Soraya, Kombucha, Wygładzający krem na noc z kwasami AHA

Średnia ocena: 3.68/5

Kategoria
Marka

Kombucha + Żeń-szeń = NAWILŻENIE + ENERGIA + DETOX

KOMBUCHA (czyt. Kombucza) – sfermentowany napój z czarnej herbaty, bogaty w kwasy organiczne i witaminy. Naturalny koktajl probiotyczny i detoksykujący.
ŻEŃ-SZEŃ – azjatycki adaptogen o właściwościach uzdrawiających oraz antystresowych. To nie jest zwykły antyoksydant – to prawdziwa bomba energii i nawilżenia dla skóry!

na noc
normalna
regenerujące
w słoiczku

Regeneruje

Krem stosuje na noc. Działa na mnie bardzo regenerująco. Bardzo lubię go nakładać. Ładnie sie rozprowadza. Ma lekką konsystencję przez co łatwiej jest go nanieść. Dodatkowo szybko się wchlania. Co dla osoby która żyje w takim szybkim tempie jest bardzo istotne. Ogólnie polecam krem. Zauważyłam widoczne zmiany po jego stosowaniu.

wspaniały treściwy krem!

Krem sprawdza mi się bardzo dobrze, doszłam już do dna.
Bardzo dobrze nawilża moją skórę i nie zostawia tłustej powłoki, pachnie dość intensywnie ale zapach znika po aplikacji.
Skóra jest wyraźnie zadbana i nawilżona.
Jestem z niego zadowolona, nie podrażnia, zawsze świetnie domyka cały rytuał pielęgnacyjny.

Zadziwiający

Zadziwiający, bo za tak niską cenę dostajemy naprawdę dobry krem. Nie przepadam za firmą Soraya ale ten produkt pozytywnie mnie zaskoczył. Ładnie pachnie. Ma bardzo lekką konsystencję choć jest gęsty i to czuć przy aplikacji. Szybko się wchłania. Pozostawia delikatny film na skórze. Co ważne, choć jest to kosmetyk wegański nie zmienił swoich właściwości nawet po kilku miesiącach od otwarcia.

Super propozycja dla cer mieszanej

Z serii Soraya Kombucha testowałam już zestaw maseczek, peeling i esencję tonizującą. Tym razem przyszedł czas na krem na noc. Wygładzający krem na noc z kwasami AHA ma jedwabistą konsystencję, która z łatwością sunie po skórze i szybko się wchłania, bez uczucia lepkości. Skóra po aplikacji jest wygładzona, przyjemna w dotyku. Co do działania kremu to nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów związanych z delikatnym złuszczaniem, może skóra ma lekko wyrównany koloryt. Brakuje mi w nim nieco więcej nawilżenia i spokojnie mogłabym go używać przy mojej mieszanej skórze na dzień. Krem na pewno nie spowodował podrażnienia czy pogorszenia stanu cery. Na plus super wydajność (opakowanie 75 ml) i świeży, delikatny zapach. Podsumowując to przyzwoity krem na noc, ale moim zdaniem lepiej sprawdzi się latem, ze względu na lekką formułę.

ZALETY
Lekka konsystencja
Wygładza i lekko nawilża skórę
Szybko się wchłania
Nie podrażnia
Przyjemny zapach
Wydajny

WADY
Brak

Serię Kombucha marki Soraya stosuję już od kilku tygodni a mianowicie w użyciu miałam esencję i krem na noc. Bardzo polubiłam te kosmetyki, bo naprawdę świetnie się sprawdziły na mojej mieszanej skórze. Krem na noc z kwasami aha to świetny kosmetyk, jeśli chcemy zacząć naszą przygodę z kwasami e małym stężeniu, nawilża, wygładza i przede wszystkim kondycjonuje skórę mieszaną.

Krem znajduje się w malutkim kartoniku z ciekawą, kolorową grafiką. Na przedniej stronie znajduje się szczegółowa lista zalet kosmetyku a z boku pełny opis. Krem zapakowany jest w małym i zgrabnym słoiczek z plastiku. Jest przezroczysty, więc widzimy dokładnie zawartość. Przed otwarciem krem zabezpieczony jest foliową plombą
Krem

Krem ma ciekawą, beżową barwę, która ładnie wygląda w opakowaniu. Jego zapach jest neutralny, dla mnie całkiem w porządku. Konsystencja kremu jest zbita i treściwa, ale nie jest ciężka. krem po nałożeniu dość szybko się wchłania, zostawia na skórze przyjemną, aksamitną warstwę, która daje uczucie komfortu. Nawilżenie jest optymalne, skóra jest odżywiona i wygładzona. Przy regularnym stosowaniu skóra zyskuje bardziej jednolitym koloryt. Krem nie zapycha i nie podrażnia skóry. Stężenie kwasów AHA jest w pełni bezpieczne dla skóry. Wydajność kremu jest bardzo dobra. To małe opakowanie zawiera aż 75 ml. Można zakupić go w atrakcyjnej cenie.

Plusy
Przyjemna konsystencja
Ciekawa formuła i skład
Nawilżenie, wygładzenie
Wydajność
Praktyczne opakowanie
Korzystna cena

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Soraya Kombucha - wow odkrycie

Jedno wielkie WOW.

To produkt to cudo, ale po kolei.

Jestem posiadaczką skóry mieszanej, trądzikowej. Na codzien mam do czynienia z kremami i serum roznych firm, od Eveline po Vichy, Lancome etc. Z kremami Soraya nie mialam wczesniej do czynienia, ale zakupilam w raz z żelem do mycia twarzy- na lotnisku :)
Żel bardzo poprawny, ale jakość kremu mnie powaliła. To jaki ma zapach, jak sie skóra zachowuje po jego użyciu i to jak wygląda na drugi dzień jest niesamowite.
Wygładza, wyrównuje koloryt, ujędrnia skóre. Produkt idealny !! Cena nie współ mierna z jakością produktu - serdecznie polecam

Wygładzający krem na noc do każdego typu cery z kwasami AHA i kombucha.

Krem wygładzający na noc z kwasami AHA dla każdego typu cery zawiera ferment z kombuchy i adaptogenny żeń - szeń, naturalny skład w 97%, wegańska formuła, testowany dermatologicznie.
Opakowanie większe od standardowych 50 ml kremów ma aż 75 ml co czyni go wydajnym i korzystnym zakupem. Wystarczy na kilka miesięcy stosowania u mnie na 3. PAO 6 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia.

Opakowanie wykonane z przeźroczystego plastiku z białą nakrętką, a pod nią sreberko jako zabezpieczenie. Dodatkowo zabezpieczone kartonikiem z kolorową szatą graficzną z wszystkimi czytelnymi informacjami dotyczącymi produktu na białym tle w języku polskim i języku angielskim.

Delikatna konsystencja kremu przyjemna w teksturze, kolorze i zapachu przypomina jogurt owocowy. Wystarczy niewielka ilość nałożona na oczyszczoną twarz, błyskawicznie się wchłania. Skóra pije krem jak gąbka, zostaje wygładzona, pulchna i zadbana. Za każdym razem zapach umila aplikację, krem nie podrażnia skóry, a moja bywa kapryśna - raz jest sucha jak wiór, innym razem przetłuszcza się w strefie T, a jeszcze innym razem policzki "błyszczą" od nadmiaru sebum. Krem ze spokojem mogę stosować codziennie, a propozycję na dzień tylko 2-3 razy w tygodniu. Z chęcią wracam do tej propozycji w okresie letnim.

Jeden z najlepszych kremów, jakie mialam

Zacznę od tego, że krem jest bardzo wydajny. Używałam go codziennie, a wystarczył na kilka miesięcy. W moim wypadku sprawdził się bez zarzutu, fajnie nawilżał cerę i nie zapychał, do czego mam skłonności. Polecam!

Dobry, ale nie najlepszy

Ten krem kupiłam po tym jak inne produkty z serii z kombucha bardzo dobrze mi się sprawdziły . Uważam , że ten krem jest najsłabszym ogniwem całej serii . Delikatnie wygładza , słabo nawilża , niezbyt dobrze się wchłania . Zużyłam go , aczkolwiek nie zauważyłam żadnej różnicy w stanie mojej cery . Moja skóra nie należy do tych problematycznych . Jest sucha , ale bez wyprysków czy przebarwień . Więc krem nie ma jakiś wielkich zadań do spełnienia . Na plus fajne opakowanie , i przyjemny zapach .

Miłe zaskoczenie

Miłe zaskoczenie, tym bardziej że kupiłam go w promocyjnej cenie, ok 20 zł. Duży plus za skład, estetyczne, lekkie opakowanie.
Robi to co obiecuje producent, wygładza, rozjaśnia, rano skóra jest miękka i bardziej elastyczna. Duża pojemność, pięknie pachnie. Na pewno do niego wrócę.

Nie dla mnie :(

Wcześniej używałam toniku z tej serii i byłam mega zadowolona. Mały różowy krem, o pięknym zapachu. Co może pójść nie tak? Skusiłam się, ale niestety u mnie nie sprawdził się zbyt dobrze. Nie nawilżał jakoś skutecznie mojej twarzy. Po czasie zaczął mi się bolący, podskórny wysyp na twarzy. Wiem, że to kwestia oczyszczania się skóry. Niestety, nie zauważyłam, żeby działał jakoś pozytywnie na moją cerę i go odstawiłam. Sporo czasu mi zajęło, aby cera wróciła do poprzedniego stanu. Niestety nie dla mnie :( wielka szkoda.

Ma wszystko czego oczekujesz od kremu na noc!

Zaczarowana wersją na dzień, zainwestowałam również w tę wersję na noc i była to świetna inwestycja!
Krem bogaty w składniki aktywne, pięknie i dogłębnie nawilżający, nie tłuści i nie zapycha! Komedogenność to dla mnie czynnik który od razu skreśla produkt a tutaj nie było tego w ogóle. Skóra rano była wypoczeta, napita ze zminimalizowaną ilością sebum. Podczas całej kuracji czułam, że kremy dodają mi energii i skóra jest radośniejsza- wiem, że brzmi to głupio jednak najwidoczniej kombucha i żeń-szeń tak na mnie działają!
Ogromny plus za pojemność! To dobrze wydana kasa i świetne efekty!