Vivian Gray, Grey Crystals, Luxury Soap Dispenser (Mydło z dozownikiem)

Vivian Gray, Grey Crystals, Luxury Soap Dispenser (Mydło z dozownikiem)

Kategoria

Mydło do rąk w szarym dozowniku.Połączenie szlachetnego drewna, frezji mango, jeżyny i piżma. Bardzo kobiecy i elegancki zapach.

mydła
zapachowa
z pompką, w butelce
w płynie

Luksusowe tylko z nazwy

Nie ukrywam, że mydło kupiłam głównie dla opakowania, które zmierzam sobie zostawić. Czytałam jednak opinie o pięknym zapachu. Dla mnie to jakaś pomyłka...

OPAKOWANIE
Mam wersję szarą. Butelka wykonana z plastiku, na żywo prezentuje się równie dobrze co na zdjęciach. Co prawda, motyw cyrkonii trochę mi się już znudził, ale z braku pomysłu stwierdziłam że będzie pasować do łazienki. Pompka działa bez zarzutu, a to najważniejsze.

I właściwie tutaj dobrze byłoby zakończyć recenzję...

WNĘTRZE
Przezroczysty żel o intensywnym aromacie. Kojarzy mi się z zapachem tanich męskich perfum, takich zakupionych w kiosku za rogiem. Nawet mąż który z reguły nie ma zastrzeżeń do tego typu produktów poprosił, żebym więcej go nie kupowała.

SKŁAD
Tutaj nie spodziewałam się wiele, typowe mydło oparte na SLES, paru sztucznych dodatkach i masie konserwantów. Nie czepiam się zbytnio, chociaż skład jest bardziej pospolity niż luksusowy.

DZIAŁANIE/EFEKT
Mydło dobrze myje, na szczęście zapach nie utrzymuje się długo na dłoniach. Może przesuszać, zwłaszcza przy częstym stosowaniu. Mam skórę normalną a czuję potrzebę użycia kremu. Dlatego staram się go używać naprzemiennie z łagodniejszymi, naturalnymi mydłami.

Za opakowanie daję 5, za wnętrze- jakieś 2. Kupiłam raz i dziękuję.

Mydło

Mydło marki Vivian Gray kupiłam w sklepie Natura za ok 14 zł. Ma bardzo ładne białe opakowanie, które nieźle prezentuje się w łazience. Spełnia swoje zadanie , ładnie się pieni, ma przyjemny zapach.