AA, Make Up, Cover (Podkład kryjąco - korygujący (stara wersja))

AA, Make Up, Cover (Podkład kryjąco - korygujący (stara wersja))

Podkład 2w1 to nowej generacji fluid, który świetnie koryguje koloryt skóry i zapewnia mocne krycie, maskując niedoskonałości cery. Lekka formuła pozwala uzyskać naturalny efekt młodszej skóry oraz jedwabiste wykończenie makijażu. Nowoczesny podkład Oceanic AA Make Up Cover zapewnia doskonała trwałość i perfekcyjnie kryje oraz niweluje niedoskonałości skóry. Precyzyjny COVERsensor3xp udoskonala cerę w trzech obszarach: nierówności, kolorytu oraz rozszerzonych porów.

Niestety nie ma love

Przy mojej cerze mieszanej z przetłuszczającą się strefą T nie sprawdził się. Po nałożeniu od razu strasznie się świecił, podkreślił bardzo wszystkie niedoskonałości. Cienka warstwa pudru nie zmatowiła go, trzeba było naprawdę sporą warstwę pudru nałożyć, przez co miałam totalną szpachle na buzi. Ciastkował się, oksydował. No niestety nie zgraliśmy się.

Używam i polecam

Marka AA ma dość duży wybór podkładów dedykowanych określonej skórze i tych uniwersalnych jak ten. Mam suchą skórę i z reguły podkłady jeszcze bardziej mi ją przesuszają, co żle wpływa na jej kondycję. Zanim go kupiłam prześledziłam w necie wszystkie produkty AA, wybrałam inny, ale ten wydawał mi się bardziej zbliżony naturalnej skórze, część z nich była jaśniejsza. Mam naturalny ciemniejszy koloryt skóry stąd ten wybór. Po opakowaniu wydawał się średnio ciemny, w rzeczywistości na skórze jest jaśniejszy niż wskazuje opakowanie. Używam go z pudrem sypkim, bo krycie jest średnie ale jako podkład ma dobry kolor i nie przesusza mi skóry.
Dobrze się rozprowadza i trzyma mi puder, wiec już nauczyłam się go używać.
Lubię taką konsystencję szybko i sprawnie robię makijaż, ładnie się rozprowadza i dobrze się zmywa. Przy nim używam lekkich kremów nawilżających i to najbardziej mnie przekonuje, ta skóra cały dzień jest świeża i oddycha. Polecam do skóry suchej i wrażliwej.

Ciekawy podkład

Ten podkład bardzo mi podpasował. W szczególności że podkład naprawdę dobrze kryje oraz koryguje drobne niedoskonałości wygładzając przy tym skórę twarzy i nadając jej jednolity koloryt. Jego cena jest naprawdę niska w porównaniu do jakości. Podkład jest trwały. Jedyny minus to mały wybór kolorów i opakowanie (nie lubię podkładów w takich plastikowych tubkach)

Ani krycia ani korekty

Produkt wpadł mi w oczy przy okazji zakupów w Rossmanie, jako że było tyle obiecanek pomyślałam dobra bierzemy, cena śmiesznie niska, fajne lekkie opakowanie, do tego pojemność 30 ml. grafika charakterystyczna dla marki AA czy to może się nie udać a jednak nie udało się ...
Producent obiecuje rewelacyjną trwałość , perfekcyjne krycie oraz niwelowanie niedoskonałości skóry nic z tego Drogie Dziewczyny, jako posiadaczka "cudownej"mieszanej\tłustej cery do tego z rozszerzonymi porami , wyskakującymi niespodziankami w postaci zaskórniaków ten podkład wszystko TO koszmarnie podkreślił, mało tego po aplikacji podkład koszmarnie ciemnieje, w dodatku moja twarz tak się świeciła że pewnie było ją widać z Księżyca.

Meh

Podkład jak za taką cenę 16zł jest narawde ok. Nie znika z twarzy, no chyba, że bedziecie sie dotykać łapkami. Przy cerze mieszanej wytrzymuje 3/4h będąc matowym. Potem zaczyna się wyświecac. Krycie średnie

Rewelacja

Dla mnie był najlepszy. Nie ciemniał na twarzy, dobrze krył niedoskonałości. Używałam najjaśniejszego odcienia, który niestety został wycofany. Dla mnie wielka strata. Długo utrzymywał się na twarzy i nie świecił się po godzinie.

Całkiem dobry

Całkiem dobry podkład w przyzwoitej cenie ;)
średnie krycie, ładne kolory, dość mało praktyczne opakowanie, średniak nie na wielkie wyjścia, podkład brudzi ubrania i nie zastyga

Podkład bardzo mocno kryjący

Podkład dobrze kryje niedoskonałości skóry. Długo utrzymuje się na skórze, dzięki temu nasz makijaż przez cały dzień jest świeży i bez skazy. . Opakowanie jest lekkie i wydajne.

Nie nie nie

Nie dla cery tłustej i trądzikowej, od razu po nałożeniu skóra świeci się nie miłosiernie i w dodatku to coś ciemnieje, i masakrycznie to wygląda i jeszcze zrobił mi krzywdę na buzi w postaci niespodzianek sporych, długo to leczyłam, nigdy nie powrócę do tego czegoś, robi więcej szkody niż pożytku.

AA, Make Up, Cover

Mam najjaśniejszy kolor czyli 101 ivory, jest naprawdę jasny, długo się utrzymuje, ma krycie średnie, gdy go należymy na twarz to wygląda jak druga twar. Całym sercem polecam go osobom, które lubią lekkie podkłady.

Super tani podkład

Kupiłam ten podkład w lokalnej drogerii i jestem zachwycona jak on wygląda na mojej tłustej cerze. Jak na taką niską cenę jest naprawdę rewelacyjny. Wyrównuje koloryt, wygląda bardzo naturalnie, trzyma się parę ładnych godzin, nie waży się.
Mam kolor 103 Light Beige i jest idealny gdy troszkę się opaliłam.
Bardzo polecam ten podkład : )

Dla dobrej cery

Myślę że to podkład dla cery którą nie ma problemów... Jest dobry dla buzi gładkiej. Rozprowadza się ok, nie tworzy efektu maski jeśli dobierzemy odpowiednio kolor. Jest wydajny i tani. Niestety krycie ma kiepskie, jeśli chodzi o zmarszczki to wydaje mi się że bardziej je uwidacznia niż kryje dlatego powinny go stosować kobiety z gładką buzka