Ducray, Anaphase, Shampoo Hair Loss Supplement (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Jego działanie stanowi fazę wstępną kuracji hamującej wypadanie włosów i polega na odpowiednim przygotowanie skóry głowy do tej kuracji. Dzięki swojemu oryginalnego złożonemu składowi pobudza on przebiegające w skórze procesy życiowe, zwiększając w ten sposób skuteczność stosowanych toników leczniczych. Zawarty w produkcie nikotynian tokoferolu, stymulując mikrokrążenie na poziome cebulki optymalizuje warunki wzrostu włosa. Efektem sprzężonego działania wyselekcjonowanego kompleksu witamin B jest wzmocnienie włosów osłabionych przy ich korzeniach. Kremowa konsystencja szamponu ułatwia przeprowadzenie w czasie mycia włosów, starannego masażu skóry głowy. W przypadku wypadania włosów masaż taki jest niezbędny, ujędrnia, bowiem skórę oraz zwiększa penetrację przez niš składników aktywnych.

Anaphase nadaje włosom puszystość oraz ułatwia ich rozczesywanie. Jego doskonała tolerancja sprawia, że możesz go stosować tak długo jak zechcesz. Wspomaga on kurację hamującą wypadanie włosów oraz stanowi znakomitą pielęgnację wzmacniającą we wszystkich przypadkach włosów słabych i delikatnych. Regularne stosowania szamponu - kremu Anaphase pozwoli ci zachować naturalną gęstość włosów.

do włosów wypadających
regenerujące, wzmacniające, zapobiegające wypadaniu, oczyszczające
w tubie

jest naprawdę dobry

Bardzo wydajny szampon - mała ilość wystarczy do umycia włosów. Przestałam używać odżywek, a włosy rozczesują się. Poprawiła się też gęstość moich cienkich włosów. Jestem bardzo zadowolona z produktu.

Działa cuda

Szampon zakupiłam z polecenia lekarza dermatologa. Miałam tak ogromny problem z wypadającymi włosami, że raz w tygodniu zapychałam nimi brodzik,po spukiwaniu odżywki włosy wyciągałam pasmami (z cebulkami,niestety),a po rozczesaniu przed i po suszeniu ,ze szczotki wyciągałam 2 porządne garście włosów. Efekty stosowania szamponu zauważyłam po pierwszym umyciu głowy,gdzie włosów wypadło mi zdecydowanie mniej.Po drugim użyciu,włosy wypadły tylko po rozczesywania ich mokrych. Szok! Nie było ich w brodziku wogóle! Co prawda ,oprócz szamponu stosowałam również suplementację,ale wiadomo ,że suplementy nie działają od razu,a tu efekty były natychmiastowe.Od tamtej pory, czyli ponad rok stosuję tylko ten szampon,bo boję się że problem wróci.
Szampon ma delikatny,przyjemny zapach,ale włosy po nim nie pachną zbyt długo.Bardziej pachną stosowaną przeze mnie odżywką niż szamponem. Konsystencja dosyć gęsta o kolorze ecru. Szampon jest bardzo wydajny,niewielka ilość wystarczy do porządnego umycia długich włosów. Łatwo się pieni,nie przesadz z ilością,bo ciężko będzie ze spłukaniem. Ducrey to tzw.rypacz, podczas mycia ,czuć że włosy są tępe,dobrze jest stosować po nim dobrą odżywkę wznacnającą i ułatwiającą rozczesywanie. Bez odżywki nie rozczeszesz włosów,tylko je poszarpiesz. Po wysuszeniu włosy są mięciutkie,delikatne w dotyku, uniesione od nasady.Poprawia kondycję włosów,są one grubsze, wyglądają na zdrowsze i dodaje im blasku. Po dłuższym okresie stosowania,włosów jest zdecydowanie więcej na głowie,bo po prostu nie wypadają. Dla sprostowania,kurację suplementową stosowałam tylko przez miesiąc.Szampon nie należy do najtańszych,w aptekach internetowych można kupić go za wiele nizszą cenę. Ja myję włosy co 2 dzień,szampon dla mnie icórki starcza na miesiąc.Polecam,to mój hit.

Better a może i the best!

Szukając alternatywy dla Dercos Vichy, który kuriozalnie podrożał, znalazłam to cudo w promocji. 400ml za niecałe 50 zł - interes życia! Mam teraz 3 wielkie butle (różnych) Ducrayów, włosy miękkie i puszyste i nowego przyjaciela łazienkowego.
Zaczynając od nudnych danych technicznych: butelka plastikowa duża, ale naprawdę nieciężka, z wygodnym dozownikiem (wielka fanka dzióbków!). Szampon wcale nie gęsty, ale bardzo wydajny! Mam włosy po pas, a do dokładnego wymycia wystarcza mi 2ml objętość. Wszystko pięknie się pieni, całkiem uroczo pachnie, domywa wszystkie zanieczyszczenia. Jestem szczerze zachwycona tym, jak wyglądają moje włosy po regularnym , codziennym stosowaniu. Ślicznie lśnią, nie puszą się, są dociążone, ale ładnie odbite od nasady. Dobrze mi się na nich pracuje, są podatne na stylizację, utrzymują kształt, wydają się zdrowe i gęste.
Czy włosy mniej wypadają?...wiecie Państwo, że chyba tak? Przynajmniej chce w to mocno wierzyć. Na pewno świetnie wyglądają, a to już budujące. Okres mamy przełomowy, bo zaczęła się ta przebrzydła, szara jesień, a ja wpadłam znów w sidła akademickiej pracy - to zawsze jest dla mnie czas włosowej smuty. Przed Ducrayem więc spore wyzwanie, ale póki co szczerze polecam - z powodów ekonomicznych i estetycznych.

Udany

Moja trzecia butelka. Nie wiem, na ile sam powstrzymuje wypadanie włosów (używam również innych środków), ale w połączeniu z innymi specyfikami działa (mocno spowolnił, jeśli nie zatrzymał wypadanie włosów) i warto dołączyć go do swojej kuracji. Należy jednak pamiętać o tym, że produkt powinno łączyć się z innymi środkami (typu Loxon czy Biotebal), bo stosowanie tylko tego szamponu może nie dać aż tak dobrych efektów (sam stosuję połączenie szampon Ducray Anaphase, płyn Loxon max 5% oraz tabletki Biotebal - oczywiście można stosować zamienniki, np. zamiast Loxon coś innego zawierającego Minoxidil; najlepiej w stężeniu 5%, bo 2% to np. dla mężczyzn za mało).

NIE DZIAŁA

Kosmetyk jest bardzo wydajny, gęsty, dobrze się nim myje włosy. Zapach jest taki średni, ale do wytrzymania. Natomiast nie przestały mi wypadać włosy po zużyciu całego opakowania

Sprawia, że włosy mniej wypadają!

Moje włosy nie dość, że są cienkie, pozbawione objętości to jeszcze wypadają! Trafiłam w internecie na ten szampon i postanowiłam zamówić, jestem z niego bardzo zadowolona! Początkowo nie byłam dobrze nastawiona, myślałam że nie domyje moich włosów, pozostawi je szorstkie i matowe, o dziwo jestem w szoku!

Szampon świetnie pielęgnuje włosy, myje je i delikatnie się pieni. Pozostawia włosy odżywione, nawilżone, nie obciąża ich, ani nie wysusza. Przede wszystkim, sprawia, że włosy mniej wypadają i to jest dla mnie rewelacja. Szampon ma delikatny zapach, niewyczuwalny na włosach. Przyjemnie się go używa, dla mnie ma same zalety jestem z niego bardzo zadowolona. :)

Całkiem fajny

Przyjemny szampon o delikatnym zapachu, za którego daje +. Produkt fajnie się pieni, więc jest wydajny. Niestety jedno opakowanie to może zbyt mało, ale niestety nie zauważyłam, aby wypadających włosów z mojej głowy bylo mniej.

Pomaga w walce z wypadającymi włosami

Szampon Ducray rewelacyjnie działa na włosy. Początkowo bałam się, że to będzie kolejny produkt który nie będzie domywał włosów, pozostawi je szorstkie i ciężko będzie je rozczesać, ale nie tym razem! Szampon świetnie działa na włosy z tendencją do wypadania, u mnie na szczotce pozostaje ich o wiele mniej! Jestem w szoku. Dodatkowo skomplementuję biotynę to podwaja działanie.

Szam szampon ma trochę dziwną konsystencję, taką jakby żelu. Świetnie zachowuje się na włosach, łatwo się pieni, dokładnie domywa włosy i nie pozostawia ich sklejonych, suchych, obciążonych... Przetestowałam szampon również bez żadnej odżywki i jestem mile zaskoczona. Z łatwością rozczesałam włosy, po wyschnięciu były przyjemne w dotyku (lecz się puszyły - moje włosy mają do tego tendencję). Po regularnym używaniu mogę stwierdzić, że szampon pomaga w walce z wypadającymi włosami.

Godny polecenia

Moje problemy z wypadaniem włosów zaczęły się podczas diety redukcyjnej. Włosy wypadały garściami, bałam się je czesać. Akurat wtedy dostałam Ducray do testowania, suplement i szampon. Szampon ładnie nawilża i wygładza włosy, przyjemnie się go stosuje. Tabletki są łatwe do połknięcia i co ważne wystarczy zastosować 1 tabletkę dziennie. Przez pierwsze 2-3 tygodnie regularnego stosowania obu produktów efekty były ale niewielkie, zaczęłam się zniechęcać ale próbowałam nadal. Po upływie około miesiąca, nadal będąc na diecie, zauważyłam, że coraz mniej włosów zostaje na szczotce, włosy są bardziej elastyczne, ładniej się zaczęły układać i co najważniejsze pojawił się wysyp nowych włosów. Jest ich teraz na tyle dużo, że ciężko się uczesać, stercza na wszystkie strony ale bardzo się z tego cieszę. Z pewnością kupię kolejne opakowanie i przedłożę kurację.

Widoczne efekty

Suplement podarowałam do testowania mojej mamie, która zmaga się z problemem słabych włosów. Po miesiącu kuracji mama zauważyła mniejszą ilość wyglądających włosów oraz polepszenie ich struktury.

Na pewno wrócę

Szampon stosowany razem z suplementem tej samej marki. Bardzo przyjemny w użyciu, podobała mi się jego konsystencja, delikatny zapach. Rzeczywiście wypadanie włosów zmalało. Minusem na pewno jest SLS w składzie, dlatego będę go używała jako rypacza co któreś mycie.

Mocne oczyszczanie

Co jakiś czas wracam do tego szamponu, aby wzmocnić włosy i zadbać o skórę głowy. Nie sostuje go w związku z problemem wypadania włosów.

Szampon bardzo dobrze usuwa wszelkie zanieszczyszczenia że skóry i włosów, włosy po zastosowaniu ładnie się błyszczą i czuć, że są bardziej sprężyste i odżywione.