Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Latem szczególnie nie możemy sobie pozwolić, by twardy naskórek był widoczny na naszych stopach. Usuwanie go pilnikiem manualnym lub pumeksem jest męczące, a osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów zajmuje dużo czasu podobnie, jak kosztowne zabiegi u pedikiurzystki. Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth jest idealnym rozwiązaniem dla osiągnięcia gładkich i pięknych stóp.

Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth to metoda elektronicznego usuwania twardego naskórka stóp szybko i bez wysiłku, podobna do tej stosowanej w salonach kosmetycznych. Dzięki niej możemy uzyskać efekt profesjonalnego pedicure we własnym domu, oszczędzając czas i pieniądze.

Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth, dzięki ergonomicznej budowie, łatwo dociera do każdego miejsca. Jego wymienne głowice obrotowe dokładnie usuwają stwardniały naskórek. Gdy głowica się zużyje, wystarczy ją wymienić na nową. Jedna głowica wystarcza na 12 zabiegów. Szeroki wybór głowic sprawia, że Scholl Velvet Smooth z łatwością dostosuje się do potrzeb twoich stóp.

inne
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Mój ulubieniec

Ten produkt można kochać albo nienawidzić i ja to rozumiem. Zaliczam się do tego pierwszego grona gdyż nie przepadam za manualnym użytkowaniem zwykłej tarki do stóp i czasochłonnego piłowania pięt na mokro po uprzedniej kąpieli żeby zmiękczyć naskórek. Ja lubię szybko i efektywnie. Scholla dostałam od mamy wiele lat temu i jest on ze mną do dziś. Urządzenie dość solidne jak widać mimo upływających lat nadal świetnie działa. Oczywiście należy wymieniać baterie oraz pilniczki jednak sam silniczek daje radę- ja mam pierwszą różową generację. Zatem samo urządzenie świetnie się sprawuje: ładnie trze suchą i zrogowaciałą skórę na sucho bez konieczności namaczania naskórka. Używam go dosłownie chwilę podczas oglądania tv a skóra szybko staje się gładziutka. Radzi sobie nawet z dziwnymi zakamarkami na stopach. Efekty widać w mig gdyż masz obok siebie kupkę spiłowanego pyłu. Plus za różnorodność końcówek do wyboru-ja zawsze kupuję diamentową, najtwardszą. Nie wiem co w tym urządzeniu może się nie podobać-obroty i pilnik same robią robotę:) Należy tylko włączyć i przyłożyć urządzenie.

Pilnik elektryczny

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu sklepach stacjonarnych oraz online
OPAKOWANIE – zabezpieczone plastikowym opakowaniem
SZATA GRAFICZNA – prosta, kilka wersji kolorystycznych
WYDAJNOŚĆ – jedna wkładka wystarczała na kilka użyć
TRWAŁOŚĆ – efekty są najlepsze podczas regularnego stosowania
EFEKT – zrogowaciały naskórek jest zlikwidowany, stopy nie są podrażnione
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – sprawdza się, bo pilnik jest niewielkich rozmiarów
CENA – dość drogo, ale produkt warty swojej ceny

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 2
  • Łatwość obsługi: 3

Mam, kupiłam nie polecam

Moje pięty potrzebują naprawdę solidnego złuszczenia, jestem przewrażliwiona na ich punkcie, do tego stopnia, że przed weselem szukałam butów z zakrytą piętą, pomimo faktu, że miałam długą suknię ????

Jak dla mnie Scholl, w trudnych przypadkach nie daje rady... jako wspomaganie wypracowanego, dobrego stanu pięt jest ok, ale spektakularnych efektów nie wywołuje poza:

Mnóstwem pyłu (tak, wiem... przy usuwaniu naskórka to normalne, ale nie w takich ilościach!)

Bardzo szybko ,,traci na sile" - kwestia dużego poboru energii z baterii , więc i mało wydajny

Wymienne głowice są... DROGIE

a element przy ich wkładaniu w nasadę lubi się ,,wyrobić" i przy tym nie trzyma się aż tak stabilnie

Gadżet drogi, zbędny, nieprzynoszący oczekiwanych rezultatów.

Osobiście niepolecam

świetny produkt

Kocham ten pilnik!
Próbowałam innych, próbowałam pumeksu, tarki, cudów.... Nic nie pobije działania pilnika Scholl, stópki miękkie, gładziutkie. Praca dość głośna, ale szybka, i przede wszystkim skuteczna..

Pilnik ma ergonomiczny kształt, ładne leży w dłoni, wygodnie się go używa.

Działa na 4xAA , ale nie zużywa ich nadmiernie dzięki czemu na kilka-kilkanaście użyć na jednym komplecie baterii podziałamy.

Głowica starcza na bardzo długo, mam pilnik kilka lat i wymieniłam dopiero 3 głowice. Można je kupić bez problemu, są dostępne, aczkolwiek nie polecam nieoryginalnych. Jednak co Scholl to Scholl - warto zainwestować.

Wszystko spoko, mam z miłości do nich aż 2 warianty - błękitny klasyczny i kolorową wersję Summer. Jest jeden minus... Pilnikowi zepsuł się silniczek, jako że jestem starej daty i naprawiam zamiast wyrzucać, zagoniłam męża do naprawy. Szukaliśmy silniczka wszędzie, łącznie z azjatyckimi stronami sprzedażowymi. Nic, nie tak kształt. Sprytnie, Scholl. Żeby nie naprawiać, a kupić nowy Scholl włożył do pilnika silniczek o specjalnym niespotykanym kształcie. Nieładnie, bardzo nieładnie - ekologia się kłania...

Wyłączając nieczyste zagranie firmy, produkt jest wspaniały zwłaszcza ratuje mnie latem, gdy biega się w klapkach i innych sandałkach i piety szybko robią się szorstkie. Z pilnikiem Scholl i kremem z mocznikiem - będą gładziutkie.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 2
  • Łatwość obsługi: 3

zbędny gadżet

Kupiłam go zachęcona wizją przyspieszenia oraz brakiem jakiegokolwiek wysiłku podczas pielęgnacji moich stóp. Piling nie był tani, coś ok 200 złoty dlatego wymagałam od niego więcej niż mogły mi zagwarantować te po kilka złoty.

DZIAŁANIE:
Jest bardzo delikatne. Raczej nie przygotujemy stóp do sezonu lekkiego za pomocą tego pilnika a podtrzymamy efekt. Nawet największe obroty z czasem słabną i są po prostu gorsze od ręcznie wykonanego pilingu.

WYDAJNOŚĆ:
Oceniam jako słabą, pilingi szybko zużywają się a wraz z nimi baterie.
To oczywiste, że piling będzie pylił ale nie spodziewałam się, że aż tak bardzo i tak dużo.
W miarę użytkowania, zatrzaski do wkładu z pilingiem zaczynają się obluzowywać, przez co wkład nie jest już tak stabilny w pilniku.

PODSUMOWANIE:
Gadżet bardziej dla osób lubiących takie nowinki niż dla osób które faktycznie chciałyby ułatwić sobie pielęgnację stóp. Jak dla mnie -zmarnowane pieniądze, nadzieja i czas.

Fajnie ściera

Urządzenie rzeczywiście doskonale ściera zrogowaciały naskórek. Efekt porównywalny z osiąganym po zastosowaniu tradycyjnego tarka i kremu do peelingu. Łatwe i wygodne w obsłudze. Polecam.

• Trwałość / wykonanie: 4

Działa podobnie jak pumeks

Mam mieszane uczucia. Liczyłam, że sprzęt który kupiłam za ok 110zł będzie działał nieco lepiej od klasycznego pumeksu.
Generalnie nie jest to zły sprzęt, bo pięty po użyciu są gładkie i nie mam wystających czy ostrych skórek. Efekt utrzymuje się podobnie do działania zwykłej tarki lub wspomnianego pumeksu. Plus jest taki, że nie trzeba się męczyć a cały proces usuwanie martwego naskórka trwa bardzo szybko.
Minus- sprzęt dość głośno działa.

• Design produktu: 3

nic szczególnego

Niestety moja opinia nie będzie ta z tych ochów i achów. Nie dość, że drogi to i nie powala na kolana. Może i dobry, ale tylko dla podtrzymania efektu jak się wyjdzie z gabinetu kosmetycznego. Jeżeli chcemy sobie same "ogarnąć" stópki to tym sprzętem nie damy rady. Użyłam kilka razy i dosłownie wrzuciłam w kąt.

• Łatwość obsługi: 5

Pilnik, który wypoleruje nawet "trudne" stopy

Posiadam ulepszoną (unowocześnioną) wersję pilnika Scholl Velvet Smooth i powiem jedno- jest on moim idolem w kategorii gadżetów pielęgnacyjnych. Czytałam niezbyt pochlebne opinie na temat pilnika Velvet Smooth starszej generacji i na ich podstawie nie zdecydowałabym się zakupić tego urządzenia. Ale traf chciał, że zakupiłam je z polecenia znajomej. I moje odczucia co do pilnika są bardziej niż pozytywne.

Przede wszystkim pilnik robi robotę i nie są to puste słowa, bowiem poradził sobie w kilka dni z mega wymagającymi piętami mojego męża. Ja nie miałam zbytniego problemu ze stopami, więc używam pilnika zapobiegawczo, raz lub dwa w tygodniu, jako element pielęgnacji. Jeśli jednak o mojego męża chodzi, urządzenie miało nad czym pracować i spisało się na medal. Dlatego bardzo polecam pilnik Velvet Smooth- jest to urządzenie do zadań specjalnych i warto w nie zainwestować (kosztowało mnie ono ok. 80 zł w jednym ze sklepów elektromarketów). W zestawie znajdowała się jedna głowica o średniej gradacji i szczoteczka złuszczająca, której działanie opiszę dokładniej w odrębnej recenzji, dedykowanej właśnie tej szczoteczce. Dodatkowo dokupiłam jeszcze dodatkową głowicę o największej możliwej gradacji (koszt dodatkowego zestawu 2 głowic to ok. 30 zł na Allegro).

Samo urządzenie zasilane jest na 4 baterie AA, które starczają na długo. Pilnik jest wykonany z dobrej jakości plastików, które są dobrze dopasowane i nie trzeszczą. Wygodnie i pewnie leży w dłoni, a jego obsługa jest dziecinnie prosta. Piłowanie naskórka jest oczywiście bezbolesne, choć może połaskotać tych, którzy mają łaskotki w rejonie stóp. Urządzenia można używać na suchej lub mokrej skórze, ja preferuję pracę "na sucho". Bardzo mocno polecam ten pilnik, naprawdę warto mieć go w swoim domu.

• Trwałość / wykonanie: 4

Nieskuteczny :(

Niestety muszę się przychylić do poniższych nie do końca pochlebnych decyzji. Pilnik bardziej łaskocze niż zdziera naskórek. Nie daje efektów produktu elektronicznego. Moje stopy wyglądały lepiej, gdy korzystałam z ręcznych tarek do stóp. Do tego cena jest bardzo wysoka. Obecnie używam pilnika innej firmy, który kosztował prawie trzy razy mniej, a jest znacznie lepszy. Niestety w tym wypadku zapłaciłam chyba tylko za markę.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Wykonuje swoją pracę

Kupiłam wymienne głowice jako zapas do golarki elektrycznej zamówionej u tej samej marki. Brzytwy są dwojakiego rodzaju - delikatne, moim zdaniem, do skóry damskiej oraz drugi zestaw z grubszym ostrzem. Jestem pewina, że po pierwszym użyciu dokonałam dobrego zakupu za jeszcze lepszą cenę.

• Trwałość / wykonanie: 1

Do masażu stóp-to tak :)

Miałam okazję przetestować i mówię za tą cenę NIE. I chyba nawet za połowę ceny też nie :)
Bardzo ładnie produkt wykonany, ładnie leży w dłoni i jest bardzo prosty w obsłudze :)- i na tym koniec plusów. Jest po prostu nieskuteczny- wybieram wizytę u kosmetyczki albo zwyczajny pumeks.