Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.85/5

Hebe
Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

W 2021 roku produkt zmienił skład na: Glycine Soja Oil, Cera Alba, Sucrose, Lanolin, Oenothera Biennis Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Betulin, Litsea Cubeba Fruit Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Eugenol, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Poprzedni skład: Glycine Soja(Soybean)Oil, Beeswax, Evening Primose oil, Sucrose, Lanolin, Cocoa Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Betulin, Prunus Amygdalus Amara Oil , Carnauba Wax

balsam do ust, peeling do ust
regenerujące, wygładzające, peelingujące
bez alkoholu, bez parabenów, bezzapachowa, hipoalergiczna
w sztyfcie

Dobry peeling

Kupiłam ten produkt tylko ze względu na pozytywne opinie w internecie i używam go od trzech miesięcy.

To fajny produkt, ale dla mnie ma jeden minus.

Trochę tych zużytych opakowań już jest...

Naprawdę się polubiliśmy z tym produktem! Nie liczę już zużytych opakowań, a trzeba przy tym przyznać, że ma wbrew pozorom niezłą wydajność. Niezupełnie traktuję go jako stricte taki peeling zdzierak, a raczej jako takie odżywcze pobudzenie krążenia na ustach. Zwykle zanim zacznę makijaż to smaruję nim usta, a pod koniec mogę zdjąć resztki i nałożyć na "rześkie" i sprężyste usta pomadkę. Świetny jest też sam olej z wiesiołka, który jest głównym składnikiem peelingu, sądzę że ma dobre działanie, co zresztą powszechnie wiadomo. Także nakładanie produktu na noc też ma zbawienne działanie, bo wstajemy z zregenerowanymi ustami. Bardzo dobrze zabezpiecza on też naskórek przed wysychaniem.

Super wygładzenie.

Peeling cukrowy w postaci pomadki. Dużo ukrytych kryształków, ściera martwy naskórek podczas nakładania. Pomadka ma zapach charakterystyczny dla kosmetyków Sylveco, lekko ziołowy. Konsystencja jest tłusta. Po nałożeniu usta są doskonale nawilżone. Efekt utrzymuje się długo.

Potrzebuję wersji bez peelingu

Czasem mam takie myśli, ze usta mają tak delikatną skórę, że po co chcę ją jeszcze drażnić ostrymi drobinkami? Zauważyłam, że mocniejsze nawilżanie daje zdecydowanie lepsze efekty (wygladzenie odstających skórek) niż nadmierne ścieranie. Dlatego chciałabym, żeby Sylveco zdecydowało się wypuścić ten produkt bez drobinek cukru.
Skład pomadki jest bardzo bogaty, mamy w nim mnóstwo olejów o bardzo dobrych właściwościach.
Pomadka nie drażni mnie w gardlo. To dla mnie duży plus.
No ale ten mocny peeling. Czy aby na pewno potrzebny?
Zostawiam to pytanie otwarte.
Mimo wszystko wlatuje 5/5

Hit, który nie znalazł zamiennika

Nie znam produktu, który w tak szybki sposób pozbyłby się suchych skórek na ustach i nawilżył je. Produkt ma delikatne drobinki cukru, które nie są zbyt ostre i dobrze się rozpuszczają.
Świetny zapach, smak i działanie.

Można się uzależnić

To jest zdecydowanie najlepsza pomadka z peelingiem do ust jaką kiedykolwiek używałam. Usta po jej użyciu są cudownie mięciutkie, pięknie nawilżone i bez skórek. Po regularnym stosowaniu jest widoczna poprawa w kondycji ust są świetnie odżywione.
Ma delikatne drobinki które pięknie peelingują i usuwają martwy naskórek z ust.
Skład równie piękny jak jej działanie, naturalny i bezpieczny. No i ta cena... Kupować bo warto!
W każdym milimetrze jest idealna.

Po zastosowaniu usta są wyraźnie zmiękczone, gładkie i pełne blasku.

Pomadka z peelingiem Sylveco to prawdziwe odkrycie dla ust potrzebujących intensywnej pielęgnacji. Jej formuła łączy odżywcze składniki, jak olej z wiesiołka czy wosk pszczeli, z delikatnym peelingiem, usuwając martwe komórki skóry. Po zastosowaniu usta są wyraźnie zmiękczone, gładkie i pełne blasku.

Pomadka ma przyjemną, lekką konsystencję, łatwą w aplikacji. Zapach jest subtelny, co sprawia, że użytkowanie jest przyjemne. Opakowanie jest poręczne i higieniczne. Choć peeling jest delikatny, skutecznie zmiękcza usta dzieki naturalnych drobinek w postaci cukru trzcinowego.

Sylveco Odżywcza Pomadka z peelingiem to doskonały produkt dla tych, którzy pragną nawilżonych i gładkich ust z efektem delikatnego złuszczania.

Cudowna na zimę

W zimie mam bardzo suche i spierzchnięte usta, a ta pomadka to jest ratunek dla mnie.
Peeling na dość drobne drobinki, dlatego dobrze peelinguje zaschnięte skórki.
Sama pomadka jest tez mocno nawilżająca, nałożona na noc cały czas rano jest wyczuwalna przyjemna otoczka.
Wydajność taka jak praktycznie każdej pomadki, ale zdecydowanie jest warta swojej ceny.
Zapach jest dość specyficzny i nie każdemu będzie pasować, ale nie jest jakoś mocno wyczuwalny.

Fajny gadżet w mojej kosmetyczce

To już moje trzecie opakowanie pomadki peelingujacej z Sylveco. Nie zauważyłam przy jej stosowaniu jakiegoś spektakularnego efektu nawilżenia. Mimo wszystko lubię ją mieć pod ręką, ponieważ notorycznie zmagam się z farfoclami odchodzącej skóry na ustach.

Pomadka zamknięta jest w małym,automatycznym opakowaniu. Jest łatwa w obsłudze. Dość wydajna jak na moje stosowanie. Zostawia usta natluszczone

Uwielbiam, drobinki to cukier trzcinowy :)

Pomadek do ust używam nałogowo, szczególnie w okresie zimowym. Mam zawsze w kieszeni lub torebce 2 sztuki.

Bardzo lubię firmę Sylveco za naturalne składy. Pomadki Sylveco są tak smakowite, że można je jeść :) Mają piękne, aromatyczne zapachy.

Działanie:
- pomadka świetnie nawilża usta (przetestowałam wiele)
- doskonale peelinguje, do tego jest bardzo delikatna
- naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego !

W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT alej z wiesiołka o właściwościach silnie regenerujących. Bardzo skuteczny produkt, wracam do niego od lat.

Niska cena i dostępność w drogeriach to dodatkowe atuty.

Minusy:
- bardzo szybko się kończy, szczególnie w porównaniu do pomadek innych firm.

Fajna pomadka peelingująca

Kupiłam ją po raz pierwszy 1,5 miesiąca temu. Szukałam czegoś nawilżającego, co właśnie peelingowałoby usta.
Chciałam właśnie w takiej formie jak ta pomadka, bo to praktyczna, szybka opcja. Nie chciałoby mi się babrać jakimiś słoiczkami.

Pomadka ma fajny naturalny skład. Zapach jest ok. Smak - po prostu słodki (ale staram się nie zjadać).

Pomadka jest wystarczająco miękka, fajnie peelinguje. Po pewnym czasie na ustach drobinki się roztapiają.
Usta są na długo nawilżone.

Nie wyobrażam sobie życia bez nawilżających produktów do ust, a ta pomadka jest naprawdę całkiem fajna. Nie mam jej nic do zarzucenia.

Specyficzny kosmetyk,któremu warto dać szansę

Na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego kosmetyku. Kupiłam go razem z wersją brzozową i używam naprzemiennie.
Na samym początku pomadka wydawała mi się bardzo... Oporna? Nosiłam ze sobą w torebce i za każdym razem gdy chciałam użyć miałam wrażenie,że kosmetyk jest jakiś taki tępy,nie współpracuje,nie nawilża.Byłam bliska dania bardzo negatywnej opinii, któregoś dnia zostawiłam go w łazience i po kilku dniach spróbowałam znowu.
Okazało się,że kosmetyk w temperaturze pokojowej radzi sobie zdecydowanie lepiej niż będąc w chłodnym miejscu,kiedy pomadka trochę odtajała okazało się że i właściwości peelingujące i nawilżające są bardzo dobre! Idealnie ściera delikatne skórki z ust, świetnie nawilża.
Zapach jest specyficzny,dość ziołowy,fankom owocowych czy kremowych zapachów może się nie spodobać,jednak dla mnie jest ok.
Na pewno jest to produkt,któremu warto dać szansę i trzymać go w domu,w temperaturze pokojowej bo tylko wtedy otrzymamy deklarowane właściwości.