L'Oreal Paris, Elseve, Hyaluron Plump, Odżywka nawilżająco-scalająca

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 3.49/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odżywka nawilżająco-scalająca przez 72 godziny L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump delikatnie otula każde pasmo, ułatwia rozczesywanie, a także zamyka łuskę włosa, aby nie uciekała z niej wilgoć. Jej wysoko wyselekcjonowana formuła została stworzona tylko z najwyższej jakości komponentów. Wystarczy tylko kilka minut kuracji, aby włosy odżyły, a ich naturalny kształt powrócił. Szybko przyzwyczaisz się do codziennego komfortu lekkich i zdrowych włosów. Skuteczne działanie zawdzięcza 2% hialuronowemu kompleksowi pielęgnacyjnemu, który o nie dba i chroni, nie dopuszczając do utraty potrzebnej wilgoci.

Produkty Elseve Hyaluron Plump intensywnie regenerują, wypełniając ubytki i odbudowując zniszczoną strukturę. Odpowiednia pielęgnacja skóry głowy i pasm sprawi, że będą one naturalnie miłe w dotyku i pełne zdrowego blasku. Dodatkowo, pięknie pachną!

do włosów bez objętości, do włosów suchych i zniszczonych
wygładzające, nawilżające, regenerujące
zapachowa

100% kupię ponownie

Mam porowate, farbowane włosy, które potrzebują nawilżenia.

Znam tę markę od bardzo dawna i wypróbowałam prawie wszystkie odżywki do włosów.

Mogę powiedzieć, że odżywki tej marki lubię bardziej niż szampony, kolejnym ogromnym plusem jest to, że każda odżywka ma swój unikalny zapach.

Po nałożeniu maski lub odżywki na włosy zawsze rozczesuję włosy specjalną szczotką do mokrych włosów, spłukuję po 15 min. i wtedy naprawdę widzę rezultat.

Mój faworyt do włosów

Moje włosy uwielbiają tą odżywkę. Długo szukałam czegoś odpowiedniego dla swoich włosów i wreszcie trafiłam. Kupiłam ja z ciekawości i się nie zawiodłam. To co ona robi z moimi włosami, które swoją drogą mam do pasa, to jest efekt którego oczekiwałam.
Odżywka nawilża włosy, wygładza, przez co łatwiej się rozczesują i nie elektryzują.
Zapach jest ładny delikatny, i nawet długo się utrzymujący.
Niestety w moim przypadku, gdzie włosy sięgają mi do pasa, pojemność odżywki jest dość mała, ale da się temu zaradzic. Po prostu częściej muszę ją kupować. ????

Używanie całej serii Elseve Hyaluron Plump daje jeszcze lepsze efekty. Włosy są zdecydowanie bardziej wygładzone, miękkie w dotyku.

Ja na pewno do niej będę wracać.

Bardzo fajna

Odżywka kosztuje dosłownie grosze a jest genialna. Pozostawia włosy lekkie, odżywione i pełne blasku, a to nie takie proste na mocno rozjaśnianych włosach także należą się brawa :) Połączenie tej odżywki z szamponem z tej samej serii daje wam mega tanią opcję na ładne i zadbane włosy także polecam :)

Na pewno kupię ponownie!

Od dłuższego czasu interesuje się pielęgnacją włosów, i bardzo często testuje nowe kosmetyki do włosów. Ta odżywka wpadła mi w ręce z polecenia Tik Tok'a od jakiejś dziewczyny. Dziewczyny powiem wam krótko i na temat... Rewelacja! Świetny produkt, bardzo go lubię i z ręką na sercu powiem że pod prysznicem stoi u mnie już 3 opakowanie tego produktu. Jest idealny do stosowania w codziennej pielęgnacji i cudownie pachnie. Oprócz tego mimo że mam bardzo długie włosy produkt jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina produktu i dokładne wczesanie go we włosy.

ta odżywka to hit

Odżywka sprawdza mi się świetnie. Dużo eksperymentuje z produktami do włosów i tutaj naprawdę pozytywne zaskoczenie! Mam włosy rozjaśniane, proste, ale puszą się na długości i często mam problem z ich rozczesywaniem. Ta odżywka radzi sobie genialnie. Pozostawia włosy lśniące, błyszczące i ułatwia ich rozczesywanie.. nie pamiętam kiedy ostatnio miałam poplątane włosy. Produkt jest bardzo tani, kupicie ją za mniej niż dyszkę. Kolejny ogromny plus to zapach- pachnie obłędnie, jak perfumy, a zapach długo trzyma się na włosach.
Bardzo polecam :)

Sztos!

Mam rozjaśnione włosy, wysokoporowate. To co robi z nimi ta odżywka to magia!
Włosy są wygładzone, nawilżone, wręcz nasączone. Pięknie się rozczesują, stylizują i lśnią.
Jest to zdecydowanie moje odkrycie ostatnich miesięcy i na stałe ma miejsce na półkach w mojej łazience.

Bardzo dobra, tania odżywka

Odżywki używam od 8 miesięcy i jestem na końcówce pierwszego opakowania. Moje włosy są cienkie i rzadkie, średnioporowate. Gdy używam dwóch odżywek, często stosuję ją jako domknięcie pielęgnacji.
Produkt wspaniale wygładza włosy i nadaje im blasku. Łatwo się zmywa. Według instrukcji powinno się ją trzymać około minuty. Stosuję ją od połowy włosów po same końcówki. Powoduje, że stają się sypkie.
Jestem zaskoczona tym, że przy takiej cenie można osiągnąć takie efekty. Zdecydowanie polecam jako budżetową odżywkę :)

Mocne wygładzenie

Bardzo lubię tą odżywkę i zazwyczaj zawsze ją w łazience mam. Mam włosy bardzo puszące się i lubiące się kręcić. Jak mam chęć mieć włosy bardziej gładkie to sprawdza się super.

Bardzo je wygładza, są aż takie śliskie w dotyku. Nie puszą się po niej. Nie kręcą się, tylko są bardziej gładkie. Szczególnie jak wiem, że będę miała chęć wyprostować później włosy, to ją używam przy myciu, bo później jest mi dużo łatwiej je ogarnąć.
Także myślę, że osoby z bardziej prostymi włosami będą zachwycone tym efektem wygładzenia.

Przepięknie pachnie. Bardzo świeżo. Chłop zawsze chwali, że włosy mi pieknie pachną jak jej użyje.

Nie obciąża.

Kupię ponownie.

Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków do włosów loreal z kwasem hialuronowym. Używam na zmianę raz szampon i odżywkę +odżywkę bez spłukiwania za drugim razem szampon i maskę do włosów za trzecim razem szampon odżywkę i 8sec wodę wonder. Są to bardzo dobre produkty które pięknie pachną i ten zapach utrzymuje się na włosach. Włosy są nawilżone i lśniące. Jestem pod wrażeniem całego zestawu tej serii.To jest mój top hit i napewno nie raz zawita u mnie w łazience.

Polecam ????

Uwielbiam serię tych szamponow i odzywek / masek ..
Od jakiegoś czasu sa moim ulubionym produktem do mycia włosów.. ( zmieniam sobie tyle co kolory buteleczek ) ????
Mimo zmian , uwielbiam te szampony za komstmynstencje , wydajność, zapach a przedewszystkim za to ze fajnie nawizlqja włosy, fajnie ulatwia rozczesbywanie , nie placzą się.

Świetnie potrafi nawilżyć każdy kosmyk włosów

Odżywka, ma dość gęstą konsystencję, ale nie obciąża włosów. Wyczuwalnie i widocznie wpływa na nawilżenie włosów. Sprawia, ze moje włosy się nie puszą, łatwiej się rozczesują, są dociążone i ładnie pachną. Odżywkę dobrze się spłukuje i jest bardzo wydajna. Opakowanie jest wygodne w użytkowaniu.

Fioletowe cudo

Często sięgam po kosmetyki Elseve ale linia Hyaluron Plump skradła moje serce.
Odżywka zamknięta jest w butelce, którą stawia się na zamknięciu co bardzo ułatwia używanie gdyż produkt jest dość gęsty. Kremowa konsystencja tej delikatnie liliowej odżywki pachnie bardzo przyjemnie. Dzięki swojej formule bardzo dobrze rozprowadza się na włosach a jej działanie czuć niemal natychmiast. Już podaczas mycia włosy są gładkie i śliskie. Jak dla mnie ma same zalety. Włosy po jej zastosowaniu są widocznie nawilżone, błyszczące i gładkie. Do tego bardzie miękkie i sypkie oraz co jest bardzo istotne nie plączą się. Jednym słowem wyglądają na zdrowsze.
Używam jej z innymi produktami tej linii i szczerze polecam :)