Lovely, Eye Liner Long Lasting (Tusz do kresek)

Lovely, Eye Liner Long Lasting (Tusz do kresek)

Tusz do kresek Lovely Eye Liner Long Lasting to wyjątkowo głęboki odcień czerni. Szybko wysycha i łatwo się aplikuje dzięki specjalnemu pędzelkowi.

Słaba pigmentacja - Rozczapierzony pędzelek

Eyeliner ma słabą pigmentację. Mój zakupiony miał rozczapierzony pędzelek, więc ciężej mi się nakładało. Zużyłam do brwi. Plus za unikalny kolor i smukłe opakowanie.

Niezmiennie ulubiony

Używam gi niezmiennie od wielu lat, był to chyba mój pierwszy zakupiony eyeliner w życiu, i to na nim uczyłam się rysować kreski, które teraz mogę namalować z zamkniętymi oczami. Zawsze bardziej cenie sobie w eyelinerach giętki pędzelek, dlatego wybieram te w kałamrzu niż w pisaku. Pracuje mi się z nim naprawdę dobrze, gdy zastygnie jest bardzo trwały i nie rusza się z powieki, i muszę tu zaznaczyć że w ciągu dnia nie majstruje przy oczach i pod żadnym pozorem ich nie trę. Bardzo wygodnie się go używa, ma dobra konsystencję, pokrywa kolorem za pierwszym pociągnięciem pędzla. Bardzo wydajny, spokojnie starcza na długo.

Niezbyt fajny

Zakupiłam go bo chciałam spróbować delikatniejszej (brązowej) wersji kociego oka dla blondynki. Opakowanie jest niewypałem. Nie chce stać, nie chce leżeć jeździ po stole parapecie po prostu wszędzie! Sam pędzelek jest trochę za długo jak dla mnie ale po paru próbach udało mi się uzyskać satysfakcjonujący efekt. Nad linią rzęs tusz zostaje cały dzień ale niestety kiedy wychodzi poza oko z kreską w ciągu dnia linia nam ginie. Tusz wykrusza się i trzeba poprawiać. Kolor jest ładny delikatny brązowy, cena też niska ale to tyle z plusów które znalazłam. A szkoda ..

Nie polubiliśmy się

Kolor tego eyelinera jest ładny, dobrze napigmentowany. I na tym zalety jego się kończą. Przy użyciu szczypie w oczy, długo schnie, rozmazuje się. Aplikacja jego jest trudna. Nie jest wodoodporny, do końca dnia się ściera całkiem. Jedynym plusem jest cena.

Niezbyt

Kupiłam go na wyjeździe, bo zapomniałam zabrać kosmetyczkę i potrzebowałam eyelinera tylko na kilka dni. Taki to w sumie przeciętniak. Kolor (brązowy) niezbyt intensywny. Pędzelek nawet ok, udało mi się pomalować bez problemu, ale kreski były dość grube. Słaba trwałość... niestety po kilku godzinach zaczął się ścierać i wyglądać nieładnie. Cały dzień na pewno by nie wytrzymał. Po wyjeździe rzuciłam w kąt. Znalazłam go po miesiącu i... wysechł całkowicie. Wiem, że był tani, no ale... Raczej nie polecam.

w porządku :)

Jak za te kilka złotych jest na prawdę w porządku. Byłam nastawiona raczej na to, że będzie słabszy. Ze względu na cenę niewiele oczekiwałam, a okazało się, że na prawdę jest całkiem ok :) Cienki, precyzyjny pędzelek, którym łatwo, szybko i wygodnie się pracuje no i ładny ciemny kolor. Trwałość nie jest powalająca, ale dla mnie porównywalna do linerów za kilkanaście złotych, więc warto wypróbować :)

Dla początkujących ok. Ale co z tymi opakowaniami?

Zaczęłam stosować tuszu do kresek jeszcze na początku studiów. Najpierw był czarny kolor, później niebieski, brązowy....Ogólnie jest ok, tylko używam go do zrobienia kreski pod górna powieką..do efektu gęstszych rzęs i tyle..kreski na samej powiece nie mogę zrobić, bo pędzelek jest zbyt miękki jak dla mnie za długi...Polecam dla początkujących swoją przygodę z eyelinerami=)
A..no i opakowania mi się kruszą..Nie wiem czy mam jakąś niesamowitą moc w rękach, ale po kilku zamknięciach produktu, zaczęła mi się kruszyć góra opakowania, może zbyt mocno zakręcam...=)

Lata młodości :)

Pierwszy eyeliner jaki miałam w swoim życiu. Dobrze go wspominam. Eyeliner posiada cieniutki pędzelek więc maluje bardzo precyzyjne kreski. Ładny głęboki odcień czerni. Przeciętna trwałość, ale jak na tą cenę jest dobrze. Dobry dla młodych dziewczyn rozpoczynających przygodę z makijażem. Teraz zdecydowanie wolę sztywne pędzelki lub eyelinery w formie flamastra.

Spoko

Mam w wersji brązowej, kupiłam przypadkiem bo brakowało mi do puli promocyjnej w Rossmannie ;) Bardzo fajny kolor- jestem ruda, nie widać u mnie pieg ale mam pieprzyki i ładnie się komponuję do kolorytu twarzy. Łatwa aplikacja, utrzymuje się cały dzień, łatwo się zmywa, nie uczula, nie podrażnia (a mam mega wrażliwe oczy), cena dla skąpców (kupiłam za ok.5-6 zł), minus, że odrobinkę wysycha w opakowaniu i napisy na opakowaniu całkowicie się starły. Nie wiem czy kupię następny bo ten zdaje się nie kończyć. Za takie drobne warto kupić.

Taki sobie

Posiadam ten produkt w czarnym kolorze. Ciężki w aplikacji, jaskółka często się zmazuje, nie kryje przy pierwszej warstwie, a nakładając następną warstwę potrafi ściągnąć poprzednią. Plusem jest cena i dostępność, ale można znaleźć lepszy produkt w podobnej cenie

bardzo dobry eyeliner :)

Posiadam ten eyeliner w kolorze brązowym, idealnym do codziennego makijażu.
Produkt ma precyzyjny pędzelek, którym bardzo łatwo narysować cieniutką kreskę. Potrzeba dwóch warstw żeby uzyskać pełne krycie. Kreska utrzymuje się cały dzień w idealnym stanie, nie rozmazuje się ani nie kruszy mimo tego że moje oczy bardzo często łzawią. Opakowanie jest małe i poręczne. Konsystencja eyelinera jest dość rzadka, więc osobom początkującym aplikacja może sprawiać małe problemy.

Bardzo fajne

Mam odcień granatowy i mile mnie zaskoczył. Co prawda aplikator jest bardzo mały, ale przy odrobinie wprawy można się nim wygodnie posługiwać. Produkt jest trwały, nie kruszy mi się na powiekach, a patrząc na cenę trochę się tego obawiałam. Dodatkowym plusem jest to, że zastyga na mat. Lubię w nim też to, że w różnym świetle inaczej prezentuje się na oczach i w słoneczne dni ma naprawdę bardzo intensywny kolor.