Marka

AA MY BEAUTY POWER to innowacyjna fuzja naturalnej antyoksydacyjnej mocy ekstraktów roślinnych oraz bioaktywnych molekuł: niacynamidu i peptydów, które synchronicznie dbają o zdrowie i piękno Twojej cery. Dzięki tej synergii eliminowane są wszelkie niedoskonałości skóry oraz pierwsze oznaki jej starzenia.

Lekki antyoksydacyjny krem-żel na dzień utrzyma wysoki poziom nawilżenia skóry. Działając jak przeciwzmarszczkowa tarcza sprawia, że wolne rodniki nie mają z nim żadnych szans!

- niacynamid 5% – ta forma witaminy B3 poprawia jędrność i sprężystość, eliminuje niedoskonałości i zmiany trądzikowe, zatrzymuje wilgoć w naskórku, rozjaśnia przebarwienia oraz działa przeciwzmarszczkowo.
- rezerwatrol– dzięki swojej pro-kolagenowej aktywności, wzmacnia i uelastycznia skórę.
- esktrat z aceroli– wygładza skórę i chroni ją przed wolnymi rodnikami, nadaje miękkość i rozświetla cerę.

na dzień
mieszana, dojrzała, sucha, normalna
rozświetlające, przeciwzmarszczkowe, nawilżające
w słoiczku

Zużyłam go z przyjemnością

Kupiłam go razem z kremem na noc z tej serii, w ramach adwentowego kuponu w Rossmannie, więc cena była groszowa.

Moja cera: tłusta, z tendencją do niedoskonałości. Dość ostrożnie wybieram kremy do twarzy, nie mogą być zbyt bogate ani napakowane olejkami.

Miał lekką konsystencję i dobrze się rozsmarowywał. Wchłaniał się niemal do końca, wyczuwałam lekką warstewkę, która na szczęście znikała po czasie i w niczym nie przeszkadzała.
Nie zrobił mojej cerze żadnej krzywdy - nie spowodował powstania niedoskonałości, nawilżał wystarczająco, nie świeciłam się jak latarnia. Nie podrażnił mnie w żaden sposób. Sprawiał, że moja twarz wyglądała po prostu dobrze. Do jego działania nie mam więc zastrzeżeń. Nadawał się również pod makijaż.

Bardzo ładnie pachniał, świeżo i jakby kwiatowo. Już dawno żaden zapach kremu tak mnie nie ujął.

Opakowanie to różowy plastikowy słoiczek z półokrągłym dnem. Dzięki temu bez żadnych problemów zużyłam krem do samego końca, co zajęło mi prawie 5 miesięcy.

Byłam z niego zadowolona i mogłabym go kupić kiedyś ponownie.

Krem

Krem na świetną konsystencję.
Dla mnie wyśmienity.
Zapach cudowny.
Ogólnie polecam, w moim stylu.
Lubię go :)
Nawilża. Ładnie się wchłania, nie klei się.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Ogólnie go polecam

Krem ma przyjemną, lekką konsystencję, szybko się wchłania, choć u mnie pozostawia tłustą warstwę w strefie T. Zapach przypomina świeżego ogórka. Ogólnie polecam

Spełnia moje oczekiwania

Produkt spełnia moje wymagania. Są one związane z wyrównaniem kolorytu skóry oraz z wyrównaniem drobnych nierówności skóry. Efekt widać już po 3-4 dniach systematycznego stosowania.

Przeciętny krem

Zachęcona licznymi pozytywnymi recenzjami postanowiłam wypróbować ten krem. Niestety, moje wrażenia z jego stosowania okazały się średnie.

Krem, niestety, pozostawia na skórze lepką warstwę, co szczególnie w przypadku stosowania go na dzień, może powodować pewien dyskomfort.

Również sama konsystencja kremu okazała się nieco rozczarowująca. Mimo sugestywnej nazwy, krem nie jest kremowo-żelowy, a bardziej klasycznie kremowy. To może być istotne dla tych, którzy oczekiwali lżejszej konsystencji.

Na początku stosowania zauważyłam, że krem spowodował pojawienie się pewnych niedoskonałości na mojej skórze, choć później już się to nie powtórzyło.

Podsumowując, nie mogę powiedzieć, że to zły krem, ale spodziewałam się od niego trochę więcej, biorąc pod uwagę jego popularność i pozytywne opinie.

Fajny lekki krem

Kupiłam ten krem przez przypadek i okazało się że jest to naprawdę fajny zakup. Ma super lekka konsystencję rozprowadza się go bardzo łatwo i przyjemnie. Szybko się wchłania nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy co mi bardzo odpowiada . Przy codziennym stosowaniu już po kilku tygodniach widać poprawę kondycji skóry. Wygląda zdrowo jest bardziej napięta i pełna blasku . Naprawdę dobry krem w dobrej cenie.

Idealny pod makijaż

Krem kupiłam przypadkiem, korzystając z promocji na niego. Okazało się, że ten zakup w ciemno był bardzo dobry.
Krem jest lekki, bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy i szybko wchłania. Nie pozostawia też uczucia lepkości. Pod makijaż - świetny.
Przy regularnym stosowaniu już po kilku tygodniach widać, że skóra jest gładka, nawilżona i pozbawiona szarości, widać na niej ten lekki blask.
Zapach przyjemny, lekki i świeży.
Kremu z powodzeniem mogą używać osoby z wrażliwą cerą - nie powoduje on podrażnień.
Produkt jest też wydajny - słoiczek przy codziennym stosowaniu wystarczy na kilka miesięcy.
Jak dla mnie to bardzo dobry produkt, do którego jeszcze wrócę.

Nie czuję się z nim komfortowo

Dyskomfort - ten jeden wyraz mówi wszystko o tym kremie i przyćmiewa zalety. Właściwie pozytywy są niezauważalne.

Nawilża, ale też pozostawia lepką warstwę na twarzy i dłoniach. Czuję się jakbym miała maseczkę typu peel-off. I niestety takie wrażenie mam przez cały dzień.

Nie ma poprawy kondycji skóry. Nie czuję, żeby dzięki temu kremowi była bardziej uelastyczniona, wygładzona, sprężysta i blablabla...dużo obiecuje, a naprawdę mało robi ten krem.

Zakręcany słoiczek jest ok. Konsystencja i wydajność też. Tylko uczucie lepkości i brak dobroczynnego działania sprawia, że krem jest bardzo przeciętny...żeby nie powiedzieć, że do bani.

Nic nadzwyczajnego.

Lubię markę AA i często testuje ich nowości, tak też było z tym kremem. Dodatkowo zachęcił mnie niacynamid w składzie, bardz lubię go w składzie kosmetyków do twarzy.
Kranik zamknięty w plastikowym słoiczku, bardzo przyjemny zapach, bardzo lekka konsystencja.
Kremik nawilża skórę, ale nie jakoś z efektem wow. Raczej tak zwyczajnie.
Nie zauważyłam rozjaśnienia skóry ani redukcji niedoskonałości, więc obietnice producenta nie zostały spełnione.
Nie mogę powiedzieć że krem jest zły, ale nie spełnił moich oczekiwań, ot taki zwykły krem żeby cokolwiek nałożyć na twarz.
Oddałam mamie i zużyła do rąk. Jeśli ktoś nie ma wielkich wymagań, a zależy mu na delikatnym nawilżeniu - można spróbować, może akurat uda się trafić w gust.

Średniak

Skuszona ceną zawrotnych 15zl na promocji- kupiłam.
No i co ja mogę o nim powiedzieć, testuje drugi tydzień i żałuje, że nie kupiłam innego. Czy nawilża? Tak, ale nijak w porównaniu z tym czego potrzebuje i co dostałam od innych produktów.
Zdarza się ze podrażnia, przy nakładaniu na skóre w gorsze dni potrafi piec.

Pozytywne zaskoczenie

Jestem w pozytywnym szoku ile ten kosmetyk potrafi. Ma spektakularne działanie i to na ile rzeczy.
Posiada lekką żelową konsystencję, która szybko się wchłania, więc świetnie nadaje się pod makijaż. Ma ładny zapach, po użyciu skóra jest nawilżona, ale nie tłusta, z lekkim połyskiem. Krem jest hipoalergiczny, nie uczula i nie podrażnia oraz nie jest komedogenny. Nie zawiera barwników, ma hipoalergiczną kompozycję zapachową.
Kosmetyk zapewnia zdrową i piękną cerę działając na niedoskonałości i pierwsze oznaki starzenia. Świetny do skóry mieszanej. Jest wydajny, wystarczy niewielka ilość, by pokryć nim twarz.

AA, My Beauty Power, Antyoksydacyjny krem-żel na dzień `Niacynamid 5%`

Krem-żel AA My Beauty Power to chyba pierwszy produkt Marki, który miałam okazję testować, ale na pewno nie ostatni - kolejny już czeka, aż przyjdzie się nam zapoznać. :) Ten udało mi się zakupić w boksie Super Pharm, który wiosną był w dobrej cenie, biorąc pod uwagę jego rzeczywistą wartość. ;) Mało przyjemne (niehigieniczne) opakowanie spadło na drugi plan, zainteresował mnie skład produktu. Krem-żel oceniam jako poprawny: zmniejszał TEWL, zmiękczał naskórek, prawdopodobnie zmniejszał także stan zapalny i zapobiegał jego powstawaniu, co, zważywszy na zawartość niacynamidu, dziwić nie powinno :)