Ziaja, Żel pod prysznic `Figa włoska`

zobacz więcej ofertzwiń

produkt wegański
95% substancji pochodzenia naturalnego
ochrona mikrobiomu skóry

Pachnący żel pod prysznic nasycony nektarem włoskich fig.
Formuła oparta na składnikach pochodzenia naturalnego łagodnych dla skóry i środowiska.

Delikatne składniki myjące.
Łatwy do spłukiwania - mniejsze zużycie wody.
Łagodny dla skóry.
Produkt wegański.
• Myje i zapewnia pachnącą deo higienę.
• Dba o skórę w czasie mycia.
• Daje wyjątkowy powiew witalności.
• Pozostawia na skórze przyjemny zapach.

normalna
żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające
zapachowa
w żelu

figove love

Jeśli chodzi o firmę Ziaja to miałam od niej bardzo długą przerwę, ostatnio ponownie zainteresowałam się ich kosmetykami . Póki co wypada to pół na pół.
Ten żel zdecydowanie bardziej na plus.

Zalety:
-bardzo ładny zapach -świeży
-nie przesusza skóry
-dobrze oczyszcza
-duża pojemność
-wydajny
-dobrze się pieni

Fajny - jak ze spa

Fajny żel, lekki, delikatny, dobrze myje, ładnie odświeżająco pachnie, dobrze się spłukuje. Żel ma wygodną butelkę, dużą pojemność. Bardzo dobra jakość za niedużą cenę.

Żel dobrze się pieni i łatwo spłukuje, nie wysuszając skóry

Ziaja Żel pod prysznic "Figa włoska" to wyjątkowy produkt o pięknym zapachu figi. Jego delikatna formuła nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i odżywioną. Mam skłonności do alergii skórnych, ale ten produkt bie spowodował żadnych negatywnych zmian alergicznych.

Żel dobrze się pieni i łatwo spłukuje, nie wysuszając skóry. Zapach jest świeży, naturalny i orzeźwiający, co sprawia, że prysznic staje się relaksującym doświadczeniem.

Opakowanie z dozownikiem ułatwia aplikację, a produkt jest wydajny. Choć niektórzy mogą preferować bardziej intensywne zapachy, ten subtelny aromat figi przypadnie do gustu miłośnikom delikatnych i owocowych nut zapachowych.

Ogólnie rzecz biorąc, to przyjemny i skuteczny żel pod prysznic, szczególnie dla osób ceniących sobie naturalne zapachy. Ja byłam bardzo miło zaskoczona tym produktem.

Piękny zapach słabe właściwości

Żel ma intrygujący i lekko orientalny zapach, który utrzymuje się chwilę po kąpieli. Jednakże, słabo się pieni i trzeba go więcej zużywać. Dlatego wydajność oceniam na minus. Uważam, że kremowe żele są pod tym względem lepsze.

Z rzeczy nieistotnych jestem zakochana w butelce. <3

Świetny produkt, i ten zapach...

Produkt jest godny uwagi przede wszystkim ze względu na skład w 95% naturalny oraz wegański, a także ochronę mikrobionu skóry. Żel zamknięty w plastikowej przeźroczystej butli o poj. 500 ml ( nawet 7 zł w promocji )zamykany na klik z dużymi czarnymi napisami jakie składniki się w nim znajdują czyli figa włoska na lawendowym tle.
Sam żel ma przeźroczysty kolor , średnio gęstą konsystencję i cudowny słodki zapach . Jest bardzo wydajny, nie spływa z dłoni, dobrze się pieni i myje. Bardzo dobrze i szybko się spłukuje, idealny na szybki ale konkretny prysznic.

Skóra po prysznicu jest nawilżona, nie jest przesuszona co jest dużym plusem oraz nie uczula.

Mega żel pod prysznic

Ostatnio testuje różne żele pod prysznic i spotkałam całą serię właśnie tych owocowych.

Uwielbiam żele jak piękne pachną.

I ten tak właśnie pachnie.
Tak przyjemnie i świeżo.
Super zapach.

Żel jest przezroczysty i dość gęsty także dobrze wydajny bo połowa nie spływa z dłoni zanim go jeszcze nałożymy na skórę.

Dobrze się pieni.

Nie uczula i nie podrażnia skóry nawet dzieci.

Nie daje jakiegoś efektu wielkiego nawilżenia skóry ale nie mam uczucia że przesłucha

Bardzo fajny do codziennej pielęgnacji ciała.

Strzał w dziesiątkę!

Potrzebowałam na szybko żelu pod prysznic, ponieważ tuż przed wyjazdem skończył mi się poprzedni.
Poszczególne kosmetyki z marki Zajii miałam okazję używać, ale tego żelu pod prysznic wtedy jeszcze nie.
Jakie miłe było moje zaskoczenie, gdy pierwszy raz go użyłam.
Nie będę się rozpisywać, bo nie ma to sensu. Żel jest OBŁĘDNY - nie wysusza skóry, co jest moim zdaniem najważniejsze, orzeźwia oraz odświeża nasze ciało a do tego ma bardzo delikatny, ale piękny zapach.
Bardzo mało kosztuje i ma dużą pojemność, więc jeszcze bardziej na plus.

Nie ma co się zastanawiać nad zakupem, bo jest wart kupienia.

figa włoska

ma piękny zapach, nie wysusza , żel jest bardzo delikatny i przyjemny, fajnie się pieni , stosunek ceny do wartości bardzo dobry tym bardziej jeżeli kupi się na przecenia

Ciekawy produkt!

Do zakupu produkt skłonił mnie wegańską formułą i nie bardzo mam do czego się przyczepić. Bardzo przyjemny zapach. Żel można upolować w fajnej cenie i nie odnotowałam jakichś większych minusów. Żel kupię ponownie bo bardzo polubiłam ten zapach.

Przyjemny żel pod prysznic o ciekawym zapachu

Bardzo lubię markę Ziaja i sięgam po nią często, szczególnie jeśli chodzi o pielęgnację ciała, stąd też chętnie sięgnęłam po wypatrzony w Lidlu żel o zapachu figi włoskiej - produkt zainteresował mnie głównie z uwagi na nietypowy zapach deklarowany przez producenta.
Żel mieści się w dużym opakowaniu, minimalistyczna estetyka opakowania i grafiki od razu przywodzi na myśl inne produkty marki Ziaja. Opakowanie jest przeźroczyste, co bardzo ułatwia kontrolowanie ile jeszcze produktu zostało nam w opakowaniu. Sam żel jest dość lejący, ładnie się pieni, zapach osobiście nie przywodzi mi na myśl figi, ale jest bardzo ciekawy - delikatnie owocowy, ale nie wyłącznie słodki, z lekko ziołową nutą. Produkt pozostawia skórę gładką, ale nie zauważyłam wybitnych właściwości pielęgnacyjnych. Ot, przyjemny żel o ciekawym zapachu, z kategorii spełniających swoje zadanie, ale zupełnie przeciętnych.

Fajny, choć wolę inne wersje z tej serii.

Produkty od Ziaji bardzo lubię i często u mnie coś od nich jest. Ta seria żeli pod prysznic jest również bardzo fajna.
Naturalny żel pod prysznic Figa włoska to produkt dla każdego. Wegańska formuła oparta na składnikach pochodzenia naturalnego łagodnych dla skóry (95% składników pochodzenia naturalnego).

Ja produkt kupiłam w Lidlu, w bardzo atrakcyjnej cenie (coś koło 10 zł za dużą butlę).
Opakowanie to plastikowa, przezroczysta butelka z zatrzaskiem. Świetnie rozwiązanie, dokładnie wiemy ile produktu zostało w środku. Etykiety w tej serii są bardzo minimalistyczne i estetyczne. Tutaj mamy piękne liliowe.

Konsystencja to po prostu żel, bardzo dobrze pieniący się. Po zapachu spodziewałam się nieco więcej, czegoś owocowego, tymczasem jest on zupełnie inny, nawet ciężko mi go opisać, jakby ziołowy? Nie jest zły, jest lekki, ale nie każdemu przypadnie do gustu. Dla mnie taki bez efektu wow.

Działanie: jak dla mnie spełnia swoją funkcję, lubię żele, które są delikatne, zapewniają nam świeżość. Nic nie piecze, nie szczypie, nie swędzi, nie podrażnia, a to jest kluczowa kwestia.

Produkt jest ok, aczkolwiek już do niego nie wrócę, gdyż bardziej do gustu przypadły mi inne z tej serii.

ZALETY:
-łagodny w działaniu
-95% składników pochodzenia naturalnego
-wegańska formuła
-minimalistyczne, estetyczne i wygodne w zużywaniu przezroczyste opakowanie

WADY:
-zapach, który na pewno nie jest owocowy - szału nie ma.

przyjemny produkt

Na żel natrafiłam w sklepie stacjonarnym ziaja, przykuł moja uwage bardzo ładny minimalistyczny design butelki.

Sam żel nakłada sie dosyc dobrze, moglby sie lepiej pienić ale to szczegół. Zatrzask nie trzyma mocno, wiec nie trzeba sie martwic zadziorkiem na paznokciu.

Zapach mi osobiście bardzo sie spodobał, wydaje sie nawet lekko ziołowy. zdecydowanie jest czyms innym, nie jest mdlacy.

Żel nieco wysusza skore, poleciłabym go osobom z skora tłusta, dla osob z skora sucha może byc zbytnio intensywny.

Ogolnie dobry zakup ale raczej ponownie sie nie skuszę