Neutrogena, Hydro Boost, Capsule in Serum (Nawadniający booster serum do twarzy)

E-Glamour.pl

Neutrogena Hydro Boost dodaje skórze energi , działa na 3 sposoby

- Intensywnie nawadnia
- Pomaga wygładzić drobne zmarszczki
- Natychmiast rozświetla zmęczoną skórę

Formuła wzbogacona o kwas hialuronowy zapewnia nawodnienie skóry do 24 godzin. Mikrokapsułki zawierają antyoksydant i witaminę E o właściwościach rewitalizujących które są uwalniane do serum po naciśnięciu pompki.

z pompką
lekkie
żel
serum
normalna, mieszana, sucha, odwodniona
nawilżające

Działa

Opakowanie kosmetyku, jest bardzo dobre. Łatwo można wydobyć odpowiednią ilość serum, naciskając na pompkę, a przeźroczysty słoiczek pozwala zobaczyć ile kosmetyku zostało. Niebieski design kojarzy się z nawilżającą wodą. Serum ma delikatne błyszczące drobinki, praktycznie niewidoczne na twarzy, dopiero gdy się bardzo przyjży można je dostrzec. Napewno ciekawie wyglądają kuleczki zawieszone w płynie. Posiadam cerę tłustą, ze skłonnościami do zapychania i kosmetyk mnie nie zapchał. Serum bardzo fajnie nawilża, gdy go używam mogę nawet nałożyć mniejszą ilość kremu a moja cera i tak jest nawilżona. Jedyny lekki minus to wydajność bo aby pokryć w miarę dobrze całą twarz muszę użyć półtorej pompki. Wydaje mi się, że nie ma zapachu, a jeżeli ma to bardzo delikatny.

Nawadniające serum do twarzy z kw. hialuronowym, trehalozą i witaminą E

Bardzo dobry produkt! Jestem mile zaskoczona, szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się zbyt wiele po tym produkcie, a tu... naprawdę miła niespodzianka! Serum ma bardzo lekką , delikatną konsystencję, bardzo szybko wchłania się. Skóra jest widocznie nawilżona i odświeżona, nie zostaje tłusty film. Bardzo lekka formuła.
Używam go codziennie rano jako bazę pod makijaż, sprawdza się bardzo dobrze, nie zapycha, nie wyskakują mi żadne zaskórniki.
Fajny efekt tworzą zawieszone w zolu te mini "kapsułki", opakowanie wygląda bardzo elegancko i niestandardowo. Łatwa aplikacja, jest dozownik z pompeczką.
Jeżeli chodzi o skład, zawarty w nim kwas hialuronowy wiąże wilgoć w skórze i zapewnia jej elastyczność, jędrność i nawilżenie.
Trehaloza magazynuje wilgoć, by uwalniać ją wtedy, kiedy skóra potrzebuje tego najbardziej. Sprawia, że skóra wygląda młodziej.

Napewno sięgnę po ten produkt jeszcze nieraz, polecam!

Jestem zadowolona

Z kosmetyków Neutrogeny miałam okazję testować tylko krem do rąk z serii Hydro Boost, który bardzo przypadł mi do gustu. Stwierdziłam, że serum być może będzie również strzałem w dziesiątkę.

Ultra nawilżenie

Na serum natrafilam ok poltora miesiaca temu.
Zachęcił mnie wygląd buteleczki i kosmetyku w środku, małe niebieskie drobinki oraz opis producenta.
Pokładałam w nim wielkie nadzieję i nie zawiodłam się.
Rzeczywiście kosmetyk zapewnia nawilżenie skóry przez 24 h.
W tym trudnym dla nas okresie kiedy na przemian mamy kontakt np z trudnymi warunkami na dworze takie produkty to dla mojej skóry skarb.
Stosuje je samo lub dodaje kilka kropli serum do kremu.
Jego lekka, beztłuszczowa formuła prócz tego że chroni skórę przed utratą wody to dodatkowo wypełnia skórę od wewnątrz, działa jak warstwa ochronna, przywracając nawodnienie dla silnej, sprężystej i zdrowo wyglądającej cery.
Idealnie sprawdzą się pod makijaż!
Jest też Mega wydajne.

Nic ciekawego

Trochę nawadnia, na pewno nie ściąga skóry. Niestety mnie lekko podrażnia i zapycha pory. Oddałam koleżance. Dosyć długo pozostawia na skórze lepki filtr, co mi nie przeszkadza, ale poniewaz mam bardzo wrazliwą skórę, na jeszcze niezidentyfikowany składnik, prawdopodobnie konserwant, podzieliłam się z mniej wrażliwą buzią.

Bardzo przyjemny w użytkowaniu

Serum używałam jako uzupełnienie kuracji retinolem i świetnie sprawdzało się w neutralizowaniu drobnych podrażnień. Skóra była przyjemnie nawilżona, jednak czasami miałam wrażenie, że lekko zapycha mi pory.

Produkt jest wydajny i pięknie wygląda (zwłaszcza te kuleczki w środku). Daje lekko brokatowy efekt, który można zauważyć na palcach po nałożeniu produktu.

Nawadniające serum

Szara i zmęczona cera po zimie? To już nie problem. Stosując ten booster na twarz, codziennie rano i wieczorem zauważyłam, że moja skóra znacznie odżyła. Stała się piękna, nawilżona i odżywiona, a tego bardzo potrzebowałam.

Bardzo dobry skład boostera, sprawia, że skóra staje się piękniejsza i nawodniona. Serum ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, a na to można użyć krem do twarzy, dla lepszego efektu używam to z Neutrogeny z tej samej serii. Jestem wdzięczna tej pielęgnacji, ponieważ moja skóra jest znacznie odświeżona i promiennejsza.

Serum nie zapycha porów, a dba o skórę i ją pielęgnuje. Rewelacyjnie odżywi skórę na wiosnę.

Zachwycający

Kupiłam serum w zwykłej drogerii, cena rozsądna, ale efekt zachwycający. Zacznę od opakowania. Bardzo estetyczne przezroczyste opakowanie, a w środku niebieski żel i ...magiczne kulki. Miałam taką magiczną kulę w dzieciństwie. Uwielbiałam na nią patrzeć!Od pierwszej aplikacji zdałam sobie sprawę ,że moja sucha cera potrzebowała właśnie tego: nawilżenie dogłębne i nie są to jedynie obietnice producenta. Cera jest lekko rozświetlona i napięta. Zapach typowy dla Neutrogena czyli lekko wyczuwalny i przyjemny. Polecam paniom z sucha cerą. Ten serum dba o cerę suchą i odwodnioną lepiej , niż zwykły krem nawilżający

Mydło w żelu

Serum ma konsystencje lepkiego zelu, dobrze sie wchlania, ale pozostawia skore jakby sciagnieta, praktycznie nie nawilza. Do tego dziwny, jakby alkoholowy zapach. Miałam wrażenie że jest to mydło w żelu bo strasznie mnie szczypała skóra po jego nałożeniu , niewiem co jest nie tak ale na mojej suchej twarzy niewiele zrobił

Chyba najlepsze serum jakie miałam!

Serum ma żelową formułę, która szybko się wchłania. Przy nałożeniu grubszej warstwy zostawia delikatnie lepki film, jednak nie przeszkadza on nawet w aplikacji makijażu, bo się nie roluje. "Intensywnie nawadniający" to stwierdzenie, które według mnie najbardziej trafnie opisuje to serum. Skóra jest nawilżona, ładnie napięta i przede wszystkim zdrowo wygląda. Ten produkt uratował moją cerę po okresie grzewczym, a była już naprawdę w kiepskiej kondycji i żaden kosmetyk nie pomagał.
Dla mnie super! Jedynym minusem jest niska wydajność.

Poprawnie nawilża

Jedyna funkcja, jaką spełnia u mnie ten kosmetyk, to nawilżenie. Nie zauważyłam redukcji zmarszczek i innych rzeczy, które obiecuje producent. Jesli chodzi o rozswietlenie cery, to niczego nie zauwazylam, zle moja cera jest rozswietlona i ma zdrowy koloryt, wiec raczej u mnie to serum nie mialo pola do popisu w tej kwestii. Może jeśli ktoś ma poszarzałą skórę w skutek odwodnienia, to zobaczy jakies efekty. Produkt szybko się wchłania. Nie jest zbyt wydajny, potrzebuję dwóch pompek, by aplikować go na całą twarz. Konsystencja jest gęsta. Nie roluje się pod makijażem. Uczucie nawilżenia i nawodnienia jest dość przyjemne, ale nie jest to coś, z czym nie spotkałabym się przy tańszych kosmetykach. Cena regularna jest dość wysoka jak na zwykle serum nawilżające. Mi udało się je kupić na promocji za ok. 25 zł i uważam, że więcej nie jest warte. Szata graficzna jest ciekawa- przezroczyste opakowanie, zanurzone w żelu kulki, lekko niebieski kolor. Produkt użytkuje się przyjemnie. Jest to bezpieczne serum nawilżające pod krem, które nie zrobi krzywdy i nadaje sie pod makijaż, ale raczej do niego nie wrócę. The Ordinary Matrixyl jest co prawda droższe, ale nawilża lepiej i zmarszczki faktycznie redukuje.

Ani hydro, ani boost.

Kupiłam to serum w ciemno, bo (niesłusznie) uznałam, że Neutrogena to taka marka, że nie może zawieść… a jednak.

ZALETY:
Przyjemna żelowo-wodna konsystencja,
Szybko się wchłania,
Nie tworzy lepkiego/tłustego filmu,
Wygodne opakowanie.

WADY:
Niewydajny, na twarz potrzebuję dwie pompki, na szyję i dekolt kolejne dwie,
Nie rozświetla, ewentualne rozświetlenie to efekt brokatu/drobinek w produkcie,
Nie nawadnia, generalnie nic nie robi :P
Cena zarówno regularna jak i promocyjna.

Zużyłam całe opakowanie i nie zauważyłam żadnej zmiany w mojej cerze, oprócz tego, że produktu się przyjemnie używa, to nie widzę powodów, aby go dalej stosować.