Nivea, Rose Touch, Nawilżający żel-krem do twarzy z organiczną wodą różaną i kwasem hialuronowym

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Poznaj wyjątkową formułę Nivea Rose Touch z bogatą w witaminy organiczną wodą różaną i kwasem hialuronowym! Nawilżający żel-krem do twarzy z tej linii szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze uczucia lepkości. Wyjątkowa formuła łącząca organiczną wodę różaną i kwas hialuronowy zapewnia skórze intensywne, 48-godzinne nawilżenie.
Efekt: miękka i jedwabiście gładka skóra, która zachwyca promiennym blaskiem i zdrowym wyglądem każdego dnia!

w słoiczku
uniwersalne
sucha, wrażliwa, normalna
nawilżające, łagodzące

Żelik

Ten krem, a właściwie żel nawilżający moim zdaniem jest naprawdę warty polecenia. Bardzo dobrze nawilża i nie przetłuszcza skóry. Dobrze się wchłania. Ma bardzo lekką i przyjemną konsystencję. Jest bardzo wydajny. Dużym atutem jest m.in. zawartość aloesu, dzięki czemu łagodzi skórę. Krem nie uczula i nie powoduje zaczerwieniania skóry (jest raczej bezzapachowy). Na noc nakładam go trochę grubszą warstwą (coś jak maseczkę) i rano mam wrażenie, że zmarszczki wokół oczu się wypłycają. Opakowanie też jest ok. Słoiczek jest dość szeroki, co ułatwia nabieranie kremu, zakręcany, estetyczny. Polecam.

Różana pielęgnacja w wydaniu Nivea

Opakowanie: Poręczny okrągły słoiczek, bardzo lekki, ładna różowo-biała szata graficzna

Konsystencja: Gęsta i sprawia wrażenie dość ciężkiej, ma delikatnie różowy kolor

Wydajność: Wysoka dzięki gęstej konsystencji

Zapach: Rzeczywiście różany i kobiecy, nienachalny, przyjemny

Działanie: Działa dobrze jako krem na dzień, nawilża (choć zdecydowanie nie na 48 godzin), nie podrażnia. Ma jednak dość ciężką konsystencję, mam wrażenie, że nieco zapycha pory. Minimalna zawartość kwasu hialuronowego nic nie zmienia.

Podsumowanie: Jak dla mnie typowy krem do twarzy Nivea, działa poprawnie, nawilża i chroni, ale nie wpływa znacząco na polepszenie stanu skóry. Wyróżnia się różową szatą graficzną i kwiatowym zapachem. Na tej półce cenowej jest to poprawny produkt.

Świetny

Bardzo fajny kremik w dobrej cenie.

- przepięknie pachnie - różano - kwiatowo, delikatnie, zapach długo utrzymuje się na twarzy, jego używanie jest przyjemnością

- dobrze się rozciera na buzi, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy

- świetnie nawilża skórę, regeneruje ją, sprawia, że jest miła w dotyku i pełna blasku

- zdecydowanie poprawia wygląd skóry i poziom nawilżenia

- jest bardzo wydajny

Średniaczek

Dość dobry krem w dobrej cenie. Lekka formuła dla fanek linii Nivea. Bardzo ładny zapach i dość dobry Skład. Zapewniamy nawilżenie szczególnie na noc, pod makijaż średnio.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo przyjemny lekki krem

Krem jest lekki, ma kremowo-żelową konsystencje i dobrze się rozprowadza. Szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Skóra jest ładnie wygładzona i miękka oraz dobrze nawilżona.
Mnie w tym kremie bardzo urzeka jego piękny różany zapach!
Opakowanie ma uroczą subtelną szatę graficzną.
To bardzo przyjemny krem do codziennej pielęgnacji :)

U mnie się roluje

Krem wygrałam w konkursie i bałam się go użyć, ze względu na zapach, ponieważ większość różanych produktów nie pasuje mi zapachowo - tutaj zaskoczenie na plus, ponieważ zapach jest delikatny i niedrażniący. Krem fajnie nawilża i ma ciekawą konsystencję natomiast...u mnie się roluje, co sprawia, że nie chce mi się niestety wracać do tego produktu. Gdyby nie to, to krem byłby godny następnego zakupu.

Kremowe płatki róż

Krem jest bardzo lekki i nie wyczuwalny na skórze ma kremowo żelową konsystencję która szybko się wchłania nie pozostawia na skórze tłustej czy lepiej warstwy ma piękny zapach kremowych płatków róż który jest wyczuwalny na skórze jakiś czas podoba mi się bardzo pojemniczek biało różowy bardzo kobiecy kremik dobrze nawilża skórę i odżywia poleciła bym go bardziej na ciepłe dni kiedy to nasza skóra zdecydowanie nie potrzebuje ciężkich kremów dobrze współgra z makijażem nie roluje go ani nie ciastkuje bardzo przyjemny i delikatny krem dostępny praktycznie w każdej drogerii polecam

Super!

Jeden z moich ulubionych kremów. Już sam jego wygląd cieszy oko - delikatny różowy kolor pięknie się prezentuje. Do tego pięknie pachnie różą, która nie zalatuje chemią. Bardzo lubię konsystencję tego produktu - jak sama nazwa wskazuje jest to żel-krem, więc jest lżejszy od innych. Nie oznacza to jednak, że nałożenie jest mniejsze, wręcz przeciwnie, skóra jest odżywiona i gładziutka. Na wielki plus również szybkie wchłanianie ze względu na to, że nie lubię czuć, że mam coś na skórze zbyt długo. Idealnie nadaje się też pod makijaż.

Świetny krem nacodzien

Krem charakteryzuje się bardzo ładnym i kobiecym opakowaniem oraz przecudownym zapachem, który jest przyjemny, delikatny, nie przytłaczający.

Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, która dobrze się rozprowadza, po zastosowaniu cera jest nawilżona i gładka.

Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu oraz lepkiej warstwy.

Produkt wydajny i nie podrażnia cery a przesuszoną koi i przynosi ulgę.

Różany dotyk

Krem cudownie pachnie i dobrze nawilża skórę przez kolejne kilka godzin, dzięki dobrze skomponowanemu składowi. Dodatkowym plusem jest fakt, że dobrze utrzymuje makijaż. Kosmetyk jest wydajny i nie zapycha oraz co jest według mnie najważniejsze nie pozostawia tłustej warstwy. Pielęgnacja z nim to czysta przyjemność!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

KREM ROSE TOUCH NIVEA

Muszę przyznać w 100% że zgadzam się z opisem. Krem jest bardzo lekki, ma lekki zapach - bardzo śliczny, na skórze szybko się wchłania i makijaż bardzo dobrze i długo trzyma dzięki niemu. Jets to ogromny plus, według mnie. Tak jak możecie przeczytać wyżej żelowy krem zawiera witaminy organicznej wody różanej, która nadaje świeży zapach. Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem tego kremu. Jedynie mogę się przyczepić do trwałości nawilżenia, ale co jakiś czas można jeszcze raz nanieść krem na skórę.
Krem zapakowany jest w przepiękne pudełko które moim zdaniem nadaje się na prezent i przypadnie do gustu prawie każdej kobiecie.
Jeżeli chodzi o niepożądane rzeczy typu alergia, uczulenie, to nic nie wystąpiło u mnie takiego, a należę do osób z bardzo wrażliwą skórą i nie wszystkie produkty sprawdzają mi się dobrze.

Nivea, Rose Touch

Łatwo się rozprowadza, dobra konsystencja i zapach nie pozostawia tłustego filmu, nawilża ,doskonały do suchej skóry, obejmuje dogłębne i długotrwałe nawilżenie skóry.