Foreo, Bear Mini, Urządzenie do modelowania twarzy

notino.pl
172644 opinie
notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

BEAR™ mini to maleńkie urządzenie dostarczające wszystkich korzyści, idealne do pielęgnacji skóry w podróży lub jako wprowadzenie do technologii mikroprądu. Urządzenie jest odpowiednie dla każdego rodzaju skóry i wieku, zapewniając widoczne, długotrwałe efekty przy konsekwentnym korzystaniu. BEAR™ mini należy stosować z przewodzącym mikroprąd serum FOREO, aby zapewnić bezpieczne zabiegi i lepsze efekty.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Bear Mini to prezent jaki sobie sprawiłam na 50 urodziny. To jeden z licznych gadżetów, jakie posiadam. Jednak jeden z nielicznych, który używam i którym jestem zachwycona. Prosta obsługa. Szybka i nieskomplikowana pielęgnacja urządzenia. Kilka minut dziennie i efekt gwarantowany. Skóra twarzy po masażu jest odprężona, rozświetlona, gładka. Myślę, że ważne jest, co kładziemy na twarz jako przewodnik mikroprądów. Ja używam żel peptydowy Miya.

Foreo Bear Mini

Małe piękne i jakże niepozorne urządzenie do pielęgnacji twarzy w domowym zaciszu. Foreo Bear Mini to urządzenie bardzo poreczne i wygodne w użyciu. Jest to innowacyjne urządzenie do modelowania twarzy z mikroprądem o 3 stopniach intensywności. System Anti-Shock zapewnia bezpieczny i komfortowy zabieg. Technologia pulsacji T-sonic dociera głęboko w pory, zwiększa cyrkulację i zwiększa napięcie skóry, sprawiając że jest jędrna, gładka i promienna.
Na początku przygody z Foreo Bear Mini pobrałam aplikacje na telefon dzięki której można sterować urządzenie według potrzeb. Zapoznałam się z aplikacją i obejrzałam filmik w którym pokazane jest jak prawidłowo używać urządzenie.
W zestawie dołączona była saszetka Foreo Serum Serum Serum, która nałożylam na oczyszczoną skórę. Stosowanie serum bezpiecznie przewodzi mikroprądy z urządzenia Foreo na skórę. Po aplikacji serum przechodzę do aplikacji i rozpoczynam zabieg. Ustawiam największą siłę urządzenia i przez trzy minuty wykonuje masaż twarzy. Masaż jest bardzo przyjemny, czuć że skóra się relaxuje i odpręża. Po skończonym zabiegu skóra jest bardziej jędrna, zrelaksowana, gładka i pełna blasku. Serum Foreo zawiera mikrokapsułki młodości, które dostarczają skórze cenne składniki. Bogate jest w przeciwutleniacze. Serum ma lekką żelową formułę, pięknie pachnie. Urządzenie stosuję codziennie przy porannej pielęgnacji twarzy, efekty poprawy w kondycji mojej skóry widać gołym okiem. Bardzo jestem zadowolona z pielęgnacji tym urządzeniem.

Fitness dla mojej skóry

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją cudownego urządzenia - Foreo Bear Mini, które testuję już od 2 tygodni:) Jest to innowacyjne urządzenie do modelowania twarzy z mikroprądami o 3 stopniach intensywności. Przełomowy Anti-Shock System zapewnia najbezpieczniejsze zabiegi na świecie. Technologia pulsacji T-Sonic dociera głęboko w pory, aby zwiększyć cyrkulację i zrelaksować napięcie twarzy, sprawiając, że skóra jest gładsza, bardziej miękka i pełna blasku. Zaawansowane czujniki mierzą odporność skóry na prąd, a następnie automatycznie dostosowują intensywność, aby wyeliminować ryzyko porażenia.
Testowanie rozpoczęłam od ściągnięcia aplikacji Foreo za pomocą, której można sterować urządzeniem. W apce wybieram urządzenie i funkcję zabiegi - pojawia się filmik z instrukcją jak prawidłowo wykonać masaż twarzy i jednocześnie uruchamia się ten mały słodziak Bear Mini???? Na początku nakładam na twarz cieniutką warstwę FOREO SERUM SERUM SERUM, którego próbka była dołączona do zestawu. Serum bezpiecznie przewodzi mikroprądy z urządzenia BEAR na skórę. Po wchłonięciu serum rozpoczynam trening mięśni twarzy z najsłodszym trenerem na świecie???? Trening wykonuję codziennie rano po oczyszczeniu twarzy i trwa on ok.3 minut. Po zabiegu skóra wygląda na jędrniejszą, zrelaksowaną i pełną blasku.
Elektryzująca technologia z mikroprądami to naprawdę sztos???? Zabiegi są efektywne i bezpieczne dzięki zastosowaniu SERUM SERUM SERUM - Mikrokapsułki młodości dostarczają skórze odżywienia tam, gdzie tego najbardziej potrzebuje, bogata w przeciwutleniacze formuła zwalcza wolne rodniki. Serum ma lekką konsystencję, odmładzające i nawadniające właściwości.
Z każdym dniem widzę jak moja skóra jest jędrniejsza, gładsza i bardziej promienna???? Urządzenia Foreo nie powodują w trakcie stosowania żadnego dyskomfortu i można je stosować przy każdym rodzaju skóry. Szczoteczką Foreo Luna Mini byłam zachwycona, ale Foreo Bear Mini to małe cudo, które ma wielką moc???? - stymuluje produkcję kolagenu i elastyny:) Taki duet to dla mojej skóry prawdziwe spa;)

• Design produktu: 5

Niezwykły trener w modelowaniu skóry twarzy i szyi

Foreo Bear Mini- małe urządzenie w kształcie misia, które modeluje twarz i zmniejsza oznaki starzenia dzięki mikroprądom i pulsacjom T-Sonic™.

Foreo Bear mini działa na zasadzie systemu Anti-Shock System™, który dostosowuje intensywność mikroprądu do oporu naszej skóry, co zapobiega przed porażeniami. Jest to bardzo intelligentne urządzenie, które chroni naszą skórę i jest najbezpieczniejszy na świecie xD

To urządzenie ma za zadanie ujędrnić i uelastycznić skórę nadając jej piękny wygląd poprzez masaż. Tonizuje i wpływa na produkcję kolagenu. Nadaje się do każdego typu skóry bez względu na wiek, dlatego Bear mini jest praktycznie dla każdego.

Foreo Bear mini ma ergonomiczny kształt z jednym przyciskiem i wykonany jest w 100% z nieszkodlowego silikonu oraz chromowanego stopu cynku. Dodatkowo jest bardzo łatwy do czyszczenia.
Dobrze leży w ręce i nie wyślizgnie się z niej.

By go użyć wystarczy pobrać darmową aplikację FOREO for you. Dzięki niej można ustawić sobie odpowiednią intensywność zabiegu, ale można to zrobić również ręcznie. Jednak wtedy urządzenie działa tylko wtedy gdy półkule dotykają skóry. Do zabiegu niezbędne jest SERUM przewodzące prąd, które wmasowuje się w skórę. Nie należy używać go na sucha skórę. Na początku trzeba tę skórę dokładnie oczyścić i osuszyć ręcznikiem. Po nałożeniu SERUM powolnym ruchem zbliżamy urządzenie do skóry wykonując masaż w okolicach policzków, czoła, podbródka i szyi. Cały ten proces trwa ok 3 minut. Po tym czasie urządzenie samo się wyłączy.

Przy regularnym stosowaniu urządzenia Foreo Bear mini zauważyłam, że moja skóra jest bardziej napięta i gładka w dotyku, szczególnie w miejscach pod brodą i przy szyi, gdzie ta skóra była luźniejsza. Nabrała też wyraźnych kolorów, dzięki czemu wygląda na bardziej zdrową i promienną. Sam masaż tym małym misiem jest bardzo przyjemny, podczas którego nie odczuwam żadnego dyskomfortu, pieczenia czy rażenia. Teraz zabieram go w każdą podróż :)

A zestawie można znaleźć saszetkę SERUM SERUM SERUM Foreo, która wystarczy na co najmniej 3 aplikacje, kabel do ładowania USB, instrukcje, podkładkę i najważniejsze-urządzenie Foreo bez którego nie wyobrażam sobie teraz codziennej pielęgnacji skóry na twarzy, podbródku i szyi.

• Design produktu: 5

Super masażysta twarzy do codziennego stosowania

FOREO BEAR mini
Jest to moje pierwsze urządzenie do masażu twarzy które kształtem przypomina "Misia"

Jest mały i poręczny wykonany z bezpiecznego silikonu w różowej kolorystyce. Posiada dwie metalowe półkule przewodzące mikroprądy czyli impulsy elektryczne o bardzo małym natężeniu.
Dzięki Systemowi Anti-Shock zaawansowane czujniki mierzą odporność skóry na prąd dostosowując intensywność impulsów do naszej skóry.W ten sposób zabieg jest bezpieczny i skuteczny bez ryzyka podrażnienia.
Posiada również technologie pulsacji T-Sonic, która dociera głęboko w pory, przyśpiesza uwalnianie toksyn zwiększając absorbcję kosmetyku i delikatnie masuje rozluźniając napięcia na mojej twarzy.

Nazywam go małym słodziakiem do zadań specjalnych bo dociera w trudno dostępne miejsca jak okolice brwi czy strefę wokół ust.
Posiada jeden przycisk włącz/wyłącz oraz diody które pokazują nam stopień intensywności, których mamy 3.
Sterować nim możemy przez darmową aplikacje którą pobieramy na nasz telefon ,łącząc ją z Misiem poprzez bluetooth.

Co nam daje aplikacja ?
Otóż szerszy dostep do ustawień urządzenia i większej mocy bo aż do 6. Ja zazwyczaj używam go na poziomie 4-5 intensywności mikroprądów.
Mamy tam wszystkie niezbędne informacje o urządzeniu, jak go stosować i pielęgnować. Oraz gotowy tryb zabiegu ,który trwa niecałe 2 min (od nałożenia Serum poprzez masaż) W tym czasie nasze urządzenie samo się włączy i po zakończonym masażu wyłączy.
W mojej aplikacji jest tylko jeden zabieg na strefę wokół ust i policzków. Brakuje mi jeszcze opcji na szyję i czoło.
Fajną opcją za to są ustawienia intensywności mikroprądów i opcji T-Sonic którą możemy wyłączyć. A gdy wykonuje masaż w aplikacji jest lusterko dzięki któremu nie muszę robić tego intuicyjnie.
Jest tam jeszcze opcja podstawowego lub profesjonalnego korzystania z intensywności mikroprądów. Ale by przejść na wyższy poziom trzeba dłuższego i systematycznego stosowania gdyż impulsy są tam mocniejsze. Mam nadzieję że za pewien czas osiągnę ten poziom.

Foreo "misia" ładujemy za pomocą dołączonego kabla USB (czas działania to aż 90 razy przy 1 minutowym zabiegu) a w opakowaniu mamy jeszcze podstawkę,instrukcję obsługi oraz próbkę dedykowanego Serum(wystarcza na 3 zastosowania)

ZASTOSOWANIE
Jest jedna bardzo Ważna Zasada-"Misia" musimy stosować z Serum na bazie wody! Jest ono potrzebne żeby dobrze przewodzić mikroprądy i dawać poślizg na skórze.
*Po umyciu i dokładnym osuszeniu twarzy ręcznikiem nakładam wodne SERUM
*Włączam urządzenie
*Delikatnie dociskam obie metalowe półkule do skóry tak aby podczas przesuwania ich po twarzy i szyi cały czas stykały się ze skórą.Przesuwam Misia powoli od dołu ku górze przez kilka minut,masując policzki ,czoło,linie żuchwy oraz szyję. WAŻNE omijamy okolice tarczycy (środek szyji)
Taki masaż trwa ok.3min jest delikatny i przyjemny.

Jest różnica używając urządzenie przez aplikacje a bez niej.
Otóż przez aplikacje pracuje ono cały czas a bez niej działa tylko wtedy gdy jest w kontakcie ze skórą.
Ja wolę korzystać z masażu przez aplikacje gdy jestem w domu natomiast gdy byłam w podróży 2 dni wygodniej mi było korzystać bez niej.

Niezapominajmy by po wykonanym masażu wykonać pielęgnację urządzenia, dokładnie usuwając wszystkie resztki Serum i dobrze go osuszyć. Pozostawiając misia na plastikowej podstawce do kolejnego masażu.
I upewnijmy się że jest on całkowicie suchy przed kolejnym masażem.

EFEKTY
Codzienne stosowanie Misia z aplikacją zapewniło mi poprawę jędrności skóry zwłaszcza w okolicy żuchwy i szyji ,która w tym miejscu była trochę wiotka.
Skóra jest bardzo gładka,rozświetlona i zrelaksowana co widać już po pierwszym zastosowaniu. Wszystkie spięte mięśnie twarzy super rozluźnione.
Masaż jest bardzo przyjemny ,delikatny ,nie podrażnia i nie pieści prądem ale musimy pamiętć by dokładnie nawilżać skórę całej twarzy i szyji Serum bo w miejscu gdzie go będzie brakować możemy poczuć lekkie kopnięcie ale jest to naprawdę lekkie. Ja tak miałam na początku stosowania na czole przy linii włosów teraz bardziej się przykładam do dokładnego rozprowadzenia Serum na bazie wody.
A co do Serum to mam wrażenie że te dedykowane Serum FOREO lepiej przewodzi mikroprąd ,sprawiając że skóra jest lepiej nawilżona i jak znajdę na nie promocji to napewno kupię.

Wykonując taki masaż systemstycznie raz dziennie przez 3 minuty zapewniamy sobie naturalnie i pięknie wyglądającą skórę twarzy oraz lepsze wchłanianie naszych ulubionych kosmetyków w dalszej pielęgnacji.

Ten mały "Misiu" jest jak dla mnie idealnym trenerem twarzy, który wspomaga walkę ze zmarszczkami. Z czasem może pozbędę się moich już istniejących ale na tą chwilę mogę powiedzieć że napewno lekko je spłyca.

Jedyny minus to trochę wysoka cena ale warto poszukać go na dobrej promocji.

Świetny gadżet

FOREO BEAR MINI to innowacyjne urządzenie do modelowania twarzy, które wykorzystuje precyzję mikroprądu i pulsacjeT-Sonic, aby zwalczać pierwsze objawy utraty jędrności i młodego wyglądu. Nieinwazyjne urządzenie oferuje zróżnicowane zabiegi o 3 poziomach intensywności. Stymuluje, modeluje, poprawiając promienność skóry. Bear należy stosować z przewodzącym mikroprądy SERUM FOREO, również może być to inny produkt na bazie wody.

Urządzenie jest ładowalne kablem USB. Do 90 użyć po jednorazowym naładowaniu. 3 poziomy intensywności. Bezpieczny dla skóry silikon, ABS, PC i chromowany stop cynku. Możliwość połączenia urządzenia z aplikacją oraz wybór programu.

Pierwszy raz sięgnęłam po ten produkt po nieprzespanej nocy. Był to idealny moment na test. Urządzenie sparowałam z aplikacją, następnie na dobrze oczyszczoną twarzy nalozylam serum - pamiętajcie, że musi być to produkt na bazie wody, bo to właśnie ona przewodzi mikroprądy. Impulsy elektryczne odpowiednio stymulują mikrokrazenie i sprawiają, że uszkodzone komórki odbudowują się jako silniejsze. Jeśli przyjdzie wam na myśl, że taki masaż boli to absolutnie nie! Jest to bardzo przyjemny zabieg, podczas ktorego czujemy delikatne mrowienie oraz "igiełki" . Przesuwając Bear po twarzy stymulujemy produkcję kolagenu i elastyny. Zauważyłam, że skóra wokół ust jest bardziej napięta, a moja lwia zmarszczka rozluźniona. Mam duży problem z tym, że napinam czoło, foreo pozwala mi je rozluźnić. Podoba mi się jak ładnie podkreśla kości jarzmowe. Widzę dużą różnicę w elastyczności skóry????‍♀️????‍♀️????‍♀️

• Design produktu: 5

Jestem w pełni zauroczona tym urządzeniem

Foreo bear mini, to urządzenie niezwykle ciekawe i warte uwagi! Idealnie przystosowane do każdego rodzaju skóry oraz wieku. Sama używam go chętnie razem z moją mamą, choć obie widzimy u siebie różne efekty jego zastosowania, do czego za chwilkę przejdę. Na samym początku chciałabym zwrócić uwagę na sam wygląd urządzenia. Kupujemy je zapakowane w bardzo ładne opakowanie, plastikowe, przeźroczyste, przez które widzimy naszego misia. W środku znajdziemy podkładkę, instrukcję obsługi oraz próbkę Serum Serum Serum od Foreo, które jest nam niezbędne do wykonania zabiegu. (Zamiast niego możemy jednak skorzystać z innego serum, którego podstawą jest woda. W składzie łatwo możemy to sprawdzić, woda powinna znajdować się na pierwszych pozycjach w składzie produktu.)

Wracając jednak do naszego urządzenia, to już z samego wyglądu jest ono niesamowicie uroczę. Posiadam wersję w kolorze pastelowo - fioletowym. Wraz ze swoimi srebrnymi głowicami wygląda niczym właśnie taki uroczy miś. Foreo bear mini jest niezwykle poręczny i można wszędzie go ze sobą zabrać dzięki jego wielkości. Dobrze leży w dłoni i wykonywanie nim zabiegu jest niezwykle przyjemne. Taka wielkość urządzenia w żadnym stopniu nie wpływa na jakość wykonywanego zabiegu.

Posiada jeden przycisk na samym środku do włączenia oraz diody, które pokazują nam stopnie intensywności urządzenia. Stopni mamy trzy. Diody te układają się w uśmiech naszego misia. Na jednym ładowaniu możemy wykonać aż 90 zabiegów, co jest ogromną ilością. Stosując urządzenie codziennie, nie musimy ładować go przez trzy miesiące, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Urządzenie zostało wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów, za co również dostaje ode mnie dużego plusa!

Urządzenie możemy używać samoistnie lub możemy sparować je z aplikacją FOREO, co serdecznie polecam. Apka ta jest w pełni darmowa i bardzo intuicyjna oraz pomocna. Aplikacja łączy się z urządzeniem poprzez bluthooth. W aplikacji znajdziemy informacje o tym jak stosować, jak pielęgnować urządzenie. W aplikacji znajdziemy opcje zabiegu, gdzie mamy filmik, modelkę, wraz z którą możemy wykonać masaż naszej twarzy. Mamy również samą opcję "rozpocznij masaż", gdzie ustawiamy opcje naszego urządzenia i możemy działać sami według naszego uznania.

Foreo bear mini wykorzystuje precyzję mikroprądu i pulsacje T-Sonic, aby symulować naszą skórę. Sam zabieg jest niezwykle przyjemny i myślę, że do domowego SPA nada się bardzo dobrze. Jest niezwykle relaksujący i odprężający. Trwa bardzo krótko, bo około 2 - 3 minut, a więc śmiało można każdego dnia, te kilka minut poświęcić dla siebie. Oczyszczamy naszą twarz dokładnie, tonizujemy, nakładamy serum i możemy działać. Ważne jest, by nie wykonywać masażu mikroprądami na suchą skórę. Wtedy możemy odczuwać delikatne kopnięcia. Serum pomaga lepiej przenikać tym właśnie mikroprądom, dzięki czemu lepiej stymuluje naszą skórę.

Ja masaż wykonuję rano i zazwyczaj dostosowuję się do zabiegu pokazanego w aplikacji, muszę przyznać, że jest to wygodne. Czasem wybieram odpowiedni poziom intensywności i wykonuję zapamiętane wcześniej ruchy z instrukcji. Taki masaż idzie szybko, sprawnie i zdecydowanie przyjemnie. Używam tego urządzenia dwa tygodnie i jestem miło zaskoczona, że już widzę różnice. Foreo bear mini usuwa opuchliznę poranną. Jeśli o mnie chodzi, to świetnie wpłynął na kondycję skóry. Widzę, że jest ona ujędrniona, rozpromieniona, napięta. Zauważyłam, że jest ona bardziej pobudzona i zyskała taki zdrowy koloryt. Podoba mi się też efekt jej napięcia, wszystkie drobne zmarszczki są mniej widoczne. Skóra wygląda zdrowo i promiennie i myślę, że przy dalszym użytkowaniu tego urządzenia efekty te będą się utrwalać i zostawać na dłużej. Moja mama również sobie bardzo chwali to urządzenie. Zauważyła znaczną poprawę wyglądu swojej skóry.

Mimo tego, że produkt jest dość drogi, to jest on warty swojej ceny i inwestycji

Świetne urządzenie :)

Foreo Bear Mini to malutkie, ale bardzo skuteczne urządzenie do modelowania twarzy za pomocą mikroprądu i pulsacji T-Sonic.
''Misia'' otrzymujemy w zestawie z próbką dedykowanego serum, dokładną instrukcją obsługi, podstawką na urządzenie oraz kablem do ładowania.

Dzięki zastosowaniu Anti-Shock System urządzenie jest zupełnie bezpieczne dla naszego zdrowia. Zaawansowane czujniki mierzą odporność skóry na prąd i automatycznie dostosowują intensywność zabiegu aby wyeliminować ryzyko podrażnienia.

Mikroprądowe modelowanie twarzy jest swojego rodzaju treningiem, który zwiększa produkcję kolagenu oraz elastyny.
Możemy jednocześnie włączyć również pulsacje T-Sonic, która pozwala pozbyć się toksyn i zrelaksować napięcie twarzy.

Jak urządzenie sprawdziło się u mnie?
Zabieg wykonuję prawie codziennie (do tej pory było to 6 zabiegów) z wykorzystaniem wygodnej w użytkowaniu aplikacji. Foreo Bear łączy się z nią za pomocą technologii Bluetooth. Wystarczy włączyć zabieg i wybrać siłę mikroprądu oraz to, czy chcemy używać pulsacji.
Następnie aplikacja dokładnie pokazuje w czasie rzeczywistym jak przesuwać urządzenie po skórze, oraz ile czasu ma trwać zabieg.
Przed każdym zabiegiem należy koniecznie nałożyć na skórę zalecane przez producenta serum, lub inny przewodzący produkt na bazie wody. Mi próbka SERUM, SERUM SERUM Foreo wystarczyła na cztery użycia, więc wydajność oceniam jak najbardziej na plus.

Z Foreo Bear możemy również korzystać bez używania aplikacji, korzystając z przycisku na urządzeniu (dłuższe naciśnięcie włącza i wyłącza Misia, krótsze zmienia siłę mikroprądu, a dwa krótkie naciśnięcia włączają i wyłączają pulsacje).

Zabieg wykonujemy delikatnie dociskając dwie półkule mikroprądowe do skóry. Ergonomiczny kształt idealnie dopasowuje się do konturów twarzy, a sam zabieg przy odpowiednim dopasowaniu siły mikroprądu jest absolutnie bezbolesny i bardzo relaksujący. Ja używałam Mini Bear zawsze wieczorem, a następnie nakladałam krem na noc. Zauważyłam, że zaczął on działać jeszcze skuteczniej i lepiej się wchłaniał.

Po użyciu urządzenie należy umyć wodą z odrobiną mydła i dokładnie osuszyć. Nie jest zalecane używanie zwykłych środków czyszczących, ktore mogłyby uszkodzić Bear'a.
Jedno pełne ładowanie wystarczy nam na wykonanie aż 90 zabiegów!

Efekty jakie zauważyłam to znacząca poprawa jędrności skóry, wyczuwalna zwłaszcza w okolicach policzków. Dodatkowo po wykonaniu zabiegu wieczorem, rano cera ma bardziej jednolity koloryt i jest pięknie rozświetlona. Przestałam mieć również problemy z opuchlizną twarzy, często widoczną zwłaszcza rano. Kontury stały się bardziej wydatne, a owal został delikatnie podniesiony.

Jestem zachwycona efektami i dziękuję za możliwość przetestowania tego niesamowitego urządzenia :)

Relaks w domowym zaciszu

Urządzenie:
Jest to małe niepozorne urządzenie w kształcie misia, stąd nazwa Foreo Bear Mini. Masażer jest bardzo poręczny i wygodny w użytkowaniu. Wykonany jest bardzo estetycznie, w pięknym pudrowym kolorze, trafiony w moje gusta! Urządzenie pokryte jest bardzo przyjemnym w dotyku silikonem, który łatwo utrzymać w czystości, do tego materiał ten jest bezpieczny i bardzo higieniczny. Półkule idealnie przylegają do konturów twarzy i spełniają swoje zadanie w miejscowym masażu. Co ważne, po jednorazowym naładowaniu bateria starcza aż na 90 użyć! Więc nie musimy się martwić o częste ładowanie misia. Foreo wyposażone jest również w system Anti – Shock, które dostosowuje intensywność mikroprądów, więc urządzenie jest bardzo bezpieczne.

Aplikacja FOREO For You:
Dla komfortowego użytkowania polecam zainstalować darmową aplikację na telefon, która jest bardzo pomocnym narzędziem przy masażu. Po zalogowaniu musimy odpowiedzieć na serię podstawowych pytań, m.in. o naszym stylu życia. Na aplikacji znajdziemy informacje o samym urządzeniu, o jego czyszczeniu oraz zabiegi. Aplikacja ekspresowo łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth (nie musimy nawet włączać Foreo). Po włączeniu opcji „zabiegi”, możemy ustawić intensywność mikroprądów oraz włączyć opcję pulsacji T-Sonic, a po uruchomieniu wyświetla nam się filmik instruktażowy jak dokładnie przeprowadzić masaż, jest to bardzo pomocne, szczególnie jak robi się to pierwszy raz!

Akcesoria:
W zestawie dołączony jest kabel USB do ładowania, próbka FOREO SERUM, instrukcja obsługi, karteczka z ilustracją zabiegu oraz plastikowy stojaczek dla urządzenia (na którym suszyłam swojego Foreo po umyciu).

Obietnice producenta:
Działanie przeciwzmarszczkowe, stymulacja do produkcji kolagenu i elastyny, rozjaśnienie skóry, trening ponad 65 mięśni twarzy i szyi oraz ujędrnienie, modelowanie i podniesienie owalu twarzy.

Użytkowanie:
Przed użyciem czyściłam dokładnie Foreo w miejscach, które mają styczność z twarzą oraz dokładnie wysuszyłam przed włączeniem urządzenia. UWAGA! Przed jakimkolwiek zabiegiem z mikroprądami zdejmujemy wszelką biżuterię z uszu i szyi, dla bezpieczeństwa. Przed masażem oczyściłam dokładnie twarz, nałożyłam tonik i serum nawilżające (na początku stosowałam dołączoną próbkę, która starczyła mi na kilka użyć). BARDZO WAŻNE: nie wolno używać włączonego urządzenia na suchą twarz! Należy nałożyć serum na bazie wody (Jak to sprawdzić? na początku w składzie powinna być woda), nie może być to serum olejowe, aby dobrze przewodzić mikroprądy. W miejscach, gdzie niedokładnie nałożyłam serum – czułam delikatne „kopnięcie”, dlatego to najważniejsza zasada użytkowania! Jeżeli dobrze nałożymy serum, nie czuć żadnego dyskomfortu, bez obaw. Producent wyraźnie zastrzega przed używaniem misia w niektórych miejscach, takich jak np. klatka piersiowa, środkowa część szyi, w miejscach głównych tętnic, omijamy również pieprzyki, rany i stany zapalne, aby ich nie roznosić po twarzy. Po konsultacji z Foreo dowiedziałam się, że najlepsze efekty widać przy używaniu misia co 24 godziny (nie zaleca się częściej). Po włączeniu opcji „zabiegi” na aplikacji, początkowo masujemy bez mikroprądów przez parę sekund, aby przyzwyczaić skórę i nie doznać dyskomfortu. Wykonujemy płynne, powolne ruchy, zawsze ku górze. Masaż trwa dosłownie parę minut, więc spokojnie znajdziecie czas w trakcie dnia na tą chwilę relaksu. Po użyciu myję urządzenie wodą z mydłem i suszę.

Moje odczucia:
Masaż Foreo Bear Mini jest bardzo przyjemnym rytuałem, wykonywałam go w porannej pielęgnacji, ponieważ dzięki stymulacji mikrokrążenia delikatnie zmniejszała się opuchlizna twarzy. Czy używanie misia z mikroprądami boli? Ani trochę! Dzięki funkcji T- Sonic czuć lekkie pulsacje, co potęguje efekt relaksacji. Użytkowanie jest bardzo intuicyjne i proste. Sam masaż jest nieinwazyjny, nie powoduje podrażnienia czy zaczerwienienia, a w miejscach, gdzie używałam misia, nie zauważyłam wysypu. Początkowo korzystałam z 1. intensywności, jednak lepsze efekty widziałam przy największym stopniu intensywności. Urządzenie Foreo stosowałam ok. 2 tygodni, co więc zauważyłam? Skóra po zabiegu jest bardziej napięta i ujędrniona, drobniutkie zmarszczki zostały delikatnie wygładzone, a owal twarzy został łagodnie wymodelowany, szczególnie w okolicy linii żuchwy. Skóra jest zrelaksowana i nabrała subtelnej promienności. Myślę, że jest to świetny sposób na rozluźnienie mięśni mimicznych, które nieświadomie napinamy w ciągu dnia. Jeżeli lubicie takie gadżety, myślę, że będziecie zadowolone z efektów.