Eveline Cosmetics, My Life My Hair, Peptydowe serum wcierka na porost włosów

Eveline Cosmetics, My Life My Hair, Peptydowe serum wcierka na porost włosów

Średnia ocena: 4.61/5

Serum-wcierka to intensywnie regenerujący i pobudzający porost włosów kosmetyk. Ogrom składników aktywnych sprawi, że włosy staną się gęstsze, pełne objętości i widocznie piękniejsze!

Pełna składników aktywnych cudowna wcierka do włosów! Wyjątkowa formuła składająca się z kompleksu 3 peptydów oraz peptydu miedziowego zmotywuje cebulki włosów do działania! Przyspieszy porost kosmyków i widocznie je wzmocni.

Biotyna i ekstrakt ze skrzypu polnego to znane odżywcze składniki, które pomogą zagęścić fryzurę. Wyciąg z dziurawca zwyczajnego i z mydlnicy lekarskiej zregenerują naskórek, pomogą w jego odbudowie oraz zmniejszą objawy łupieżu i świądu. Ekstrakt z korzenia łopianu oraz wyciąg z chmielu zwyczajnego odżywią skórę i włosy, ukoją podrażnienia, zapobiegną wypadaniu oraz dodadzą kosmykom objętości. Wyciąg z kwiatów nagietka lekarskiego i szałwii lekarskiej pomogą w odbudowie struktury włosa, zadbają o regenerację i zoptymalizują wydzielanie sebum. Arginina sprawi, że włosy staną się przyjemnie gładkie i puszyste. Prebiotyki zatroszczą się o naturalny mikrobiom skóry, a ekstrakt z papryczki i kofeina pobudzą mikrokrążenie skóry głowy i obudzą uśpione cebulki włosów.

do skóry głowy
regenerujące, zapobiegające wypadaniu włosów, wzmacniające, przyśpieszające porost włosów
w sprayu
Skóra głowy
normalna, problemowa

Serum hamujące wypadanie

Znalezienie idealnego produktu do pielęgnacji włosów po ciąży może być prawdziwym wyzwaniem. borykałam się z problemem wypadania włosów, dlatego szukałam kosmetyków, które pomogą zminimalizować ten problem i pobudzą wzrost nowych włosków.
Ta wcierka działa przede wszystkim na zmniejszenie wypadania włosów, co było dla mnie ogromną ulgą. A wiem, że wkrótce przyjdzie czas na pojawienie się nowych baby hair! Kosmetyk stał się moim ulubionym z wielu powodów. Przede wszystkim, jego atomizer działa perfekcyjnie, równomiernie rozprowadzając produkt na skórze głowy, co ułatwia aplikację i masaż. delikatny zapach, przypominający męskie perfumy, dodaje wcierce kolejnego wielkiego plusa! Na koniec - wizualnie butelka prezentuje się ekstra świeżo. Zdecydowanie będę kupować to serum dalej

Raczej średniak

Używałam przeróżnych wcierek, ta plasuje się gdzieś w połowie stawki. Uważam, że to taka wcierka bardziej do masażu, żeby pobudzić cebulki nie tyle kosmetykiem, co właśnie masażem. Wcierek używam raczej w celu pobudzenia wzrostu, nie mam problemu z wypadaniem - w przypadku takiego problemu raczej warto próbować ustalić przyczynę, ta wcierka raczej nie pomoże.

Wcierka jest dość lekka, użyta w normalnej ilości nie przetłuszczała mi włosów, a bardzo często używałam jej właśnie po myciu. Raczej nie podziałała na objętość, jak również nie widziałam efektu w kwestii przedłużania świeżości skóry głowy. To po prostu dość bazowa wcierka, nie ma efektu grzejącego/chłodzącego. Ma dość ciekawy zapach - coś w stylu zapachu owocowych perfum? W każdym razie zapach mi nie przeszkadzał, umilał wcierkowanie. Raczej nie utrzymywał się na włosach.

Wcierka fajnie nawilżała skórę głowy, bez obciążania włosów. To jest jej zdecydowany plus - szukałabym jej zastosowania właśnie w takim celu. Nie zauważyłam zagęszczenia włosów albo szybszego ich porostu.

Mam jednak jego “ale” - aplikator. Początkowo byłam z niego zadowolona, rozpryskiwał mgiełkę, nie lał się, ale po jakimś czasie zupełnie się zepsuł. Trzeba było każdorazowo wyciągać tłok pompki przed kolejnym psiknięciem. Niesamowicie mnie to irytowało, bo nie miałam żadnego innego aplikatora pod ręką.

Nie kupię jej ponownie, bo raczej ostatnimi czasy rzadko cokolwiek wcieram, poza tym bardzo zniechęcił mnie aplikator. Chyba lepiej mi się sprawdziła wcierka Joanna Konopie i to raczej ją mogłabym kupić ponownie zamiast tej.

Nic specjalnego

Serum Wcierka od Eveline Cosmetics tak naprawdę nie zrobiła z moimi włosami nic. Nie zauważyłam żadnych negatywnych zmian, ale tych pozytywnych również.
Plusem jest zapach produktu oraz estetyczne opakowanie, jednak to na tyle.
Atomizer jest mało precyzyjny.

Nie kupię ponownie

Regularnie stosuje wcierki, wiec kupiłam pomarańczowa wcierke od eveline. Rzeczywiście odżywia skore głowy oraz zapobiega wypadaniu. Nie zauważyłam dodatkowego przyrostu. Skleja i usztywnia włosy przy nasadzie. Zapach jest delikatnie drażniący, chemiczny. Pompka jest niewygodna, produkt zamiast trafiać na skore głowy osiada na włosach. Produkt starczyl mi na półtora miesiąca przy regularnym stosowaniu, wiec jest dość wydajny.

Bardzo dobra wcierka stymulująca porost włosów

To peptydowe serum/wcierka do włosów jest po prostu GENIALNE! Przy regularnym stosowaniu widać efekty, nie dosyć, że rosną nowe włosy, to u siebie zauważyłam zredukowaną ilość włosów, które mi wypadają.
Dodatkowo wcierka bardzo ładnie pachnie, nie obciąża włosów, wręcz mam wrażenie że są podniesione od nasady.

Bardzo dobra!

Jest to obecnie moja ulubiona wcierka. W ostatnim czasie miałam obsesje na punkcie wierek i kupiłam ich mnóstwo wiec mam porównanie. Ta wcierka ma bardzo dobry atomizer który współgra od początku do końca i bardzo ułatwia aplikacje. Ma piękny zapach męskich perfum. Nie zauważyłam aby jakoś mocno wpłynęła na porost ale napewno ograniczyła do minimum wypadanie włosów. Miałam z tym duży problem a po dwóch opakowaniach tej wcierki mam pojedyncze włosy na szczotce. Jest to bardzo dobra wcierka w dobrej cenie!

Zamiast wcierki - perfumy do skóry głowy

Produkt zapowiadał się bardzo obiecująco, skład jest ciekawy i bogaty. Używanie tego kosmetyku mimo sprawnie działającego atomizera nie jest jednak przyjemnością.

Osłabione, wypadające włosy nie potrzebują dodatkowych problemów w postaci silnych substancji zapachowych. Składniki zapachowe w produktach przeznaczonych do wypadających włosów są dla mnie czymś niezrozumiałym, wiadomo że wszystko może uczulić lub podrażnić daną skórę jednak niektóre substancje mają do tego o wiele większy potencjał (i są po prostu zbędne) a wcieranie w skalp perfum to trochę ryzykowna sprawa.

W moim przypadku jednak ta wcierka nie spowodowała żadnych dodatkowych problemów, myślę, że może się sprawdzić jako mgiełka zapachowa do włosów, na pewno będzie to bezpieczniejsza opcja niż zwykłe perfumy.

Trochę przyspiesza przetluszczanie włosów, ciężko mi stwierdzić czy wpływa pozytywnie na ograniczenie wypadania bo nie używałam jej regularnie.

Zużyję do końca, ale nie wrócę do niej ponownie z powodu bardzo mocnego zapachu.

Fajna :3

Wcierka ma bardzo delikatny kosmetyczny zapach i przyjemny w użytkowaniu atomizer. W kwestii ograniczenia wypadania włosów się nie wypowiem, gdyż nie miałam z tym problemu, ale muszę przyznać że zauważyłam wysyp baby hairków!! Włosy po użyciu nie są posklejane ani obciążone, dlatego śmiało można używać po umyciu na czystą skórę głowy :D

Wcierkowy zwyklak

Wcierka Eveline My Life My Hair to produkt o bardzo dobrym składzie i przyjemnym "perfumowym" zapachu. Produkt ten stosowałam jedynie przed myciem z uwagi na fakt, iż zlepia włosy od nasady. Wcierka wpływa na skórę głowę przede wszystkim normalizująco i nawilżająco. Nie zanotowałam jednak większego przyrostu czy porostu nowych włosów.

Wcierka

Wcierkę kupiłam ze względu na niską cenę oraz to, że moja ulubiona z Anwen wszędzie była niedostępna.
Używałam ją na całą noc, bo na dzień była zbyt obciążająca dla moich włosów. Jedyne co to zauważyłam duży wzrost nowych włosów, ale to też w pewnym stopniu pozostałość po używaniu wcześniej wcierki z Anwen. Jeśli chodzi o wypadanie to wcierka nie wpłynęła na to w żadnym stopniu, ale nie dziwi mnie to, bo u mnie wypadanie miało podłoże stresowe a na to wcierki nie działają.
Zapach był bardzo subtelny, ledwo wyczuwalny. Minusem jest dla mnie aplikator, wolę takie które dają bardziej skoncentrowany strumień żeby łatwiej było dotrzeć do skóry głowy.
Generalnie jestem zadowolona z tej wcierki, bo faktycznie zauważyłam, że powoduje rośnięcie nowych włosów w dużej ilości, ale raczej nie wrócę do niej bo znam kilka jeszcze lepiej działających wcierek.

Ta wcierka naprawdę działa!

Ostatnio miałam problem z wypadaniem włosów. Postawiłam na wcierkę peptydową Eveline. Pierwsze, co mnie w tym produkcie urzekło, to zapach! Jest bardzo przyjemny. Poręczna buteleczka z atomizerem, który idealnie dozuje nam płyn i rozpyla wprost na skórę głowy - to jest świetne rozwiązanie. Sama buteleczka z pomarańczowo-złotą etykietą (podoba mi się). Kosmetyk stosowałam... codziennie! Efekty, które uzyskałam przerosły moje oczekiwania - jeszcze nigdy po miesiącu nie miałam aż tak długich odrostów! Ta wcierka naprawdę działa! Aplikowałam serum wprost na skórę głowy, a następnie wmasowywałam specyfik palcami. Czasami wspomagałam się też masażerem do skóry głowy z Rossmanna. Oprócz ładnego zapachu i faktycznego działania zgodnego z obietnicą producenta - muszę podkreślić również to, iż wcierka wyraźnie ograniczyła wypadanie moich włosów. Przy wmasowywaniu opuszkami palców w skórę tego serum czasami się zapominałam i... zatarłam sobie oczy tym produktem, co skutkowało lekkim pieczeniem i szczypaniem. Później - nauczona doświadczeniem - już starałam się pamiętać o tym, by unikać kontaktu rąk z oczami. Wcierka wystarczyła mi na cały miesiąc regularnego stosowania. Już po tymże miesiącu widoczne były rezultaty w postaci sporego przyrostu włosów. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Polecam! Naprawdę warto kupić!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super produkt

Wcierkę bardzo polubiłam, ma piękny zapach, wygodny spryskiwacz (chociaż przy moich gęstych włosach jeszcze lepszym rozwiązaniem byłby spryskiwacz w formie długiego patyczka jak we wcierce Jantar). Pomimo papryczki chili w składzie, wcierka nie podrażnia skóry głowy i nie wysusza włosów, co ma miejsce np. w przypadku wcierki z Banfi. Odkąd ją stosuję zauważyłam delikatne zagęszczenie moich prześwitów które mam w okolicy przedziałka i sporo nowych baby hair. Ogromnym plusem jest fakt, że wcierka ma w składzie mnóstwo naturalnych wyciągów, co jeszcze bardziej przekonuje mnie do jej stosowania. Dla mnie to super produkt, naprawdę polecam.