Ingrid Cosmetics, Liquid Lipstick Matte (Pomadka matowa do ust w płynie)

Ingrid Cosmetics, Liquid Lipstick Matte (Pomadka matowa do ust w płynie)

Pojemność 2,2 ml

Pomadka matowa w płynie INGRID Cosmetics gwarantuje perfekcyjnie matowe wykończenie makijażu ust z efektem long-lasting. Formuła wzbogacona witaminą E, chroni je przed wysuszeniem. Lekka konsystencja idealnie rozprowadza się, nie powodując uczucia lepkości. Dostępna w 8 kolorach.

w płynie
nawilżające, kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Obrzydliwy smak i słaba trwałość.

Używałam kilka odcieni tych szminek. Nie spodobały mi się. Dlaczego więc kupiłam więcej niż jedno opakowanie? Przez ODCIENIE. Są tak piękne, że nie sposób im się oprzeć. Jednak szminki te mają tyle minusów, że jednak trzeba było powiedzieć sobie NIE. Zacznijmy od tego, że mają bardzo niesmaczny posmak. Taki sztuczny, chemiczny, nachalny. Noszenie ich na ustach było katorgą do której nie dało się przywyknąć. Ponadto szminka nie jest trwała, nie zastyga do końca i łatwo się rozmazuje. Nie polecam w ogóle jedzenia z nią na ustach. Nie dość, że schodzi to jeszcze dostaje się do buzi i jedzenie przestaje być smaczne. Jak dla mnie, 1 gwiazdka. Ładny odcień to nie wszystko, a właściwie jedne wielkie NIC skoro nie czerpiemy przyjemności z noszenia szminki.

Ładny kolor

Pomadka zakupiona w promocji w Hebe za mniej niż 10 zł.
Kolor jaki posiadam to 100, jest piękny, jasny róż. Na tym się kończa plusy pomadki.
Przede wszystkim nie kryje, żeby było widać pełne krycie potrzeba kilku warstw, co nie wygląda dobrze.
Pomadka się klei, odchodzi w dziwny sposób.
Jest średnio trwała.
Podkreśla suche skórki, bardzo.
Aplikator wygodny.

Kolor piękny ale reszta....

Oceniam kolor 203 jasną czerwień.

Kupiłam ją na promocji za 8 zł. Szminek u mnie wiele ale markę Ingrid zazwyczaj omijam z daleka bo jakoś tak kojarzy mi się ze słabymi jakościowo kosmetykami których ceny wcale nie są takie niskie.

Plusem jest na pewno kolor bo to taka czerwień która odmładza i rozjaśnia twarz :)Nałożona sprawia że usta są na pierwszym planie, dość mocno rzucają się w oczy .Odcień jest w takiej bezpiecznej strefie barw, nie jest neonowa ale tylko dla fanek mocnego koloru.
Można wybierać z pośród 8 kolorów.

*Aplikator też przyjemny w kształcie łezki z dziurką w środku przez co nie nabiera za dużo kosmetyku. Dość giętki , miękki a szpiczasty czubek pozwala ładnie obrysować usta bez użycia konturówki.
Ogólnie całe opakowanie mi się podoba bo jest małe, lekki i przyjemne dla oka.

*Konsystencja lekka , nie wyczuwalna na ustach., daje mocny matowy efekt.

*Pigmentacja mnie zaskoczyła bo jest na prawdę w porządku. Jedna warstwa pokrywa usta bez prześwitów i smug. Trzeba pamiętać aby nakładać cienką warstwę bo grubsza powoduje dość sztuczny efekt.

*Produkt wzbogacony witaminami i olejem rycynowym co teoretycznie powinno wpływać na nawilżenie ust ale w moim przypadku po godzinie czuję już przesuszenie. Jeśli chodzi o skład to jest dużo silikonów, mikroplastiku ale przy kolorówce nie jestem tak krytyczna jak w produktach pielęgnacyjnych. Za efekt matowości odpowiada dodatek kaolinu

*Trwałość -jeśli nie piję i nie jem trzyma się ale kawa, przekąska sprawia że znika ze środkowej części ust co wygląda źle .Makijaż trzeba zmyć i nałożyć ponownie bo dokładanie produktu sprawia że grudkuje się i wygląda na zwarzony ( podejrzewam że to może być wina kaolinu-glinki ale to tylko moje podejrzenia). Mimo że jest to pomadka matowa nie grzeszy trwałością, łatwo można ją rozmazać dłonią czy chusteczką podczas wycierania nosa. Przy czerwonym kolorze o efekt klauna nie trudno.

*Zapach początkowo był taki sobie, kosmetyczno-chemiczny nie czułam nic owocowego a po jakimś czasie stał się brzydki jak popsuty kosmetyk, farbka.

Niestety mimo pięknego koloru szminka dostaje niska ocenę bo trwałość jak na taki produkt jest dość słaba.
Jeśli mam być sprawiedliwa to trójka to maksymalna ocena a nawet lekko naciągana

MINUS
-migruje na zęby nawet gdy już uważam że zaschnęła
-lekko przesusza
-zapach chemiczny, nieprzyjemny posmak w ustach
-nie można poprawić jej poprzez dołożenie bo się grudkuje
-potrafi się rozmazywać

PLUSY
-niska cena promocyjna
-ładne opakowanie i wygodny aplikator
-piękny kolor
-dostępność

Niezwykle trwała pomadka

Pomadkę matową trzymałam w boxie kosmetycznym. Cena za opakowanie wynosi ok 10zł. Opakowanie to poręczna tubka, a sam aplikator jest bardzo przyjemny w użytkowaniu i gładko rozprowadza się na ustach.

Otrzymałam kolor zgaszonego różu, który po nałożeniu i delikatnym starciu nieco rozjasnia się. Co do trwałości muszę powiedzieć, że jest bardzo dobra. Pomadka dość szybko zastyga na ustach i początkowo delikatnie się ściera, jednak to co pozostaje na ustach utrzymuje się bardzo długi czas. Efekt matu jest wyraźny przez cały czas. Jedyne moje zastrzeżenie, że przy wysychaniu trochę przesusza moje usta i nie są one tak gładkie i aksamitne. Jednak myślę, że jest to drobny element, który nie każdemu może przeszkadzać. Jeżeli ktoś szuka matowej pomadki za niewiele pieniądze to z pewnością polecam. Trwałość przy takich produktach jest priorytetem, stąd tutaj na pewno nikt się nie zawiedzie. Na plus również dość duży wybór odcieni, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Ulubiona pomadka z tych tańszych

Lubię bardzo pomadki matowe ale zdecydowanie wolę te w płynie mają łatwiejsza aplikacje co pozwala na szybkie umalowane ust

Ta pomadka w płynie ma piękne kolory przez co opamowanie wygląda świetnie
Jeśli chodzi o cenę 10 zł to niewiele a przyznam że pomadka nie wysusza ust a szybko zastyga co jest ogromnym plusem

Trwałość pomadki jest średnia nie najgorsza ale też nie najlepsza aczkolwiek kosztuje jedyne 10zl
Z wydajnością jest już lepiej bo używam jej bardzo czesto już przez około miesiąc więc myślę że to sporo czasu
Pomadka nie wysycha
Pięknie wygląda na ustach nawet delikatnie rozmazana jest to moja ulubiona pomadka na codzien z tych tańszych

Ładna, wyraźna.

Kolor pomadki jest optymalnie nasycony i poprawnie gesty.

Szminka dość długo się utrzymuje na ustach.

Mocnieszy kolor wywołuje efekt sztuczności. W mojej ocenie trochę postarza.

Pomadka ma tendencje do brudzenia, ciężko ja usunąć wtedy.
Nie wyszusza ust, nie porażenia.

kolorek 102

Kolor świetny przygaszony róż nie wysusza ust ładnie schodzi a trzyma się naprawdę długo. Aplikator bardzo wygodny opakowanie ładne bardzo mi odpowiada ten produkt. Jedynie zapach mógł by być ładniejszy ale produkt jest na tyle dobry, że jakoś mi to nie przeszkadza.

Piękny trwały kolor

Kosmetyki Ingrid rzadko miałam okazję używać , a głęboki róż w macie tym rzadziej gości na moich ustach.
Dlatego jestem mile zaskoczona tą pomadką ponieważ ma bardzo wyrazisty pigment i łatwy do nakładania pędzelek.
Ogólnie kolor pięknie wyglada na ustach.
Jest matowy ale wyrazisty i głęboki.
Pięknie się prezentuje i przyciąga wzrok.
Muszę przyznać, że przez kilka godzin wytrzymał na moich ustach powodując zaskoczenie moich koleżanek z pracy, które nie są przyzwyczajone abym tak mocno podkreślała usta.

Słaba trwałość.

Na pomadkę tą trafiłam przypadkiem w momencie, gdy miałam sporą "fazę" na mat na wargach. Poza tym jestem wielbicielką czerwieni. Ten kolor wydawał się idealny dla mnie, jednak po zaaplikowaniu na usta wcale już tak idealny nie był i wyglądałam trochę dziwnie. Trzeba przyznać, że pomadka szybko zastyga oraz po użyciu usta nie są wysuszone, a to już spory plus. Cena też jest jak najbardziej w porządku. Zapach i smak lekko chemiczny, ale do zniesienia. Dużą wadą jest trwałość, wystarczy zjeść posiłek i pomadki nie ma na ustach. Jak dla mnie średniak, więc raczej nie sięgnę ponownie.

Kolejny fajny mat

Podobnie jak pomadka wonder mat z tej firmy, tak i ta w formie płynnej bardzo fajnie rozprowadza się na ustach i na długo na nich pozostaje. Bardzo fajne kolory i mocno napigmentowane.

Ładne usta

Już mam w swojej kosmetyczce szminkę z Ingrid SHINE, więc nadeszła pora wypróbować coś nowego. Wybrałam odcień wpadający w fiolet, pierwsze wrażenie opakowanie ok, dobrze rozprowadza się na ustach, szybko zastyga. Mogłaby być bardziej trwała, a podsumowując fajna pomadka :)

Nie jestem zachwycona

Pomadka od Ingrid lipstick matte nie wzbudza we mnie żadnych szczególnych uczuc, nie ma takiego lał że szukam okazji, żeby jej użyć i wyjść na miasto do ludzi, same rozumiecie :d

Jeśli chodzi o Matt jest dobry, szybko zastyga
Gama kolorystyczna średnia albo bardzo różowe, albo przesadziscie czerwone

Co do trwałości nie jest oszałamiająca. Produkt średni