Bourjois, Always Fabulous, Long-wear Prime & Protect Primer SPF30 (Baza pod makijaż)

Szykowne paryżanki wiedzą, że sekretem trwałego makijażu jest pielęgnująca skórę baza. Always Fabulous Baza pod makijaż nie tylko przygotowuje skórę pod makijaż, ale także chroni ją przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takim jak np. zanieczyszczone powietrze. Stworzona z Anti-Pollution Complex i SPF 30 baza jest jak pielęgnująca tarcza dla Twojej twarzy. Zastosuj przed użyciem podkładu, aby przedłużyć trwałość makijażu przez cały dzień. To Twój nowy must-have w kosmetyczce!

Always Fabulous Baza pod makijaż:
- Przygotowuje skórę pod makijaż przedłużając jego trwałość
- Chroni skórę dzięki zawartości Anti-Pollution Complex i SPF 30

przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
w buteleczce
bazy pod makijaż twarzy

Bourjois Always Fabulous Long-wear Prime & Protect Primer

Bourjois Always Fabulous Long-wear Prime & Protect Primer SPF30 to baza pod makijaż, która zaskakuje swoją trwałością i ochroną przed słońcem. Jej lekka formuła nie tylko przedłuża trwałość makijażu, ale również chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV dzięki filtrowi SPF30. Dodatkowo, primer ten nawilża i wygładza skórę, przygotowując ją idealnie do aplikacji podkładu. To doskonały wybór dla tych, którzy szukają produktu, który zadba o wygląd ich skóry oraz makijażu przez cały dzień.

Lekka baza utrwalająca makijaż

Baza w wygodnym opakowaniu oraz ładnym pod względem szaty graficznej.

Baza ma lekką konsystencję i świetnie się rozprowadza co cerze. Podkład ładnie wygląda, nie ma maski po zastosowaniu i bazy i podkładu.

Baza przedłuża trwałość makijażu, wygładza ale przede wszystkim nie powoduje ściągania oraz wysuszanie skóry

Baza nie zapycha - jest bardzo wydajna.

Dla mnie okropna

Nie robi kompletnie n i c, ani nie wyrównuje niczego,ani nie przedłuża trwałości makijażu. Jedyną rzecz, którą mogę przyznać,że jest ok to rozświetlenie,które pozostawia.
Zawiodłam się totalnie bo myślałam,że będzie podobna do bazy z serii Healthy Mix, którą kocham całym sercem,a jednak coś nie wyszło.
Starałam się dawać jej szansę i próbować z różnymi podkładami ale każdy,którego użyłam zaczął się warzyć na nim i naprawdę brzydko wyglądać, tak nieświeżo i naprawdę okropnie.

U mnie nie działa

Moja cera: mieszana (normalne policzki, tłusta strefa T), wrażliwa, skłonna do niedoskonałości.
U mnie kompletnie się nie sprawdziła. Nie przedłużała trwałości makijażu. Mimo, że baza ma beżowy odcień to na twarzy jest bezbarwna, pozostawia tylko błyszczące wykończenie. Moją uwagę zwrócił dość mocny alkoholowy zapach.
Opakowanie niby wygodne, ale produkt potrafił się zasuszyć u wyjścia i wyciskając dostawałam taki kożuszek.

Lekka baza

Lubię tą bazę. Świetnie się sprawdza, przy mojej mieszanej cerze. Makijaż doskonale się na niej utrzymuje. Pięknie rozświetla, a podkład na niej wygląda bardzo dobrze. Lekkie drobinki bardzo ładnie wyglądają. Sprawiają, że cera jest pięknie rozświetlona, wygląda na taką zdrowszą.

Ma lekką konsystencję i ładnie wygląda na twarzy. Bardzo polecam, szczególnie dlatego, że wydłuża trwałość makijażu. Nie zapycha cery, jest dla niej bardzo przyjazna.

Musisz jej użyć!

Moja skóra nie jest idealna... , Mam kilka mankamentów, które chciałabym usuną, ale prędzej je zakryję. Moja skóra ma nierówności, oraz miejsca przesuszona w okolicy brody.
Baza Always Fabulous to kosmetyk, na który musisz zwrócić uwagę. Jest zamknięta w plastikowym opakowaniu o pojemności 30ml z pompką, która dozuje odpowiednią ilość.
Kosmetyk ma konsystencje podkładu i neutralny odcień, Jest lekko rozświetlający, pozostawia na skórze delikatny błysk.
Baza widocznie wygładza i ujednolica skórę. Daje taki świetlisty, promienny i zdrowy wygląd skóry.
Warto dodać, że posiada również właściwości pielęgnacyjne i ochronne. Zawiera filtr SPF 30, zapewniający skórze ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB oraz kompleks Anti-Pollution, który chroni skórę przed zanieczyszczeniami. Jeżeli nie masz SPF w podkładzie czy kremie- to tutaj go właśnie masz.
Wygładza skórę, przygotowując ją pod podkład. Nawet ten słabo kryjący pięknie się wtopi w bazę i da efekt o jakim nie śniłaś. Serio! Przy czym jego trwałość jest znacznie lepsza i dłuższa.
Ponadto nie uczula, nie powoduje podrażnień.
Zdecydowanie najlepsza baza jaką używałam.

Nada się moje drogie :)

Baza widocznie wydłuża trwałość makijażu i zauważalnie wygładza skórę. Testowałam ją z kilkoma podkładami i z każdym dobrze współpracuje. Ma lekką konsystencję, dość rzadką, jednak jest wydajna

Jest Ok

Kremowa konsystencja z lekkimi drobinkami . Super rozświetla cerę. Piękne opakowanie z pompką która ułatwia aplikacje produktu . Minus za cenę i za brak zapachu. Nie przetłuszcza cery .

baza która nic nie robi

Dostałam bazę w prezencie na gwiazdkę i cóż testuje ja z różnymi podkładami ale nie widze po jej zastosowaniu żadnej różnicy oprócz jednej że przy bardzo gęstych podkładach lepiej się rozprowadzaja ale to tylko tyle. Nie przedłuża trwałości makijażu, nie wyrównuje struktury skóry, nie zmniejsza widoczności porów. Nie widze sensu jej stosowania

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Okazjonalnie się sprawdzi (ale uwaga na alkohol w składzie)

Kremowa i nawilżająca baza, nie sprawia wrażenia silikonowej.
Wg mnie nie nadaje się do suchej skóry, raczej dla mieszanej jaką sama posiadam.

Trochę odstrasza alkohol w składzie, ale ja bazę nakładam okazjonalnie na większe wyjścia, więc przy odpowiedniej pielęgnacji Baza nie powinna zaszkodzić.

Przyjemne rozświetlenie

Pierwsze co przyszło mi na myśl nakładając na twarz bazę „ wow, jak ona szybko się wchłania!:)” dla mnie to mega plus! Przed pracą mam mało czasu na makijaż więc czekanie aż baza „wyschnie” była by dla mnie czymś co ją dyskwalifikuje.
Produkt pięknie matuje miejsca w których występuje nadmiar sebum jednocześnie dzięki drobinką rozświetla cerę :) i co najważniejsze dzięki niej makijaż dłużej się trzyma !:)
Dodatkowo konsystencja i zapach są naprawdę przyjemne :) jak dla mnie same plusy :) jedyne czego się obawiam to opakowanie i to jak wyciągnę z niego resztki kosmetyku

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pierwszy raz polubiłam bazę!

Bardzo dziękuję za możliwość przestestowania produktów Bourjois, Always Fabulous. Baza zamknięta w eleganckim opakowaniu z pompką. Kolor bazy jest różowy z delikatnymi drobinkami. Jedno naciśnięcia w zupełności wystarczy na całą twarz. Buzia po nałożeniu bazy staje promienna za sprawą drobinek. Po nałożeniu bazy nic nie szczypie, szybko się wchłania. Używałam jej z rozymi podkładami, nie miałam żadnej przykrej niespodzianki. Wszystkie podkłady z bazą wyglądały lepiej i zdecydowanie dłużej się trzymały. Jestem bardzo zadowolona z tej bazy ! Została moją jedyną baza którą toleruję. Polecam z czystym sumieniem!