Bielenda, Fresh Juice, Nawilżający micelarny żel do mycia twarzy z bioaktywną wodą cytrusową `Sok z pomarańczy, kwas hialuronowy i micele`

Bielenda Fresh Juice Nawilżający Żel Micelarny do Twarzy zawiera bioaktywną wodę cytrusową (odpowiada za działanie antyoksydacyjne), sok z pomarańczy (odświeża i tonizuje) oraz kwas hialuronowy (składnik nawilżający). Dedykowany jest cerze normalnej, suchej oraz wrażliwej. Żel przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i pielęgnacji cery.

żel
demakijaż oczu i ust, oczyszczanie twarzy
nawilżające, oczyszczające, odświeżające
normalna, sucha, wrażliwa
z pompką

Pomarańczowe cudo.

Jeśli chodzi o markę Bielenda to miałam z nią swoje wzloty i upadki. Odchodziłam od niej, mówiłam sobie ,,nigdy więcej'' a i tak sięgałam po nowości na półkach.
Jeśli chodzi o ten żel to mam 100% pewności, że jeszcze nie raz po niego sięgnę, bo jest po prostu cudowny. Zarówno ten żel jak i płyn micelarny są zdecydowanie perełkami wśród wszystkich kosmetyków Bielendy, ale może po kolei:

Zalety:
- Wydajny - mam go ponad miesiące i końca nie widać, a stosuje go codziennie (tylko wieczorem) !Na umycie buzi wystarcza dosłownie 1 pompka!
- wygodna aplikacja - zdecydowanie jestem fanką wszystkich opakowań z pompką, głównie przez wygodną aplikację, ale także dlatego, że nie muszę się martwić czy nałożyłam kosmetyku za dużo czy za mało; patrz komentarz wyżej.
- Brak podrażnień, zaczerwienień przy stosowaniu na skórę suchą i wrażliwą. Również jest delikatny dla oczu przy przypadkowym kontakcie.
- Nie powoduje wyprysków.
- Dobrze domywa resztki makijażu .
- Skóra jest po nim miękka, ładnie nawilżona i co ważne, nie pozostawia tego uczucia ściągnięcia.
- No i ten zapach! - od pierwszego użycia zapach kojarzy mi się z cukierkami; pomarańczowa galaretka w czekoladzie, tak więc ja jestem na tak!

Wady (tutaj krótko):
- Brak, chociaż na początku chciałam wrzucić tu cenę, ale patrząc na wydajność te +/- 20 zł na 2-3 miesiące to nie jest żaden majątek.

Bardzo fajny i delikatny żel do mycia

Przyjemny, delikatny, łagodnie doczyszcza skórę po demakijażu.
Ładnie pachnie i jest wydajny. Opakowanie bardzo wygodne i estetyczne.
Nie podrażnił mi skóry wokół oczu co jest dla mnie bardzo istotne!
Zdecydowanie kupię go ponownie!

Bardzo fajny produkt

Uwielbiam kosmetyki marki Bielenda dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok tego żelu. Produkt przeznaczony dla cery suchej i wrażliwej- czyli takiej jak moja. Żel delikatnie oczyszcza i odświeża skórę. Ma piękny zapach, który mi osobiście przypomina pomarańczowe delicje. Wygodne opakowanie z pompką pozwala dozować odpowiednią ilość kosmetyku.
Nie zauważyłam jakiegoś efektu nawilżenia, ale też nie wysusza skóry.
Bardzo dobry do codziennej pielęgnacji.

Bardzo przyjemny żel

W poszukiwaniu odświeżającego, nawilżającego żelu do twarzy trafiłam na Fresh Juice. Przyciągnęło mnie w szczególności opakowanie, ale również duża ilość pozytywnych opinii.

Żel zamknięty jest w opakowaniu z ładną szatą graficzną, z pompką ułatwiającą wygodne dozowanie. Ma piękny odświeżający zapach, który kojarzy mi się z pomarańczowymi delicjami. Konsystencja jest bardzo przyjemna, żelowa.

Bez wątpienia żel odświeża i stosowany rano pobudza, jednak nie jestem przekonana co do efektu nawilżenia. Jak dla mnie (posiadaczki cery suchej i wrażliwej) jest dosyć słaby i po zmyciu i osuszeniu ręcznikiem pozostawia ściągniętą skórę. Jednak być może ze względu na zapach i działanie odświeżające ponownie sięgnę po ten produkt.

Fajny

Dobry, całkiem przyjemny żel do mycia twarzy.
Z plusów: bardzo dobrze myje, nie podrażnia, nie wysusza, czyli robi wszystko to, co żel powinien robić. Po prostu dobrze działa, czyli spełnia swoją rolę.
Konsystencja typowa, żelowa, niczym nie wyróżniająca się, przezroczysta. Wydajność normalna. Jest dobrze.
Opakowanie wygodne, porządne, nic się nie nie psuje ani nie zacina, daję kolejną okejkę.
Jedynym minusem dla mnie jest trochę zapach, bo po opakowaniu i tym bardziej po nazwie „fresh juice” spodziewałabym się świeżej pomarańczy, tymczasem ten żel dla mnie pachnie bardziej jak ciastko z pewnym dodatkiem pomarańczy, i to takie ciastko, które nie zostało upieczone przed chwilą, a już trochę leży ;) Taki może być ten zapach. Do tego dość intensywny. Dla mnie na mały minus.
Ogółem, żel na plus, bo dla mnie najbardziej liczy się działanie na skórze, które się bardzo dobrze sprawdza.

Przyjemny

Całkiem przyjemny żel do twarzy, zwłaszcza na rano.
Bardzo ładne opakowanie, wygodna pompka. Żel ma zapach pomarańczowych delicji.
Jest bardzo delikatny i na wieczór może być za słaby. Ale na rano super. Konsystencja odpowiednio gęsta, żel pieni się ale bardzo delikatnie. Nie ściąga skóry po myciu.
Cena też na plus. Do wyboru w tej serii są jeszcze inne wersję które chętnie wypróbuję.

Super wydajny

Super wydajny, niewielka ilość wystarczy żeby dokładnie zmyć makijaż, stosuje razem z fat water i kremem z filtrem i skóra się poprawiła od tygodnia posiadam i jestem bardzo zadowolona napewno sięgnę kolejny raz po ten produkt

Dobry do dwuetapowego oczyszczania skóry

Produktu używam do dwuetapowego oczyszczania skóry i sprawdza się świetnie. Posiada przyjemny zapach, oczyszcza skórę nie powodując przesuszenia i odwodnienia. Po oczyszczaniu skóra nie jest napięta, tylko gładka i przygotowana do kolejnych etapów pielęgnacji.

Słodkie i świeże oczyszczanie

Moja cera jest mieszana z niedoskonałościami. Często wyskakują mi nieproszeni goście. Troszkę eksperymentuje z mleczkami i żelami do demakijażu. Wybieram takie, które nie podrażnią mi buźki. Dodatkowo produkt musi mi ją dobrze oczyścić.
Produkt z Bielendy zwrocił moją uwagę a półce że względu na swoje urocze opakowanie.
Kosmetyku jest 190 g. Żel znajduje się w plastikowej przezroczystej butelce z domieszką koloru zielonego. Ma w sobie aplikator w formie pompki ułatwiający użytkowanie produktu.
Jest to nawilżający micelarnych Żel do mycia twarzy o zapachu pomarańczy.
Na etykiecie znajdziemy nazwę produktu oraz firmy, a także grafikę przedstawiającą pomarańczę. Opakowanie istnie letnie, przywołujące miłe myśli. Patrząc na opakowanie można wnioskować ze produkt będzie bardzo orzezwiający.
Konsystencja żelu bezprawna, dość płynna.
Żel.przeznaczony jest do cery suchej I wrażliwej, ale do tłustej i mieszanej też się nada.
Żel delikatnie oczyszcza twarz pozostawiając ją świeża i pachnąca. Poradzi sobie ze zmyciem makijazu oraz tuszy. Dodatkowo fajnie nawilża twarz.
Produkt absolutnie nadaje się do codziennego użytku. Nie podrażnia, nie szczypie, nie wywołuje alergi.
Produkt zawiera bioaktywna wodę cytrusową, sok z pomarańczy oraz kwas hialuronowy. Bardzo fajna mieszanka.
Jest mega wydajny, wystarczy niewielka jego ilość by porządnie umyć twarz.
Pachnie bardzo slodko, owocowo, dla mnie cudo.
Dobrze zmywa, dobrze się spłukuje, a przy tym ładnie pachnie. Jestem na tak.

Dobry w upalne dni

Seria Bielenda Fresh Juice bardzo przypadła mi do gustu, szczególnie w upalne dni. Owocowe, świeże zapachy to coś, co bardzo lubię latem.
Żel zamknięty jest w opakowaniu z pompką, dzięki czemu można dozować odpowiednią i zadowalającą ilość produktu. Nie jest zbyt gęsty, łatwo rozprowadza się na skórze. Po zmyciu zostawia lekkie uczucie ściągnięcia skóry, jednak po użyciu kremu efekt szybko znika.
Kosmetyk jest mało wydajny, bardzo szybko się skończył. Czy będę do niego wracać ? Szczerze mówiąc nie wiem.

świetnie oczyszcza i fajnie pachnie

Wydajność produktu oceniam na plus, bo wystarczy jedna pompka na dokładne umycie twarzy, szyi i dekoltu. Konsystencja żelu jest lekka i powstaje przyjemna pianka. Pompka jest wygodna, można łatwo dozować ilość żelu. Podczas mycia czuć intensywny, ale ładny zapach "gorzkiej pomarańczy". Spłukuje się szybko, nie zostawia żadnego filmu. Po myciu twarz jest miła w dotyku i taka "squeaky clean". Żel nie wysusza mojej twarzy ani nie podrażnia.

Rewelacyjny produkt

Przede wszystkim, uwielbiam, jak ten żel sprawia, że moja skóra staje się nie tylko czysta, ale także nawilżona i odżywiona. Składniki, takie jak sok z pomarańczy, kwas hialuronowy i micele, działają wspaniale razem, tworząc silne działanie nawilżające. Moja skóra jest teraz bardziej miękka, promienna i pełna blasku.

Formuła żelu jest niezwykle delikatna i delikatna dla mojej skóry. Nie podrażnia ani nie wysusza, co jest szczególnie ważne dla mnie, mając wrażliwą skórę. Żel łatwo się pieni i z łatwością usuwa zanieczyszczenia i makijaż, pozostawiając moją skórę świeżą i czystą.

Wspaniałą rzeczą, którą zauważyłam po regularnym stosowaniu tego żelu, jest to, że moje pory stały się mniej widoczne, a skóra jest bardziej jednolita. To naprawdę miłe zaskoczenie, ponieważ rzadko spotykam produkty, które naprawdę przynoszą takie rezultaty.

Dodatkowo, zapach tego żelu jest niesamowicie orzeźwiający i pobudzający. Sok z pomarańczy dodaje mu naturalnego cytrusowego zapachu, który ożywia moje zmysły i sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się przyjemnością.