Vichy, Liftactiv Supreme, HA Epidermal Filler Serum (Serum przeciw starzeniu się skóry z kwasem hialuronowym)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Serum do twarzy Vichy Liftactiv Supreme to preparat o wysokiej zawartości substancji czynnych. Dzięki temu zapewnia Twojej skórze najbardziej luksusową pielęgnację.

Właściwości:
pomaga likwidować oznaki starzenia się skóry
przywraca skórze świeżość i młodzieńczą urodę
pomaga wygładzić zmarszczki i drobne linie
skutecznie nawilża i odżywia

Witamina B5

serum
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, liftingujące
oil – free / nietłusta

Obowiązkowe serum na mojej półce

Moja skóra uwielbia to serum! Dobrze się wchłania, nie uczula i daje widoczne efekty. Mam 30 lat. Kiedy pojawiły się u mnie pierwsze widoczne zmarszczki spanikowałam i sięgnęłam właśnie po to serum. Po szybkim czasie wszystkie drobne linie faktycznie zniknęły! Od tego czasu stosuję regularnie i jeszcze nie wróciły. Polecam!

Moja skóra go wręcz pije

Nadeszła chwila, a tak serio profilaktykę przeciwzmarszczkowa lepiej zacząć wcześniej... A u mnie to już ten wiek , że takie produkty to norma.
Serum bezzapachu wodniste przezroczyste.
Szklana buteleczka z pipeta bardzo higieniczna.

Konsystencja płynna bardzo, a moja sucha skóra go wręcz pije jeszcze nie zdarze dobrze nałożyć i już bym chciała wklepać i nie ma co bo już się wchłonęło. Trochę szkoda ale po użyciu czuć jakby napięcie skóry ale to nie jest dyskomfort,zy uczucie suchości.

Nie zapycha nie podraznia ale chyba mi czegoś jeszcze w nim brak

Nawilża i nie uczula

Dla mnie główną zaletą tego serum jest niesamowite , długotrwałe nawilżenie ; po nałożeniu rano cera jest napięta i jędrna przez cały dzień, a zmarszczki są mniej widoczne. Serum zawiera moje ulubione składniki , takie jak witamina C i kwas hialuronowy. Niestety , wysoka cena sprawia, że nie zawsze mam go w swojej kosmetyczce, ale staram się nie rozstawać się z nim na długo .

Cudowne serum

Mam cerę bardzo wrażliwą, naczynkową, bardzo suchą i z trądzikiem różowatym. Produkt poleciła mi pani kosmetolog. Trochę się wahałam ze względu na wysoką cenę, ale nie żałuję. Już po kilku użyciach skóra jest wyciszona, zdecydowanie mniej sucha, ładnie napięta. Po pierwszych trzech użyciach pojawiły mi się niewielkie wypryski, ale za każdym razem mniej, więc chyba skóra po prostu się oczyszczała. Wydaje się dość wydajne. Brak zapachu jest dla mnie atutem. Na początku używałam dwa razy dziennie, ale teraz chyba będę zgodnie z zaleceniami pani kosmetolog tylko rano.

Bardzo spodobało mi się to serum.

Chyba mój pierwszy pełnowymiarowy produkt tej marki! Już dawno chciałam wypróbować coś od Vichy i w końcu padło na to serum.

Buteleczka jest szklana z bardzo fajnym, dokręcanym dzubkiem, który ma ułatwić dozowanie produktu.
Dziubek jest wykonany z cienkiego plastiku, który można nacisnąć a góra z grubszego.
Aby dozować produkt należy nacisnąć na ten miękki plastik i uwalniają nam się krople serum.

Serum jest wodniste, raczej bezzapachowe.
Ja używałam dwa dozowania tego serum ma całą twarz.

Serum dobrze się rozprowadza, po nałożeniu troszeczkę się lepi ale to szybko mija, ponieważ produkt szybko się wchłania.

Stosowałam je przez krótki czas na dzień ale później zaczęłam je stosować na noc i tak do zużycia.

Super nawilża skórę. Była ona też wygładzona i bardziej sprężysta.

Fajnie nawilża

Otrzymałam próbkę w jednej z drogerii 10 ml, więc wystarczyła mi dosyć długo. Bardzo fajna konsystencja. Nawilża, współpracuje fajnie z innymi kosmetykami. Nie mam, żadnych reakcji alergicznych. Standardowe opakowanie dla tego typu produktów. Na pewno do niego wrócę.

Coś w nim jest

Używam od niedawna, bo trzeci tydzień, ale wydaje mi się, że fajnie działa na skórę. Jakaś taka przyjemniejsza w dotyku jest. Niby wystarczy 2-3 krople, ale ja używam go więcej, bo liczę, że lepiej zadziała ???? Jedyne co mi nie pasuje to fakt, że długo trzeba czekać, żeby sobie "nakapać" odpowiednią ilość. Okropnie się go dozuje, chyba, że mnie trafiła się jakaś wadliwa buteleczka. Za to jest bardzo wydajny. Może za jakiś czas napiszę coś więcej na temat tego serum, ale póki co, gorąco polecam.

Vichy, Liftactiv Supreme, HA Epidermal Filler Serum

Przychodzi taki wiek, że musimy bardziej zadbać o własną skóre. Moje 40 urodziny za kilka miesięcy a skóra krzyczy ZADBAJ o MNIE! No i zadbałam Vichy LIFTACTIV Supreme i zawart w nim kwas hialuronowy spisał się na medal.
Początkowo średnio wierzyłam że coś może zadziałać tak szybko, a tu niespodzianka po pierwszym zastosowaniu miałam wrażenie bardziej napiętej skóry, gładkiej. Formuła serum jest przyjemna daje uczucie nawilżenia.

Super wchłanialność

Serum ma bardzo rzadką konsystencję, błyskawicznie się wchłania. Skóra początkowo jest lepka, ale już po chwili wszystko pięknie się wchłania. W dotyku cudowna, delikatna, gładziutka, Widoczna poprawa. Zero podrażnień. Jestem zadowolona, pomimo raczej wyższej ceny serum warte zakupu.

Polecam, bardzo dobry produkt.

Serum kupiłam w aptece, po tym jak dostałam wysypu niedoskonałości po pielęgnacji naturalnej.

Zalety:
- serum wchłania się błyskawicznie do matu, a jednocześnie czuć ukojenie i nawilżenie skóry
- idealne w pielęgnacji warstwowej
- idealne dla cer tłustych
- idealnie współgra z resztą pielęgnacji i makijażem

Wady:
- bardzo szybko się kończyło
- cena

Po kilku nieudanych próbach stosowania kosmetyków naturalnych, wróciłam do dermokosmetyków. Produkty Vichy raczej nie mają szans w wyścigu o najwyższe stężenie i ilość substancji aktywnych w jednym kosmetyku, jednak mają cudowną konsystencję, która nie obciąża i są skuteczne.

Serum używałam na dzień i na noc. Na noc przed retinalem, świetnie się sprawdził.

Odejmuję jedną gwizdkę za to, że nie widzę działania przeciwzmarszczkowego, o którym pisze producent. Sądzę, że deklaracje marketingowe są przesadzone, szczególnie te dotyczące działania odmładzającego. Po prostu świetne serum z kwasem hialuronowym i tyle.

Dla cer problematycznych zdecydowanie polecam dermokosmetyki, a nie wyrastające jak grzyby po deszczu kosmetyki naturalne i te rozreklamowane na IG i YT ;)

dobre serum na codzień

Marka Vichy to już klasyk kosmetyczny, więc z chęcią kupiłam to serum na próbę. Przede wszystkim daje dobre nawilżenie skory ,ma przyjemną konsystencję która nie pozostawia po sobie tłustej warstwy. Zapach jest delikatny, komfortowy w użyciu.

Przy mojej cerze mieszanej serum dało efekty skóra jest bardziej miękka, przyjemna w dotyku.
Konsystencja serum jest dość lekka, serum jest łatwe w nałożeniu, nie pozostawia tłustej skory i dodatkowo szybko wnika, nie zatykając porów.
Cena dość wysoka ale ogólnie polecam

Vichy od dłuższego czasu nie zawodzi!

Serum jest świetne, szybko się wchłania, wygładza i jakby od razu napinało skórę. Serum jest przezroczyste, ma konsystencję gęstej cieczy, bezzapachowe. Ma bardzo niewygodny aplikator (plastikowy kroplomierz do szklanej i troszkę ciężkiej buteleczki niebardzo się sprawdza), dużo lepsza byłaby szklana pipetka. Używałam go rano i wieczorem. Nie powoduje podrażnień. Na początku lekko się lepi, ale to uczucie szybko znika. Mam cerę mieszaną i dla mnie jest ok, myślę, że nadaje się dla każdego rodzaju skóry.