Head & Shoulders, Supreme Moisture, Anti-dandruff Shampoo with Argan and Coconut Oil (Przeciwłupieżowy szampon do włosów z olejkami arganowym i kokosowym)

Intensywne nawilżenie i długotrwała ochrona przed łupieżem.
Nowa linia marki łączy moc składnika aktywnego, jakim jest pirokton olaminy, z odpowiednio dobraną mieszanką olejów arganowego i kokosowego. To idealna propozycja dla osób o suchej i bardzo suchej skórze głowy z tendencją do łupieżu. Produkty łagodzą podrażnienia i przywracają jej naturalną równowagę, jednocześnie nawilżając włosy. Ich skuteczność potwierdza Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.

Skóra głowy
sucha i wrażliwa, problemowa
do włosów z łupieżem
łagodzące, przeciwłupieżowe, oczyszczające

Godny polecenia

Bardzo fajny szampon do włosów. Faktycznie pomaga w pozbyciu się łupieżu, podrażnień na skórze oraz po umyciu pozostawia uczycie lekkości i świeżości skóry głowy jak i również włosy są delikatne, miękkie, nawilżone. Zapach włosów utrzymuję się dość długo co pozostawia uczucie świeżości.

Cudo, do którego musiałam dojrzeć, by sięgnąć

Szampon długo czekał na użycie, bo miałam bardzo sceptyczne podejście do marki, ale w końcu trzeba było spróbować.
Konsystencja szamponu gęsta, biała, początkowo ciężko się ją spienia, ale ostatecznie przy małej ilości wytwarza dużą ilość piany. Zapach delikatnie wyczuwalny, lekko slodki, trochę ten argan i kokos czuć.
W kwestii działania przeciwłupieżowego nie wiem czy mam prawo się wypowiadać, bo nigdy problemu nie miałam, więc jedynie co mogę powiedzieć to w trakcie używania na pewno nie zauważyłam, aby ten łupież się pojawił.
Czułam, że skóra glowy ukojona, nie była podrażniona. Skóra głowy super oczyszczona, wytrzymywała dłużej w świeżości niż normalnie. Po myciu miałam wrażenie jakbym miała tych włosów więcej, jakby została zwiększona objętość. Dodatkowo wygładza i zmiękcza. Szampon super sprawuje się w pojedynkę, nie raz stosowałam tylko go, a i tak włosy były w super kondycji.
Szampon mnie zaskoczył swoim działaniem, super się sprawdził, mogę rzec, że dawno tak dobrze żaden mi się nie sprawdził jak ten. Nie był zbyt mocny dla mnie. Cena do jakości bomba!

Bardzo dobry szampon.

Po tym szamponie włosy są miękkie i sypkie.
Nie spodziewałam się, że spodoba mi się szampon Head & Shoulders.
Odrobinę ułatwił on dodatkowo rozczesywanie moich włosów.
Ładnie pachnie i ładnie się pieni.

SUPER

JEDEN Z LEPSZYCH szamponów H&S !!! Włosy odżywione, nie są obciążone, łupieżu się pozbyłam! Jestem zadowolona!1! W dodatku nie wysusza skóry głowy, są nawilżone i wyglądaja jabym wszyła od fryzjera

idealnie radzi sobie z lupiezem

DLA MNIE TO KWC!
super radzi sobie z lupiezem , wlosy po umyciu sa delikatnie nawilzone, nie przetluaszczaja sie, jest idealny. Cena dosc wysoka, ale za taka jakosc jest ok w sumie. Fajne opakowanie, a i ten zapach, UWIELBIAM :)

Wolę wersję z samym olejkiem arganowym

Swojego czasu borykałam się z problemem suchego łupieżu a co za tym idzie - swędzącej, suchej skóry głowy i matowych włosów. Uratował mnie szampon tejże marki, ale z samym olejkiem arganowym. Po skończonej butelce poszłam zadowolona zakupić kolejną do drogerii i... przez niedopatrzenie wzięłam wersję wzbogaconą jeszcze o olejek kokosowy. Pomyślałam, trudno! Chyba nie będzie wielkiej różnicy?
Owszem, może nie wielka, ale różnica w użytkowaniu była.

Przeciwłupieżowy szampon do włosów z olejkami arganowym i kokosowym, Head & Shoulders

Szampon kupiłam w Drogerii Rossmann
Co prawda nie mam łupieżu ale teraz w okresie zimowym moja skóra głowy potrzebuje większego nawilżenia dlatego postanowiłam sprawdzić działanie tego szamponu
Szampon ładnie pachnie, ma dość gęstą konsystencję dobrze się pieni.
Dobrze myje włosy. Po umyciu włosy są wygładzone i miękkie, łatwo się rozczesują.
Mam cienkie włosy z tendencja do przetłuszczania u nasady i przesuszaniu a na końcach i ten szampon się sprawdza, nawilżenie zarówno włosów jak i skóry głowy, włosy wolniej się przetłuszczają.
Szampon jest wydajny butelka pojemność 270 ml wystarcza na długo

Fajna nowość

ak już używam jakiegoś szamponu Head & Shoulders to raczej sięgam po podstawową wersję lub z mentolem. Tym razem dzieki teście moge przetestować tą wersje z olejem arganowym
Dobrze oczyszcza skórę głowy, nie uczulił co jest na +
Ma nieco inną konsystencję niż te podstawowe, dobrze się pieni i rozprowadza
Po umyciu czuć ze włosy są oczyszczone
Jak dla mnie super i na pewno sama się skuszę jak już mi sie skonczy

Fajny szampon skuteczny

Szampon przyjemnie pachnie, bardzo dobrze i mocno się pieni. Jest wydajny. Potrzeba naprawdę niewiele kosmetyku, żeby dokładnie umyć włosy. Konsystencja jest gęsta. Zauważyłam u siebie że faktycznie łupież się zmniejsza. Jednak włosy po umyciu są suche. Wyglądają jak "siano". Polecam stosować z porządną odżywką, bo ta zawarta w samym szamponie u mnie się nie sprawdziła.

Poprawny szampon

Mam włosy niskoporowate, lubię użyć tego szamponu kiedy potrzebuje czegoś ''mocniejszego''. Uważam, że dobrze sobie radzi z oczyszczaniem włosów, jednak dla mnie jest zbyt mocny do codziennego używania. Używam go średnio raz na tydzień/półtora tygodnia moje włosy są po nim błyszczące, oczyszczone i miękkie. Jeżeli używam go częściej włosy są wtedy przesuszone i trudniej je rozczesać.

ZALETY:
- zapach
- cena
- dostępność
- oczyszcza włosy
- włosy są po nim miękkie, oczyszczone i błyszczące
- ma gęściejsza konsystencje przez co jest wydajny
- łatwo się pieni

Szampon Head & Shoulders

Dobry produkt, włosy nawilżone bez obciążania, szampon łagodny nawet dla mega wrażliwej skóry, włosy po umyciu miękkie w dotyku, nie płatają się. Polecam produkt wszystkim nawet osoba z bardzo wrażliwa skóra

Mega zapach

Dzięki mojemu wspaniałemu Wizażowi.pl miałam możliwość testowania tego wspaniałego szamponu.Zapach jest fenomenalny, uwielbiam kokosa.Konsystencja jest treściwa a szampon bardzo dobrze wypłukuje się z włosów.Po jego zastosowaniu zauważyłam zmniejszenie się łupieżu oraz bardzo duże nawilżenie włosów.Produkt zawiera olejek arganowy,co bardzo korzystne wpływa na włosy,które stają się mocne i odżywione po same opakowanie jest bardzo wygodne i eleganckie.