Luksja, Blueberry Muffin, Bath Foam (Płyn do kąpieli)

Luksja, Blueberry Muffin, Bath Foam (Płyn do kąpieli)

Pojemność 1 000 ml

Otul się kremową pianą i rozkoszuj zapachem płynu do kąpieli Luksja Blueberry Muffin Bath Foam. Apetyczny aromat świeżo upieczonego ciasta biszkoptowego i soczystych jagód to przepyszna kombinacja na każdą porę dnia.

normalna
płyny do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające
zapachowa
w płynie

Yummy!

Płyn ma obecnie nową szatę graficzną - czy korzystniejszą? Sama nie wiem, tło jest obecnie jasne, a na etykiecie wizualizacja faktycznie wyglądających smakowicie babeczek.
Na ten moment jestem na finiszu drugiej butli (900 ml). Rzadko kiedy kupuję ten sam płyn drugi raz z rzędu, ale w tym zapachu zakochałam się natychmiast po otwarciu opakowania. Wiem, że będzie stałym gościem w mojej łazience.
Płyn do kąpieli kupuję dla zapachu i dla piany - żadne nowomodne soli i kule nie zastąpią starej dobrej pianki wytworzonej przez płyn. Oba warunki ten produkt spełnia, pieni się niesamowicie, a zapach na początku bardzo intensywny, z czasem przygasa, dzięki czemu nie monopolizuje moich zmysłów - zarówno ciało, jak i głowa mają szansę na faktyczny kąpielowy relaks.

Jagodowy

Cudny płyn do kąpieli. Bardzo wydajny. Wystarczy naprawdę niewiele kropel dodanych do kąpieli, aby pojawiła się gęsta piana. Bardzo zwracam uwagę na to jak kosmetyki pachną. Tutaj się nie zawiodłam Zapach jest przepiękny! Jagodowy, przypominający lekko ciasto, dla mnie super! Płyn ten jest nieodłącznym elementem mojej kąpiel, naprawdę mnie relaksuje nawet po ciężkim dniu. :)

Jest okej!

Dawno temu… w biedronce bo tam go właśnie zakupiłam :) produkt posiadał naprawdę piękny, wyjątkowy jagodowy zapach. Był bardzo, bardzo wydajny, mega gęsty i jego odrobina wystarczyła aby umilić sobie wieczór po całym dniu! Dodatkowo ta ogromna pojemność, która kosztowała grosze! Jak dla mnie na plus ????????

Jezu kocham.<3

Płynu używam już od 4 lat. Pachnie mi on jagodowym ciastem. Kocham się kąpać w nim. Jest słodki idealny relaksujący. Polecam z nim brać kąpiel. ;) Żaden płyn go nie zastąpi. Relaksuje mnie tak mocno. Kocham go i codziennie się w nim kąpie. A najbardziej polecam w piątek-Niedziele bo bardzo mocno relaksuje. Zużyłam już dużo opakowań. Płyn kupuje w sklepie a jak go nie ma to kupuje go w internecie. Polecam jeśli ktoś lubi słodkie szampony i lubi się kąpać. :)

Jagodowa przyjemność

Dlaczego kupiłam produkt , dlatego , że uwielbiam jagody , uwielbiam zapach jagodowego ciasta , jogurty , ( z resztą wszystkiego co z jagodą związane ) . Muszę napisać , że się nie rozczarowałam ! Piękny zapach , wręcz cudowny ! Wlewając płyn robi się piana . Naprawdę polecam .

Słodka kąpiel

Płyn ma piękny jagodowy zapach, jest bardzo wydajny, gęsty i bez problemu rozprowadza się po skórze. Idealny dla całej rodziny, cena również jest bardzo atrakcyjna.

Niezwykle wydajne

Uwielbiam słodkości, nic więc dziwnego, że skusiła mnie fioletowa butelka ze wspaniale pachnącą babeczką z jagodami. Na szczęście nie jest kaloryczna, a daje również mnóstwo przyjemności. Kąpiel w delikatnie fioletowej wodzie z aromatyczną pianką to sama przyjemność. Jeśli dodamy do tego urocze opakowanie i atrakcyjną cenę, to mamy świetny sposób na relaks po ciężkim dniu.

ZALETY:
Zapach
Cena
Wydajność

WADY:
Piana mogłaby być bardziej gęsta

Apetycznie pachnąca kąpiel

Płyn Blueberry Muffin ma bardzo apetyczny zapach, aż zjadłoby się taką słodziutką jagodziankę…
Płyn świetnie spełnia swoja rolę, znakomicie się pieni, a kąpiel w takiej pachnącej pianie jest dla mnie bardzo odprężająca!
Płyn nie spowodował wysuszenia skóry i jej nie podrażnił. Znajduje się w dużej butli, jest wydajny i można go kupić w przystępnej cenie.

Świetny płyn

Płyn w wygodnej butelce oraz przystępnej cenie. Płyn świetnie łączy się z wodą tworząc dużą ilość piany. Płyn charakteryzuje się bardzo przyjemnym i słodkim zapachem. Kąpiel z dodatkiem płynu działa odprężającą i na pewno przynosi ulgę po ciężkim dniu. Płyn nie podrażnia i nie wysusza skóry. Produkt wydajny.

Plyn ma super konsystencje, pachnie pięknie, cena jest ok. Pieni się super, nadaje mega klimat w łazience. Jest super, opakowanie jest praktyczne w użyciu oraz pięknie wygląda

Zapach

Luksja, Blueberry Muffin, płyn do kąpieli. Duża butelka, ładna szata graficzna no i te muffiny przykuły moją uwagę podczas spożywczych zakupów w biedronce. Akurat miałam końcówkę poprzedniego płynu, więc z przyjemnością wrzuciłam go do koszyka. Dodatkowo fajna cena, bo jak za taką butlę 1000ml zapłaciłam 10zł. Pierwsze wrażenie: przyjemny, słodki zapach idealny dla fanów słodkości, nie jest duszący i przesadny. Jednakże nie utrzymuje się jakoś bardzo długo na skórze. Mimo wszystko sama kąpiel jest bardzo relaksująca. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Nie wysusza skóry. Konsystencja typowa dla takich płynów, kolor fioletowy, ale nie brudzi wanny. Fajny produkt.

Piękny zapach, jakbym się kapała wśród tych babeczek na samym początku

Konsystencja jest dosyć gęsta, fioletowa, ale bardzo szybko się łączy z wodą, tworząc efektowną ilość piany, która jest ze mną do samego końca kąpieli (około 1 h). Woda jest bardzo delikatnie zafarbiona na taki różowo - fioletowy kolor. Zapach początkowo mega intensywny, po czasie się ten zapach ulatnia, aż po kilkunastu minutach nie czuć go w ogóle, a szkoda, że tak szybko się ulatnia, bo zapach naprawdę apetycznie pachnie. Płyn nie wpływa negatywnie na naszą skórę, nie czuć aby była przesuszona, ale też nie wpływa na zwiększenie nawilżenia. Nie widziałam też aby w jakiś sposób podrażniła moją skórę.
Produkt jest zamknięty w dużej, poręcznej butelce, której zawartość starcza na długi czas, kilku miesięcy.
Czy polecam ? Tak, bo jest to świetny umilacz podczas kąpieli, wpływa relaksująco. Jedynie co to ten zapach mógłby się dłużej utrzymywać, ale tak to jest super produkt, godny polecenia, za nie wielkie pieniądze.