Eveline Cosmetics, Rich Coconut, Multi-nawilżający kokosowy krem do twarzy

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Głęboko nawilżający krem do twarzy przeznaczony dla każdego rodzaju cery zagwarantuje skórze powrót do naturalnego poziomu nawodnienia i wydobędzie z niej blask.
Formuła kremu została oparta na organicznym olejku kokosowym, który silnie nawilża i odżywia cerę. Ekstrakt z soli morskiej oraz z malin regeneruje oraz łagodzi podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Camu camu, dzięki wysokiej zawartości witaminy C oraz kwas hialuronowy działają antyoksydacyjnie oraz przeciwzmarszczkowo.

odwodniona, normalna, mieszana, dojrzała, sucha
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, łagodzące, regenerujące
w słoiczku
uniwersalne

Niestety zapychał moją cerę

Zachęcona zapachem kokosa, który uwielbiam oraz bogatym składem kupiłam kokosowy krem Eveline. Krem jest nietłusty, przyjemny. Dobrze się wchłania, a jednocześnie super nawilża skórę twarzy. Nie powoduje podrażnień. Przepięknie pachnie kokosem. Dobrze komponuje się z podkładem. Po jego użyciu moja cera jest promienna, nawilżona, pełna blasku, wypielęgnowana. Jest wydajny i niedrogi. Ale... zapycha moją cerę. Po jego regularnym stosowaniu dostałam wyprysków. Dlatego odstawiłam. Więcej niestety nie kupię. A tak dobrze się zapowiadał... No cóż, poczytałam głębiej zdziwiona reakcją mojej skóry i... krem ma przede wszystkim olej kokosowy - składnik komadogenny, czyli zapychający. Dla mnie dobry do stosowania ,,raz kiedyś".

Idealny krem

Ten krem bardzo przypadł mi do gustu, na początku wizualnie.
Kolorystyka pozwolę sobie określić, wręcz wakacyjna, plaża, morze i kokos,
bardzo fajny pomysł producenta na opakowanie zewnętrzne.
Kremik w szklany słoiczku.
Konsystencja, niezbyt gęsta, ten krem zalicza się raczej do kremów lekkich.
Świetnie i mocno nawilża skórę, przy czym niesamowicie pachnie, kokos jest wyczuwalny, co bardzo mi przypadło do gustu.
Cena nie jest wygórowana, jak za tak działający krem, bardzo polecam, warto zakupić.

Bardzo go polubiłam, już od pierwszego użycia

Krem zamknięty w szklanym, solidnym słoiczku. Przepięknie pachnie i ten zapach się utrzymuje. Już naprawdę mała ilość wystarcza na całą twarz. Błyskawicznie się wchłania i nie roluje, stosuję go pod makijaż. Moja skóra jest po nim miękka, gładka i odżywiona. Daje natychmiastowe ukojenie. Jest super. w przyszłości spróbuję też wersji "różowej". Cała seria z kokosem na ogromny plus.

Zachwycił mnie

Krem, który mnie zachwycił! Cudowna gęsta, treściwa, otulająca konsystencja, która idealnie się wchłania, ale pozostawiając niesamowite uczucie komfortu na skórze. Piękny zapach.
Używam zarówno na dzień jak i na noc.
Daje mi natychmiastowe nawilżenie, które utrzymuje się cały dzień, a makijaż nałożony na ten krem wygląda nienagannie. Po nocy skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona, niesamowicie miękka, a wszelki podrażniona znikają.

Działanie tak, zapach nie

Krem jest tani, a dobry w działaniu. Nie jest to jakieś turbonawilżenie, ale idealne na dzień. Często używam go pod makijaż i w tej roli się bardzo dobrze sprawdza, podkład się nie roluje, wszystko ładnie się trzyma a cera przy tym się nie świeci mocno.
Cera po nałożeniu kremu jest świeża, miękka i się nie klei. Niestety dla mnie zapach jest zbyt intensywny i zbyt sztuczny. Normalnie lubię zapach kokosa, ale tutaj coś chyba poszło nie tak. Mimo, że krem ma fajne działanie, to ten zapach go u mnie dyskwalifikuje.

Must-have pod makijaż!

Już po pierwszym użyciu zauważyłam pozytywne efekty - skóra była w pełni nawilżona, miękka i gładka w dotyku. Konsystencja kremu jest bardzo przyjemna i niezwykle lekka, co pozwala na jego szybkie wchłanianie się przez skórę.

Jest to jeden z niewielu kremów, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas cieplejszych, jak i chłodniejszych dni. Z powodzeniem można go stosować pod makijaż, dzięki czemu skóra nie tylko pozostanie odpowiednio nawilżona, ale również wyglądać będzie promiennie i zdrowo.

Dodatkowo, krem ten ma bardzo delikatny kokosowy zapach, który pozwala na chwilę relaksu i odprężenia podczas codziennej pielęgnacji.

Podsumowując, krem jest absolutnym must-have dla osób, które cenią sobie skuteczną pielęgnację i poszukują kosmetyku o wysokiej jakości. Jest to krem, który w pełni spełnia swoje obietnice i z pewnością stał się moim ulubieńcem w pielęgnacji skóry.

świetny

Mam cerę mieszaną, krem kupiłam z polecenia przyjaciółki i sprawdził mi sie świetnie. Konsystencja bardzo lekka, nie za gęsta, super się wchłaniał, bardzo ładnie pachniał. Uważam, że był wydajny, używałam prawie 4 miesiące przy codziennym stosowaniu rano. Zapach bardzo mi sie podobał, lecz to rzecz gustu. Podsumowując uważam, że to świetny krem, w dobrej cenie, zwłaszcza na promocji. Pozostawia bardzo gładką cerę, jednoczenie nie czuć go na skórze.

Fajny krem na co dzień

Zużyłam już kilka opakowań. Krem jest bardzo fajny do użytku na co dzień. Szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Jednak co jakiś czas sięgam po mocniejsze nawilżenie, ale na pewno do użytku codziennego krem dobrze się sprawdzi. Ma fajne opakowanie, szklany słoiczek no i cudownie pachnie! <3 Jest to kolejny aspekt dlaczego używam już kolejnego opakowania kremu :)

Dobrze sprawdza się też przed nałożeniem makijażu, wystarczy odczekać chwilę aż się wchłonie i można działać z makeupem.

Krem widziałam sporo razy na promocjach w drogeriach. Także warto kupić, gdy akurat jest na przecenie.

Podsumowując, fajny krem, u mnie się sprawdza. Nie pogarsza stanu cery i nie zapycha (mam cerę mieszaną)

Słabo jak zwykle eveline

Nie wiem o co chodzi z tym szalem na eveline ale ja tam oprócz błyszczyków z chilli itd nic nie znalazłam fajnego. Ten krem jest dla mnie za suchy, nie nawilża. Wole ziaja każdy inny. Po tym jeszcze mi wychodzą czerwone pory na wierzch.

Delikatne nawilżenie

Krem od Eveline, który dostałam w prezencie, okazał się dobrą propozycją na lato i trochę gorszą (ale wciąż dobrą) na zimę. Moja wrażliwa i trądzikowa cera naprawdę się z nim polubiła, a zawarty olej kokosowy absolutnie jej nie zapchał.

Krem znajdował się w szklanym słoiczku o pojemności 50 ml. Na kartoniku producent zawarł wszystkie niezbędne informacje w języku polskim oraz angielskim. Szata graficzna nawiązuje do kokosa, dlatego spodziewałam się takiegoż zapachu. I nie pomyliłam się, krem pachniał intensywnie, ale nie nachalnie. Sama konsystencja była biała, kremowa i lekka, dlatego przy nakładaniu miałam wrażenie, iż mam w rękach coś lekkiego i delikatnego. Po jakimś czasie od nałożenia zapach się ulatniał, a krem dobrze się wchłaniał.

Jeżeli chodzi o efekty stosowania, to krem nawilżał, ale raczej delikatnie, dlatego skóry suche mogą być mniej zadowolone. Krem nie obciążał skóry, nie zapychał jej, nie powodował żadnych niechcianych efektów. Nadawał się do używania zarówno w dzień (pod makijaż i SPF) jak i w nocy. Latem był idealnym domknięciem pielęgnacji, ale w okresie zimowym widziałam, że był niewystarczający, zwłaszcza, gdy zaczęłam używać retinolu. Czy krem jakoś widocznie poprawiał koloryt i redukował oznaki zmęczenia (jak obiecuje producent)? Raczej nie, był to po prostu dobry nawilżacz na lato.

Po zużyciu całego opakowania musze przyznać, że jest to całkiem dobra propozycja do upolowania w promocji, oczywiście jeżeli ktoś lubi zapach kokosowy. Dodatkowy plusik za certyfikaty ekologiczne. Poleciłabym go przede wszystkim na lato oraz cerą, które nie szukają mocnego nawilżenia. Sama mogłabym do niego wrócić bez problemu.

-Bardzo dobrze nawilża
-lekka formuła
-szybko się wchłania
-ładny delikatny zapach
-miły w dotyku
POLECAM każdemu kto ma suchą skórę, krem jest cudowny.

Idealny pod makijaż :)

Mam cerę wrażliwą, nie każdy kosmetyk sprawdza się u mnie. Muszę stwierdzić, że dość długo i sceptycznie podchodziłam do kremów z tej firmy. Koniec końców kupiłam i nie żałuję :)
+ zacznę od tego, że nie podrażnia co w moim przypadku jest nie lada wyzwaniem :p
+ ogromny plus za skład! Od dłuższego czasu zwracam na to szczególną uwagę
+ idealnie sprawdza się pod makijaż
+ lekka, dobrze wchłaniająca się konsystencja, nie czuć obciążenia/nie zapycha
+ skóra twarzy jest nawilżona, odżywiona
+ wydajne opakowanie
+ sprawdzi się na dzień i na noc
+ rewelacyjny zapach, uwielbiam kokos! ;D