Eveline Cosmetics, Rich Coconut, Nawilżający kokosowy płyn micelarny i tonik

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Formuła płynu zawiera biowodę kokosową, wodę ryżową, figę oraz białą herbatę. Wszystkie te składniki zapewnią Twojej cerze odpowiednie nawilżenie, odżywienie i przywracają jej naturalne pH. Płyn został wzbogacony o probiotyki, które zatroszczą się o wyjątkowy mikrobiom Twojej skóry.

płyn
tonizowanie twarzy, demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
młoda, tłusta, normalna, trądzikowa, mieszana
nawilżające, oczyszczające, odświeżające

Płyn micelarny

Nie rozumiem idei 2 w 1, szczególnie w przypadku połączenia produktu, który trzeba zmyć, z takim, który zostawiamy na skórze. Ten produkt traktowałam więc wyłącznie jako płyn micelarny i w tej roli sprawdził się wyśmienicie. Dobrze domywał nawet ciężki makijaż, nie przesuszał, ani nie podrażniał. Uwielbiam zapach kokosa, tutaj jest nie do końca taki idealny, ale też nie jest męczący i nie utrzymuje się na skórze. Duża pojemność, dobra wydajność, niska cena.

Przeciętniak

Powiem tak, płyn micelarny jak płyn. Ładnie pachnie - bo kokoskiem.
Jeśli chodzi natomiast o to czy dobrze zmywa makijaż? Średnio. Z tuszem żadnym sobie nie radzi, no chyba że trzeba będzie trzymać ok. 1 min przy rzęsach to może. Jednak nie tego oczekuje po płynie micelarnym. Co ważne to fakt, że nie podrażnił ani nie wywołał reakcji alergicznej. Zostawił buźkę ładnie nawilżoną i czystą. Funkcje toniku tutaj jednak nie zauważyłam, chociaż niestety z tonikiem ciężko tutaj cokolwiek zobaczyć. Przy codziennym stosowaniu płyn starczył na dość długo - ok. 7 miesięcy.
Na codzienny lekki makijaż dobry, ale na mocniejsze, na pigmentowane - niestety się nie sprawdzi.

płyn mincelarny ni mniej ni wiecej

Jak w tytule po prostu dobry płyn . Duży plus za nawilżenie, które obiecuje producent . Ale do płynów micelarnych od Eveliny doczepić się nie można.
Generalnie polecam. Spoiler alert - pachnie kokosem :)

Prawdziwy rarytas

To prawdziwy rarytas dla fanek płynów micelarnych. Daje fajne uczucie oczyszczenia i ukojenia. Bardzo dobrze sobie radzi z usunięciem nawet mocnego makijażu. Na pewno będę do niego wracać. Zwykle nie jestem przekonana do produktów typu 2w1, ale ten naprawdę mi się sprawdził.

budżetowa opcja na plus

Niesamowicie wydajny i tani (na promocji) płyn micelarny. Ładnie pachnie kokosem.

Zalety:
-stosunek jakości do ceny
-opakowanie
-wydajność
-przyjemny zapach
-dobrze sobie radzi z makijażem
-nie podrażnia dość wrażliwej skóry

Minusy:
-nie nadaje się jako tonik

Eveline, Rich Coconut, Nawilżający kokosowy płyn micelarny i tonik

Jestem wielką fanką kosmetyków marki Eveline i uważam, że jest to jedna z lepszych drogeryjnych marek, jednak ten płyn micelarny i moja skóra to niestety totalna porażka.

No nie polubiliśmy się :(

Produkt ogólnie dobrze zmywa makijaż, jednak podrażnia on moją skórę. Mam skórę suchą i do takiej właśnie miał być przeznaczony, a po jego użyciu moja skóra jest zaczerwieniona a oczy podrażnione. Dodatkowo zapach jest dość specyficzny, nigdy nie miałam problemów z zapachem kokosa a ten jest zbyt intensywny i utrzymuje się za długo na skórze.

Plusem, chociaż w moim wypadku jednak minusem jest fakt, że opakowanie jest duże i na długo wystarczy.

Cena również przystępna.

2 w 1 może i nie ale jest super

Demakijaż zazwyczaj wykonuje micelami lub olejkami , trzasnę sobie raz na czas jakieś masełko i jest git ale to właśnie płyny micelarne są mojemu sercu najbliższe . Ten interesował mnie już od momentu premiery dlatego bardzo się ucieszyłam gdy otrzymałam go w prezencie . Już po pierwszym użyciu totalnie się w nim zauroczyłam . Świetny jest .

Opakowanie proste i ładne . Plastikowa miękka pękata butla , naklejka z kokosową grafiką i zatyczka która nie pęka i przez którą bardzo wygodnie dozuje się produkt. Składników pochodzenia naturalnego znajdziemy w nim 96 % - jest tutaj bio woda kokosowa , woda ryżowa , figa , biała herbata , malina z uwaga upcyklingu ( czymkolwiek jest miło było poznać) i probiotyki . Całkiem do rzeczy ten skład nie ma to tamto .

Jest to typowa woda tu się nie ma nad czym rozwodzić ale zapach jest cudowny . Ten płyn pachnie jak Rafaello :D Jeśli ktoś więc tak jak ja jest miłośniczką kokosowych kosmetyków o zapachu najlepiej słodkim to będzie urzeczony dokładnie jak ja . No super jest ten zapach i dzięki niemu demakijaż jest przyjemnością - bo czasem dobrze wykonanego makijażu aż żal zmywać a tutaj taka pociecha w postaci cudownego zapachu . Super.

Producent deklaruje , że jest to produkt 2 w 1 . Ja się w takie rzeczy nie bawię . U mnie i płyn micelarny i tonik w osobnych butlach grane muszą być . No ale jeśli ktoś lubi takie produkty bądź też chce ograniczyć ilość kosmetyków jakie posiada to taki produkt będzie jak znalazł . Ja go stosuje jako płyn micelarny w pierwszym etapie oczyszczania więc właściwości tonizujących to nie mam tutaj jak sprawdzić .

Noszę pełny makijaż z dość mocnym konturowaniem , zawsze wyraziście podkreślam również oczy i usta - najlepiej matową pomadką w żywym widocznym województwo dalej odcieniu . Najnaturalniej to ja maluje brwi . Więc wbrew pozorom ciężko znaleźć płyn micelarny który świetnie zmyje makijaż zarówno twarzy jak i oczu . A ten taki jest . Co najlepsze , to co wcześniej pisały o nim dziewczyny to prawda - wystarczy przytrzymać przy oku nasączony tym płynem wacik i makijaż sam się rozpuści bez żadnego pocierania :) Czy to trwały lajnerek czy mocno wżerająca się w usta pomadka nic mu nie jest straszne . Dodatkowo jest bezpieczny - nie wywołuje żadnego szczypania ani łzawienia oczu , no super sprawa .

Fanką wszelakich kosmetyków o słodkim zapachu kokosa polecam jak najbardziej . No świetny jest ten płyn <3

Świetny!

Kokosowy płyn micelarny i tonik w jednym to mój faworyt, jeżeli chodzi o serię kosmetyków 'Rich Coconut' - skuteczny i zarazem delikatny, odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Płyn znajduje się w estetycznej butelce o pojemności 500 ml, ma bardzo dobry skład i przyjemny zapach - miłośniczki słodkich, kokosowych aromatów będą zachwycone. Płyn micelarny skutecznie usuwa makijaż - bez problemu radzi sobie nawet z wodoodpornym tuszem do rzęs czy trwałymi pomadkami do ust. Pozostawia skórę dogłębnie oczyszczoną, nawilżoną i odżywioną. Rewelacyjnie sprawdza się również jako odświeżający tonik do twarzy. Produkt nie podrażnia okolic oczu, nie zapycha, ani nie zapycha. Dodatkowy plus za wydajność i bardzo przystępną cenę!

Polecam, sama z pewnością skuszę się na kolejne opakowanie!

Dużo kokosu

Płyn o słodkim zapachu kokosa. Bezbarwny, dobrze zmywa makijaż łącznie z tuszem do rzęs. Fajnie nawilża skórę. Jest bardzo wydajny, bo opakowanie jest duże. Dobry skład. Skóra nie klei się w ciągu dnia. Nie przetłuszcza skóry. Nie uczula. Nie tylko kupować. Miłośniczki kokosu będą go uwielbiać.

Dobry płyn w dobrej cenie

Bardzo dobry płyn jak na cenę. Kupiłam go w promocji i myślę, że jeszcze się kiedyś na niego skuszę. Na plus duża wydajność, spokojnie starcza na kilka miesięcy używania. Mam wrażliwe oczy, do tego noszę soczewki więc nie każdy płyn mi odpowiada. Ten ani nie szczypie w oczy, ani nie pozostawia uczucia piasku w oczach więc to duży plus! Przy wodoodpornym tuszu trzeba go chwile potrzymać, żeby udało się ściągnąć makijaż bez pocierania, ale myślę, że większość płynów z wodoodpornymi mascarami radzi sobie średnio. Jedyny minus dla mnie to zapach. Mimo, że bardzo lubię kokos to do zapachu trzeba się przyzwyczaić, początkowo jest dość mdły, chemiczny. Teraz już pod koniec stosowania mi to nie przeszkadza :) No i nie używam go jako tonik, zawsze zmywam płyn micelarny więc nie jestem w stanie powiedzieć czy jako tonik byłby okej, jakoś nie ufam produktom 2 w 1.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

W porządku

Dobrze zmywa makijaż, ale lekko podrażnia moją skórę. Mam bardzo wrażliwą cerę i po zmyciu makijażu jest lekko zaczerwieniona. Czuje jakby napięcie skóry, jakby była ściągnięta. Ja osobiście nie przepadam za zapachem kokosa, tym bardziej jak jest bardziej chemiczny. Chwilę po zmyciu makijażu przepłukuję buzię bo ten zapach jest dla mnie zbyt intensywny. Opakowanie jest duże, wystarczy na długo.

Bez szału

Płyn micelarny Eveline kupiłam podczas zakupów w drogerii Hebe. Markę Eveline lubię i postanowiłam wypróbować coś nowego.

Opakowanie - płyn zamknięty w dużej 500 ml tubie w pół przezroczystym opakowaniu. Dobrze widać ile produktu zostało zurzyte. Szata graficzna przyjemna dla oczu.

Zapach - jeśli nie lubicie kokosa, to ten produkt nie jest dla Was. Płyn ma intensywny zapach kokosa, ale nie jest duszący.

Działanie - płyn micelarny przyjemnie odświeża skórę, nie pozostawia lepkiego filmu, nie podrażnia ale to tyle z plusów. Jeśli chodzi o usuwanie makijażu to bardzo średnio. W ostatnim czasie używałam wodoodpornego tuszu i tu płyn sobie słabo radzi. Niestety nie obyło się bez konieczności pocierania. Jeśli chodzi o produkty 2W1 to nie jestem ich zwolenniczką. Mam wrażenie że nie działają one tak dobrze jak powinny. Ja używałam go jako płynu micelarnego i później użyłam osobno tonik. No niestety nie zachwycił mnie