Olimp Laboratories, Therm Line Forte, Dla osób odchudzających się

Olimp Laboratories, Therm Line Forte, Dla osób odchudzających się

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Therm Line forte suplement diety w kapsułkach zawierający opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany - Sinetrol oraz zaawansowany kompleks - Thermo Blend. Działanie Sinetrol zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Wystepująca w nim m.in. guarana, wpływa na metabolizm tłuszczów. Składniki zawarte w Thermo Blend, takie jak ekstrakt zielonej herbaty wspierający proces termogenezy oraz chrom, przyczyniający się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych sprawiają że Therm Line forte jest idealną propozycją dla osób odchudzających się.

Zastosowanie: jako suplement diety dla osób dorosłych, z nadwagą, otyłych, dążących do redukcji wagi ciała.

Zalecane spożycie: 2 razy dziennie po 2 kapsułki, popijając dużą ilością wody około 30 minut przed śniadaniem i obiadem lub treningiem lub inaczej po konsultacji z lekarzem lub dietetykiem. Nie stosować wieczorem lub na noc. Preparat zaleca się stosować przez 2-3 miesiące i w razie potrzeby ponownie po 1-2 miesiącach przerwy. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Działanie
Odchudzające
Kapsułki

Skuteczność:

konkretne wsparcie

Są to jedne z lepszych tabletek wspomagających odchudzanie dostępnych na rynku. Wygląd opakowania w ciepłych kolorach czerwieni przywodzi na myśl skojarzenia związane ze spalaniem. W moim przypadku produkt zdołał poradzić sobie z apatią i znużeniem co utrudniało mi funkcjonowanie i podejmowanie aktywności fizycznej. Podczas diety i ćwiczeń w miesiąc udało mi się schudnąć 4 kg. Sądzę, że bez tych tabletek nie byłoby takiej możliwości, ponieważ mam bardzo oporny organizm. Moja waga jest stabilna i od lat niestety nie udawało się z nią nic zrobić do tej pory. Nawiązując do tabletek trzeba koniecznie zwrócić uwagę na swój żołądek. Osobiście na początku stosowania miałam nieprzyjemne dolegliwości trawienne, ale ten stan szybko minął. Obecnie jestem zadowolona z zakupu i efektów. Podsumowując - warto wypróbować.

Dla mnie za mocny

Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami na jego temat tutaj na wizaż.pl ale także w sieci. Niestety ale generalnie wzięłam może kilka tabletek bowiem dla mnie jest za mocny i nie za dobrze się po nim czułam. Piję sporo kawy (z mlekiem ale) także chyba mój organizm buntował się na przyjmowanie takiej ilości kofeiny. Zbyt krótko brałam by zauważyć efekt, ogólnie nie dla mnie, produkt mocny

Olimp therm line forte

Suplement przeznaczony dla osób w trakcie odchudzania i mogę potwierdzić, że działa na mnie jak solidna kawa. Daje mi to dodatkową energię i koncentrację, zwłaszcza przed treningiem.

Jednak, i to jest ważne, bez odpowiedniej diety i aktywności fizycznej nawet mocniejsze środki nie będą skuteczne. Therm Line Forte jest świetnym wsparciem, ale nie zastąpi ciężkiej pracy i dyscypliny.
Podsumowując, jako wsparcie w procesie odchudzania – super, ale trzeba pamiętać o własnym wkładzie i zaleceniach producenta.

Pozdrawiam,
Marlena

Faktycznie pomaga

Oczywiście jeśli liczymy na to że za pomocą magicznej pigułki spadną nam niechciane kilogramy to zawsze się zawiedziemy na tego typu produktach....ale jeśli podejdziemy do niego racjonalnie zakładając że ma on nam wspomóc walkę ze zbędnym tłuszczykiem to spisuje się świetnie.
Duża ilość guarany powoduje że jesteśmy bardziej energiczni i zmniejsza się odczucie głodu, ja osobiście na prawdę to odczuwam. Pozostałe składniki wspierają metabolizm dzięki czemu szybciej spalamy kalorie.
Jedyny problem jaki mam z tym produktem to ogromne kapsułki które dosyć trudno się połyka.

Działa

Średnio wierzyłam w moc tabletek na odchudzanie, ale te na prawdę działają. Od kąd stosuję Therm Line Forte w ogóle nie mam ochoty na słodycze mimo że zawsze pochłaniam ogromne ilości. Teraz mogę patrzeć na słodycze i wg mi się ich nie chce. Usunęły wodę z organizmu. -2 kg w miesiąc. Polecam.

Mieszane odczucia

Nie potrafię jednoznacznie ocenić tego suplementu. Mimo że udało mi się zrzucić kilogramy, nie uważam, że to zasługa tylko tych tabletek. Therm Line Forte działał u mnie jako "motywator". Codzienne branie tabletek przypominało mi o prawidłowym odżywianiu i aktywności fizycznej. Po około tygodniu zaczęłam odczuwać, że mam więcej energii. Bardziej się też rozgrzewałam i pociłam przy ćwiczeniach. Jednak ciężko jest mi stwierdzić czy faktycznie przyspieszały spalanie kalorii. Nie zauważyłam za to żadnych skutków ubocznych, co uważam za duży plus przy tego rodzaju specyfikach.

Wykorzystała: kilka próbek

Tabletki Therm Line Forte

Polecam każdemu uprawiającemu sporty zawodowo jak i również amatorsko. Bardzo miłe uczucie jak człowiek jest pełen energii i nie ma ochoty się zatrzymywać np. na spacerze. Uważam tabletki Therm Line Forte za bardzo dobry wspomagacz do aktywności fizycznych jakichkolwiek. Na pewno będę używać go częściej. Szczerze polecam

Bez szału

Produkt dostałam do testów jako recenzentka.
Przyjmowanie suplementów przede wszystkim mobilizowały mnie do większej aktywności. Nie wiem czy sama sobie to wmawiałam, ale trochę zmniejszały mój apetyt.
Pomimo dużego rozmiaru tabletki nie ma problemu z ich połknięciem.
Ogólnie tabletki te na pewno mi nie zaszkodziły, a wręcz dzięki nim miałam większą mobilizację więc jeśli ktoś ma okazję je przetestować to polecam.

Jest nadzieja - fenomenalny spalacz tłuszczu Therm Linę Forte

Therm Line Forte pozwolił mi pozbyć się opornego tłuszczu z brzucha. Pomimo 50 lat jestem pełna wigoru i witalności. Już po pierwszym zażyciu preparatu zauważyłam przypływ energii, mogłam zrezygnować z kawy, a dzięki lepszej koncentracji szybciej wykonywałam swoje obowiązki zawodowe. Po powrocie z pracy nie byłam zmęczona i mogłam wykonywać zaplanowane ćwiczenia do końca i dokładnie. Dzięki temu schudłam 7 kg, co w moim wieku nie jest łatwe. Preparat jest w formie kapsułek łatwych do połknięcia, z łatwością zmieści się do torebki, więc można mieć go zawsze przy sobie. Polecam go z pełną świadomością wszystkim niedowiarkom. Jest skuteczny i daje energię nie tylko do pozbycia się niechcianych kilogramów...

• Skuteczność: 4

Wspomacz redukcji tkanki tłuszczowej dla osób aktywnych

Suplement diety WSPOMAGAJĄCY proces odchudzania. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, więc wystarcza na 15 dni. Cena około 40 złotych. Sposób odżywiania i aktywność fizyczna pełnią tu kluczową rolę, tylko wtedy można liczyć na redukcję masy lub ujędrnienie ciała. Therm Line Forte polecam jedynie dla osób aktywnych. Jeżeli ktoś ma podejście, że samo branie tych suplementów coś zmieni, to przykro mi, nie warto inwestować.

• Skuteczność: 1

Nie polecam

Tabletki w moim przypadku nic nie zmieniły. Często mi się po nich odbijało, miałam czkawkę i nieprzyjemny posmak w ustach. Jeśli chodzi o spalanie tłuszczu i modelowanie sylwetki, to nie zauważyłam żadnej różnicy

Bardzo ok

Suplement diety pozytywnie wpływa na zwiększenie metabolizmu dzięki czemu łatwiej traci się zbędne kilogramy. W moim przypadku nadprogramowego bagażu było zaledwie 4kg i utrata tak niewielkiej ilości niestety idzie opornie. Nie zmienia to faktu że straciłam 2kg i waga która mam bardzo mnie satysfakcjonuje. Niestety minusem w przyjmowaniu takich suplementów jest to iż trzeba o nich pamiętać i trzeba przyjmować od razu 2 tabletki. Nie mniej jednak polecam bardzo Therm Line Forte