Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (stara wersja)

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Kultowy już Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Ma beztłuszczową formułę, zapewniającą 24-godzinną trwałość.

Lekka i delikatna konsystencja podkładu Revlon ColorStay zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Dobrze się rozprowadza, nie zatyka porów i daje matowy efekt.

Podkład Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs zawiera filtr SPF 6 i występuje w dużej gamie kolorystycznej, zatem znalezienie odpowiedniego odcienia nie stanowi żadnego problemu.

tłusta, mieszana, normalna
kryjące
Krycie
mocne

Dobry, chociaż ciężki

Podkład Revlon ColorStay kupiłam zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami w internecie. Nie mam bardzo problematycznej skóry, ale czasem pojawiają się na niej pojedyncze wypryski, a w strefie T mam rozszerzone pory, dlatego byłam ciekawa, jak sprawdzi się na mojej twarzy. Muszę przyznać, że krycie jest naprawdę dobre - skóra nawet po jednej warstwie jest pięknie wygładzona. Podkład jednak jest ciężki i to czuć, dodatkowo niestety po całym dniu jego noszenia prawie zawsze pojawiają się jakieś zaskórniki lub wypryski. Dlatego traktuję go raczej jako podkład na specjalne okazje, a nie na co dzień.

Bardzo fajne krycie

Podkład ma super krycie i daje fajne wykończenie przy cerze mieszanej/tłustej. Dobrze sprawdzi się przy cerze z niedoskonałościami. Jest bardzo trwały i ma ładne odcienie.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

dobrze kryjący

Podkład ma lekka kremowa konsystencję. Jest mocno kryjący i trwały bez efektu maski. Bardzo lubię ten podkład gdyż jest łatwo dostępny i przystępny cenowo.

Często do niego wracam

Bardzo lubię podkład Revlon. Często do niego wracam. Dobrze kryje jest dość trwały i cena jest nie wygórowana.Podoba mi się jego konsystencja oraz zapach.

Dobry produkt

Często do niego wracam już od kilku lat . Podkład ma bardzo dobre krycie chociaż na mojej skórze nie trzyma się jak bardzo długo po mniej wiecej tak 6 godzin co jest niestety jego minusem natomiast bardzo ładnie kryje niedoskonałości oraz cienie pod oczami , nie tworzy na twarzy efektu maski , nie tworzy plam i nie ciemnieje . Ma bardzo wygodny aplikator przez co można wycisnąć potrzebną nam ilość podkładu i go nie marnowac . Dla mnie jest to dobry produkt

Pięknie kryje

Podkład do twarzy jest genialny. Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się. Pomimo tego podkład utrzymuje się u mnie nawet do 10 - 12 godzin. Co najważniejsze nie zatyka porów. Ładnie kryje nie powodując efektu maski jak to najczęściej bywa przy innych podkładach. Dobrze radzi sobie z zakryciem przebarwień na mojej twarzy oraz wypryskach. Dodatkowo powoduje efekt matowej twarzy, czyli to na czym najbardziej mi zależało. Kiedy stosuje podkład wiem że nie muszę poprawiać makijażu co kilka godzin. Podkład jest bardzo trwały i utrzymuje się dość długo. Jestem z niego bardzo zadowolona i nie zastąpię go na żaden inny.

Ulubiony podkład

Używam tego podkładu od bardzo dawna, nie wiem ile opakowań już zużyłam, świadczy to tylko o jednym - To świetny produkt. Umieszczony jest w szklanym pojemniczku z plastikową pompką, która działa bez zarzutu. Pompka pozwala na użycie takiej ilości produkty jaka jest nam potrzeba. Ma neutralny zapach, idealną konsystencję przez co jest bardzo wydajny. Mam cerę tłustą w strefie T, przesuszającą się w pozostałych częściach z rozszerzonym porami i niedoskonałościami. Nie jest to łatwy typ cery do dobrania podkładu ten natomiast spełnia wszystkie moje oczekiwania, jest kryjący, a zarazem lekki, długo się utrzymuje i idealnie matowi skórę. Napewno do niego powrócę.

Wielki powrót

Kultowy już podkład marki Revlon przeznaczony do cery tłustej i mieszanej, czyli takiej jakiej jestem posiadaczką.
Kilka lat temu używałam tego produktu, jednak z czasem wydał mi się zbyt ciężki, wysuszający i zapychający, więc zrezygnowałam z jego stosowania. Teraz wrócił z nową zmienioną formułą, postanowiłam go wypróbować i zakochałam się na nowo.
Jest to podkład o mocnym kryciu, pięknie wyrównuje koloryt cery bez konieczności używania kryjącego korektora. Daje radę zakryć zaczerwienienia oraz niedoskonałości, a do tego trzyma się na skórze przez naprawdę wiele godzin. Moja cera zazwyczaj szybko i mocno się wyświeca w strefie T, jednak po użyciu tego fluidu wyjątkowo długo zachowuje mat, a nawet jak zaczyna się świecić, to nie wygląda to tak nieestetycznie jak w przypadku większości innych podkładów. Wystarczy raz na kilka godzin odcisnąć nadmiar sebum w chusteczkę i makijaż nadal wygląda pięknie.
Stosuję dokładne dwuetapowe oczyszczanie cery, więc nic mnie nie zapycha. Polecam ten produkt osobom z dużym przetłuszczaniem cery oraz lubiącym dobrze kryjące podkłądy.

Uwielbiam ten podkład

Najlepszy podkład jaki miałam, kupuje go ciągle, ma fajną konsystencję, nie lubię gęstych podkładów a ten ma idealną -lekko rzadką. Trwałość też super, maluję się nim do pracy i bez problemu wytrzymuje cały dzień.

Revlon

Podkład testowałam przez dłuższy czas według mnie bardzo dobry jeżeli chodzi o trwałość i krycie. Przy dobrym utrwaleniu go pudrem jestem wstanie bez fixu nosić go całą noc

Świetnie kryje, idealny na co dzień i wielkie wyjścia

Podkład ma średnio gęstą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze zarówno przy pomocy gąbeczki jak i pędzla. Ma doskonałą pigmentację. Świetnie kryje wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienie skóry. Nie ściera się. Nie oksyduje. Jest super trwały. Lubię go na co dzień i na większe wyjścia. Ujednolica koloryt skóry.

Mnie nie zachwycił

Mam suchą skórę i niestety u mnie się nie sprawdził. Okazał się ciężki i chyba za bardzo taki, oblepiający skórę. Przy czym w ale taki trwały nie jest, bo całego dnia w pracy nie wytrzymał, a pracuję w warunkach biurowych. Może na większe, ale krótsze wyjścia i to raczej w zimie niż w ciepłych miesiącach. Nie jest może jakiś bardzo zły, ale spodziewałam się czegoś lepszego.