirginijski, olej ze słodkich migdałów, glutamina, arginina, hydrolizowany kolagen, sok z aloesu, ekstrakt z wierzby, betaina, alantoina.

Efekt:
Po aplikacji skóra jest gładka, odmłodzona i wyjątkowo nawilżona.

materiałowa / w płatach
materiałowe/w płatach
sucha, dojrzała
ujędrniające, nawilżające
w saszetce

Pozytywne zaskoczenie

O masce słyszałam dużo dobrego i wiecznie była wyprzedana w mojej drogerii. Kiedy udało mi się ją dorwać byłam do niej dość sceptycznie nastawiona, bo większość viralowych kosmetyków nie przynosi u mnie żadnych efektów. Iiiii, pomyliłam się! Już od chwili nałożenia na twarz maska dobrze siedzi, nie ślizga się, nadaje się do małej twarzy, przez co nie miałam ubrudzonych włosów. Sama w sobie, po czasie wskazanym przez producenta, nie staje się suchym papierem, tylko w dalszym ciągu czuć, że jest "nasączona". Działanie jest natychmiastowe i już po użyciu widać wyraźne napięcie, nawilżenie i rozjaśnienie cery. Będzie idealna nie tylko dla cer suchych i odwodnionych, ale również dla cer mieszanych i tłustych, oraz po zabiegach złuszczających. Mam cerę mieszaną, ale na policzkach i skroniach moja cera jest sucha i maska sprawdziła się idealnie. Nawilżenie czuć również kolejnego dnia po umyciu twarzy.
Zapach maski moim zdaniem nie jest wyczuwalny.

Hit

Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca Mediheal to prawdziwy skarb w pielęgnacji skóry! Jej intensywnie nawilżająca formuła głęboko odżywia i wygładza skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką i promienną. To doskonały sposób na natychmiastowe nawilżenie i odświeżenie cery.

ulubiona, bawełniana nawilżająca maska

to jest zdecydowanie moja ulubiona klasyczna maska nawilżająca, wracam do niej regularnie - jakość płachty i nasączenia na najwyższym poziomie - dobrze przylega, nie wysycha podczas użytkowania i zostawia napięta oraz nawilżoną twarz po użyciu - zużyłam już jej sporo opakowań :)

Rewelacja!

Kupiłam tą maseczkę w promocji bo widziałam kilka poleceń na Instagramie i jestem zachwycona. Nałożyłam ją wieczorem na twarz. Po ściągnięciu jej czułam fajne nawilżenie chociaż wygładzenia nie zauważyłam.
Na następny dzień-rano dalej czułam taką fajną nawilżającą warstwę na twarzy, więc pod tym względem jest super. Do tej pory najlepsza maska nawilżająca jakiej używałam

W skrócie:
Zalety:
- bardzo dobrze nawilża
- efekt nawilżenia długo się utrzymuje

Wady:
- nie zauważyłam wygładzenia
- cena

Trzymam je w zapasie!

Wielokrotnie słyszałam pozytywne opinie na temat tej maseczki i około 3 miesięcy temu pierwszy raz skusiłam się by ją zakupić. Akurat była na sporej promocji i już po pierwszym użyciu żałowałam, że nie kupiłam jej w większej ilości.
Zaczynając od opakowania, maseczka kryje się w standardowym plastikowym opakowaniu w kolorze srebrno-niebieskim a w środku pośród dużej ilości esencji widzimy białą sygnowaną płachtę.
Maseczka ta nadaje się do każdego rodzaju cery a jej głównym zadaniem jest nawilżenie oraz wygładzenie. W składzie widzimy takie składniki jak ceramidy, kwas hialuronowy, kolagen i wiele innych, skład ogólnie rzecz biorąc jest bardzo przyjemny.
Pierwsze użycie tej maseczki przypadło na naprawdę jeden z moich gorszych dni i nie spodziewałam się dużego efektu a był wręcz spektakularny!
Nałożyłam maseczkę na oczyszczoną buzię i czekałam... Po około 20 minutach moim oczom ukazała się pięknie wygładzona, promienna i dosłownie nawodniona skóra. Nastepnego dnia efekt nie znikł, twarz wciąż wyglądała bardzo ładnie a makijaż trzymał się nieskazitelnie przez cały dzień. Aktualnie nie ma momentu w którym nie mam tych maseczek w zapasie, po prostu je uwielbiam!

bardzo dobra maska

Warta każdej ceny
Maskę kupiłam, żeby sprawdzić, skąd taka popularność marki. Szkoda, że ich dostępność stacjonarna jest tak niska. Cena już do niskich nie należy, dlatego skusiłam się w cenie promocyjnej I to byl strzał w dzięsiątke super zadowalający efekt działalnie na prawdę warta jest swojej ceny polecam

Świetne dopełnienie pielęgnacji.

Maseczki z tej firmy odkryłam dzięki poleceniu na jednym z portali. Nie zawiodłam się. Są świetne! Ta należy do moich ulubionych - świetnie nawilża, zawartość jest tak skonstruowana, że nie jest jedynie maską w płachcie. Opakowanie można użyć do szyi i dekoltu. Skóra po zastosowaniu przez jakiś czas trochę się lepi, ale nie przeszkadza mi to. Efekt nawilżenia utrzymuje się nie tylko w dzień, w którym maska została zastosowana, ale też przez następne dni. Szczerze polecam.

najlepsza maseczka jaką miałam okazję testować

mam już za sobą kilka opakowań tej maseczki i mimo że nie jest ona tania to jednak warta swojej ceny, bo chyba żadna maseczka nie daje mi takiego nawilżenia, odżywienia i blasku na skórze jak właśnie ona. jest mocno nasączona płynem i po 15 minutach z nią czuję że skóra jest jak po jakiś zabiegach u kosmetyczki. dla mnie cudeńko.

Jest świetna!

Bardzo polecam tę maskę wszystkim niezdecydowanym. Nawilża znakomicie.
Płachta jest dobrze nasączona, wygodnie przylega do twarzy. Siedziałam w niej prawie godzinę i nie zaczęła mi się zsuwać. Bardzo mi to odpowiada, ponieważ lubię być maksymalnie mobilna :)

Polecam, jest świetna!

Polecam!

Uwielbiam te firmę! wszystkie maseczki są super :)
To, co najbardziej mnie zachwyciło w tej, to efekt po użyciu. Skóra staje się intensywnie nawilżona, a jednocześnie wydaje się wygładzona i pełna blasku. Maseczka nie posiada intensywnego zapachu, co jest zdecydowanie zaletą dla osób wrażliwych na intensywne aromaty. To sprawia, że korzystanie z niej jest przyjemne i bezproblemowe.

Świetna maseczka nawadniajaco-nawilżająca

Maseczek zużyłam już kilka. Najbardziej zależało mi na poprawieniu nawilżenia cery i dodatnia jej blasku. W środku opakowania prócz maseczki znajduje się bardzo dużo esencji, która wystarczy jeszcze na 2 dni spokojnie. Sama płachta jest świetnie nasączona, ma otwory na nos, usta i oczy (całkiem nawet pasują). Pozostawiona na 15-20 minut faktycznie nawilża skórę, po zdjęciu esencja wchłania się w max 10 minut, nie pozostawiając żadnej lepkiej ani tłustej warstwy

Uwielbiam!

Zawsze kupuje jak tylko wpadnie na promke w rosmanie.
Super nawilża. Ma bardzo przyjemny materiał płachty. Dobrze się dopasowuje i nie rwie przy okazji. Po zdjęciu buzia jak nowa ;)