Kiko Milano, Ultra Glossy Stylo SPF 15 (Nabłyszczająca szminka do ust)

Kiko Milano, Ultra Glossy Stylo SPF 15 (Nabłyszczająca szminka do ust)

Szminka Stylo z wyjątkowo błyszczącym wykończeniu i SPF 15. Gładka faktura, z zupełnie nową formułą, która łączy blask i połysk, o czystości i komforcie szminki a także moc koloru. Specjalna mieszanina lekkich olejów i polimerów sprawia, że ​​usta są szczególnie miękkie i nawilżone.
Dostępne w szerokiej gamie kolorów: 21 odcieniach.
Hipoalergiczna aby zapewnić minimum wystąpienia reakcji alergicznych.

Cena: 22zł / 2g
/m/

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

lekka i przyjemna

Kupiłam na lato, ponieważ miałam przesyt matowych produktów. Pomadka bardzo lekka, mocno odbijająca światło, nadająca ustom blasku. Przyjemna w użytkowaniu, w sam raz na letnie wieczory. Używałam w odcieniu malinowym z drobinkami. Nie jest to super trwały produkt, ale nie taka też jego rola, więc nie uznaje tego za minus. Ładne i zgrabne opakowanie. Duży plusem jest też SPF 15.

Efekt wilgotnych, apetycznych ust

Posiadam 3 kolory tej pomadki 805 truskawkowa czerwień, półtransparentna, bez drobinek, bardzo twarzowa, 818 praktycznie transparentny róż z dosyć duzymi srebrnymi drobinkami i chociaż na nimi nie przepadam efekt jest super i 820 transparentny seledyn z mini drobinkami dający efekt świetlistych, opalizujących ust. . Wszystkie 3 są super, dobrze natłuszczają, idealne na krótkie wyjście. Trwałość nie jest powalająca, ale nikt nie mówił, że taka ma być. Bardzo polecam!

Niebanalna

Świetna propozycja na lato i odmiana wśród królujących, ciężkich matów. Szeroki i ciekawy wachlarz kolorów. Podoba mi się w niej szczególnie to, że jest raczej intensywnie koloryzującym balsamem do ust. Nawilża je, pomaga zapobiec utracie wilgoci, nie podkreśla skórek,a pomaga ukoić spierzchnięty naskórek, posiada filtr przeciwsłoneczny. Usta wyglądają apetycznie. Konsystencja jest nieco żelowa, co sprawia, że szminka dłużej pozostaje na swoim miejscu.

jedna z lepszych jakie miałam

Szminkę kupiłam podczas pobytu we Włoszech i było to moje pierwsze spotkanie z tą marką. Odniosłam wrażenie, że tam Kiko to trochę jak nasz rodzimy Inglot. Ponieważ lubię nowości, zwłaszcza wszelkie specyfiki do ust, skusiłam się na tą szminkę i na puder mozaikowy, korygujący. Spodobał mi się kolor nr 800 - złoty, stwierdziłam że będzie fajny na wiosnę i lato. Szminko-błyszczyk okazał się być strzałem w 10 (puder zresztą też, ale o tym w innym miejscu). Po pierwsze konsystencja - jak masełko, jak pielęgnujący balsam z wyższej półki. Po drugie - śliczny efekt tafli na ustach, bardzo subtelny i elegancki, pomimo dużej ilości drobinek, na ustach nie są widoczne. Po trzecie zadziwiająca trwałość! Zapach jest ledwo wyczuwalny, słodkawy. Opakowanie bardzo proste, lekkie i dość delikatne, obawiam się o żywotność plastiku przy kontakcie z podłogą. O dziwo, na tym czarnym gładkim plastiku nie odbijają się w ogóle palce, co strasznie mnie razi np. w bareMinerals, a przy niektórych produktach nawet w Smashbox. Ogólnie ten kosmetyk mnie zachwycił i będę próbować kolejnych kolorów.

Przyjemny zakup

Kupiłam zachęcona niską ceną, a Kiko dotąd mnie nie zawodziło. Spodziewałam się czegoś innego, dającego lepszy kolor, ale ostatecznie wyszło inaczej, co nie oznacza, że źle.

Zalety:
- fajne opakowanie, dobrze wykonane, można nosić w torebce,
- ładne kolory,
- mocno nawilża,
- SPF15,
- niska cena

Wady:
- słabe krycie,
- bardziej funkcja pomadki nawilżającej, która daje delikatny kolor (mam róż z drobinkami, o którym pisały poprzedniczki).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Fajna, lekka pomadka

Mam kolor 803, róż z mieniącymi drobinkami (żaden brokat!), które dają mokry efekt. Pomadka jest bardzo przyjemna w używaniu, kremowa. Ten kolor nakłada się bezproblemowo nawet bez lusterka, jest bardzo naturalny. Zdecydowanie kupię ponownie i pewnie zaopatrzę się w inne kolory :) Kupiona za 13zł w sklepie Kiko.

Używam tego produktu od: 1 miesiąć
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

bardzo fajna pomadka

Zakupiłam 2 kolory 804 i 818 w promocyjnej cenie 13,90.
+Lekkie, eleganckie, klasyczne opakowanie.
+Sporo kolorów do wyboru. Zarówno odcienie delikatne zostawiające tylko drobinki jak i mocne czerwienie i róże, a także delikatny odcień niebieskiego ;)
+ Zgadzam się z opisem, że jest to pomadka nabłyszczająca.
+ Nawilża, nie zbiera się w kącikach, równomiernie się rozprowadza. Niektóre kolory mniej intensywne spokojnie można nakładać nie patrząc w lustro.
+ SPF 15
+ bardzo ładnie pachną
+ dobrze się utrzymują
Nawet w regularnej cenie 25 zł, warto się nimi zainteresować.

Ogólnie nie widzę w nich minusów. Uważam, że promocyjna cena jest rewelacyjna jak na taką jakość pomadki.

Szczególnie polecam kolor 804, podbija naturalny kolor ust.
818 jest praktycznie kolorem transparentnym, pozostawia na ustach mieniące drobinki, niestety potrafią migrować poza usta.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

szaleństwo!

To jest moja druga pomadka Kiko - inna linia, inne właściwości. Zdecydowanie wolę ją niż tę z linii Lucious Cream Lipstick, czyli kremową. Dale lepsze krycie i kolor, który wystrzela w kosmos. Mój to marchewkowa czerwień - jest szał! Pomadka jest niesamowicie trwała, a przy tym lekko się prowadzi. Sama przyjemność. W dodatku posiada solidne opakowanie.

Kupienie kolejnych to w moim przypadku kwestia czasu, bo nie po drodze mi do żadnego z dwóch sklepów stacjonarnych, które są w Warszawie.

Ogólnie wróżę tej firmie w naszym kraju świetlaną przyszłość.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Jestem na TAK!

ŁAŁ! Pierwszy raz czytając recenzję producenta i reklamę jestem na TAK! Dostałam w prezencie szminkę i cały zestaw kosmetyków.
Szminka jest przecudna! Pomijając kolor- który jest oceną indywidualną, utrzymuje się bardzo długo, dobrze się ją rozprowadza. Nie trzeba lustra, sama w sobie jest wykończeniem perfekcyjnego makijażu.
Nawilża usta, nadaje im połysku. Jestem bardzo zadowolona z niej i z pewnością będę do tej firmy i tych szminek powracać.
Z czystym sumieniem POLECAM!

genialna!

Kupilam ta szminke w sierpniu na wakacjach we wloszech. Dalam za nia 2 euro i szczerze żałuję że nie kupilam wtedy 5, bo ta juz mi sie konczy. Mam kolor 906, to lekki pomarancz, brzoskwinia. Na ustach prezentuje sie wspaniale, a zapach jest jak na szminke niesamowity!

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: prawie cale 1 opakowanie

Mieciutka szminka sheer!

Mam kolor 803, roz ktory podbija kolor ust. Posiada prawie niezauwazalne zlote drobinki. Ta szminka to szminka i blyszczyk w jednym. Swietnie sunie po ustach, mam wrazenie jakby nawilzala. Jest zawarta w czarnym, estetycznym opakowaniu.
Jest scieta, przez co jeszcze latwiej sie ja naklada, mozna sobie pozwolic na aplikacje bez lusterka. Polecam, zwlaszcza na promocji.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 szminka w uzyciu

very gooood!

Niedawno stałam się posiadaczką tejże szminki i musze przyznac, że jestem bardzo zadowolona.
Kolor ma sliczny (nr 803) ,delikatny ale nie niezauwazalny. Rzeczywiście nawilża usta i nie powoduje wysychnia. Kolejny plus za opakowanie- klasyczne i eleganckie.
Jeśli chodzi o trwałośc to zaskoczenia brak- ani nie znika po chwili ani nie utrzymuje sie wiele godzin. Ot trwałosc jaką maja przeciętne szminki.
Ogólnie moje wrazenia są pozytywne i chetnie zakupiłabym inny kolor z tej serii.