Vichy, Mineral 89, Fortifying and Plumping Daily Booster (Booster wzmacniająco-nawilżający z kwasem hialuronowym)

Średnia ocena: 3.49/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Vichy Mineral 89 Booster Quotidien Fortifiant et Repulpant to codzienny booster nawilżająco-wzmacniający, wspierający naturalną siłę skóry, dzięki czemu chroni ją przed szkodliwymi czynnikami takimi jak klimatyzacja, warunki atmosferyczne, stres oksydacyjny, zmęczenie.
Unikalna formuła Vichy Mineral 89 Booster Quotidien Fortifiant et Repulpant łączy 89% Wody Termalnej z Vichy z naturalnego pochodzenia kwasem hialuronowym o właściwościach wysoce nawilżających.
Vichy Mineral 89 Booster ma bardzo lekką, błyskawicznie wchłaniająca się, delikatną żelową konsystencję. Nie pozostawia tłustego uczucia na skórze. Jest bezzapachowy i bardzo wydajny.

mieszana, sucha, odwodniona, naczynkowa, normalna, tłusta
nawilżające
boostery
bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna, bez silikonów, oil – free / nietłusta, bez parabenów
z pompką
lekkie
żel

Przykra porażka

Niestety jestem totalnie zawiedziona tym serum. Po przeczytaniu tak wielu świetnych opinii na jego temat postanowiłam go kupić. Zużyłam całe jedno opakowania i co? I nic. Dosłownie zero efektu, moja skóra i z wyglądu i w odczuciu jest taka sama jak przed używaniem tego serum. Szkoda, bo na prawdę liczyłam na cos więcej :(

Napój dla cery

Mam cerę tłustą, z tendencją do zaskórników. Ten produkt idealnie nadaje się do nawilżania tego typu cery, jest dla niej jak napój. Po prostu czuć, że skóra go pije, wchłania się szybko i nie lepi, a jednak da się odczuć, że twarz jakby się wypełnia za sprawą tego produktu. Nadaje się pod makijaż, wręcz podkład lepiej na nim wygląda, nadaje się także na noc, na spokojnie może zastąpić krem. Bardzo lubię również wsmarować pozostałość w dłonie - gdyby ten booster był przeznaczony do pielęgnacji dłoni, to byłby jedynym tego typu produktem do tej części ciała, którego używała bym regularnie (przy takiej cenie trochę szkoda używać go do rąk, ale jeśli komuś nie odpowiada do twarzy, to myślę że dłonie to dobra alternatywa). Szczególnie poleciła bym go cerom tłustym ze skłonnością do miejscowego przesuszenia.

Poza tym doceniam brak zapachu, eleganckie, szklane opakowanie z pompką i dużą pojemność jak na tego typu produkt (50ml zamiast standardowych 30). Wydajność też jest bardzo dobra, bo naprawdę niewiele go potrzeba aby dostarczyć skórze nawilżenie. Aby wykorzystać produkt do ostatniej kropli można odkręcić i wylać go na dłoń (musi postać chwilę do góry dnem, bo jego konsystencja to jednak żel). Na pewno do niego wrócę.

Mniej znaczy więcej

Jeden z moich ulubionych kosmetyków. Minimalistyczny, i elegancki szklany flakon, żelowa formuła produktu, nietłusta, niekleista, bezzapachowa. Żel nadaje się dla każdego typu skóry od tłustych (nie zapycha) do suchych (nawilża). Produkt poprawia wygląd skóry poprzez nawilżenie oraz wypełnienie skóry, przez co znikają zmarszczki a skóra wygląda na wypoczętą, nawet po nieprzespanej nocy. Produkt nie roluje się, szybko się wchłania, nie podrażnia. Dla mnie super, używam od ponad roku i planuje kontynuować.

Jak kropla rosy ;)

Moja dojrzała cera wręcz uwielbia lekkie,żelowe sera czy kremy,to cudo otrzymałam od siostry :* jako sporą odlewkę była to ⅓ buteleczki która starczyła aż na 2 miesiące regularnego stosowania, tak jak wspomniałam mam cerę dojrzałą ( 46 lat), przebarwienia,nierówny koloryt,wysoka tendencja do zapychania i wysypu niedoskonałości,na chwilę obecna jest bardzo przesuszona i odwodniona.

Opakowanie to piękna szklana cieniowana buteleczka o pojemności 50 ml z wygodną pompką dozującą która podawała odpowiednią ilość bez zacinania się.
Jak się okazało booster dla mojej cery okazał się strzałem w 10-tkę, jest on lekki,żelowy,bardzo przyjemnie nawilża i wzmacnia,rewelacyjnie sprawdza się pod makijaż przedłużając jego trwałość i świeżość,poza tym moja skóra wręcz go “wypijała” i stawała się coraz bardziej gęstsza jakby napompowana,wzmocniona i chroniona przed czynnikami zewnętrznymi.Jak dla mnie to jeden z lepszych kosmetyków od marki Vichy,pokonał nawet Biothermę Life Plankton eliksir do twarzy.

Lubię go!

Po eksperymentach z moja cerą dojrzałą, mieszaną, z tendencja do wyprysków, potrzebowałam „nawodnienia” mojej skory, która była wysuszona w strefie „T”.
Doskonale do tego sprawdził się ten booster!
Piękne opakowanie, konsystencja lekka, wodnista.
Nakladalam go na noc i świetnie w czasie snu koił moja skórę.
Nie zapycha to tez duży plus.
Jest moim wybawieniem w momentach kryzysowych jak ten opisany wyżej ;)

Średni

Serum nie spełniło moich oczekiwań. Kupiłam je po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji, ale to na pewno pierwsza i ostatnia butelka. Produkt nawilża, ale jest to działanie krótkotrwałe i bardzo delikatne. Na pewno duzym plusem jest lekka konsystencja i szybkie wchłanianie, ale nic więcej. Można znaleźć lepsze i tańsze produkty które lepiej działają (np jeden z moich ulubieńców żel n.m.f. mediheal)

ZALETY
- lekkie nawilżenie
- ładne i higieniczne opakowanie

WADY
- brak długotrwałych efektów
- nieadekwatna cena

Potrzebowałam czasu żeby się przekonać

Gdy zaczęłam go stosować nie widziałam żadnych spektakularnych plusów. Musiałam popróbować w między czasie innych serum żeby wrócić i się nim zachwycić.
Od pewnego czasu mam skórę trądzikową z krotkami na brodzie, używałam różnych serum które nawilżały ale niestety też szybciej tłuściły cerę. Po pewnym czasie dałam znów szansę temu i jestem zadowolona bo jedna pompka starcza na posmarowanie całej twarzy, niewielka ilość ładnie się wchłania, nie przetłuszcza jej nawet po kilku godzinach bez odświeżenia. Jest bezzapachowe, niby żelowa konsystencja ale zachowuje się później jak woda. Krem nałożony po nim się nie roluje a to bardzo ważne. Ładnie wsiąka, po. włożeniu makijażu też nie ma problemu. Skóra stała się jędrna, ujednolicona w kolorycie i wygląda na zdrowszą. Rzadko widzę takie duże zmiany na swoim ciele ale to spełnia oczekiwania i wiem że na pewno do niego wrócę. Tylko poczekam na przecenę bo jest kosztowne.

Mocna czwórka

Booster nawilża skórę, odświeża jest bardzo lekki i nie zapycha. Dużą zaletą jest lekka żelowa konsystencja dzięki której kosmetyk szybko sie wchłania i nie trzeba czekać przed nałożeniem następnego produktu. Świetnie się sprawdza zarówno na dzień jak i na noc. Booster Vichy daje umiarkowane nawilżenie. Jeśli ktoś poszukuje mega nawilżenia to ten kosmetyk jest ciut za słaby. Trudno mówić też o skuteczności w przeciwdziałaniu starzeniu się skóry, ale na pewno da się zauważyć że skóra jest bardziej miękka i zdrowsza. Z jego stosowaniem brak również "suchych skórek"

Nie rozumiem fenomenu tego produktu.

Nie rozumiem fenomenu tego produktu. Mam skórę mieszaną ze skłonnością do trądziku. Zakupiłam to serum aby bardziej ją nawodnić i nawilżyć, jakoś wspomóc w walce z niedoskonałościami.

Serum zamknięte jest w ślicznej buteleczce , bardzo elegancka szata graficzna, od razu przykuwa spojrzenie. Ma gęstą konsystencję takiego bardziej żelu , bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Szybko się wchłania i ładnie nawilża buzie, jednak nie robi absolutnie nic więcej, To samo robi dla mnie 1% serum Mohani, które jest dużo tańsze czy serum z ładniejszym składem od Timeless. Ja nie zakupię ponownie tego produktu. Nie jest zły ale uważam , że w tej cenie da się zdobyć lepsze.

Nie wiem skąd te zachwyty

Rzadko recenzuję, ale tym razem muszę i SZCZERZE ODRADZAM.
Niestety po raz kolejny dałam się nabrać, tym razem zaufanym youtuberkom i wizażankom i wydałam po raz kolejny pieniądze w błoto po czym dopiero przeanalizowałam skład produktu który NIESTETY nie urzeka. Cóż, mój błąd.
W 90% płacimy za markę a dopiero reszta odpowiada za bezużyteczny produkt, który nie robi kompletnie nic. Owszem, ma w składzie składniki kojące, nawilżające, ale działają na chwilę, sa tylko małym dodatkiem w codziennej pielęgnacji bez którego i tak nic nie stracimy. Efekt po zastosowaniu kończy się w momencie odkładania buteleczki z powrotem na półkę w łazience czyli można by rzec, że efektu praktycznie NIE MA. Szkoda, bo myślałam, ze za tą cenę bedzie to produkt, ktory pomoże przy mojej delikatnie przesuszonej skórze podczas kuracji retinolem i fajnie nawilży.
Niestety okazało się, że to kolejna próba nabijania ludzi w butelkę przez tą markę, która niestety co raz mniej ma wspólnego z dobrą jakością i mocno się zastanowię zanin sięgnę po kolejny kosmetyk vichy.
Kilka słów jeszcze o opakowaniu. Doceniam ciekawą szatę graficzną i przezroczystą buteleczkę, bo szczerze mówiąc podczas gdy z pompki nic juz nie chce lecieć, widać jaki ogrom produktu jeszcze pozostaje na dnie buteleczki, który trzeba wylewać, bo pompeczka nie daje rady.

Bardzo dobry krem

Booster wzmacniająco-nawilżający z kwasem hialuronowym niezwykle nawilżający krem. Bardzo polecam go, ponieważ jest niezwykle nawilżające.
Krem kupiłam w drogerii za namową koleżanki. Krem jest bardzo dobry. Jego konsystencja jest bardzo lekka i nawilżająca.

Ekstra

Bardzo podoba mi się, że przy mieszanej cerze nawilża policzki, nie ma podkreślonych suchych skórek, a strefa T pozostaje zmatowiona przez dłuższy czas. Bardzo lekka konsystencja, łatwa i przyjemna do aplikacji. Używam codziennie rano jako bazę pod makijaż.