L'Oreal Paris, Excellence Cool Creme (Koloryzacja z potrójną pielęgnacją z Technologią Przeciw Miedzianym Refleksom)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.63/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Excellence Cool Creme od L'Oréal Paris to rytuał koloryzacji z potrójną pielęgnacją. Dba o Twój kolor, o skórę głowy i o Twoje włosy. Unikalna formuła Excellence wzbogacona w Pro-Keratynę i aktywne serum, chroni włosy podczas koloryzacji dla długotrwałego koloru. Dołączony do zestawu fioletowy szampon po koloryzacji o łagodnym pH, delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy z pozostałości farby. Wygładza włosy, aby wydobyć ich blask. Nowa fioletowa maska przeciw miedzianym refleksom nadaje włosom miękkość i blask, neutralizując miedziane refleksy tydzień po tygodniu.

Rezultat: Długotrwały, chłodny kolor bez miedzianych refleksów. Pokrycie do 100% siwych włosów.

W skład zestawu wchodzi: ochronny, chłodny krem koloryzujący, mleczko utleniające, fioletowy szampon o łagodnym pH, odżywcza, fioletowa maska, para rękawiczek i instrukcja użycia.

Farba dostępna jest w 6 odcieniach.

odżywcze, koloryzujące, pokrycie siwych włosów
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe
farby

Piękny kolor wyglądający naturalnie

W opakowaniu znajduje się oprócz produktów do koloryzacji również maseczka, instrukcja i rękawiczki. Instrukcja szczegółowo wyjaśnia jak należy przeprowadzić koloryzację. Farba dobrze się miesza. Jest średnio gęsta. Dobrze rozprowadza się na włosach. Nie spływa. Nie farbuje skóry, nie ma zatem brzydkich przebarwień wokół włosów. Łatwa aplikacja przyspiesza czas nakładania farby. Po 30 minutach można spłukać włosy. Odcień wyszedł naturalnie wyglądający bez miedzianych tonów. Maseczka ma granatowy kolor. Brudzi ręce, ale dobrze się wypłukuje i pozostawia włosy miękkie, wygładzone i lśniące. Włosy są w dobrej kondycji.

Mój kolor to Ultrapopielaty blond 7.11

Dla mnie jest idealny :) Cenię go przede wszystkim za odcień, który na moich włosach wychodzi bardzo naturalny - wrzucam zdjęcie.
Przy moich szybko rosnących włosach i niestety już siwawych odrostach co 3-tygodniowe wizyty u fryzjera były kosztowne i kolokwialnie mówiąc upierdliwe.
Po raz pierwszy sięgnęłam po tą farbę w awaryjnej sytuacji i bardzo przypadła mi do gustu.
Używam jej dwojako, albo tylko na odrost ( wtedy dzielę na dwie porcje) albo co drugie/trzecie farbowanie na całość. Nie korzystam z załączonych aplikatorów, wolę użyć pędzla.
Produkt bardzo dobrze się rozprowadza, pokrywa w 100% siwe włosy. Włosy po farbowaniu są błyszczące, a dzięki masce dobrze się rozczesują. Kolor jest trwały.
Używam z innymi kosmetykami ochładzającymi kolor.

Podoba mi się!

Recencja dotyczy koloru 8.11. Zacznę od tego, że schodzę z rozjaśnianych włosów do naturalnego koloru(mysi blond) i mam już spory odrost.
Dokładnie przeczytałam opinie na temat tej farby i wiedziałam mniej więcej czego się spodziewać. Najczęściej pojawiały się opinie, że kolor jest sporo ciemniejszy niż ten na opakowaniu. I tu się zgadzam. Może przy bardzo jasnych włosach wychodzi kolor podobny jak na opakowaniu, ale przy moim okropnym żółtym blondzie wyszedł jako ciemny blond. I wyszło świetnie!
Nadmienię, że nigdy nie farbuję włosów w domu i nie licząc jednej rozjaśnianej wpadki w liceum, był to mój pierwszy raz :D
Po zapoznaniu się z opiniami, farbę nałożyłam tylko na rozjaśniane pasma, bałam się, że na odroście mogą wyjść rude włosy :) I innym też tak radzę. Poza tym nie chciałam mieć jednolitego koloru na głowie i niektóre pasma, szczególnie końce tylko musnęłam farbą. Dzięki temu wyszły delikatne refleksy.
Jestem w szoku, że farba tak ładnie pokryła włosy. Nie mam już "chamskiego" blond odcięcia, a ładny ciemny blond z delikatnymi blond pasmami gdzieniegdzie. Jestem bardzo zadowolona, po wszystkich przejściach z fryzjerami. Ciekawa tylko jestem jak długo utrzyma się na włosach, ale na pewno jeszcze do tej farby wrócę :)

Nie tego się spodziewalam

Kupiłam odcień 8.11 i liczyłam się z tym, że nie wyjdzie jak na opakowaniu, ale chodziło mi o ochłodzenie koloru i jak ma razie jestem bardzo rozcarowana. Miałam sprany już blond na poziomie 7, po opiniach widziałam że ten wychodzi ciemniejszy i zaryzykowałam. Niestety, mam teraz rudy odrost i brązowe włosy.. Mam nadzieję, że po kilku myciach i regularnym stosowaniu fioletowej odżywki odcień rzeczywiście się ochłodzi. Plus jedynie za szampon i odżywkę, kondycja włosów nie ucierpiała przy farbowaniu.

Idealna na siwizne

Najbardziej zależało mi na zakryciu moich pierwszych siwych włosów i nie zawiodłam się. Idealnie przykryła każdy siwy włosek. Włosy po farbowaniu są idealnie mięciutkie i sprężyste. Zauważyłam że włosy są również dużo bardziej lsniace niż po innych farbach które uzywalam. Nie zauważyłam by farba w jaki kolwiek sposób źle wpłynęła na stan moich włosów. Farbę mogę śmiało polecić każdemu

Bardzo dobra farba - kolor 7.11

Ryzykowałam farbując włosy tym produktem bo miałam przed zmianą żywy ognisty rudy. Jakie było moje zaskoczenie gdy po zmyciu farby i wysuszeniu włosów ukazał się chłodny odcień. Mimo, iż użyłam 7.11 to kolor wyszedł stosunkowo ciemny, ale i tak zaskoczył mnie fakt, że udało się zakryć ciepłe tony. Ciekawe ile potrwa ten efekt, ale liczę że przy takim dużym przyciemnieniu szybko się nie wypłucze. Ogólnie jestem zadowolona z końcowego rezultatu. Mogę spokojnie polecić gdy ktoś szuka naturalnego i ładnego odcienia.

Miał być popielaty kolor, a zagościły miedziane refleksy…

Nie farbowałam włosów od lat, pozwoliłam odrosnąć naturalnemu kolorowi tak, abym mogła wybrać jedną drogeryjną farbę i być jej wierna. Przeglądałam, czytałam i w końcu decyzja padła właśnie na tę farbę. Nie chciałam mieć ciepłych refleksów, więc zgodnie z informacją na opakowaniu ten kolor powinien być idealny. Niestety nic bardziej mylnego. Jasność dobrałam idealnie, ale po wysuszeniu włosów nie da się nie zauważyć, że z popielatym kolorem to nie ma nic wspólnego. Miedziane refleksy mam na całej głowie. Pod tym względem jestem ogromnie rozczarowana, zwłaszcza, że nie należała do najtańszych.

Cool

Przyszło mi do głowy żeby robić eksperymenty na swoich słabych włosach z bardzo ciemnego blondu do jasnego blondu…
Chciałam uniknąć rozjaśniania i fryzjera wiec kupiłam w Rossmannie najjaśniejszą farbę z tej serii.
Po 3 farbowaniach kolor był naprawdę ładny.
Byłam zdziwiona jak szybko zmieniłam kolor bez rozjaśniania rozjasniaczem.
Na plus dodatek do farby - fioletowa maska, która jest cudowna!!! Szkoda ze firma nie produkuje dużych tubek z możliwością zakupu.
Nie niszczy zbyt bardzo włosów - ale jak każda farba, zostawia po sobie przykre ślady.
Mimo wszystko polecam.
Obecnie wracam do naturalnego koloru i jasne końce zafarbowałam na 7.11 i wyszły równe z naturalnymi… zimny kolor i bez większych katastrof :)

U mnie w ogóle się nie sprawdziła

Dla mnie to jakaś masakra... Wszystkie siwe jak były tak zostały, nic nie złapało koloru. Dodatkowo chociaż używałam dołączonej maski kolor mam w rudości czego nie cierpię!
Sama aplikacja farby na włosy nie jest trudna, ot jak przy każdej innej. Zapach też nie jest jakiś odurzający.
Ale co z tego? Ja farbę kupuje po to aby włosy wyglądały ładnie a nie żeby mieć balejaż z siwizną.
Odradzam, ja na pewno więcej jej nie kupię.

Antyprodukt

Używam różnych farb, między innymi L'Oréal, jeszcze nigdy się tak nie zawiodłam :( Sama konsystencja i aplikacja produktu była bardzo prosta,ale efekt wyszedł wręcz odwrotny. Rzekomo koloryzacja ma niwelować miedziane refleksy, a u mnie wręcz wyeksponowały ten odcień i do tego rozjaśnił mi się odrost, zmieniając się na rudawy.
Jeśli ktoś planuje użyć tej farby, to zdecydowanie polecam poszukać dobrego tonera.

jestem zadowolona

Moje naturalne włosy są w kolorze ciemny blond, o chłodnym odcieniu przy głowie i złocistym na długości. Przez 1.5 roku rozjaśniałam je do średniego blondu, później przyciemniałam u fryzjera. Gdy farba się wypłukała, postanowiłam przetestować ww produkt, żeby samodzielnie przyciemnić włosy do chłodnego naturalnego koloru. Udało się. ALE UWAGA kupiłam kolor jaśniejszy niż chciałam, czyli 8.11 zamiast 7.11, a wyszły jak te drugie. Radzę wziąć to pod uwagę. Poza tym moje włosy są miękkie i gładkie, takie same jak po wyjściu od fryzjera. Ogólnie polecam, ale efekt chłodzący nie powala

Kolor nie spełnił moich oczekiwań

Farbowałam włosy kolorem o numerze 8.11.
Kolor po farbowaniu diametralnie różni sie od tego który jest widoczny na pudełku.
Wychodzi taki ciemny blond który szybko się wypłukuje, na opakowaniu włosy wyglądają na jasne, wiedziałam że po numeracji 8.11 moge spodziewać się troszkę ciemniejszego koloru, ale po co tak wprowadzać w błąd osoby które mogą np słabo ogarniać numeracje i bardziej sugerują się tym jak kolor prezentuje się na pudełku.
Kolor nie spełnił moich oczekiwań, mało chłodny i zbyt ciemny.
Plus za fajna maskę przeciw miedzianym refleksom, ona rzeczywiście niweluje żółte tony , dzięki niej kolor po spłukaniu wygląda na chłodniejszy.