Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele: wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1, wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2, ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, wydłużające

Uwielbiam!!! Pogrubia i wydłuża rzęsy

W moim codziennym makijażu stawiam na subtelność i delikatność. Tusz do rzęs Twist Up the Volume Ultra Black posiada innowacyjną, jedyną na rynku obrotową szczoteczką, którą można użyć w odpowiedniej pozycji dla uzyskania pożądanego efektu. Wydłużenie i podkręcenie rzęs albo rozdzielenie i dodanie objętości. Albo wszystko za pomocą tylko tej jednej maskary! Rewelacja! Lubię intensywnie czarne maskary, a ta właśnie taką posiada formułę. Ma intensywne pigmenty nadające rzęsom odcień głębokiej czerni i do tego nieobciążającą rzęs, odżywczą formułę wzbogaconą kolagenem i keratyną. Dobrze rozprowadza się na rzęsach i ich nie obciąża. Brak grudek i odporność na rozmazywanie-uwielbiam!!

Wachlarz rzęs

Maskara Twist Up the Volume Ultra Black ma bardzo wygodną obrotową szczoteczkę, którą można użyć w odpowiedniej pozycji dla uzyskania pożądanego efektu. Posiada intensywne pigmenty nadające rzęsom odcień głębokiej czerni,a do tego nieobciążającą rzęs, odżywczą formułę. Obietnica braku grudek i odporność na rozmazywanie to kolejny atut, który mnie przekonuje, aby sięgnąć po nią ponownie.

Jednak na nie

Super tusz. Rzesy wydluzone, pogrubione. Trzyma sie przez caly dzien nawet jak na zewnatrz jest +35 stopni. Przez ponad 5 lat kupowalam tylko ten tusz, Ale niestety musialam poszukac inny dla siebie, poniewaz zaczal mnie mocno uczulac. Wiec nie polecam dla wrazliwych oczy

Średniej klasy tusz.

Pięknie pogrubia i wydłuża, ma intensywny czarny kolor. Szczoteczka jest silikonowa i idealnie rozczesuje rzęsy, tusz nie rozmazuje się, jest wydajny. Tusz fanie pogrubia, ale niestety zbyt słabo je rozdziela, bywają zlepione.
ZALETY:
wydłuża rzęsy
pogrubia rzęsy
WADY:
Niewystarczająco dobrze rozdziela rzęsy, a nawet czasem zlepia
Szczoteczka zbyt twarda, co podrażnia powieki

Mój numer jeden

Jak do tej pory to najlepszy tusz jakiego używałam. Pięknie pogrubia i wydłuża. Nie kruszy się w ciągu dnia. Ma intensywny czarny kolor. Szczoteczka idealnie rozczesuje rzęsy. Mój numer jeden!
ZALETY:
Idealne pogrubienie i wydłużenie
Nie kruszy się
Nie rozmazuje

Sensowny tusz

Nie jest to jakiś bestseller, ale czasami do niego powracam. Trochę wydłuża i minimalnie pogrubia. Fajne jest w nim to, że można zrobić dwie końcówki na szczoteczce - każdy ma wybór, choć ja zazwyczaj dłużej używam i jej nie skręcam. Szczoteczka oczywiście jest sylikonowa. Jeśli ktoś ma opadające powieki to tusz będzie się nieco odbijał na powiekach, ale za to się nie kruszy. Całkiem wydajny, Ja bym określiła go jako poprawny tusz. Nie jest zły, ale to nie jest to perełka na rynku. I polowałabym na promocje, bo za standardową cenę nie warto kupować.

raczej przeciętny

Według mnie to bardzo przeciętna mascara. Moje rzęsy nie są wymagające, ale znam mascary w lepszej cenie, które dają dużo lepszy efekt. Ten tusz daje widoczne wydłużenie, ale pogrubienie raczej skromne.
Nie odbija się i nie osypuje.
Troszkę trudniej się zmywa niż większość mascar, które znam.
Według mnie nie warto, szczególnie jeśli ktoś oczekuje spektakularnego efektu.

Jest w miarę

Testowałam już wiele tuszy do rzęs. Ten mnie nie zachwycił ale również nie zawiódł. Spełnij swoje zadania ale bez szału. Nie osypał się pod okiem ale odbił pod brwiami.

Uwielbiam

Ten tusz zrobił z moimi rzęsami cuda ale dopiero po tygodniu - dwóch od otwarcia.
Częsta praktyka w przypadku tuszy ;)

Uwielbiam go, a teraz pytanie za 100 punktów !

Dziewczyny czy on zmienił kolor opakowania? Nigdzie nie mogę go dostać.. na allegro same podróby. W hebe i rosku nie ma ????????????????

HELP

Oj nie polubiliśmy się..

Czytałam sporo recenzji na jego temat i postanowiłam go przetestować.. bo mogę... bo lubię.. bo mnie stać ???? oczekiwania były ogromne. Emocje jak przy obieraniu ziemniaków, ale do rzeczy. Jestem wymagająca i życzę sobie zawsze efektu wow.. a tu wielki nie-wypał. Ciężko się malowało, bajerancka szczoteczka nie uczyniła mnie posiadaczką ani długich, ani pogrubionych ani podkręconych ani rozdzielonych.. ani żadnych rzęs.

Oczekiwałam od niego więcej

Ogólnie, to nie jest tak, że jestem z tego tuszu niezadowolona, ale miałam wobec niego większe oczekiwania. Tusz fanie pogrubia i wydłuża rzęsy, ale niestety zbyt słabo je rozdziela, bywają zlepione. Preferuję też większą objętość rzęs, ale może za bardzo się czepiam - w końcu nawet w tytule mamy "pogrubiająco-wydłużający", nie będzie robił wszystkiego :). Fajnie mi się go łączyło z innym tuszem - wtedy miałam lepsze efekty, bardziej zbliżone do moich oczekiwań (co do zasady lubię delikatny makijaż, ale na rzęsach chcę mieć efekt "wow"). Szczoteczka, która się przekręca i zmienia swój wygląd oraz właściwości, to bardzo fajny pomysł i robi robotę... ale ogólnie szczoteczki nie oceniam aż tak pozytywnie. Nie wiem, czy to charakterystyka tego tuszu w ogóle, czy mój egzemplarz taki był, ale szczoteczka była bardzo twarda, co powodowało u mnie podrażnienia oczu, np. gdy przypadkiem się dotknie nią do powieki. Miewałam lepsze mascary.

Osobiście uważam że to mój najlepszy tusz do rzęs. Wydłuża rzęsy i je rozdziela a mam tendencje do sklejania się rzęs. Komcowka jest zwinna więc można też podkręcić ją osobiście używam na prostej i jestem bardzo zadowolona pogrubia również ale cena duża jak za tusz do rzęs i mam wrażenie że szybko się kończy albo schmie