Fenty Beauty by Rihanna, Diamond Bomb, All-Over Diamond Veil (Rozświetlacz do twarzy i ciała)

Jedyny w swoim rodzaju diamentowy rozświetlacz, który działa jak błyszcząca, trójwymiarowa woalka, zapewniając czysty, efektowny blask na całej twarzy i ciele. Diamond Bomb przenosi brokat na zupełnie nowy poziom w lśniącej formule 3D, która pozostawi Twoją twarz i ciało kryształowo pokrytą, tak jak tylko Rihanna wie jak. Świętuj jeden pełen blasku rok Fenty Beauty dzięki temu wspaniałemu brylantowi, który sprawi, że będziesz wyglądać jak milion dolarów. Diamond Bomb ma unikalną formułę "galaretki" w proszku, która jest sprężysta, chłodna w dotyku i wtapia się w skórę niczym masło. Dodatkowo, cała ta błyszcząca dobroć ma wygląd zbliżony do klejnotu, którego nigdy nie będziesz chciała odkładać. Diamond Bomb All-Over Diamond Veil było zainspirowane kryształową suknią Rihanny, którą założyła na CFDA 2014.
Występuje w kolorze: How many carats?! Fenty Beauty jest w 100% cruelty free.

prasowane

Brokat wszędzie, tylko nie na policzkach

Otwierając go, aż oczka mi się zaświeciły, tyyyle blasku.
Jednak po jego swatchu entuzjazm opadł.. Okazało się, że to po prostu lepki brokat, a raczej duże drobiny brokatu które podczas noszenia przechodzą na całą twarz.
Ostatecznie wyglądam jakbym obsypała się brokatem i próbowała udawać gwiazdę.
Mega mnie rozczarował, ale w opakowaniu prezentuje się super..
Nie muszę dodawać, że szkoda kasy?

tylko na dekolt i ramiona

Rozświetlacz pięknie wygląda na skórze ramion oraz dekoltu. Na twarzy niestety bardzo się roznosi po całej twarzy, co może nie wyglądać za dobrze - efekt obsypania się brokatem.

Perfekcja

Długo zwlekałam z zakupem rozświetlacza z Fenty Beauty, gdyż uważałam, że wydatek rzędu 200 zł za 'tylko' rozświetlacz do najrozsądniejszych nie należy. Próbowałam znaleźć jakiś zamiennik i tak z portfela ubywało 20 zł, kolejne 20 i kolejne... A z efektu nadal nie byłam zadowolona. No i podjęłam tą decyzję, że jednak Diamond Bomb należy zakupić. I była to jedna z lepszych decyzji zakupowych.
Posiadam ten chyba najpopularniejszy odcień How many carats?! Jest to piękny drobinkowy rozświetlacz. Ja go używam akurat na powieki i wygląda przecudnie. Nie bieli, nie ma bazy kolorystycznej, nie osypuje się i nie migruje po twarzy (a jego tzw. zamienniki lubiły to robić). Do tego jest bardzo wydajny. Ten błysk jest przecudowny, wielowymiarowy. Wygląda po prostu szlachetnie. I nie ma co się oszukiwać - zamienników nie ma.
Jeśli wydajecie pieniądze na tzw. zamienniki i nadal nie jesteście zadowolone z efektu to wiecie co robić;)

Kosmiczny rozświetlacz !

Jeżeli chcecie rozświetlacz który mieni się bardziej jak brokat to jest on idealny.Na imprezę jest super lecz myślę że na codzień jednak nie.Ogólnie super się trzyma,nie sypie się co jest ważne i ślicznie błyszczy.Jedynie cena trochę przeraża ale za ten efekt myślę że warto ????

CUDOWNY NAJLEPSZY KOCHAM GO

kocham ten rozświetlacz zdecydowanie najlepszy jaki miałam daje cudowny efekt mega się błyszczy i ma cudowną konsystencje taką miękką troche śliską.nie da się kupić lepszego rozświetlacza może i jest drogi a nawet bardzo drogi ale moim zdanim warty każdej złotówki bo jest bardzo wydajny ja mojego używam już pół roku CODZIENNIE i nawet połowy nie zużyłam.testowałam wiele rozświetlaczy i żaden nie jest tak dobry jak ten.cudowne opakowanie z lusterkiem

Najlepszy drobinkowy rozświetlacz

Nie wiem czy mogłabym zliczyć ile razy ktoś zatrzymał się na ulicy, żeby zapytać mnie jaki rozświetlacz mam na sobie. Jest to zdecydowanie najlepszy drobinkowy rozświetlacz. Trzeba wydać trochę pieniędzy ale naprawdę warto. Jest również bardzo wydajny, gdyż kupiłam go 1,5 roku temu, a do tej pory się sprawuje wyśmienicie (używam go praktycznie codziennie).

Bomba!

Przygotuj się na błyskawiczną transformację, bo Fenty Beauty by Rihanna Diamond Bomb, All-Over Diamond Veil jest prawdziwym klejnotem w świecie kosmetyków rozświetlających! Jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że Twoja skóra będzie świecić jak diament, to ten produkt jest dla Ciebie.

Jestem absolutnie zauroczona tym rozświetlaczem. Zaczynając od opakowania, które jest eleganckie i przyciągające wzrok, po samo wnętrze - wszystko w tym produkcie jest po prostu olśniewające. Gdy otworzysz opakowanie, natychmiast zostaniesz oczarowany blaskiem kryształów, które są w nim zawarte. Wygląda tak, jakbyś trzymała w dłoniach prawdziwy diament.

Konsystencja tego rozświetlacza jest niesamowita. Delikatne drobinki odbijające światło są idealnie zmielone, dzięki czemu aplikacja jest niezwykle łatwa i równomierna. Nie ma ryzyka, że twój wygląd będzie wyglądał sztucznie - efekt jest subtelny, ale jednocześnie efektowny. Diamond Bomb nadaje skórze niepowtarzalny blask, który sprawia, że wygląda ona zdrowo, promiennie i pełna życia.

Jedną z najbardziej niesamowitych cech tego rozświetlacza jest jego wszechstronność. Możesz go stosować nie tylko na twarzy, ale również na ciele, nadając swojej skórze dawkę niesamowitego blasku. Idealnie sprawdza się na dekolcie, ramionach i nogach, szczególnie latem, kiedy chcemy podkreślić swoją opaleniznę.

Trwałość tego produktu również zasługuje na wzmiankę. Nie musisz się martwić, że blask zniknie po kilku godzinach. Diamond Bomb utrzymuje się przez cały dzień, dając ci poczucie pewności siebie i piękna.

Jedynym małym minusem jest cena, która może być nieco wyższa niż przeciętny rozświetlacz na rynku. Jednak biorąc pod uwagę jakość i efekt, który dostajesz, uważam, że warto zainwestować w ten produkt.

Podsumowując, Fenty Beauty by Rihanna Diamond Bomb, All-Over Diamond Veil to prawdziwa perełka wśród rozświetlaczy. Jego blask i trwałość są niezrównane, a efekt, jaki daje na skórze, jest po prostu zachwycający. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda, to ten rozświetlacz jest dla ciebie.

Mój ulubiony rozświetlacz!

Produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania - efekt jest przepiękny, rozświetlacz sprawdza się na policzkach, obojczykach, powiekach. Wybrałam odcień Rose Rave i jest to absolutnie najlepszy rozświetlacz, jaki kiedykolwiek miałam o najpiękniejszym kolorze. Co ważne, efekt opiera się na drobinkach brokatu, więc nie sprawdzi się u osób oczekujących gładkiej tafli, mi jednak idealnie odpowiada. Używam go codziennie i specjalnie nie oszczędzam ;) ,i jest w moim odczuciu bardzo wydajny. W swoim tutorialu Rihanna zalecała nakładanie go przy użyciu pędzla kabuki z Fenty, mi jednak najlepiej nakłada się go palcem. Sam rozświetlacz wygląda przepięknie nie tylko na skórze, ale też w opakowaniu, które zdecydowanie odpowiada standardowi, którego oczekiwałabym przy takiej cenie - jest porządne i niezwykle estetyczne, ma lusterko. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to mój ulubiony produkt makijażowy :).

Bomba!

Rozświetlacz zamknięty jest w cudownym i bardzo luksusowym opakowaniu wysokiej jakości. Nie jest to typowa, tak oczekiwana tafla a efekt pociągnięcia brokatem po skórze, który według mnie jest bardzo ladny. Świetnie wygląda na kościach policzkowych, jak i na powiece (zamiast cienia). Jest bardzo drobno zmielony i miękki. Bardzo przyjemnie się go nakłada i pięknie prezentuje się na skórze oraz genialnie odbija światło. Cena choć wysoka, moim zdaniem adekwatna jak za produkt tej klasy. W dodatku bardzo wydajny.

Brokatowy rozświetlacz

Mimo używania kryjących i matujacych podkładów, lubię potem użyć mocnego rozświetlacza i być widziana z kosmosu. :D Dlatego też postanowiłam zakupić słynny i zachwalany przez wielu rozświetlacz od pięknej Rihanny w odcieniu How Many Carats?!

Zacznę od opakowania, które jest wprost piękne i eleganckie. Jest plastikowe, ale szata graficzna jej produktów bardzo mi przypadła do gustu.

Sam produkt jest miękki i przyjemny. Jest dobrze i drobno zmielony, z bliska przypomina brokat. Zakupiony przeze mnie odcień jest bardzo jasny, chłodny i mocno wpada w biel. Na skórze nie pozostawia efektu tafli, ale brokat. Bardzo ładnie odbija światło. Ładny i cudownie odbijający światło, ale jednak brokat. Na pewno nie każdemu ten efekt przypadnie do gustu, chyba, że od święta. Pięknie też wygląda jako rozświetlacz zaaplikowany na ciało. Cena może nie przyciąga, ale jest to produkt wydajny i na pewno będzie nam służył przez długi czas.

Dla mnie absolutna petarda, zarówno jako rozświetlacz, jak i cień do powiek. ♡

Mega błysk

Ten rozświetlacz to było moje marzenie, które spełniło się. Coś niesamowitego, ale trzeba lubić ten rodzaj błysku. Wykończenie jest mocne i wyraźne. Brokat mieni się pięknie na skórze. W ciągu dnia możemy spodziewać się drobinek na różnych przedmiotach, które dotknęliśmy. Jednak po zabezpieczeniu fixerem problem znika. Rozświetlacz nadaje się do stosowania na różne części ciała (np. dekolt). Konsystencja jest miękka.

Prawdziwy brylant

Rozświetlacz jest naprawdę wyjątkowy. Jest jedno ale - trzeba lubić takie wykończenie. Jeśli poszukujesz delikatnego rozświetlacza lub gładkiej tafli to tego tu nie znajdziesz:) Jeśli lubisz błyskotki to dobrze trafiłaś/ eś:) Kosmetyk ten zamknięty jest w solidnym luksusowym opakowaniu. Nie ma on bazy kolorystycznej, są to srebrzyste migoczące drobinki które wyglądają po prostu bosko. Jest to miękki, plastyczny rozświetlacz. Uwielbiam go używać!:)