Ingrid Cosmetics, Mineral Silk & Lift, Długotrwały mineralny fluid nawilżająco - wygadzający (stara wersja)

Podkład Mineral Silk & Lift INGRID Cosmetics to produkt nawilżająco-wygładzający. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry jednocześnie maskując niedoskonałości. Kremowa formuła produktu pozwala uzyskać naturalny efekt oraz jedwabiste wykończenie makijażu. Zawarty w składzie kompleks minerałów wspiera naturalne mechanizmy ochronne opóźniające proces starzenia się skóry. Podkład widocznie wygładza cerę i sprawia, że wygląda ona świeżo i zdrowo.

sucha, mieszana, normalna
ujednolicające, nawilżające
Krycie
lekkie
w tubce
fluidy

Nawet fajny

Dostałam ten podkład od babci, która dorwała go gdzieś na przecenie, cena fajna niska, ale czy działa? I okazuje się, że faktycznie podkład naprawdę spoko sobie radzi. Ma gęstą konsystencje i ma fajne krycie, które wyrówna wam koloryt skóry, zakryje blizny pigmentacyjne oraz drobne niedoskonałości. Krycie można budować i jest wystarczające. Faktycznie podkład nie wysusza cery, fajnie wygląda na suchym typie skóry, pory znikają, a skóra staje się wygładzona, co obiecuje producent. Po przypudrowaniu nie waży się, co też jest ważne. Wszystko na plus, ale jednak ta konsystencja dla mnie zbyt gęsta i czuć go na twarzy, co dla mnie jest jedynym minusem. Podkład trzyma się przez kilka godzin, ale ściera się stopniowo i nie widać tego. Czy jest spoko? Tak, ale nie jest to mój ulubiony podkład.

Super efekt

Bardzo dobry podkład mineralny. Ma gęstą konsystencję, krycie na miarę drogich preparatów, jest w sam raz na zimę. Jasne cery na pewno znajdą kolory odpowiednie dla siebie. Dobrze nakłada się na nim cienie. Trzyma się cały dzień. Polecam wypróbować, także ze względu na niską cenę.

Solidny

Jak za tak niską cenę okazał się bardzo dobry. Kupiłam go z ciekawości, bo w końcu trafiłam w odcieniem. To prawda, podkład jest nawilżający, ładnie wygładza skórę. Dodaje blasku (który i tak potem pudrem często możemy zmatowić), ale cera wygląda zdrowo, ma średnie krycie. Skład dość w porządku wygląda. Nie uczula.

Ulubiony

Podkład zakupiłam dawno temu jako że był tani i potrzebowałam czegoś,,na szybko". Od razu zaznaczę że mogliby dorobić jaśniejszy kolor bo gama kolorystyczna jest troszeczkę okrojona w mojej ocenie. Podkład Ingrid jest chyba jedynym który nie robi efektu ,,cakey" i nie podkreśla suchej skóry. Krycie jest dobre ale w mojej ocenie nie zasłoni przebarwień po trądziku. Używając go ani chłopak ani pani kosmetyczka nie rozpoznali że to podkład tak więc wtapia się w skórę i go nie widać. Wygładza pięknie. Po całym dniu i pudrowaniu kilka razy nadal wygląda naturalnie. Na pewno będę go mieć pod ręką.

W końcu znalazłam podkład idealny!!!

Przetestowałam już wiele podkładów z różnych półek cenowych i żaden mnie nie zachwycił, aż do momentu pierwszego użycia tego cudeńka (został mi polecony przez aż trzy koleżanki z pracy)! Jest idealny pod każdym względem, a do tego kosztuje GROSZE! Mam cere mocno przesuszającą się, każdy podkład się rolował i podkreślał suche skórki, a tutaj tego nie ma! Odcień (mam 280 ) jest idealny, jaśniutki, nie ciemnieje, nie ma różowych tonów, siedzi na buzi cały dzień i ma fajne krycie i mega przyjemną, kremową konsystencję. jak dla mnie ideał. Bardzo polecam! <3

Dobry

Plusy:
- jasny kolor,wreszcie! Podkłady z essence w porównaniu z tym są za ciemne dla mnie
-nie ciemnieje
-nie tworzy maski na twarzy
-nie przyczynia się do powstawania niechcianych niespodzianek na twarzy
-nie daje smug
-tani
-nie podkreśla suchych skórek

Minusy:
-trudno dostępny (kupiłam na allegro)
-świeci się po nim twarz trochę(a nigdy tak nie mam, jestem posiadaczka suchej cery)
-mało trwały
-nie wydajny
-brak pompki

Lubię to

Podkład za parę złotówek o średnim kryciu, ale za to ładnie się uzupełnia z większością pudrów jakich używam. Fajnie się nosi na skórze, nie jest ciężki i wygładza pory. Już od kilku lat na stałe gości w mojej kosmetyczce.

Odcień porcelain, podpasował mi i to za jaką cenę?

Widzę że ten podkład ma już ładnych kilka lat, a ja wcześniej nigdzie na niego nie wpadłam. Cena 8 zł jest śmiesznie niska o cudów się po nim nie spodziewałam. Ładnie opakowany, w tubce, nie śmierdzi/pachnie zbyt mocno, konsystencja 4/5, kolor porcelain nie jest jakoś mega blady, krycie ma średnie, można go dokładać i dobrze współgra z pudrami wszelkiej maści. Mam cerę mieszaną z rozszerzonymi porami i po około 4-5 godzinach troszkę w nie wchodzi ale jeszcze nie trafiłam na taki, który by tego po tylu godzinach nie robił. Dobrze współgra z kremami, serum czy filtrem pod spodem. Efekt nie jest matowy tylko powiedziałabym lekko satynowy co się mi podoba. Nie wysusza skóry ani jej nie podrażnia. Aplikacja gąbeczka to czysta przyjemność i polubiliśmy się. Za taką cenę jak dla mnie zasługuje na 5 gwiazdek.

Tanizna niezawodna od lat

Testowałam od groma podkładów, ale tylko ten okazał się być najlepszym ziomeczkiem dla mojej cery trądzikowej.
Uwielbiam jego trwałość, krycie, jasny odcień 280, który świetnie stapia się z moją bladą skórą i nie odcina się od szyi, mimo, że lekko oksyduje.
Uwielbiam też jego zdrowe i mokre wykończenie, twarz wygląda na nawilżoną i wcale nie czuję się jakbym nakładała tak tani podkład.
A przede wszystkim w końcu znalazłam kosmetyk, który mnie nie zapycha, to jest priorytetem.
Gdy mam ten produkt na twarzy, ludzie często pytają mnie co używam i czy w ogóle mam nałożony podkład co mnie niezmiernie cieszy. Byłabym w stanie zapłacić za ten kosmetyk znacznie więcej.

Tani a dobry

Podkład kupilam za jakies śmieszne kilka złotych i nie oczekiwałam po nim cudów, ale miłe mnie zaskoczył. Jest to lekki podkład o średnim kryciu,można go dokładać, ładnie wyrównuje koloryt, daje efekt delikatnie rozświetlonej twarzy (moj odcien light ivory)
Wygląda naprawdę naturalnie i ładnie na buzi, ale na pewno trzeba go przypudrować
Nie jest to podkład długotrwały, jednak spokojnie te 6 godzin wygląda naprawdę świetnie :) Później lekko zaczyna się ścierać i wyświecać, ale w taki sposób, że nadal wygląda to dobrze
Osobiście uważam, że najlepiej sprawdzi się na cerze suchej lub mieszanej
Jego cena waha się od ok 15zł do 10-7 zł w promocji także myślę, że można spokojnie go wypróbować bo naprawde dorasta do pięt tym duzo droższym podkładom.

Super produkt

Zawsze miałam dobre opinie o produktach Ingrid. Kolejny podkład tej firmy mnie zachwycił. Niedrogi i naprawde dobry.

Konsystencja gęsta i naprawdę dobrze kryje niedoskonałości , nie ściera się i tługo utrzymuję na twarzy, nawet caly dzień. Posiadam cerę mieszaną więc wiele podkładów po godzinie zqczyna się na mnie świecić, przy tym podkładzie tego nie ma. Jest bardzo wydajny, gdyż niewielką ilość można rozprowadzić po całej twarzy. Opakowanie można rozciąć , żeby złużyć do końca.

Jedyną wadą jest to ,że ciemnieje na twarzy, więc warto wyprać o jeden ton jaśniejszy.
Cena jest bardzo zachęcająca. Mnie bardzo przypadł do gustu i napewno do niego wrócę.

Lubię

Podkład kupiłam ze względu na to, że jest mineralny. Mam cerę mieszaną i nie chce jej obciążać wolę nawilżać. Podkład ma bardzo dobre krycie , które można budować. Raczej nie przesusza i nie zapycha. Trwałość taka sobie ale mi jest ciężko dogodzić w tej kwestii :) Ogólnie myślę, że kupiłabym ponownie ale inny odcień bo nie trafiłam z kolorem i przez to mam średnią opinie.