Yves Rocher, Apricot, Gommage Vegetal Scrub (Peeling roślinny do ciała z morelą (stara wersja))

Peeling jest pierwszym etapem pielęgnacji ciała.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Składniki pochodzenia roślinnego: puder z pestki moreli, sok z agawy, puder z pestki migdała i olej z sezamu z upraw biologicznych, olejek eteryczny z saro, mangiferyna z Madagaskaru.
Skóra jest delikatniejsza: 100%.

W 2017 roku produkt zmienił skład. Obecny skład to: Aqua/Water/Eau, Glycerin, Prunus Armeniaca (Apricot) Seed Powder, Methylpropanediol, Alcohol, Laureth-10, Centaurea Cyanus Flower Water, Agave Tequikana Leaf Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Shell Powder, Perfum / Fragrance, Sodium Hydroxide,Tetrasodium Edta, Limonene, Sigesbeckia Orientalis Extract, Acacia Senegal Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

Skład poprzedni: Aqua, Glycerin, Prunus Armeniaca Seed Powder, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Shell Powder, Sesamum Indicum Oil, Agave Tequilana Leaf Extract, Mangiferin, Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Methylparaben, Phenoxyethanol, Ethyl, Cinnamosma Fragrans Leaf Oil, Sodium Hydroxide, Propylparaben, Tetrasodium Etidronate, Linalool, Limonene.

Dobry peeling

Dobry peeling do ciała, fajnie sprawdza się pod prysznicem. Stosuję średnio raz na tydzień i skóra jest po nim miękka, gładka i przyjemna w dotyku. Peeling ma delikatny owocowy zapach, ale nie utrzymuje się na skórze. Peeling jest w tubce, z której łatwo wydobyć produkt. Jest wydajny.

Dobry, ale

Peeling występuje w tubce, pakowanie jest poręczne i dobrze dawkuje się z niego produkt. Konsystencja jest dość płynna, dobrze się rozprowadza na ciele, ale wydajność produktu oceniam średnio- trochę trzeba go zużyć na 1 raz. Zapach jest bardzo przyjemny, naturalny, nienachalny. Po użyciu skóra jest widocznie gładka, miękka. Nie zauważyłam jednak widocznego działania nawilżającego. Dodatkowo przy delikatnej skórze np. okolice dekoltu, gdzie skóra jest delikatna, może wystąpić podrażnienie ( w moim przypadku było to duże zaczerwienienie), więc radzę używać go w takich miejscach delikatnie.

Średniaczek

Z zalet to na pewno piękny zapach, na myśl przychodzi lato zabawa i owoce :)
Całkiem nieźle radzi sobie z niesfornym naskórkiem.
Niestety nie jest zbyt wydajny, szybko się zużywa
Bardzo ładna szata graficzna

Średni produkt

Peeling w tubce ma słaby dozownik. Jest on rzadki i półpłynny przez co zawsze wylewało się za dużo produktu. Ździerak słaby, drobinki zostawiały na skórze i się nie rozpuszczały. Nie polecam tego peelingu w wannie. Drobinki zostają na dnie wanny. Nie odczuwałam jakiegoś specjalnego nawilżenia. Przez gęstość jest mało wydajny. Tylko tyle że ma ładny zapach.

Peeling

Używam tego peelingu raz na jakiś czas. Jest w miarę dobry. Skóra po nim jest naprawdę gładka i miekka,co mi sie podoba. Peeling używany rgularnie spełnia swoje zadanie. Jedynie co, zapach peelingu mi przeszkadza. Cena troszkę wygórowana co do jakości produktu.

Dobry peeling

Jestem zachwycona zapachem tego produktu. Posiada małe drobinki i żelową konsystencję przez co jest delikatny i dobrze oczyszcza. Skóra jest znaczne bardziej nawilżona i wygładzona. Nie powoduje podrażnień jak to czasem bywa z peelingami.

Bardzo gładka skóra

Uwielbiam ten peeling zapach jest cudowny posiada małe drabinki które idealnie sprawdzają się w swojej roli przez co skóra po nich jest idealnie miękka i gładka. Produkt świetnie się sprawdza jednak jest nie za bardzo wydajny i szybko się kończy

Cudo

Scrub pięknie pachnie, na dodatek jest ekologiczny, ponieważ fragmenty pestek moreli pełnią funkcję peelingującą. Naprawdę ładnie odżywia ciało, lekko je natłuszczając. Może nie jest jakoś bardzo wydajny, ale na pewno jest to produkt warty przetestowania.

Dobry Scrub

Przy mojej suchej i jednocześnie wrażliwej skórze sprawdza się idealnie. Nie podrażnia i po zabiegu zostawia po sobie uczucie nawilżenia. Chętnie sięgnę po ten peeling jeszcze raz. Niestety jedyną wadą jest cena, ale ze względu na efekty tego peelingu można to wybaczyć yves rocher ;)

Kupiony w: U konsultantki

Obłędny!

Uwielbiam ten peeling, jest drobnoziarnisty , zawiera pestki z moreli, które cudownie złuszczają skórę . Po spłukaniu zostawia lekki olejek na skórze, który sprawia, że skóra jest super nawilżona. Używam regularnie i lubię do niego wracać, jedyna jego wadą jest wydajność, bardzo szybko się zużywa :(

Chyba polubię peelingi drobnoziarniste ;)

Już od dobrych kilku lat kupuję właściwie tylko peelingi gruboziarniste, głównie na bazie soli lub cukru. Uwielbiam ostre szorowanie pod prysznicem, po którym moja skóra wygląda jak nowo narodzona! Większość drobnoziarnistych peelingów tylko delikatnie "głaszcze" moją skórę, więc raczej omijam je szerokim łukiem ;) Ten produkt wpadł w moje dłonie jako prezent i szczerze mówiąc sądziłam, że będzie dla mnie za słaby - nic bardziej mylnego, po miesiącu regularnego stosowania mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona.

Fajny peeling

Peeling ma rzadką, żelową konsystencję z drobinkami peelingującymi. Bardzo łatwo się go aplikuje i zmywa. Od razu po jego użyciu skóra jest miękka i gładka. Jego zapach jest cudowny, taki świeży, morelowy. Nie należy on do najmocniejszych peelingów ale ja osobiście takie właśnie lubię. Właśnie kończy mi się ( został mi na 1 użycie) i będę chyba musiała zaopatrzyć się w kolejny, najlepiej podczas jakiejś promocji, bo nie należy do najtańszych.