Syoss, Root Retoucher (Spray maskujący odrosty (nowa wersja))

Syoss, Root Retoucher (Spray maskujący odrosty (nowa wersja))

Bardzo drobne, mineralne pigmenty kosmetyczne natychmiastowo pokrywają ciemniejsze i siwe odrosty w ciągu kilku sekund. Natychmiast wysycha, pozostawiając równomierny efekt kolorystyczny, harmonijnie wtapiając się w kolor włosów na całej długości. Precyzyjny aplikator pozwala na zastosowanie produktu jedynie w miejscach, gdzie jest potrzebny. Zmywa się po 1 umyciu szamponem. Wielokrotnego użytku – nawet do 40 zastosowań.

Sposób użycia: Wstrząśnij mocno pojemnikiem. Okryj ramiona ręcznikiem. Spryskaj włosy, trzymając pojemnik w pozycji pionowej. Naciskając dozownik z umiarkowaną siłą nanoś produkt równomiernie u nasady, z odległości 10 cm, na suche i ułożone włosy. Stosuj krótkimi seriami. Nanoś oszczędnie. Użycie zbyt dużej ilości może prowadzić do ścierania się produktu z włosów. Nadaje się do codziennej aplikacji między koloryzacjami. Kolor ze skóry lub innych powierzchni może być usunięty wodą z mydłem.

szampony koloryzujące
odświeżenie koloru, pokrycie siwych włosów, koloryzujące
w sprayu

Syoss Root Retoucher - spray na siwe odrosty

Jeśli ktoś musi farbować włosy ze względu na siwienie można mieć ten produkt w domu jako wyjście awaryjne. Kiedy pojawia się odrost, nie zdążymy go ufarbować, a mamy ważne spotkanie itp. Tylko do tego, tak na wszelki wypadek. Absolutnie nie nadaje się do częstego użycia. Głównie ze wzgledu na sposób aplikacji.
Używam koloru brąz (brown), myślę, że nada się do włosów braż i jaśniejszych i ciemniejszych. Jest to taki rodzaj sypkiego, brązowego pudru w sprayu. Brudzi wokół, trzeba zcierać z umywalki, rąk , twarzy, zatem polecam poćwiczyć trochę aplikację, najlepiej zasłaniając twarz kartką, uwaga na jasne ubrania. Jeśli spryskamy ze zbyt bliskiej odległości od skóry głowy - mogą być widoczne plamy. Plusem jest, że można je lekko rozetrzeć palcem na skórze, poprawić. Nie nalezy przesadzić z ilością. Jak już skończymy aplikację - efekt utrzyma się do następnego mycia włosów, nie brudzi poduszki podczas snu itp.

Maskujący spray

Produkt Syoss kupiłam ze względu na pojemność , opakowanie to zawiera 120 ml sprayu, do tego sugerowałam się marką Schwarzkopf&Henkel. Spray dosyć dobrze maskuje siwe włosy i dopasowuje się do naturalnego odcienia moich włosów, w tym przypadku był to ciemny brąz. Jednak po użyciu sprayu włosy są matowe i sztywne , sterczą we wszystkie strony, trudno je potem ułożyć. Do tego spray dosyć mocno brudzi, wystarczy tylko dotknąć ręką włosów. Przed aplikacją warto zabezpieczyć strefę uszu i twarzy bo spray ma tendencję do nadmiernego rozpylenia, plusem jest to że łatwo go zmyć ze skóry, gorzej z odzieżą. Zapach nie jest duszący.

Syoss, Root Retoucher

Jak dla mnie produkt na plus :) posiadam odcień blond, po nałożeniu go na odrosty bardzo szybko wysycha, jest bardzo wydajny, dobrze kryje odrosty jak i siwe włosy.

Niestety zawód

Z produktem wiązałam bardzo duże nadzieje. Myślałam, że będzie mnie ratował w awaryjnych sytuacjach, kiedy odrost jest już widoczny. Niestety zawiodłam się. Kolor (używałam ciemny brąz), nawet całkiem nieźle dopasował się do mojego odcienia włosów, jednak to tyle z zalet. Włosy po spryskaniu były matowe, mocno przyklapnięte. Były sztywne i wyglądały nieświeżo. Spray brudził ręce przy każdym dotknięciu, nawet kilka godzin po aplikacji. Nie polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry..., ale tylko w awaryjnych sytuacjach :(

Miałam przyjemność przetestowania spray'u w kolorze popielaty blond. Opakowanie - małe, poręczne, w sam raz do torebki. Spray jest łatwy w użyciu i wydziela przyjemny zapach. I to chyba tylko tyle z plusów... Niestety, spray skleja włosy, jest mało wydajny i brudzi. Naprawdę szkoda, bo spodziewałam się czegoś więcej po takim "innowacyjnym" produkcie...

Spray maskujący

Spray jest świetny! Naprawdę działa. Zakrywa siwe włosy, odrosty. Idealny na codzień ale można go też stosować tylko przy wyjściu na imprezę. Nie brudzi ubrań. Utrzymuje się do umycia włosów. Jest łatwy w użyciu. Rozprowadza się równomiernie. Polecam!

Link https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE4MTQ0MzUyMjEzMTk2NTY2?story_media_id=2556917615176186147_1915496337&igshid=n2n1vo8obabl

W miarę okej

Dobrze mieć go przy sobie. Dużo miejsca nie zajmuje, łatwy w użyciu dla każdego. Z całego serca polecam dla osób które nie mają czasu na fryzjera tym bardziej w tych pandemicznych .
ZALETY:
- pokrywa siwe włosy
- wygodny w stosowaniu
-schnie w kilka sekund
- ładnie kryje
WADY:
- jednorazowy
- cena

Nieco mieszane uczucia

Produkt otrzymałam do testowania, akurat kiedy zamknięto fryzjerów, a miałam odrosty! Kolor się super dopasował- mam kolor włosow ciemny blond i dopasowal mi sie kolor Syoss Brąz :) i to tyle pozytywow - niby latwo sie aplikuje, ale wszystko brudzi :( Albo ja jestem taką ciapą :( Generanie w ogole mi brudzil ręce rowniez po aplikacji. Wlosy sie zmatowily, byly jakby szorstkie, wydawalo mi sie ze sie koltunią. Nie wiem - moze ja nie umiem sie nim posluzyc :)

Całkiem fajny produkt

Wystawienie tej opinii jest dla mnie troszkę trudne. Z jednej strony jest to świetny produkt - posiada szeroką gamę kolorów i odcieni, jest łatwy w użyciu, a z drugiej strony jego wydajność ma nieco do życzenia, a konkretniej chodzi o to, że strasznie brudzi :) Myślę, że to dobra alternatywa w nagłych wypadkach i każdy powinien przetestować ten produkt na swoich włosach :) Jak dla mnie produkt jest fajny ale nie jestem przekonana, czy kupiłabym go po raz drugi :)

Średni produkt

Kolor produktu, jaki posiadam to 40. Dobrze się dopasował do koloru moich włosów i nie odznacza się. Sama jakość kosmetyku pozostawia wiele do życzenia. Koncepcja genialna, sam produkt do dopracowania... Bardzo brudzi ubrania, w ciągu dnia, kiedy dotknę moich włosów dłonią, to bardzo się brudzą. Do tego formuła produktu bardzo mi nie odpowiada, ponieważ pozostawia włosy "tempe", przez co bardzo się plączą u nasady, czasem wyglądają wręcz na nieumyte. Nie sięgnę po niego więcej.

W razie awarii ok

Produkt dostałam do testowania dzięki wizaż i co mogę powiedzieć.. Niestety kolor nie dopasował się do moich włosów ☹️ mimo wszystko postanowiłam go testować. Nałożenie produktu jest łatwe ale niestety brudzi ubrania jak i skórę więc trzeba uważać. Co do brudzenia. Lubię dotykać, przerzucać włosy i niestety mam pobrudzone palce.. Wykończenie włosów matowe co również nie przypadło mi do gustu. Podsumowując. Jeżeli miałabym użyć go awaryjnie i na krótka chwilę na pewno bym go użyła.

Brak efektów

Niestety, ale spray Syoss nie zdał egzaminu. Posiadam odcień popielaty blond i też taki odcień sprayu stosowałam. Moje odrosty są bardzo ciemne z widocznymi już siwymi włosami. Do przetestowania produktu podeszłam z wielkim entuzjazmem, ponieważ jestem mamą dwójki maluchów i myślałam że to będzie dla mnie ratunek przed permanentnym brakiem czasu na koloryzację włosów. Po pierwszym zastosowaniu...nic oprócz posklejanych pasm. Kolejne zastosowanie również to samo. Dodam tylko, że stosowałam się do zaleceń, czyli przed każdym zastosowaniem mocno wstrząsnęłam opakowanie. No cóż, chyba ten produkt nie jest dla mnie...