Fa, Magic Oil, Pink Jasmine Shower Gel (Żel pod prysznic)

Fa, Magic Oil, Pink Jasmine Shower Gel (Żel pod prysznic)

Odkryj nowy żel pod prysznic Fa! Odśwież swoje ciało i umysł i pozwól swoim zmysłom każdego dnia odkrywać inny świat dzięki delikatnej formule Fa o inspirującym zapachowi różowego jaśminu.

94% składników pochodzenia naturalnego (w tym woda), wegańska formuła.

oczyszczające, relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające
zapachowa
w żelu
>250ml, 100 – 250ml
normalna
żele pod prysznic

Żel o przepięknym zapachu!????

Używam tego żelu już od jakiegoś czasu, oczywiście regularnie! Jest poprostu cudowny.
Butelka jest cała różowa z dobrym, wygodnym zamknięciem. Oczywiście żelów jest więcej wersji, fioletowa czy niebieska, które też testowałam. Jednak to różowa wersja podbiła moje serce!
Ma przepiękny zapach, pasuje do opisu - wyczuwam lekką jaśminową nutę. Zapach trzyma się tak jak po każdym żelu - dla mnie i tak długo bo ok. 15-30 minut, lubię jednak podbić kwiatowe wrażenia zapachowe antyperspirantem w kulce będącym odpowiednikiem, które marka również wypuściła.
Używam tego żelu głównie ze względu na zapach, ale też dlatego, że produkt nie wysusza mojej skóry i poprostu czuję się z nim najlepiej.
Kocham żele FA, są dla mnie jak aromaterapia w pigułce. A różowa wersja słynnego Magic Oil Pink Jasmine jest moim HITem, kocham takie zapachy✨

Bardzo przyjemny produkt w rewelacyjnej cenie

Żel Fa pink Yasmine to moje odkrycie z początku zeszłego roku. Zgarnęłam go bezmyślnie z półki w hipermarkecie podczas jakiejś promocji w imię zasady, że jeść nie woła to może sobie leżeć i czekać na swój moment.

Jestem już po zużyciu tego produktu i jednocześnie pod ogromnym wrażeniem zapachu, wydajności i przyjemności stosowania. Posiadałam butelkę maxi czyli te większą, która towarzyszyła mi przez okres lekko 3miesiecy praktycznie codziennego użytkowania. Fakt, że zdarzało mi się naprzemiennie używać go z innymi żelami,nie należę też do osób oszczędnych w zakresie korzystania z tego typu produktów ale i tak jestem bardzo zadowolona z wydajności. Żel ma bardzo przyjemną konsystencję,zawiera olejki, które pielęgnują naszą skórę, pachnie bardzo przyjemnie, subtelnie umilając codzienny rytuał pod prysznicem. Jakiś czas po zakończeniu stosowania żelu Fa używałam żelu z Douglas Collection i de facto odczucia miałam podobne, oprócz konsystencji Fa w niczym nie ustępował. Bardzo polecam ten żel.

Piękny, kwiatowy zapach

Kolejny żel Fa, który fajnie pachnie i dobrze pielęgnuje moją skórę. Nie jestem wybredna jeśli chodzi o żele pod prysznic, ale dwie podstawowe rzeczy muszą być spełnione - ładny zapach i nawilżenie skóry. Żel Magic Oil Ponk Jasmine spełnił te dwie zasady, dlatego kupiłam kolejne opakowanie.

Żel dobrze się pieni I jest bardzo wydajny. Opakowanie produktu jest przezroczyste, przez co łatwo możemy monitorować ile żelu zostało. Zamykane na klik, z ładną szatą graficzną, w kolorach różowym. Powiedziałabym, że jest to typowo opakowanie przyciągające wzrok na półce. Zapach kwiatowy, przyjemny, nienachalny. Utrzymuje się na skórze jeszcze jakiś czas po użyciu. Cena niska, duża dostępność produktu w typowych drogeriach ale również hipermarketach w cenie ok 8-10 zł za opakowanie.

Robi to co powinien robić żel pod prysznic - czyści, pachnie, pielęgnuje.

Dobry produkt do codziennej pielęgnacji

Jedną z największych zalet tego żelu jest jego boski, kwiatowy zapach. Nuty różane jaśminu otulają moją skórę podczas kąpieli, pozostawiając delikatny i trwały aromat. To prawdziwa przyjemność dla zmysłów, która sprawia, że codzienny prysznic staje się chwilą relaksu.

Formuła żelu jest niezwykle delikatna, co sprawia, że doskonale nadaje się do codziennego użytku. Nie tylko oczyszcza moją skórę, ale także ją nawilża, sprawiając, że jest jedwabiście gładka i miękka w dotyku. To dla mnie istotne, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy skóra wymaga dodatkowej pielęgnacji.

Dodatkowo, Fa Magic Oil Pink Jasmine jest łagodny dla skóry, co sprawia, że mogę go śmiało stosować nawet przy wrażliwej skórze. Nie wywołuje podrażnień ani uczucia suchości, co dla mnie jest kluczowe.

Co do wad, trudno mi znaleźć jakiekolwiek poważne minusy. Jedyne, co mogłabym wspomnieć, to fakt, że zapach może być dla niektórych osób zbyt intensywny, zwłaszcza jeśli preferują subtelniejsze aromaty.

Dobry żel pod prysznic, który nie powoduje przesuszenia skóry

Uwielbiam testować żele pod prysznic, bo oprócz efektu myjącego bardzo zależy mi na pięknym zapachu i relaksie po całym dniu pracy i obowiązków. Kupiłam go bo był w promocyjnej cenie, a w 2023r ceny żeli wystrzeliły mocno w górę, dlatego cena to ostatnio mój główny wyznacznik przy wyborze kosmetyków pod prysznic.
Co mnie zaskoczyło w nim najbardziej? Nie przesusza skóry! Nie oczekuję od żel nawilżenia skóry bo to nie jest ich zadanie, od tego są balsamy. Ale byłam pozytywnie zaskoczona gdy już po kilku dniach używania go moja skóra była widocznie mniej przesuszona, ale przede wszystkim ograniczył swąd skóry po kąpieli.Nie uczula, nie powoduje reakcji alergicznych ani podrażnień.

Bardzo ładnie pachnie więc mogę się zrelaksować i otulić jego zapachem. Bardzo kwiatowy, świeży, pozytywny. Takie coś to ja szanuję ;)

Stosunkowo wydajny, nie potrzeba dużej ilości naniesionej na gąbkę aby umyć całe ciało. Dobrze się pieni. Po kąpieli jego zapach długo utrzymuje się w łazience.

Myślę, że to żel godny uwagi ze względu na zapach i właściwości nawilżające. Skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Co prawda podczas jego używania stosowałam po kąpieli balsam, ale na pewno nie potęgował uczucia suchości i zminimalizował napięcie skóry i świąd.

Uwielbiam go bo nie przesusza skóry i pięknie pachnie

••• Moja skóra •••
Zdecydowanie podatna na przesuszenie zwłaszcza po prysznicu czy kąpieli. Kosmetyki myjące często sprawiają, że skóra jest ściągnięta i wymaga szybkiego nawilżenia co niestety bywa utrapieniem. Nie ma znaczenia czy produkt jest naturalny czy też nie, albo pasuje albo nie.

Żel pod prysznic kupiony w promocyjnej cenie stał się moim stałym bywalcem w łazience bo wiem, że na niego mogę liczyć!

[ZALETY]
+ nie przesusza skóry - to ogromna zeta
+ nie ściąga jej tuż po osuszeniu ciała ręcznikiem
+ pięknie pachnie
+ nie muszę używać balsamu po prysznicu, kąpieli
+ oczyszcza skórę
+ dobrze się pieni i jest wydajny

[WADY]
On nie ma żadnych !

Uwielbiam

Cena super, konsystencja i zapach który pozostaje na skórze po umyciu się tym żelem to istna bajka! Kosmetyk jest bardzo wydajny niewielka ilość wystarczy aby otulić nas pięknym zapachem! Oczywiście kosmetyk spełnia swoje zastosowanie i super pielęgnuje skore.
Ja jestem zadowolona i często wracam do tego produktu ????

Dobry

Żel posiada bardzo ładny zapach, chociaż dla mnie mógłby pachnieć ciut intensywniej.
Dobrze myje, dobrze się pieni, nie wysusza skóry.
Zapach znika z ciała po wyjściu z wanny. Podoba mi się opakowanie, takie kobiece różowe, przyciągające wzrok. Przyjemne dla oka i zachęcające do zakupu.

Fajny żelik

Żel ma bardzo ładny, odprężający zapach.
Dobrze się pieni, dobrze myje.
Co dla mnie najważniejsze to nie podrażnia skóry a mam z tym spory problem ponieważ większość żeli pozostawia moją skóre szorstką, po wysuszeniu szczypie mnie skóra a ten żel tego nie powoduje dlatego zostaje ze mną na dłużej i myśle, że będę do niego często wracała.
Cena jest jak najbardziej na plus.

Świeży, orzeźwiający zapach

Żel na pierwszy rzut oka wygląda bardzo dziewczęco i cukierkowo - różowe opakowanie z różową szatą graficzną. Wszędzie tutaj dużo różu.

Zapach jest niezwykle przyjemny - kobiecy, kwiatowy, ale bardzo świeży i orzeźwiający. Bardzo przypadł mi do gustu i ewidentnie kojarzy mi się z latem.
Długo utrzymuje się w powietrzu oraz na skórze.

Jeżeli chodzi o samo mycie to dobrze spełnia swoje funkcje i nie mogę się tutaj do niczego przyczepić. Porządnie oczyszcza jednocześnie nie wysuszając skóry. Konsystencja jest żelowa, niezbyt gęsta. Dobrze się pieni, dzięki czemu jest wydajny. To tak naprawdę zwyczajny produkt myjący, który wywiązuje się dobrze ze swojej roli. Niczego nadzwyczajnego nie będę się w nim doszukiwać, choć zapach niejednego może naprawdę zachwycić.

Dobry żel pod prysznic, intensywny zapach. Dobra konsystencja

Żel kupiłam na mega promocji w Hebe coś około 5 zł.
Spodobała mi się szata graficzna bardzo kobieca.
Żel ma super konsystencję gęsta i dobrze się pieni.
Wystarczy niewielka ilość żeby umyć całe ciało.
Produkt ma piękny zapach który mi odpowiadał.
Nie miałam po nim żadnych uczuleń ani zaczerwienień.

Fajny

Żel pod prysznic myje super skórę oraz pielęgnuje ciało ma zapach piekny, cena jest ok. Opakowanie jest bardzo praktyczne w użyciu. Super sie pieni. Jest bardzo gesty