AA, Aloes, Łagodząco - nawilżający płyn micelarny

AA, Aloes, Łagodząco - nawilżający płyn micelarny

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

Multinawilżający program naturalnej pielęgnacji skóry wymagającej ukojenia, regeneracji i długotrwałego nawodnienia. Natychmiastowy ratunek dla skóry przesuszonej, swędzącej, uszkodzonej, dzięki zawartości 100% aloe vera extract. Pozwól skórze cieszyć się skutecznym oczyszczeniem i wspaniałym uczuciem odświeżenia. Pozbądź się zanieczyszczeń oraz pozostałości makijażu i korzystaj z dobrodziejstwa odżywczych składników. Dzięki aloesowi, który stanowi wybawienie dla podrażnionej, zaczerwienionej, wrażliwej czy skłonnej do alergii skóry oraz pielęgnującym: biotynie, cynku i kofeinie, Twoja cera zyska: • doskonałe oczyszczenie i błyskawiczne odświeżenie, • przyjemną gładkość i aksamitną miękkość, • komfort idealnego nawilżenia, • złagodzenie podrażnień. Efekt: wygładzona, miękka i dobrze nawilżona cera. Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Nie zawiera barwników. Nie zawiera kompozycji zapachowej. pH neutralne dla dla okolic oczu. W pełni wegańska receptura. Nietestowane na zwierzętach.

Kolejny dobry produkt z aloesem w składzie

Uwielbiam aloes w kosmetykach. Moja cera wręcz go kocha. Dlatego też skusiłam się na ten produkt. I cóż, jest naprawdę dobry. Idealnie usuwa makijaż. Wystarczy niewielka ilość. Zmniejsza podrażnienia, łagodzi skórę. Lekko nawilża skórę i dodatkowo daje uczucie odświeżenia. Co najważniejsze jest hipoalergiczny, to kolejny jego plus.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry płyn, jednak nie na tyle by został moim ulubieńcem.

Płyń trafił do mnie w paczce niespodziance od wizażu. Kosmetyki AA lubię, mam wśród nich kilka w pozycji do których często wracam. . Z płynem łagodząco - nawilżającym mam styczność pierwszy raz i chętnie przystąpiłam do jego testowania.

Opakowanie to prosta plastikowa, przeźroczysta butelka z widoczną wewnątrz zawartością i niewielką zakrętką z przyciskiem Press i dozownikiem który odmierza odpowiednią ilość kosmetyku. Na przedniej etykiecie znajdziemy grafikę aloesu oraz duże logo producenta i nazwę produktu. Na tylnej stronie butelki widnieje dokładny opis, włącznie z z szczegółowym składem, przeznaczeniem i sposobem stosowania kosmetyku. Pojemność 400 ml więc jest to produkt który posłuży nam długi czas.

Konsystencja jest zupełnie wodnista, bezbarwna i nie posiada wyczuwalnego zapachu.
Skład jest w pełni wegański z zawartością wyciągu z nasion kasztanowca, alantoiny, soku aloesowego, ekstraktu z bambusa, betainy, kofeiny, wyciągu z zielone herbaty, ekstraktu z lukrecji, niacynamidu, ekstraktu z drożdży, cynku i niewielkiej ilości konserwantów , pod koniec listy pojawia się fenoksyetanol. Jest tu dużo substancji aktywnych jak na taki typ kosmetyku.

Największą zaletą płynu jest fakt że on jest że jest on bardzo delikatny nie tylko dla skóry ale również dla oczu. Nie wywołuje żadnych podrażnień cery, żadnego pieczenia czy łzawienie oczu. Co do demakijażu to radzi sobie z nim całkiem dobrze ale w przypadku makijażu jaki ja preferuję czyli mocno podkreślonego oka gdzie używam zarówno ciemnych cieni, czarnej kredki jak i czarnego eyelinera to wymaga podwójnego zmywania. W takim przypadku przy użyciu pierwszego nasączonego nim wacika na skórze pozostaje tłustawa warstwa rozmazanej kolorówki która znika po ponownym przetarciu płynem. Nie jest to zbyt uciążliwe i nie wymaga mocnego tarcia czy dociskania wacika do skóry, ale jednak stosowałam wiele płynów które szybciej radzą sobie z usuwaniem makijażu.
Płyn nie pozostawia po sobie lepkiej warstwy, nie powoduje występowania uczucia ściągnięcia cery ani jej przesuszania.Ma wpływ na kojenie podrażnień i wyciszanie zmian skórnych, dobrze wygładza i zmiękcza cerę.

Podsumowując płyn aloes od AA to całkiem udana propozycja do zmywania makijażu.Jest łagodny dla cery, nie przesusza jej, koi, łagodzi i odpowiednio dba o stan jej nawilżenia. Jenak mimo tych wielu pozytywów nie wiem czy zakupie ponownie bo jednak w tym przedziale cenowym mam płyny które znacznie lepiej i szybciej radzą sobie z demakijażem.

Aloes, Łagodząco - nawilżający płyn micelarny

Kiedy przystąpiłam do testowania produktu, pierwszą rzeczą, którą zauważyłam, był przyjemny, delikatny zapach aloesu. Jest on subtelny i nie przytłaczający, co jest dla mnie ważne, ponieważ nie przepadam za intensywnymi zapachami na mojej skórze.

Co do działania samego płynu micelarnego, muszę powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania. Jest niezwykle delikatny dla skóry, nie podrażniając jej ani nie powodując uczucia ściągnięcia. Skutecznie usuwa makijaż, nawet ten wodoodporny, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną.

Co jest dla mnie najważniejsze, ten płyn micelarny nie wysusza mojej skóry. Zawartość aloesu nawilża ją i pozostawia uczucie miękkości i gładkości. Uważam, że jest to idealne rozwiązanie dla osób o skórze suchej i wrażliwej, które szukają produktu o działaniu łagodzącym i nawilżającym.

Jedyne, co zauważyłam, to że nie jest to najbardziej skuteczny produkt w usuwaniu mocno uporczywego makijażu. Wymaga czasem dodatkowego przemywania lub użycia innych środków do demakijażu, aby całkowicie usunąć trudne do zmycia produkty. Jednak dla większości codziennych makijaży jest wystarczający.

Słaby

Bardziej tonik niż płyn micelarny. Największy minus za spieniacz na 2 mscu w składzie - nawilża co prawda i nie zostawia filmu, ale nie kupię go ponownie, bo z tuszem do rzęs radzi sobie bardzo, bardzo słabo.

Lubie płyny micelarne, czasem zdradzam je z olejkami czy masełkami do demakijażu, jednak jest to mój ulubiony typ kosmetyku do demakijażu. Miałam już wiele płynów, ale lubię testować nowe. Lubię też aloes, więc płyn marki AA z aloesowej serii był dla mnie oczywistym wyborem. Sprawdza się u mnie idealnie! Świetnie oczyszcza, koi a przede wszystkim dokładnie usuwa makijaż i jest przy tym delikatny zarówno dla skóry jak i oczu.

OPAKOWANIE

Opakowanie tego kosmetyku to sporej wielkości butelka o pojemności 400 ml, co przekłada się też korzystnie na wydajność. Szata graficzna przedstawia liście aloesu a błękitne tło i metaliczne elementy dodają całości uroku. Opakowanie zabezpieczone jest zamknięciem na klik, które musimy otworzyć, co gwarantuje, że płyn się nie wylewa tam, gdzie nie trzeba. Otwór jest idealnej wielkości, dzięki czemu można dozować odpowiednią ilość produktu i go niepotrzebnie nie marnować. Wystarczy nalać odrobinę na wacik i już. Opis znajdujący się z tyłu opakowania jest obszerny, przedstawia najważniejsze cechy produktu oraz omawia główne składniki aktywne.

PŁYN

Płyn jest bezbarwny i ma bardzo delikatny zapach przypominający nieco aloes. Jest świeży, odprężający, dla mnie chwila demakijażu z tym płynem jest zarówno chwilą relaksu i ukojenia, dlatego zawsze przy wyborze kosmetyku zwracam uwagę na jego zapach. Płyn stosuję jako pierwszy etap demakijażu - bardzo dobrze zmywa zarówno delikatny makijaż jak i mocniejszy. Radzi sobie z tuszem do rzęs, eyelinerem cieniami, szminką, podkładem i innymi kosmetykami kolorowymi, jednak dodam, że nie stosuję kosmetyków wodoodpornych i nie wiem czy by się sprawdził w ich usuwaniu. Ze zwykłą kolorówką świetnie daje sobie radę! Skóra jest przyjemnie oczyszczona, resztek makijażu praktycznie nie ma, o czym świadczą czyste waciki, jednak zawsze po użyciu płynu oczyszczam jeszcze twarz żelem.

Jestem posiadaczką wrażliwych oczu i nie każdy kosmetyk stosowany w tych okolicach jest dla mnie odpowiedni. Ogromnym plusem jest dla mnie to, że nie piecze w oczy. Mam wrażliwe oczy i spora część płynów wywoływała u mnie dyskomfort, zaczerwienienie i pieczenie, tutaj nie mam takiego problemu, więc bardzo się cieszę przede wszystkim komfortem stosowania.

Płyn ma za zadanie koić, nawilżać, wygładzać, łagodzić podrażnienia - cóż, to tylko płyn micelarny i nie oczekuję od niego aż tak spektakularnego działania, ponieważ i tak po jego użyciu oczyszczam twarz innymi preparatami, a więc jego działanie w tym zakresie jest krótkotrwałe. Niemniej jednak po jego użyciu skóra jest miękka, gładka i uspokojona, więc można te obietnice uznać za prawdziwe. Nie powoduje zaczerwienienia skóry ani żadnych niepożądanych reakcji.

Płyn z aloesem od AA jest kosmetykiem o hipoalergicznej formule, przetestowanym klinicznie, nie testowanym na zwierzętach. Posiada wegańską recepturę potwierdzoną certyfikatem Viva!, co oznacza, że jest przyjazny dla wegan i wegetarian. Ma ciekawy skład, w którym znajdziemy ekstrakt z bambusa, ekstrakt drożdży, cynk, biotynę kofeinę, alantoinę, glicerynę, niacynamid, sok z aloesu, betainę . Nie zawiera barwników ani kompozycji zapachowej, aromat jaki wyczuwamy pochodzi ze składników zawartych w formule.

Jest przede wszystkim bardzo wydajny, bo nie potrzeba go wiele na pojedyncze użycie, więc posłuży na kilka tygodni - przy codziennym wykonywaniu makijażu starczył mi na ponad miesiac. Ma korzystną cenę, więc warto się nim zainteresować.

PLUSY

+ dobrze usuwa makijaż dzienny i wieczorowy
+ jest bardzo wydajny
+ koi, nawilża
+ ma ładny zapach
+ duża pojemność i wydajność
korzystna cena

Bardzo go lubię

Ten płyn micelarny świetnie się sprawdził w pielęgnacji mojej cery. Doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń takich jak makijaż, czy sebum. Skóra jest po nim bardzo dobrze oczyszczona i gotowa do dalszych etapów pielęgnacji.

Płyn jest delikatny i bezpieczny dla skóry. Brak po nim jakichkolwiek zanieczyszczeń, czy podrażnień. Moja cera bardzo go lubi, dla mnie rewelacyjny produkt.

Można go kupić w każdej drogerii, na promocji na prawdę można go zdobyć za grosze, mocno polecam!

Dobrze sprawdza się jako pierwszy etap oczyszczania twarzy

Ten płyn otrzymałam od mojej znajomej w prezencie, ponieważ u niej bardzo dobrze się sprawdza i chciała żebym również poznała ten produkt. Ja też podzielam jej zdanie, płyn spełnia swoje zadanie. Płyn jest zamknięty w dużej, przezroczystej, plastikowej butelce. Ma bardzo miła dla oka szatę graficzną. Zapach jest raczej średni, ale nie przeszkadza mi. Płyn lekko się pieni.

Płyn używam jako pierwszy etap oczyszczania twarzy, dobrze radzi sobie z rozpuszczaniem makijażu, nie drażni oczu, ani skóry. Nie wysusza skóry, ale lekko ja nawilża. Skóra po jego użyciu jest ocxyszczona, odświeżona, jest przyjemnie gładka i elastyczna. Dobrze sprawdza się również, kiedy nie noszę makijażu, tylko potrzebuje odświeżenia skóry w ciągu dnia.
Płyn jest dość wydajny, cena moim zdaniem jest jak najbardziej adekwatna do jego jakości. Po zużyciu tego opakowania chętnie zakupię go ponownie.

Dokładnie oczyszcza skórę

Płyn micelarny dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu. Mam wrażliwe oczy i u mnie łzawiły po kontakcie z płynem. Sprawdził się natomiast do demakijażu twarzy. Opakowanie jest wygodne w użyciu. Płyn ma bardzo delikatny zapach. Starcza na długo, jest wydajny.

Ma tylko jedną wadę

Płyn otrzymałam w prezencie . Sama od siebie raczej bym po niego nie sięgnęła gdyż nie przepadam za aloesem i nie kupuje produktów które mają go w składzie . Oczywiście nie odmawiam mu działania pielęgnacyjnego ale ja tam jestem #konopieteam. Po ponad miesięcznym używaniu muszę przyznać , że nie mam do niego większych zastrzeżeń , robi to co powinien robić płyn micelarny ale nie przewiduje powrotu. Na rynku jest duży wybór kosmetyków tego typu by się ograniczać .

Opakowanie to plastikowa dość dużych gabarytów butla o miłej dla oka szacie graficznej z głównym bohaterem całego zamieszania czyli aloesem . Zatyczka jest uchylna i nie mam większych problemów z wylaniem odpowiadającej mi zawartości na wacik . Producent zapewnia nas , że receptura płynu jest wegańska a w składzie poza ekstraktem z aloesu odnajdziemy też ekstrakt z drożdży i cynk .

Jest to typowy bezbarwny płyn o leciutkim jak dla mnie drożdżowym zapachu i typowo wodnej konsystencji. Nie oblepia skóry i jego pozostałości łatwo zmyć wodą - czyli klasycznie jak każdy micel .

Jeśli chodzi o jego zadanie czyli oczyszczenie skóry z produktów do makijażu to nie mam zastrzeżeń . Noszę pełny makijaż twarzy i oczu łącznie z dość mocnym konturowaniem , wszelakimi bazami , eyelinerem i zazwyczaj mocno zastygającą matową pomadką. Jeśli chodzi o pomadki czy też wszelkie kosmetyki do makijażu twarzy to zmywa je świetnie . Co do demakijażu oczy to mam tylko jedno zastrzeżenie - w czasie trzymania nasączonego płynem wacika przy oku to mimo , że omam je zawsze zamknięte to i tak zawsze łzawią mi po nim oczy a czasem i nawet lekko szczypią . A jestem osobą która nie ma absolutnie żadnych skłonności do podrażnień . I to mnie trochę wkurza , mimo , że makijaż oczy ten płyn rozpuszcza naprawdę świetnie i to bez zbędnego pocierania które może osłabić rzęsy .

Skóra po jego użycie faktycznie jest mięciutka i gładka i świetnie przygotowana na dalsze etapy pielęgnacyjne , ale czy nawilża to ja bym nie powiedziała , chwilkę po przetarciu nim twarzy i tak go zmywam więc nawet kiedy miałby coś nawilżyć . Działania kojącego również nie zauważyłam , ale sam od siebie żadnych podrażnień skóry nie wywołał... Tylko to nieszczęsne łzawienie z oczu. Mega wkurza .

Ogółem makijaż usuwa naprawdę super więc te pozytywne opinie mnie nie dziwią . Ja go jednak mimo wszystko jakoś szczególnie nie polecam . Znam dużo innych płynów micelarnych w tej cenie które działają identycznie , więc nie jest to nic przełomowego .

Nie jestem przekonana

Według mnie płyn micelarny jest najwyżej poprawny. Działanie trochę za słabe, szczególnie jeśli chodzi o oczy - a nie używam dużo makijażu, zwykle tylko trochę tuszu. Do tego skóra po użyciu nie wydaje się być nawilżona czy odświeżona. Raczej bardziej obciążona, nie było to zbyt przyjemne uczucie. Plus za to, że płyn nie podrażnia. Ogólnie sam w sobie jest dosyć wydajny, butelka jest wygodna. Również plus za brak zapachu.

Dobry płyn micelarny

Płyn charakteryzuje się praktycznie brakiem zapachu. Butelka w której się znajduje jest przezroczysta - co pozwala na sprawdzanie jak szybko ubywa płyn. Produkt zdecydowanie jest bardzo wydajny. Bardzo dobrze oczyszcza skórę i usuwa makijaż (sprawdzałam na normalnych kosmetykach, nie mam sprawdzonego na wodoodpornych kosmetykach). Produkt nie wysusza skórę a wręcz przeciwnie mam wrażenie że koi i super odświeża .

Dobry płyn

Płyn jest w większym opakowaniu w formie butelki przezroczystej. Widać jak dużo ubywa. Płyn charakteryzuje się bardzo delikatnym zapachem. Trochę skoro zawsze mi się nalewa na płatek kosmetyczny ale to przez zamknięcie. Płyn Dobrze oczyszcza cerę, zmywa też makijaż oczu . Nie podrażnia.