Neutrogena, Hydro Boost, Water Gel [Aqua Gel] (Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej (stara wersja))

Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej gasi pragnienie skóry, wzmacnia ją poprzez długotrwałe nawodnienie (aż do 72 godzin) i sprawia, że wygląda na zdrowszą. Skóra staje się jędrna i miękka, odporna na stres oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne naruszające jej barierę ochronną i powodujące odwodnienie.

Lekka formuła Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel została wzbogacona technologią Hyaluronic Gel Matrix, która wzmacnia zewnętrzną warstwę naskórka poprzez poprawę jej nawodnienia - zamyka je w skórze dzięki formule z kwasem hialuronowym, który ma zdolność zatrzymywania 1000 razy wody niż sam waży, chroni barierę naskórkową oraz stopniowo uwalnia składniki nawilżające wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje.

Żel Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel stworzony został we współpracy z dermatologami. Ma lekką, beztłuszczową formułę, nie zatyka porów. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy i świetnie nadaje się pod makijaż. Przyjemność jego stosowania wzmacnia piękny zapach.

mieszana, normalna
uniwersalne
nawilżające
w słoiczku
lekkie
żel

Fajny, ale..

Jestem posiadaczką cery tłustej, skłonnej do zapychania, dlatego żel wydawał mi się bezpieczną opcją i rzeczywiście nie zapychał. Bardzo szybko się wchłania, natomiast pozostawiając go samego nie widziałam zbyt dużego nawilżenia, a po niedługim czasie skóra zaczeła mi się strasznie wywiecać. Zaczełam stosować go pod kremy bardziej nawilżające i tutaj radzę uważać, gdyż z niektórymi się rolował, natomiast bardzo dobrze współpracował z innymi kremami z serii. Dobrze sprawdził mi się pod spf i rzeczywiście czułam, że cera była bardziej nawilżona. Osobiście niepodoba mi się opakowanie, a raczej sposób w jaki trzeba wydobywać kosmetyk z pudełeczka, dużo bardziej wolałabym aby był w opakowaniu np. z pompką. Zapach kremu, jest delikatny ale trochę taki apteczno-chemiczny? Nie pachnie niczymkonkretnym, nakładając go na twarz nigdy nie zwracałam uwagi na zapach, ponieważ był za słaby. Mam jeszcze lekkie zastrzeżenia do wydajnosci, jednak gdy uzywam go z imnymi produktami jest okej.

Neutrogena

Krem zainteresował mnie ze względu na żelową konsystencję. Jest lekki, ma wyraźny zapach aczkolwiek osobiście mi nie przeszkadzał.
Krem dobrze nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania. Jednakże nie nawadniał mojej cery, wręcz przeciwnie odniosłam wrażenie, że moja skóra była wysuszona.
Krem nie wart swojej ceny.

Uwielbiam

Fantastyczny produkt. Krem pachnie cudownie. Super się wchłania. Jest wydajny. Skóra napięta i odżywiona. Chociaż zmarszczek nie wygładził to i tak uważam że za sam efekt nawilżenia i napięcia skóry należą mu się owacje na stojąco.

Bardzo dobry, lekki krem na lato

Krem znajduje się w bardzo ładnym i eleganckim opakowaniu. Pomimo tego, że jest to opakowanie plastikowe sprawia wrażenie bardziej ekskluzywnego produktu. Słoiczek jest bardzo poręczny, a sam materiał dosyć solidny.

Konsystencja kremu jest lekka, zdecydowanie nie tłusta, lekko rzadka, typowo żelowa. Nie zostawia tłustych plam, tylko delikatny, przyjemny film. Bardzo szybko się wchłania. Świetnie odświeża skórę, ma przyjemnie otulający zapach, delikatnie kwiatowy i świeży. Jako ostatni krok w pielęgnacji nadaje się bardzo dobrze, jednak czegoś mi w nim zabrakło.

To już mój drugi słoiczek kremu, początkowo byłam w nim zakochana, jednak na dłuższą metę krem nie daje zupełnie nic. Po zmyciu skóra jest tak samo odwodniona jaka była wcześniej, wbrew zapewnień producenta.

Zdecydowanie sprawdzi się przy mało problematycznej skórze, która nie wymaga aż takiego nawilżenia i nie ma naruszonej bariery hydro- lipidowej. W dodatku lekko się wyświeca, ale po przypudrowaniu jest w porządku. Nie roluje się pod makijażem, nie powoduje zważenia podkładu. Wygładza skórę, robi się ona natychmiastowo miła i bardzo przyjemna w dotyku.

Krótko mówiąc, krem idealny dla skory mało wymagającej. Lekki idealny na lato, jest tez bardzo wydajny, łatwo rozprowadza się po skórze i nie trzeba używać go w dużych ilościach.

Dobry na ostatni krok pielęgnacji

Krem ma przyjemną, lekką konsystencję żelu o zapachu morskiej bryzy. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, dobrze nadaje się pod podkład. Jest wydajny, u mnie starcza na 2-3 miesiące, chociaż nie używam go solo, tylko jako ostatni krok w pielęgnacji, więc schodzi go odpowiednio mniej, niż przy używaniu samego. Opakowanie pozwala wykorzystać produkt w całości, co dla mnie jest dużym plusem, bo nie lubię marnowania kosmetyków. Mam skórę mieszaną, skłonną do podrażnień i ten krem działa na nią bardzo kojąco. Niestety, samodzielnie jego działanie nawilżające to dla mnie za mało na dzień i muszę go wspomagać serum. Na noc kompletnie się nie sprawdził, skóra po nim nie była odpowiednio nawilżona. Krem również nie ma właściwości matujących, więc po kilku godzinach twarz zaczyna się świecić.

Kupiłam go niedawno po raz drugi, bardzo dobrze mi się sprawdza, widać efekt nawilżenia, lubię stosować przed nałozeniem makijażu, skład trochę zniechęca, wiekszość moich kosmetyków posiada dobry skład, ale lubię skórę po tym żelu i nie umiem sie od niego uwolnić :) ma fajną, lekką konsystencje, delikatny zapach, jest wydajny i dostępny chyba w każdej drogerii, zawsze czekam i kupuję tylko w promocji, za +/- 30zł, dla mnie standardowa cena trochę za wysoka

Szybko się wchłania.

Żel kupiłam sobie w Rossmannie, gdyż poszukiwałam produktu, który odpowiednio nawodni moją skórę. Głównym składnikiem tego żelu jest kwas hialuronowy, który zatrzymuje wodę w naskórku. Żel znajduje się w plastikowym słoiczku o pojemności 50 ml. Słoiczek w kolorze niebieskim, zakręcany jest białą nakrętką, która dobrze chroni produkt przed wylaniem się. Żel bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy, szybko wchłania i jest niesamowicie wydajny. Żel nie pozostawia żadnej tłustej i lepkiej warstwy. Cera jest napięta, gładka. Żel nie zapycha porów, nie powoduje podrażnienia i uczulenia.

Słaby

Kupiłam ponieważ mam suchą skórę. Miałam nadzieję że jest to produkt który działa kompleksowo. Niestety lepki o konsystencji łoju. Dziwnie się roluje na twarzy. Nie tego się spodziewałam.

Bardzo fajny krem

Używam, jestem przy pierwszym opakowaniu. Krem ma bardzo fajną konsystencję, szybko się wchłania i dobrze nawilża. Jestem pod wrażeniem krem jest wydajny wystraczy mała ilość a cała twarz jest nakremowana i dobrze nawilżona :)

Silikony

U mnie niestety się nie sprawdził. Kupiłam w obniżonej cenie i nie sprawdziłam najpierw składu, bo generalnie unikam silikonów na początku listy składników.

Opakowanie ładne i rzeczywiście tak orzeźwiająco się go używało, kojarzył mi się krem z latem, ale co z tego... Moja skóra po prostu nie lubi silikonów, miałam wrażenie, że się dusi, jest jakby pod folią, stała się taka papierowa, podostawałam wyprysków (zapycha pory??), co normalnie się nie dzieje. Po jakimś czasie kosmetyku się pozbyłam, bo zaczął rujnować mi cerę. To prawda, że nawilżał, przynajmniej miałam takie odczucie, choć efekt gładkiej i bardziej napompowanej cery to chyba efekt silikonu.

Rewelacyjny produkt

Od długiego czasu szukałam odpowiedniego produktu do pielęgnacji twarzy. Często zmieniałam kremy, testowałam nowości, ale odkąd użyłam Water Gel Neutrogena -stał się on moim faworytem i bardzo rzadko sięgam po inne produkty.

Świetnie nawilża

Żel marki Neutrogena ma bardzo przyjemną konsystencje,która dobrze się rozprowadza na skórze
oraz szybko się wchłania.
Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze,nie jest tłusty.
Działa cudownie nawilżająco , a mam bardzo suchą cerę.
Nie podrażnia , jest bardzo wydajny , chętnie do niego wrócę.