Sunshade Minerals, Pędzel do podkładu mineralnego 'Flat Top'

Sunshade Minerals, Pędzel do podkładu mineralnego 'Flat Top'

Pędzel do nakładania podkładu mineralnego z płasko ściętym końcem, pomocny również przy aplikacji pudru sypkiego lub prasowanego, bronzera oraz różu. Nadaje twarzy pełne krycie bez smug. Pędzel wykonany z syntetycznego włosia, Rączka pędzla wykonana z bambusa.

do różu, do podkładu, do pudru, do pudru brązującego
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Osobiście preferuję nakładanie podkładu gąbeczką ale, że znalazł się ten gagatek w zestawie postanowiłam spróbować.
Pędzel jest mocno zbity, włosie ma sztuczne ale jest miękki i delikatny. Ładnie rozprowadza podkład na twarzy nie robiąc smug. Nie chłonie dużo produktu.
Trzonek jest krótki, ale wygodnie się nim pracuje, bardzo dobrze leży w dłoni.
Wykonanie i trwałość bardzo dobra. Pędzel posiadam ponad trzy lata i pomimo częstego mycia nic się z nim nie dzieje. Włosie się nie odkleja, jedynie napisy trochę się starły.
Cena jak dla mnie bardzo dobra jak za ten produkt. Wart jest przetestowania.
Polecam:)

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Bardzo dobry pędzel także do podkładów płynnych

Pędzel kupiłam na Allegro jakieś rok temu albo i dłużej po tym jak przeszukałam wszystkiego rodzaju sklepy kosmetyczne w swoim mieście i żadna nie miała w ofercie krótkiego flat topu został tylko internet i zakupy w ciemno ;) a one czasem bywają bardzo udane.

Jeśli chodzi o samo wykonanie jest wygodny, precyzyjny, włosie miękkie,nie jest mocno zbity, nie wypadają włoski, nie zjada za dużo podkładu, bardzo dobrze rozprowadza podkład zarówno kryjący jak i nawilżający, nie tworząc smug ani zacieków, nie podrażnia nawet delikatnej skóry pod oczami, ja używam go głównie do podkładów płynnych, sprawdził się przy Revlon CS, Loreal TM,Bourjois czy Bell Jelly oraz Bell Nude&Moist.
Nie zawiódł także przy aplikacji pudru mineralnego Loreal True Match, do tego mały zgrabny i idealny na wyjazdy bo zabiera mniej miejsca w kosmetyczce, także dla mnie jest to bardzo udany produkt.

Godny polecenia

Pędzel sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Mam go już dwa lata i nadal nie gubi włosia, chociaż myję go jak mi się przypomni i czymkolwiek ;)
Jest mały, bardzo poręczny i gęsty - świetnie rozprowadza podkład mineralny zarówno na sucho, jak i na mokro. Pamiętam, jak mnie zachwycił miękkością jak tylko do mnie przyszedł (zamawiałam z allegro, nie wiem, czy gdziekolwiek indziej jest dostępny).
Generalnie dobry produkt w dobrej cenie - ja go bardzo polubiłam i szczerze polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata

Tani i bardzo dobry pędzel do minerałów

Pędzel jest świetny. Używam go do minerałów, mam do porównania pędzel z Zoevy i, mimo że jakoś wykonania jest nieco gorsza (gdzieś musi być ta różnica w cenie), to oba są równie dobre. Pod względem nakładania, mycia, miękkości włosia oba tak samo mi się podobają. Jedynym minusem jest dla mnie mała rączka, zdecydowanie wolę te z Zoevy - według mnie mają najlepszą długość.

Porządniaczek

długo szukałam tego pędzelka, kupiłam całą serie czyli 3 sztuki, spełniaja swoja rolę w 100%

ale jesli mowa o tym:
idealny do minerałów
równiez doskonały do płynnych podkładów/ bb
dokłaadnie rozporowadza kosmetyk
nie gubi włosia
mięciutki
nie robi smug
Minusy:
BRAK

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1, cały zestaw3

Po co mi droższy?

Używam tego flat topa od miesiąca.
Bardzo lubię pędzle z Sunshade Minerals, używam tylko i wyłącznie ich. Do codziennego makijażu, który sama nimi sobie wykonuję wystarczają. A zwłaszcza ten:)
Wczesniej nakładałam minerały z AM pędzlem do pudru albo kabuki z Yves Rocher. Niestety ten drugi podrażaniał moją buzię, kłuł i drapał. Postanowiłam zamówić ten flat top i nie żałuję.

Jest mięciuteńki, nie drażni moich wrażliwych policzków, podkład nakłada sprawnie, bez smug i problemów niezależnie czy na mokro, czy na sucho. Współczuję dziewczynom, którym wypada z niego włosie, musiały trafić na wadliwe egzemplarze, bo z moim nie dzieje się nic, a pielęgnuję go w kratkę, raz mydłem, raz szaponem, raz płynem micelarnym, a do tego co drugi dzień traktuję go płynem odkarzającym i wszystko znosi bardzo dobrze. Schnie bardzo szybko, śpi w szklanym pojemniku z innymi pędzlami ;)

Spisuje się świetnie, makijaż stał się dokładniejszy, mniej widoczny, a krycie podkładu zwiększone, dobrze wtarty minerał jest naprawdę niewidoczny, a na twarzy nie ma prawa zrobić się "ciastko".

Polecam wszystkim.

Ilość zużytych opakowań: jednej ;]

Chciałam, abyś był najlepszy

Pędzel kupiłam na allegro jak zapewne większość z nas. Byłam bardzo pozytywnie nastawiona do niego. Kiedy w końcu przyszła paczka, poczułam lekkie rozczarowanie zbiciem jego włosia. Jest ono średnio zbite, a same włoski bardzo miękkie. Po kilku próbach bardzo się polubiliśmy i nie przeszkadzała mi jego gęstość. Pędzel jest porządnie wykonany, skuwka się nie luzuje, a drewniana rączka prezentuje się bardzo stylowo i jest trwała. Pędzel dobrze rozprowadza minerały, jednak jedynie na sucho. Na mokro robi smugi. Przez to, iż jest miękki, łatwo utrzymać go w czystości i szybko schnie.

Niestety ma jeden, ale za to duży minus:
Przeokropnie wypada z niego włosie! Przy każdej aplikacji podkładu, przy każdym myciu wychodzą z niego włosy. Nie wynika to z ze złej pielęgnacji, gdyż od razu po zakupie wychodziły z niego włosy. Może ja mam wadliwy egzemplarz.

Ilość zużytych opakowań: 1, jeszcze mi z niego nie wypadło całe włosie :)

Bardzo go lubię

Kupiłam go w zestawie z trzema pędzlami na allegro.
Wszystkie trzy doskonale się sprawdzają szczególnie ten
malutki ścięty na okrągło świetnie nadaję się do konturowania. Wracając do oceny tego pędzla włosie jest
miękkie, idealnie gęste i idealnie nakłada się podkłady mocno
kremowe, jak i te bardziej wodniste. Doskonały również
do pudru, a nawet do różu. Włosie nie drapie i do dzisiejszego dnia się nie odkształciło mimo częstego mycia.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwszy pędzel w użyciu

Świetny pędzel w dobrej cenie

Kupiłam go w zestawie trzech pędzli (z kabuki i kabuki baby).
Skusiła mnie niska cena, dobre opinie i solidny wygląd. Nie zawiodłam się.
Pędzel jest świetny. Sprawdza się zarówno przy fluidach, jak i podkładach mineralnych. Jest zbity, przez co przy myciu trzeba mu poświęcić trochę czasu, ale wysycha przez noc i nie wypadł mu żaden włos.
Włosie jest mięciutkie, a średnica pędzla optymalna. Wad nie zauważyłam, mimo że używam go regularnie od wakacji.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Świetny pędzel

Pędzel dostałam w prezencie, służy mi już 2 lata i jestem z niego bardzo zadowolona. Idealnie nadaje się moim zdaniem do pudru sypkiego - rozprowadza go na twarzy idealnie, puder nie pyli wszędzie dookoła. Dobrze sprawdza się też przy nakładaniu różu, niedługo też zamierzam do także wykorzystać do nakładania bronzera.
Nie nadaje się moim zdaniem do pudru w kamieniu - próbowałam w różnymi pudrami i bardzo trudno było nanieść kosmetyk na pędzel. Nie biorę jednak tego pod uwagę w ocenie, ponieważ ten właśnie pędzel nie jest do tego przeznaczony.
Wykonany z bardzo miękkiego włosia, bo wpływa pozytywnie na komfort aplikacji pudru. Po umyciu włosie nic a nic się nie deformuje i wraca po wyschnięciu do pierwotnego wyglądu, w czasie używania nie wypadł mi też z niego ani jeden włosek, także posłuży mi na pewno jeszcze długo :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwszy :)

Miecioszek :)

Uzywam tylko do podkladow mineralnych.
( Nigdy w zyciu nie wroce do drogeryjnych klajstrow )

Spodziewalam sie, ze jest mieciutki, ale nie az tak!!! Jak aksamitem po twarzy :)

:) wspaniale rozprowadza mineralki
:) swietnie sie dopiera nawet zwyklym mydelkiem i ciepla woda
:) tani
:) wygodna raczka
:) napis sie nie sciera ( ale tez przejechalam lakierem bezbarwnym )
:) o dziwo dociera w kazdy zakamarek twarzy ( chyba przez to elastyczne wlosie )
:) nie "rozczapierza sie" wyciskam w papierowy recznik i klade na reczniczku i na parapet
:) szybko mi schnie ok 5 godzin
:) nie gubi wlosow

:( nie ma!!!

Używam tego produktu od: 3 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i mysle ze drugi nie bedzie potrzebny

Najlepszy!

Pędzle mają dla mnie same plusy:
+cena, ja kupiłam swoje 3 pędzelki w zestawie za ok 40zł(+przesyłka)
+są mięciutkie, przyjemne
+dobrze rozprowadza podkład, mimo, że używam tradycyjnego z MF, a nie minerałów
+nie traci włosia, a myty jest co 2 dzień lub codziennie
+szybko schną
+nie odkształcają się po pobycie w kosmetyczce w czasie podróży

Minusów nie zauważyłam.

Mam nadzieję, że będą służyły mi długie lata i nie będę musiała kupować nowych ;)