Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint Anti-fatigue Foundation (Podkład z witaminami przykrywający oznaki zmęczenia)

Średnia ocena: 3.68/5

Kategoria

Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation to podkład, który w szybki sposób niweluje oznaki zmęczenia, pozostawiając na cerze naturalne wykończenie. Skóra zyskuje świeży, zdrowy oraz wypoczęty wygląd. Produkt ten zalicza się do nawilżająco-rozświetlających i jest bombą witamin, która zapewnia trwałość aż do 16 godzin. Natomiast nawilżenie twarzy i promienny wygląd skóry aż do 24 godzin. Podkład skrywa w sobie wiele witamin, mianowicie A, B5, C i E, które pomagają regenerować, rozjaśnić, pobudzić oraz dotlenić cerę. Dodatkowo witamina E działa przeciwutleniająco, witamina C niweluje oznaki zmęczenia, a witamina B5 tonizuje skórę. Za 24-godzinne nawilżenie skory oraz efekt wypełnienia odpowiada kwas hialuronowy i pigmenty, które odbijają światło.

Podkład Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation ma lekką oraz płynną konsystencję, która pozwala skórze oddychać, jednocześnie nie zatykając jej. Krycie w tym wypadku jest średnie i naturalne, a półmatowe wykończenie gwarantuje komfort w noszeniu. Przeznaczony jest to cery każdego rodzaju z naciskiem na zmęczoną oraz suchą.

Właściwości podkładu Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation:
- nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, a zwłaszcza do suchej,
- średnia siła krycia zapewnia naturalne wykończenie,
- 24 godziny nawilżenia,

Krycie
lekkie
Filtry
SPF <15

Podkład bardzo się zmienił od kiedy jest wege.

Podkład jest wodnisty, słabo kryje i uczula.
Używałam tego podkładu latami teraz zdecydowanie go nie polecam!! Od kiedy zmieniła się formuła na wegański zmieniła się również konsystencja, skład i podkład mnie uczulił mnie mimo tego, że nigdy wcześniej nie miałam żadnego uczulenia na kosmetyki. Bardzo zawiodłam się na tej nowej formule i przestałam go używać.

Wart uwagi

Jeśli szukasz podkładu , który ma krycie ale nie robi maski na twarzy to polecam .
Zużyłam jego kilka butelek .
Uwielbiałam jak wyglądał na buzi .

Dobry na codzien

Podkład sprawdzi się dla osób bez większych problemów skórnych. Duża ilość odcieni pozwoli na idealne dobranie tonu dla Twojej skóry.

Jego lekka formuła sprawdzi się szczególnie dla młodszych osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z makijażem i poszukują produktu, który dodatkowo będzie pielęgnował skórę. Po nałożeniu, podkład sprawia wrażenie mocno nawilżającego, jednak pod koniec dnia, po długim noszeniu lubi podkreślić suche skórki. Baaardzo się wyświęca i lubi zetrzeć się na brodzie oraz nosie.

Poleciłabym go również cerom dojrzałym.

Bardzo wygodne opakowanie pozwala na wykorzystanie produktu w 100%. Proces rozprowadzania podkładu jest bardzo przyjemny, produkt jest lekki i lejący, dzięki czemu bardzo szybko się go aplikuje, zwłaszcza gąbeczką. Niewielka ilość produktu pozwala na pokrycie całej twarzy.

całkiem ok

Choć formuła tego podkładu jest lekka i łatwa w aplikacji, a efekt, jaki daje, jest naturalny i zdrowy, to niestety szybko traci swoją świeżość na skórze. Po kilku godzinach noszenia, zauważyłam, że podkład zaczyna zanikać, szczególnie w okolicach T-zony i na miejscach, gdzie mam skłonność do przetłuszczania.

Mimo obietnic przykrywania oznak zmęczenia i rozświetlania skóry, podkład ten niestety nie radzi sobie z utrzymaniem się na twarzy przez dłuższy czas, co jest dla mnie sporym zawodem.

Ideał

Jak dla mnie ten podkład jest jednym z lepszych, lekkich i idealnych na codzień. Krycia nie ma jakiegoś spektakularnego ale ja na codzień nie potrzebuje dużego więc mi jak najbardziej odpowiada. Trwałość też ma super także mój ideał

Świetny podkład

Healthy Mix to mój ulubiony podkład od wielu lat, używałam zarówno starej wersji, jak i teraz używam tej nowej (obie bardzo dobre).

Ma konsystencję zwykłego podkładu płynnego, a krycie średnie, więc jest idealny jeśli potrzeba raczej delikatnego podkładu który rozświetli i uwydatni cerę niż który zakryje wszystkie niedoskonałości. Daje zatem naturalne wykończenie; jednak czasami trzeba użyć korektora.

Bardzo dobrze się go nosi, nawet używając go rano, do samego wieczora ładnie się trzyma, a jak się ściera, to robi to "akceptowalnie". :-)

Dobrze też współgra z innymi produktami. Jedynie z SPFami to loteria, ale to nie wina podkładu, tylko już samych SPFów.

Recenzja podkładu

Super podkład, bardzo ładnie pachnie, jest lekki i sprawia uczucie kremu na twarzy, jest nawilżający. Warto odczekać po nałożeniu wcześniejszej pielęgnacji lub SPF bo u podkład lekko się ciastkuje. Podkład nadaje się do codziennego makijażu, ale ma średnie krycie. Ogólnie bardzo polecam.

Ładna skóra, kryje niedoskonałości

Bourjois, Healthy Mix idealnie się sprawdza na mojej skórze, świetnie dopasowałam go kolorem i zauważyłam, że za każdym razem pięknie wygładza i ukrywa moje niedoskonałości. Podkład jest idealnej konsystencji, dobrze się nakłada. Spełnia moje oczekiwania co do długości makijażu, nawet nie muszę go poprawiać przez cały dzień. Buteleczka ma wygodną formę dozowania. Bardzo lubię ten podkład. Cena jest przystępna.

Lekki

Po ten podkład sięgam zazwyczaj latem gdy zależy mi na lekkim kryciu. Jest niewyczuwalny na skórze i nie podkreśla faktury skóry. Kolory są ładne bo wpadają w żółte. Nawet gdy moja skóra jest przesuszona ten podkład potrafi ładnie wyglądać.

Zadowolona

Jest to podkład jakiego miałam najwięcej. Lubię jego konsystencję, jest delikatny. Dobrze rozprowadza się po skórze. Kolor również można dobrać pod swoją karnację. Osobiście jestem z niego bardzo zadowolona. Opakowanie wygodne w użyciu

Nowa formuła to nie to samo

Bardzo lubiłam starą wersję Healthy Mix, był to jeden z moich ulubionych podkładów jednak nowa wersja jest supełnie inna. Zapach pozostał ten sam jednak sam kosmetyk zmienił się diametralnie - obecnie ciężko mi jest dobrać odpowiedni kolor a abstrachując od koloru to podkład wyświeca się okrutnie po 2 godzinach, chociaż wcale nie mam tłustej cery. Oddałam koleżance, więcej nie kupię.

Podkład z Witaminami, który Przykrywa Oznaki Zmęczenia

Healthy Mix Foundation to świetny podkład Bourjois, który doskonale ukrywa oznaki zmęczenia. Jego lekka formuła nawilża skórę, a witaminy dodają zdrowego blasku. Długotrwały efekt i naturalne wykończenie sprawiają, że to doskonały wybór na codzienny makijaż. Dzięki jego lekkiemu kryciu świetnie nadaje się dla osób, które są fanami lekkiego, naturalnego krycia.