KWC LogobyWIZAŻ logo

11,29  zł
Catrice Eye Brow Stylist - Kredka Do Brwi Ze Szczoteczką
11,56  zł
hairstore.pl
Catrice Eye Brow Stylist kredka do brwi ze szczoteczką 1.4 g 040 Dont Let Me Brown
11,89  zł

Kupi ponownie: 80% osób
    wilan8
    8 stycznia 2019 o 18:29
    Rzeczywiście warto ją kupić
    A ja kupiłam dwie nawet :) Nie mogłam się zdecydować na kolor wiec wzięłam oba. Mam odcień 045Never be ASHamed i 020 Date with Ash ton. Własnie wiecie co..? W momencie jak postanowiłam napisać recenzję tych kredek zaczęłam szukać na opakowaniu tj. na kredce numery czy nazwy odcienia..Trudno było..:) No mogłoby to być bardziej widoczne ..może nawet sam numer by wystarczył.. A te odcienie śa tak napisane..takimi małymi literkami i to przy gramaturze i oznaczeniach o trwałości produktu. W sumie nawet nie byłam pewna czy to rzeczywiście ten numer i kolor. Sprawdziłam dlatego na stronie jeszcze. Jeden to ciepły brąz , nie za ciemny taki po prostu brąz neutralny a drugi taki jakby wpadający w szary też nie za ciemny. Dokładnie takie kolory o jakie mi chodziło:) Z jednej strony jest szczoteczka do brwi z drugiej kredka. Zwykła kredka do temperowania. Wszystko to razem wygląda jednak elegancko i profesjonalnie. Kredka nie jest za twarda ani za miękka. Te kolory są takie właśnie neutralnie nijakie..jak ja to mówię,że bardzo ciężko zrobić krzywdę brwiom. Nawet jakbyśmy się malowały po ciemku to sądzę ,że wyjdzie idealnie:) Trzyma się do końca dnia. Kosztuje niewiele. Dostępna. Wcześniej miałam kredkę z Wibo bodajże, ale tamta nie skradła mojego serca jakoś.. Taka była za ostra jak dla mnie , tą bardziej miękko się maluje. Jestem zadowolona.
    Zalety:
    • kolory , były 3 teraz jest zdecydowanie więcej:)
    • miękkość kredki
    • szczoteczka do przeczesania brwi z drugiej strony
    • cena
    Wady:
    • nie ma
    Używa produktu od:2 tygodnie

27 osób uznało tą opinię za pomocną
    wizazanka7788
    23 lutego 2023 o 16:08
    bardzo dobra
    Bardzo dobrze dopasowuje się do naturalnego koloru brwi, co w moim przypadku. Szczoteczka idealnie wyczesuje nadmiar kredki i przede wszystkim bardzo ładnie modeluje brwi. Pomimo jasnych brwi, posiadam najciemniejszy odcień, jednak uważam, że spisałby się on na każdej brwi - od najjaśniejszych po najciemniejsze :)

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    kama_m1
    7 lutego 2019 o 19:44
    Przyjemna :)
    Kredkę zakupiłam w jednej z drogerii internetowej za ok.10 zł, odcień 020. Kredka jest dosyć miękka, trochę woskowa, co pomaga ujarzmić włoski. Utrzymuje się spokojnie cały dzień. Kolor 020- chłodny, uniwersalny idealny dla blondynek :) Nie rozmazuje się, po wyczesaniu wygląda bardzo naturalnie. Jest wydajna i łatwa w użyciu. Szczoteczka również bardzo dobrze się sprawdza, dobrze rozczesuje brwi. Super trwałość i jakość w tak niskiej cenie, polecam!
    Zalety:
    • + cena
    • + odcienie
    • + szczoteczka
    • + trwałość
    • + wydajna
    • + łatwa w użyciu
    Wady:
    • -
    Używa produktu od:2 tygodnie

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    Sandra160299
    7 kwietnia 2024 o 22:25
    Ulubiona kredka do brwi
    Dobrze napigmentowana, nie za miękka, nie za twarda, fajne kolory, przystępna cena i grzebyk na końcu. Czasami próbuje innych produktów do brwi, ale zawsze wracam do tej kredki :)
    Zalety:
    • Konsystencja
    • Grzebyk
    • Wydajnosc
    Wady:
    • Brak

Sok_z_buki
    16 października 2023 o 10:58
    4 / 5
    nie wiem czy bym ponownie kupiła
    kredkę kupiłam bez większego zapoznania. niestety ciężko mi znaleźć kolor, który by mi podpasował. tutaj jest realnie jest całkiem ten kolor dopasowany. jestem blondynką, więc jest jak jest, a tutaj jest oki całkiem. fajnie, ze jest grzebyczek. przede wszystkim dlatego, że dobrze można ułożyć sobie brew, lekko rozciera kredkę i nadaje jej łagodności. cena śmieszna a w sumie jest warto się zastanowić nad nia. sama znam lepsze produkty do brwi, ale jednak nie moge powiedzieć, że jest zła.

Kiwaczka
    29 lipca 2023 o 21:16
    5 / 5
    Świetna niezbyt miękka kredka do brwi
    Kredkę zakupiłam w drogerii Natura za 12zl. Z tego co pamiętam były cztery kolory do wyboru, ja posiadam kolor 030 który jest neutralnym odcieniem brązu z delikatnym odcieniem szarości ale na prawdę jest to delikatne przenikanie. Kredka sama w sobie nie jest miękka, raczej z tych twardszych. Natomiast jest mega trwała i ciężko ją zmyć z ręki czy z brwi. Precyzyjnie dorysowuje brewki a szczoteczka pomaga je wyczesać. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i zapewne zostanie ze mną na dłużej. Cenowo na plus i jakość również na plus.

Ann9555
    19 lipca 2023 o 14:57
    Bardzo ją lubię
    Kredka bardzo dobrze się sprawuje. Jest miękka i precyzyjna. Bez problemu można nią ładnie wystylizować brwi. Praca z nia to czysta przyjemność. Wystarczy kilka chwil aby nasze brwi były gotowe do wyjścia. Wytrzymuje bez problemu cały dzień.
    Zalety:
    • odcień
    • cena
    • trwałość
    • bardzo łatwo się nia pracuje
    • miękka
    • przydatny grzebyk
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

aloiram231
    16 lipca 2023 o 20:48
    5 / 5
    Bardzo długo się utrzymuje.
    Brązowa kredka do brwi ze szczoteczką ma przepiękny naturalny kolor i utrzymuje się na brwiach do momentu demakijażu. Kredka jest wydajna, daje ładny, naturalny efekt, jest trwała i ma fajną konsystencję. Kredka bardzo dobrze dopasowuje się do naturalnego koloru brwi, szczoteczka bardzo ładnie modeluje brwi i nie skleja włosków. Kredka w konsystencji jest miękka, łatwo można nią dorysować włoski, nie rozmazuje się.

Kamila9090
    1 lipca 2023 o 17:53
    So stylist!
    Love it! Ta brązowa kredka do brwi ze szczoteczka jest cudowna wcale nie tylko dla blondynek ;) mam w miarę naturalnie ciemne brwi i kredka potrzebna mi jest aby je ujarzmić i wyrównać i do tego kredka od catrice sprawdza się znakomicie! Po pierwsze przepiękny naturalny kolor Po drugie kolor utrzymuje się na brwiach do momentu ich nie zmycia Szczoteczka ma wspaniały kształt dostosowujący się do lini i kształtu brwi jedynie je ujarzmianie i wyrównając a to zasługa zapewne Włosi szczoteczki , Kredka jest baaaardzo wydajna , po prostu just love :)

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    bubu_quixo
    25 maja 2023 o 13:49
    Ulubiona !
    Mam spory problem z asymetrią brwi. Na co dzień nie lubię ich zbyt mocno podkreślać (np. pomadą) bo stawiam na naturalny wygląd. W takich przypadkach ta kredka sprawdza się idealnie. Catrice robi je w wielu kolorach i na prawdę fajnie można sobie ją dopasować do swoich brwi. Daje ładny, naturalny efekt, jest trwała i ma fajną konsystencje - nie jest ani za twarda ani zbyt miękka. Dodatkowo jest baaardzo wydajna i ma szczoteczkę na końcu. Mój hit!
    Zalety:
    • * Cena
    • * Wydajność
    • * Konsystencja
    • * Trwałość

Kamilakamila123
    20 marca 2023 o 8:15
    Najlepsza
    Jest to moja ulubiona kredka do brwi, zużyłam ich już kilka i nie szukam innej. Z tego co pamiętam to ma duży wybór kolorystyczny jak na kredki do brwi, mój odcień jest chłodny i dość ciemny, ale można budować sobie ten kolor. Kredka nie jest sucha, ale nie jest też zbyt miękka, w moim odczuciu idealna i gładko i prosto podkreśla brwi. Fajnie, że jest szczoteczka, dzięki temu można ograniczyć się do zabrania w podróż tylko tej kredki. Utrzymuje się dość długo, jest trwała i nie rozmazuje się w ciągu dnia.

krasnoloodka
    11 stycznia 2023 o 20:12
    W sam raz dla blondynek
    Kolory kredek w różnych odcieniach brązu sprawiają, że osoby o jasnej karnacji i blond włosach bez problemu coś sobie dobiorą. Z jednej strony jest kredka do ostrzenia a z drugiej szczoteczka zamykana skuwką, żeby się nie kurzyła. Produkt nie jest ani za miękki ani za twardy, w sam raz do codziennego makijażu. Trwałość też w porządku.

pola0091
    3 stycznia 2023 o 12:10
    Ulubiona od lat
    Chyba bym nie zliczyła ile przetestowałam kredek do brwi. Od tańszych po droższe, jednak Catrice ciągle na 1 miejscu. Z racji tego, że jestem blondynką i lubię delikatnie podkreślone brwi wybieram zawsze najjaśniejszy kolor - 020. Kredka jest mega wydajna. Starcza mi na dobre 2-3 miesiące przy codziennym makijażu. Lubię w niej to, że nie jest ani za miękka ani zbyt twarda. Nie skleja włosków jak to często się zdarza w tego typu produktach. Dodatkowym plusem jest szczoteczka na końcu kredki, którą przeczesuję brwi za każdym razem gdy je maluję. Mam wrażenie, że kredka się wtedy ładnie rozciera i efekt jest bardziej naturalny. A no i muszę wspomnieć, że trzyma się na brwiach cały dzień, także naprawdę super sprawa. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić, wszystko mi w niej odpowiada i za te pieniądze, bo jest to koszt rzędu 10 zł, to jest to naprawdę strzał w 10!
    Zalety:
    • -cena
    • -odpowiednia miękkość
    • -szczoteczka
    • -trwałość

perkamarianka
    18 grudnia 2022 o 21:42
    Miękka, precyzyjna i trwała
    Mam rzadkie brwi, dlatego kredki do brwi używam codziennie. W tej kredce podoba mi się dodatek spiralki. To bardzo przydatna rzecz. U mnie niezbędna. Kredka w konsystencji jest miękka. Łatwo można dorysować włoski. Jest trwała. Nie rozmazuje się szybko. Wydajność kredki u mnie jest na mały minus, gdyż wynosi mniej niż miesiąc przy codziennym stosowaniu.

Viciq
    7 listopada 2022 o 10:02
    Moja ulubiona!
    Mój ulubieniec wśród produktów do brwi. Posiadam w kolorze 020 date with ash-ton. Kredka jest miękka, precyzyjna - dzięki czemu można nią bardzo łatwo i dokładnie wyrysować brwi. Jest dostępna w 6 kolorach do wyboru, więc każdy typ urody znajdzie coś dla siebie. 020 idealna dla blondynek/ciemnych blondynek. Produkt również nie sprawia problemów. Nie łamie się, nie topi w ciepłe dni. Jej trwałość również mi odpowiada. Kredka trzyma się dobrze na brwiach bez utrwalenia do momentu demakijażu. Zapulsowała u mnie również z powodu szczoteczki, dzięki której mogę zawsze rozczesać brwi i też wyczesać z nich zbyt dużą ilość produktu. Kolejna zaleta to wydajność produktu. Mam ją już pół roku a nadal nie widać dużego zużycia. Wady - brak Dodaję jako HIT!
    Zalety:
    • - miękka
    • - nie łamie się
    • - precyzyjna
    • - plus za szczoteczkę do rozczesania
    • - 6 kolorów
    • -wydajana
    • -trwała
    Wady:
    • -brak
    Kupił/a w:Inna drogeria

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    niewyidealizowana
    13 października 2022 o 14:19
    Kredka miękka idealna
    Kredkę miałam w dwóch odcieniach, tych zimnych/chłodnych. Jaśniutka nada się dla blondynek, jest świetna bo ma konsystencję kredki ale jakby woskowej. idealnie się prowadzi po skórze, naostrzona pozwala na wyrźne i precyzyjne kreski. Trzeba ją często ostrzyć. Napigmentowana jest fajnie, pozwala zrobić efekt bardzo naturalnych brwi i dorysować pojedyńcze włoski. Do tego załączona szczoteczka świetnie wyczesuje brwi ale notorycznie gubię od niej zatyczkę.

Angelaa_89
    16 września 2022 o 15:00
    jest ok
    Używałam tej kredki, zanim przerzuciłam się na pomadę a później na hennę. Kredka ma duży wybór jeśli chodzi o kolory, więc myślę, że na spokojnie każdy może ją dobrać odpowiednio pod siebie. Kredka jest miękka dzięki czemu łatwo można ją rozprowadzić na brwiach. Szczoteczka natomiast pozwala na doprecyzowanie brwi, ale nie ściera kredki, to na pewno na duży plus. Kredka starczyła mi na ok miesiąc przy codziennym użytkowaniu ;)
    Zalety:
    • fajna gama kolorów
    • nie ściera się
    • miękka
    • wydajna
    • dzięki szczoteczce można doprecyzować brwi, ale nie ściera kredki
    • cena

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    kita219wizaz
    28 sierpnia 2022 o 5:50
    3 / 5
    bez szału
    a mnie ta kredka jakoś nie urzekła, ot zwykła kredka z przyjemną spiralką do rozczesywania, duzy i przemyślany wybór kolorów, myslę, że każdy typ słowiański odnajdzie się w kolorystyce kredek catrice, ja mam 20 date with ash ton, jest to chłodny średni brąz, raczej do ciemnej lecz nie mocno kontrastowej oprawy oczu, poza tym uważam, że kredka jest za twarda, moją skórę nieprzyjemnie drapie i przez tą twardość trudno mi uzyskać pożądany efekt naturalnych acz podkreślonych brwi, muszę nią mocniej dociskać, żeby widać było kreski, któych póxniej nie mogę ładnie i równo rozetrzeć spiralką, brwi robią się takie "chaotyczne", nie umiem zrobić nią takich gładkich przejść między mocniej zarysowaną częścią wewnętrzną a rzadkim końcem przy skroniach, mam brwi naturalnie rzadkie, ale z bardzo długimi włoskami, które ciężko się malują kredką, bo przez tą rzadkość mocno widać pociągnięcia kredki, dlatego zawsze je rozcieram, żeby uzyskać taki rozmazany efekt, z tą kredką mi się nie udaje, ale cena zachęca do wypróbowania, może na gęstych brwiach lepiej się sprawdzi

10 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne