Nivea, Hydra Skin Effect, Esencja-serum głęboko nawadniające

Nivea, Hydra Skin Effect, Esencja-serum głęboko nawadniające

Średnia ocena: 3.49/5

NIVEA® HYDRA SKIN EFFECT Esencja-Serum Głęboko Nawadniające z czystym kwasem hialuronowym [HA] natychmiastowo i intensywnie nawadnia przez 72H oraz wygładza cerę, zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu. Wyjątkowo lekka formuła już w 20 sekund delikatnie wtapia się w skórę, zwiększając jej poziom nawilżenia i sprężystości oraz nadając skórze zdrowy blask. Odpowiednie dla każdego typu cery. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Innowacyjna formuła jest wypełniona czystym kwasem hialuronowym [HA], który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego*. Tak czyste i cenne cząsteczki kwasu hialuronowego otrzymywane są dzięki wieloetapowej filtracji w procesie produkcji.

*Badanie na komórkach skóry in vitro

serum
normalna, dojrzała, sucha
nawilżające

Mogę polecić

Jak najbardziej na plus.
Moja skóra często potrzebuje nawilżenia. Esencja-serum nawilżające pomaga mi utrzymać nawilżenie na dobrym poziomie. Zauważalnie sprawia, że skóra jest napięta i promienna.Produkt jest wydajny i wystarczy odrobina na całą twarz, szyję i dekolt. Zapach delikatny i nie drażniący. Opakowanie ładne i eleganckie.

Nawilżająca esencja - serio? Zapach morsko - alkoholowy i wysuszające cerę serum - odradzam zakup!

Podczas wyprzedaży w Rossmanie za dwie dychy kupiłam serum Nivea i nawet tyle nie jest warte!
Niebiesko srebrne plastikowe opakowanie + kartonik utrzymany w tej samej stylistyce. Duża pojemność 100 ml, PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Obietnice o nawodnieniu na 72 godziny, wchłanianie w 20 sekund - cud, miód i orzeszki...a w życiu wyszło odwrotnie i już tak pięknie nie było...
Pod dużą srebrną nakrętką skrywa się mały otwór dozujący żelowy - wodnisty płyn, znaczy się cuuudowne serum (sarkazm) o zabójczym zapachu morza i alkoholu w stężeniu nie do przejścia, oczy natychmiast zalewają się łzami. Wchłania się szybko - no producent nie kłamał. Zamiast nawilżenia skóry odczuwam pieczenie, szczypanie, zaczerwienione policzki pieką, podrażnienie skóry i zapchanie murowane - efekt odwrotny od zamierzonego, odradzam zakup i mam nadzieję, że nikt nie popełni tego błędu i nie skusi się na promocyjne opakowanie!

Nawilża

Esencją znajduje się w butelce bez atomizera/dozownika co jest zdecydowanie na niekorzyść produktu. Szata graficzna produktu jest naprawdę ładna. Produkt łatwo się rozprowadza po cerze, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu i cera po zastosowaniu nie lepi się. Nawilża skórę, nie podrażnia. Nadaje się do codziennego stosowania oraz pod makijaż.

Niefajny

Plastikowe opakowanie. Lepki żel, który pozostaje lepki na skórze . Pachnie alkoholem . Nie kupię wiecej tego produktu bo po prostu nie działa.. Zwykła ściema od Nivea

Coś dla mnie

Dostałam to serum w prezencie, byłam sceptycznie nastawiona. Moja skóra jest wymagająca niestety. Potrzebuje mega nawilżenia i nawet super drogie sera nie dają radę. Jakie było moje zdziwienie jak zaczęłam stosować serum Nivea w połączeniu z kremami. Wcześniej miałam inne sera droższe i szału nie było. A tutaj proszę skóra nie napina się, odpowiednie nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień. Bardzo fajny dozownik, nie potrzeba dużo produktu żeby pokryć całą twarz. Konsystencja wodnista, łatwo się rozprowadza. Dobrze się wchłania i szybko, a buzia nie klei się co jest ważne dla mnie. Opakowanie jest fajne, poręczne, idealne do kosmetyczki, torebki. Dla mnie rewelacja. Moja skóra bardzo je polubiła. Nie jest to ostanie opakowanie które używam.

Dobre, tanie i BARDZO wydajne

Mam cerę mieszaną skłonną do przetłuszczania się w strefie T oraz suchą w pozostałych partiach twarzy. Od serum wymagam głównie dobrego nawilżenia ale bez zbytniego obciążenia cery i bez działania komedogennego.
Serum jest w dość wygodnej butelce, bez dozownika- wyciskamy produkt na dłonie/palce i rozprowadzamy na skórze. Butelka jest przezroczysta, więc widzimy ile produktu jeszcze zostało.
Serum używam zawsze rano i wieczorem przed użyciem kremu. Konsystencja jest bardzo wodnista, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Bardzo szybko widzimy i czujemy też efekt nawilżający- niweluje uczucie ściągnięcia i skóra praktycznie od razu jest nawilżona. Jednak w moim przekonaniu działanie to trwa dość krótko - jeżeli od razu po użyciu nie zastosuję kremu to po ok 15min znowu zaczynam czuć lekkie ściągnięcie.
Produkt oceniam jako bardzo wydajny, stosuję do 2x dziennie i dość dużą ilość a produktu nie ubywa;)

Dawka nawilżenia

Produkt dozuje się, wylewając na dłoń jak wodę kolońską... poprzez małą dziurkę. Jak da się wyczuć opakowanie mnie nie powaliło z nóg.
Zapach, jak chyba każdy produkt Nivea przyjemny, orzeźwiający miły. Lubię, że zostaje z nami trochę na dłużej niż 3 minuty.
Formuła produktu poprawna, lekko wodnista, dobrze się wchłania.
Serum nie spowodowało u mnie zmian skórnych. Dobrze ją nawilżyło oraz przygotowalo do dalszej pielęgnacji. Po jego nałożeniu cera nie była lepkka, a sprężyste i nawodniona. Produkt fajnie potęguje działanie kremu.

Niekoniecznie...

Zakup był niezbyt przemyślany. Najpierw kupiłam krem z tej serii i zanim zaczęłam go stosować przeczytałam recenzje że och i ach. Więc dokupiłam serum. I tam: krem w ogóle mi nie przypadł do gustu bo jest kleisty, za to serum używam a na nie daje tylko krem nawilżający z filtrem 50 ( innej firmy) atutem tego serum jest :
- pojemność
- lekka konsystencja nie szkodząca skórze,
- szybkie wchłanianie,
- współpraca z innymi kosmetykami,
- ładne opakowanie.
Natomiast mając porównanie z innymi nawilżaczami to ten produkt wypada blado.. Mam wrażenie że nawilża słabo. Gdy nie nałożę od razu kremu twarz po chwili jest mega sucha. Aplikowanie kolejnych porcji nic nie daje. Zużyje ta butelkę bo w końcu trochę kosztowała ale wolę serum choćby z avy czy dermedic.

Uwielbiam ten produkt ;)
Serum jest lekkie fajnie się wchłania
Do tego krem nawilżający
I buzia jest extra nawilżona gładka i miękka;)
Polecam z całego serducha ❤

Spoko

Największy plus za konsystencję. Jest na tyle wodnista, że mogę spokojnie nałożyć jeszcze 2 sera + krem/y. Naprawdę szybko się wchłania, a cera nie pozostaje tłusta czy lepka. Minus za zapach, strasznie woli alkoholem przy pierwszych kilku aplikacjach. Potem się człowiek przyzwyczaja.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawadniajacy zastrzyk dla skóry

To serum jest świetne.lekkie w swej formułę ale niezwykle bogate w składniki. Działa natychmiastowo. Dogłębnie i na długo nawadnia cerę. Zaobserwowałam też dodatkowe wygladzenie. Skóra jestem miękka, sprężysta, pełna blasku. I muszę to dodać - serum pięknie pachnie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry produkt :)

Serum dobrze nawilża, łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy.
Niestety opakowanie jest bez pipety, trzeba produkt wylać na dłoń, brak wprawy na początku - wylewałam za dużo produktu.

ZALETY:
* Szybko się wchłania,
* nawilża
* wydajny
* ładnie pachnie
* idealne pod makijaż :)

WADY :
* opakowanie