Equilibra, Aloesowe przeciwzmarszczkowe serum do twarzy

Equilibra, Aloesowe przeciwzmarszczkowe serum do twarzy

Średnia ocena: 3.49/5

Hebe

Wygładzające przeciwstarzeniowe serum do twarzy, nietłuste, łatwo się wchłania, rozświetla skórę pozostawiąjąc ją aksamitnie gładką. Duża zawartość aż 50% żelu aloesowego Equilibra® nawilża, koi i chroni skórę twarzy. Produkt odpowiedni dla skóry wrażliwej. Naturalne składniki zawarte w formule w połączeniu z synergistyczną mieszanką kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, zapewniają kompletne działanie przeciw zmarszczkom i oznakom starzenia.

Kluczowe składniki:
- Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej: działa wygładzająco na powierzchnię
- Kwas hialuronowy o średniej masie cząsteczkowej: zapewnia wsparcie środkowym partiom skóry właściwej
- Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej: działa głębiej dzięki integracji funkcji kolagenu
- Olej z pestek winogron: emolient
- Olej ryżowy: odżywia
- Aloes Equilibra®, zawarty w dużych ilościach (50%), nawilża i chroni skórę twarzy

nawilżające, regenerujące, przeciwzmarszczkowe
oil – free / nietłusta
z pompką, w butelce
lekkie
serum
dojrzała

Nie dla wrażliwej cery.

Niestety podrażnia cerę wrażliwą. Po chwili od nałożenia delikatnie szczypie mnie twarz. Może przez ten Aroma wysoko w składzie. Nie wiadomo po co. I niepotrzebny waniliowy zapach, mdły. Za mało nawilża. I tak na niego trzeba krem nawilżający, bo to serum samo z siebie ściąga twarz, mimo, że daję go zawsze na tonik. Niestety muszę zużyć do szyi lub do rąk.

Cudowne serum

Serum naprawdę pięknie pachnie. Świetnie wygładza, ujędrnia i redukuje zmarszczki.
Składa się w 93% ze składników naturalnych za to ogromny plus! Jest bardzo wydajne, posiada lekką konsystencję i dobrze się wchłania. Nie klei się

Moje sekretne narzędzie przeciwzmarszczkowe

Serum zawiera aloes, naturalny składnik znany ze swoich właściwości przeciwzmarszczkowych i nawilżających. Po zaledwie kilku tygodniach regularnego stosowania serum, zauważyłam znaczną poprawę w wyglądzie mojej skóry. Moje zmarszczki stały się mniej widoczne, a skóra była nawilżona i miękka w dotyku.

Konsystencja serum jest lekka i dobrze się wchłania, nie pozostawiając tłustej lub lepkiej warstwy na skórze. Jest to dla mnie istotne, ponieważ lubię używać serum zarówno rano, jak i wieczorem przed nałożeniem kremu nawilżającego. Equilibra dobrze się sprawdza jako baza pod makijaż, ponieważ nie roluje się ani nie zatyka porów.

Opakowanie serum jest również praktyczne i higieniczne. Ma pomysłowy aplikator pompkę, która umożliwia łatwe i precyzyjne dawkowanie produktu. Dodatkowo, butelka jest przeźroczysta, co pozwala mi kontrolować ilość pozostałego serum.

Zadziałał na skutki mojej zabawy z moim słodkim Avatarem (króliczkiem), ale nie przeciwzmarszczkowo

Jako posiadaczka cery mieszanej, w produktach pielęgnacyjnych szukam odżywienia, regeneracji, i ze względu na coraz starszy pesel również ujędrnienia.

Producent obiecuje nam:
-działanie przeciw zmarszczkom i oznakom starzenia, dzięki naturalnym składnikom zawartym w formule w połączeniu z synergistyczną mieszanką kwasu hialuronowego
- nawilżenie, ukojenie i ochronę skóry twarzy, dzięki zawartości 50% żelu aloesowego.

W składzie znajdziemy:
- Olej z pestek winogron: emolient
- Olej ryżowy: odżywia

Serum zamknięte jest w zielonej buteleczce, wyposażonej w wygodną pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu w sposób higieniczny.
Pojemność 30ml

Posiada delikatny zapach, który nie podrażnia i nie wywołuje łzawienia oczu.

Konsystencja jest przyjemna, lekka, kremowa. Bardzo łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Jest to dużym plusem, ponieważ z powodzeniem możemy stosować serum pod makijaż.
Tak zastosowane, nie robi krzywdy podkładowi. Nie roluje się, nie waży.
Również dobrze dogaduje się z innymi kremami.

Najlepsze efekty zauważyłam jak używałam na noc, napewno spowodowane to było tym, że jako bazę stosowałam nieregularnie.
Twarz była odżywiona, nawilżona, miękka w dotyku.
Stosowałam 2 miesiące, zawsze daje sobie tyle czasu na pełne przetestowanie, i stwierdzam, że spektakularnych efektów ujędrniających tu nie ma. Twarz była odpowiednio nawilżona, co dawało złudny efekt ujędrnienia.

Jedyne czego się pozbyłam podczas testowania tego produktu, to skutków mojej zabawy z moim uszatkiem, który ugryzł mnie w brodę, a co sobie żałować... Miałam ranę dość zagojoną, ale była intensywnie czerwona. Zniknęła po 2ch tygodniach stosowania tego serum

Reasumując, jedyne co na pewno zauważyłam to długotrwałe nawilżenie, ukojenie, regeneracja skóry.
Działania ujędrniającego tu nie znajdziemy.

Dobra dawka nawilżenia

Serum do twarzy o lekkiej konsystencji i kojącym działaniu to zdecydowanie udało się marce equilibra

"aloesowe przeciwstarzeniowe serum z kwasem hialuronowym", idealnie wpisało się w moją pielęgnację.

Formula zawiera różnocząsteczkowy kwas hialuronowy, który ma za zadanie wniknąć do wszystkich warstw skóry i tak jest faktycznie.
Po zastosowaniu go czuję że skóra jest turbo i dogłębnie nawilżona przez długi czas, nawet nie nakładając na nie krem.

Zawiera aloes w ilości 50% oraz olej z pestek winogron i olej ryżowy.

Serum oprócz doskonałego nawilżenia, szybko koi skórę w miejscach gdzie jest podrażniona.

Konsystencja jest delikatnie kremowa, bardzo lekka, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.

Serum koi wszelkie podrażnienia i ściągniętą skórę, dogłębnie nawilżając.
Widocznie regeneruje i dodaje cerze blasku. Ma działanie przeciwzmarszczkowe więc jak najbardziej na plus, boblepiejnzapobiegac niż sięgać po drastyczne środki.
Choć nie zauważyłam różnicy w już istniejących zmarszczkach.
Sprawdzi się na noc i na dzień jako baza pod makijaż.

Do tego śliczne opakowanie z pompką ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości.

Ja aloes uwielbiam w kosmetykach i bardzo polecam

Aloesowe serum przeciwzmarszczkowe

Aloesowe przeciwstarzeniowe serum do twarzy z kwasem hialuronowym od marki Equilibra to kosmetyk pochodzący z linii ALOE do twarzy. Jest to kosmetyk zamknięty uprzednio w papierowy kartonik o prostej szacie graficznej, rysunek aloesu nawiązuje do produktu.
Samo serum zamknięte zostało w szklanej, buteleczce, która jest dość ciężka z zielonymi akcentami o pojemności 30 ml. Serum wyposażone jest w pompkę ze specjalną nakładką, która bardzo fajnie wygląda. Konsystencja bardzo lekka, kremowa o białej barwie, delikatnym aloesowym zapachu. Produkt należy do tych nie tłustych. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkiej skóry.
W jego składzie znajdziemy aż 98% składników pochodzenia naturalnego, w tym 50% stężenie czystego niepasteryzowanego aloesu, kwas hialuronowy różnocząsteczkowy, dzięki czemu dociera z różnym działanie do wszystkich warstw skóry a także olej ryżowy i olej z pestek winogron.
Doskonale sprawdza się jako kuracja przeciwstarzeniowa i rozświetlająca.
Serum nie powoduje rolowania się na skórze, dzięki czemu można z łatwością nałożyć ulubiony krem, najlepiej z tej samej serii.
Aloesowe przeciwstarzeniowe serum sprawia, że wygładza skórę, pozostawia ją bardzo dobrze nawilżoną, miękką w dotyku. Już po kilku dniach widać poprawę w elastyczności cery, przyjemnie rozświetla, koi i chroni skórę.

Świetnie nawilża

Serum zawiera 98% składników naturalnych:
- 50% czystego aloesu
- kwas hialuronowy wielocząsteczkowy
- olej ryżowy
- olej z pestek winogron

Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce z pompką o pojemności 30ml.
Konsystencja lekka, nietłusta, kremowa o białym kolorze i przyjemnym aloesowym zapachu.
Serum szybko się wchłania pozostawiając uczucie dobrze nawilżonej i wygładzonej skóry.
Świetnie współgra z innymi kosmetykami, nie roluje się.
Serum zagości u mnie na długo. :)
Świetnie spisuje się na mojej tłustej skórze.
Składniki naturalne znajdujące się w serum skutecznie nawilżają pozostawiając skórę przyjemnie miękką, gładką i bardziej elastyczną.

Bardzo dobre serum

Swietne nawilżające i wygładzające serum do twarzy , w dodatku za niską, przystępną cenę ! Bardzo lekko się rozsmarowuje , miłe i działające :-) Na pewno kupię ponownie : nic lepszego nie ma za taką cenę !

ALOESOVE LOVE :)

Serum jest rewelacyjne, ma lekką formułę, bardzo szybko się wchłania, nie roluje się i dobrze współgra z nałożonym kremem i makijażem. Skóra jest wyraźnie nawilżona i wygładzona. Nie zastąpiłabym tego kosmetyku żadnym inny.

Aloesowa miłość!

Mam skórę mieszaną z tendencją do trądziku. Stosowanie tego serum uspokaja stany zapalne i nawilża. Jest nietłuste, szybko się wchłania, a skóra jest wygładzona i rozpromieniona. Używam co kilka dni na noc lub na dzień, później stosuję na serum krem. Serum ma wygodne opakowanie z pompką. Co ważne - skład jest naturalny i bardzo fajnie skomponowany. Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobre nawilżenie

Moja skóra polubiła się z tym serum, dobrze sprawdza się pod makijaż, nawilża i nie podrażnia. Bardzo spodobało mi się opakowanie, zwłaszcza zamknięcie zabezpieczające pompkę, w kształcie zielonej łezki.

plusy:
-nawilża
-jest wydajne
-pięknie pachnie
-ciekawe, praktyczne opakowanie
-szybko się wchłania
-nadaje się pod makijaż

minus:
-nie redukuje zmarszczek

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Niepozorne cudo

Opakowanie wyglada na tani zwykly produkt. Zapach tez nie szczególnie przypadl mi do gustu ale to co robi z moja cera to jest sztos. Mam cere mieszana i balam sie na poczatku tych produktow ze bedzie mi wszytsko splywac z twarzy ale w polaczeniu z kremem to idealna baza pod makijaz. Cera jest nawilzona , napieta i taka jakby zdrowsza. Na pewno zagosci u mnie na stale