Wibo, Nawilżająca pomadka do ust `Eliksir`

Wibo, Nawilżająca pomadka do ust `Eliksir`

Pojemność 4,2 ml

Pomadka:
- nie wysusza ust i dodatkowo sprawia, że stają się aksamitnie miękkie,
- trwalsza niż błyszczyk,
- najmodniejsze odcienie sezonu.
Nabłyszczająca formuła pomadki zapewnia ustom nawilżenie nadając im soczysty kolor. W kolekcji znajduje się 8 modnych i klasycznych odcieni – wystarczy wybrać jeden z nich dla siebie i czarować pięknym uśmiechem. W palecie kolorów znajdą się odcienie różu, brązu i czerwieni. Lekka konsystencja pozwala na łatwe rozprowadzenie się koloru tworząc ochronną powłokę na ustach by prezentowały się nie tylko pięknie ale i zdrowo.

Cena: ok. 9zł / 4,2g
/m/

TAK!!!

Uwielbiam ją! Idealna na codzień, bo można się pomalować nawet w biegu nie robiąc sobie krzywdy. Mam odcień 06.
+kremowa
+piękne kolory
+nie wysusza, nawet lekko nawilża
+cena
-opakowanie mogłoby być ładniejsze
-dostępność??? Od dłuższego czasu nie widzę jej w szafach Wibo. Czy to możliwe, że ją wycofali? Widziałam inne podobne pomadki w ich asortymencie, ale to nie to samo... :(

Świetna, lekka pomadka.

Takie pomadki właśnie lubię!
Jest lekka, łatwa w nakładaniu i wygląda efektownie.
Chętnie kupię więcej kolorów, ale zawsze jak jestem w Rossmannie to zastaję na półkach same resztki...

Póki co posiadam jeden kolor: 07 - jasny, cukierkowo-pudrowy róż.
Kolor jest świeży, matowy, ale posiada mokre, błyszczykowe wykończenie i na ustach wygląda bardzo lekko.

Konsystencja szminki jest dość miękka, śliska - bardzo łatwa i szybka w nakładaniu. Idealna pomadka na co dzień.
Nie jest to może całodniowa trwałość, ale dłuższy czas na ustach się utrzyma, poza tym 'poprawianie' jej nie wymaga dużej precyzji i można to zrobić łatwo i szybko.
'Zjada' się równo, nie wylewa się poza kontur ust i ma odrobinę działania nawilżającego.

Opakowanie - bardzo, ale to bardzo tandetne. Ale na szczęście nie to jest najważniejsze :)

Biorąc pod uwagę bardzo niską cenę ta pomadka jest prawdziwym hitem.
Mimo okropnego opakowania z przyjemnością wypróbuję więcej kolorów i oceniam na zasłużone 5 gwiazdek.

Fajnie nawilża i piękny kolor

Kupiłam szminkę lekko brązową, tak ładnego koloru na ustach jeszcze nie miałam.
Plusy:
-ładnie nawilża
-u mnie trzymała się około 4 godziny
-piękny kolor
-bardzo tania
-dobrze się rozprowadza
-pozostawia usta gładkie
Minusy:
-bardzo łatwo sie łamią
-wycofali je niestety

Używam tego produktu od: 5 misięcy

To ma być hit?!

Kupiłam dawno temu zachęcona zachwytami i wszechobecnym szałem. Wybrałam dwa kolory: 05 i 08

Kolor 05:
Może o ton ciemniejszy od mojego naturalnego koloru ust. Nie wiem w sumie dlaczego go wybrałam, bo zdecydowanie wolę intensywne kolory: fuksje, śliwki i czerwienie, no ale skoro kupiłam to zużyć trzeba.
Z racji tego, że szminka na ustach była teoretycznie niewidoczna ( w praktyce podkreślała każde załamanie ust, każdą najdrobniejszą linię) to nie straszne mi było nierównomierne schodzenie i nie musiałam co chwila kontrolować jej stanu. Ogólnie komfortu psychicznego mi nie zaburzała.

Kolor 08:
Mimo intensywnej barwy z nią już tak kolorowo nie było. Jest to cieplutka czerwień, z dużą ilością pomarańczowych tonów. Kolor może i elegancki i kobiecy, ale nie dla każdego. Kobietki takie jak ja, o chłodnym typie urody, będą wyglądać w nim po prostu źle. Dodatkowo lekko podbija żółć zębów. Może być gorzej?

Patrząc na wygląd szminki na ustach, jej działanie i opakowanie odpowiadam: MOŻE!

Obie szminki:
:( nie nawilżają ust. Owszem, po nałożeniu nie ma uczucia dyskomfortu, jednak po kilku godzinach noszenia czułam przesuszenie ust, mimo iż zwykle nie mam z tym problemu
:( są słabo napigmentowane. Musimy przejechać kilka razy po ustach aby uzyskać wyraźny kolor
:( schodzą w ekspresowym tempie, nawet nie trzeba dużo mówić, o piciu czy jedzeniu nawet nie wspominam
:( podkreślają załamania ust
:( wylewają się poza kontur ust, wskazane jest użycie dobrej konturówki
:( szybko się łamią
:( zamknięte są w przeokropnym, tandetnym, zacinającym się opakowaniu. Oba mi popękały i rozpadły się na trzy części, chociaż obchodziłam się z nimi jak ze wszystkimi innymi moimi szminkami
:( śmierdzą tanimi pomadkami

Za kilka złotych więcej można mieć naprawdę porządną pomadkę.
NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: używałam rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

LUUUUBIĘ :)

Kupiłam na próbę kolor nr 5. Bardzo naturalny, podkreślający kolor ust.
Szminka łatwo się rozprowadza, nie wysusza ust. Ładnie pachnie. Jedynym ninusem jest to, że krótko zostaje na ustach. Ale za tą cenę i kolor - wybaczam :)

Używam tego produktu od: miesąca
Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opakowania

Moja ulubiona

Mam wiele szminek, choć rzadko kiedy którejkolwiek używam. Tej używam z przyjemnością. Chyba dlatego, że mocno nawilża. Szczególnie chętnie używam jej podczas przeziębienia (obcieram chusteczkami górną warstwą) lub zimą. Nie jest zbyt trwała, więc aplikację trzeba często powtarzać, jednak mimo to uważam jej użytkowanie za przyjemne.

Plusy:
- nawilża
- nie roluje się
- piękne kolory
- cena
- wydajność

Minusy:
- łamią się
- nie można ich nigdzie teraz dostać, czyżby je wycofali?

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania w trakcie

całkiem fajna

Całkiem fajnie wyglada na ustach, kolorki sa fajne nie wysusza ust i sie nie kleji ale jest krotkotrwala szybko schodzi z ust. Ale za ta cene nie wymagam zbyt wiele napewno warto wyprobowac na codzien do makijazu dziennego polecam

za miękka

Niesamowite kolory, bardzo naturalne i podkreślające każdy typ urody.
Niestety pomadka po kilku użyciach się złamała i rozpuściła... Używanie jej stało się wręcz niemożliwe. Szminka przebywała w torebce, podczas zimy, nie leżała w ciepłych miejscach, a po prostu popłynęła.
Delikatne nawilżenie, które szybko znika. Bardzo często zjadam pomadki, więc ciężko mi znaleźć coś trwałego. Ten produkt na pewno się do tego grona nie zalicza.

Zalety :

- piękne kolory
- opakowanie

Wady:

- łamie się
- roztopiła się
- brak trwałości
- krótkotrwałe nawilżenie
- gdy \'zjem\' substancje nawilżającą, na ustach pozostają brzydkie zmarszczki z pigmentu

Jeśli miałabym kupić ją ponownie, to tylko ze względu na cudne kolorki

Używam tego produktu od: jedno opakowanie około 2 tygodni - zużyte w całości
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie, nie wiem czy chcę zakupić więcej

Całkiem ok

Jak za takie śmieszne pieniądze to pomadka bardzo przyzwoita. Dobra konsystencja, jednak trzeba uważać bo pomadka ma tendencję do łamania się. Kolor ładny, dobrze się pomadka nakłada. Trwałość średnia. Opakowanie trochę badziewne ale za taką cenę nie ma co się spodziewać niewiadomo czego. Przyzwoita pomadka za gorsze.

Super :)

Cóż tu dużo pisać? Kiedyś miałam eliksir w numerze 5. Pomadka mi się złamała i zepsuł mi się ten "suwak", więc w promocji 1+1 w Rossmannie zakupiłam tą o to pomadkę w kolorze 5.

Kiedyś lubiłam błyszczyki. Jednak lubię mieć rozpuszczone włosy, a co za tym idzie włosy się przyklejały do ust, nie dość, że wyglądało to okropnie, że ciągle musiałam je "odrywać" z ust, to błyszczyk schodził i pozostawał na włosach. Pomadek matowych jakoś specjalnie nie lubię. Może dlatego, że podkład mam matujący wolę bardziej nawilżające i błyszczykowe pomadki. Prezentuje się bardzo dobrze, delikatnie błyszczy. (? nie wiem, czy "błyszczenie" to dobre słowo, wydaje się za mocne, może lepsze byłoby "mieni" Kolor jest dla mnie wręcz idealny. Jest trochę ciemniejszy niż moje "nagie" usta. Pięknie je podkreśla. Używam żółtawego podkładu, bo mam zaczerwienienia po trądziku do zakrycia i razem z matującym, żółtawym podkładem prezentuje się bardzo ładnie. Jest to idealna dzienna pomadka. Tania. Dodatkowo WIBO nie testuje na zwierzętach, więc ogromny plus. Usta są delikatnie nawilżane, ale dla mnie to normalne, że trzeba użyć balsamów do ust, by je nawilżyć. Pomadka kolorowa nie zastąpi pomadki wazelinowej/balsamu do ust.

To były plusy. Teraz minusy. Pomadka mogłaby być trochę trwalsza, ale jak za tą cenę to i tak radzi sobie bardzo dobrze. I większy minus to to, że mam wrażenie, że też się szybko złamie, jak eliksir, bo nie wygląda na solidnie zbitą. Podsumowując, polecam!

EDIT: zapomniałabym o pięknym zapachu! :)

Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

Nie rozumiem zachwytów

Skuszona waszymi opiniami kupiłam pomadkę jakoś latem. Niestety, całkowicie nie rozumiem zachwytów nad nią...

Wibo dało mi się poznać jako producent niedrogich kosmetyków, które dobrze wyglądają tylko na półce w sklepie. Ta pomadka dołącza do grona innych bubli i sprawiła, że nieprędko kupię coś tej marki. Dlaczego?

+ Kolory pomadek są intensywne, lekko błyszczące,
- ale tym kolorem na ustach się długo nie nacieszyłam. BEZNADZIEJNA TRWAŁOŚĆ! Nie spodziewałam się idealnego krycia ani wielogodzinnej trwałości, ale miałam dość śladów pomadki na kubkach i filiżankach. Produkt ściera się od wszystkiego, mówienia, jedzenia, picia, oddychania. Po prostu znika.

+ Nie wysusza ust,
- ale od nawilżania ust mam inne produkty. W rezultacie używam tej pomadki sporadycznie, jak jestem w domu i nie chce mi się szukać pomadki ochronnej, a usta mam suche.

+ Jest tania,
- ale jak na produkt, który nie spełnia swojej roli i nie nadaje się do noszenia poza domem to i tak kosztuje za dużo!

+ Jest łatwo dostępna,
- ale zupełnie nieprzydatna (j.w.)

Ponadto:
- zapach: pomadka pachnie jak najtańszy produkt tego typu, nie podoba mi się, jest mocno chemiczny
- opakowanie: napisy szybko się ścierają, a plastiki trzeszczą

Zdecydowanie nie polecam i żegnam się z całą marką WIBO na dłuuuuugo.

DiT - Dobre i Tanie

Posiadam kolor 05 (nude) i 07 ( różowa). Kolory obu nie są krzykliwe. Nadają się do pracy i na co dzień. Na wieczór użyłabym czegoś bardziej wyrazistego. Pomadka wygląda na ustach świeżo i błyszcząco. Trwałość jest zadowalająca, jednak po jedzeniu czy piciu pomadka znika. Opakowanie nie zachwyca, ale za tę cenę można się "przemęczyć " ;) Ogólna ocena 4 :)