Colgate, Max White Expert Micellar (Wybielająca pasta do zębów)

Colgate, Max White Expert Micellar (Wybielająca pasta do zębów)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Przywitaj biały uśmiech i pożegnaj się z przebarwieniami dzięki nowej paście Colgate Max White Expert Micellar.
Bielszy uśmiech już w kilka dni! Pozbądź się przebarwień i przywróć zębom dawną biel.

• Pasta zawiera stosowany przez profesjonalistów składnik wybielający, przywracający zębom dawną biel przy codziennym użyciu 2 razy dziennie.
• Formuła z micelarną technologią oczyszczającą usuwa zanieczyszczenia.
• Pasta jest bezpieczna dla szkliwa i odpowiednia do codziennego stosowania.
Teraz możesz wzmocnić swoją pewność siebie dzięki sile wspaniałego, białego uśmiechu!

pasty do zębów
wybielające, oczyszczające, redukujące przebarwienia
50-100ml

nie wybiela ale odświeża

Stosowałam ją prawie 3 miesiące i zęby nie wybieliły się nawet o pół tonu, więc wybiela tylko w nazwie. Ponadto fajnie odświeża oddech, dobrze się pieni i zęby są po niej dobrze doczyszczone. To tyle. Nie można nic więcej powiedzieć na temat tej pasty.

Produkt lekko bez sensu

Pastę kupiłam nieco przypadkiem gdyż zwykle unikam wariantów wybielających, niemniej skoro już ją miałam to przetestowałam.

Zacznijmy od plusów - recenzowana pasta ma świeży smak i dobre pienienie oraz oczyszczanie zębów. Oddech jest po niej odczuwalnie świeży. Jednak koniec końców nie zauważyłam w zasadzie nawet najmniejszego rozjaśnienia zębów, co czyni ją trochę bezsensownym produktem patrząc na to, że jak każda wybielająca pasta jest ona oparta o mechaniczny ścieranie szkliwa.

Dobra pasta, nie wybiela ale dobrze myje zęby i usuwa przebarwienia. Smak pasty jest jak najbardziej na plus. Pasta wygodna w użytkowaniu, miękka tubka.

Pasta jak każda inna

Osobiście uważam, że ta pasta nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych past. Spełnia swoją rolę myje i odświeża jamę ustną. Nie zauważyłam też by wybielała zęby albo zapobiegała osadzaniu się kamienia.

Pasta do zebów

To jedna z moicj i mojej rodziny ulubionych past. Łatwa z rozprowadzeniu, pieni sie i dokładnie myke. dodstkowo pozostawia swiezy zapach w ustach, uczucie ozezwienia. Pasta wydajna i przestepna senowo, polecam

Nie zauważyłam efektu wybielenia

Kupiłam tą pastę po przeczytaniu na jej temat wielu pozytywnych opinii. Lubię produkty Colgate i regularnie ich używam. Tym razem postanowiłam przetestować ten produkt.

Pasta ma przyjemny i świeży smak, dobrze się pieni, oczyszcza zęby i odświeża oddech. Jednak po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam nawet minimalnego rozjaśnienia zębów, niestety z tego powodu nie kupię jej ponownie.

Jest ok , ale nie wybiela zębów

Pasta Colgate , sprawdziła mi się mimo ,że nie wybiela zębów , ale to akurat było do przewidzenia.Jednak dobrze myje zęby i usuwa przebarwienia , smak pasty jest na plus.

Jest okej, ale bez szału

Kupiłam tą pastę w Rossmanie skuszona promocją i skłoniona wieloma pozytywnymi opiniami na jej temat. Borykam się z lekkimi przebarwieniami na zębach i szybkim osadzaniem kamienia, więc spodziewałam się po tej paście efektu wow. Niestety zawiodłam się. Nie zauważyłam żeby przebarwienia minęły lub żeby kamień z zębów szybko znika. Moim zdaniem nie wyróżnia się niczym na tle innych past do zębów. Jedynie na plus smak, który jest przyjemny i nie drażniący.

Pasta jak pasta

Osobiście dla mnie w tej paście nie ma nic szczególnego czym wyróżniała by się na tle innych produktów. Domywa zęby, ale nie zauważyłam żeby je wybielała bądź redukowała przebarwienia. Na minus smak, który moim zdaniem jest trochę za mocny i nieprzyjemny.

Ok, bez szału

W sumie to typowa pasta ze swojej półki cenowej. Pieni się dobrze i zostawia przyjemny, świeży, miętowy zapach w ustach, który utrzymuje się całkiem długi czas. Co do wybielania to nie ma szału - usuwa lżejsze przebarwienia i lekko rozjaśnia zęby, ale nie ma co liczyć na efekt "reklamowy". Ogólnie jak na taką cenę jest ok.

Skuteczna w usuwaniu przebarwień

Kiedy pierwszy raz sięgnęłam po tę pastę, byłam zaintrygowana jej obietnicami. I muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Nie tylko spełniła moje oczekiwania, ale również przeszła je z pewnym luzem.

To, co najbardziej mi imponuje to jej zdolność do skutecznego usuwania przebarwień spowodowanych jedzeniem i piciem, bez naruszania delikatności szkliwa. Widoczny efekt wybielania już po kilkunastu dniach był dla mnie niesamowitym zaskoczeniem.

Miętowy smak to dla mnie strzał w dziesiątkę - jest on orzeźwiający i pozostawia uczucie świeżości na długo po szczotkowaniu. Co najważniejsze, nie powoduje podrażnień, co jest dla mnie kluczowe, ponieważ mam skórę wrażliwą.

Dodatkowo, dostrzegam, że opakowanie zostało starannie zaprojektowane. Nie tylko jest wygodne w użyciu, ale także chroni pastę przed wysychaniem. Cieszę się, że produkt jest tak wydajny, co przekłada się na długi okres użytkowania.

Jest ok

Pasta jest w porządku. Smakuje mi, jeśli można tak to powiedzieć, albo jej smak jest akceptowalny. Co do wybielania, to efekt nie jest spektakularny, działa, ale tylko trochę.