Delia, Coral Prosilk, Lakier do paznokci

Delia, Coral Prosilk, Lakier do paznokci

Supertrwała, ochronna emalia do paznokci. Dzięki zawartości PROSILK - kompleksu aktywnych składników wzbogaconycho proteiny jedwabiu, emalia doskonale nawilża i pielęgnuje paznokcie, chroniąc je przed promieniowaniem UV.

Cena: 7zł / 10ml
/s/

Bardzo dobre za niewielkie pieniądze!

Kupiłam dwie buteleczki kilka miesięcy temu i już w zasadzie mogę je wyrzucić - to jedne z niewielu kolorów, które zużyłam w całości!! :P

Oceniam kolory 11 (nude) i 145 (kobalt)
+ świetne krycie
+ dobre schnięcie
+ nie odpryskują
+ do 4 dni mają się świetnie

- nude mocno smużył
- dostępność (wypatrzyłam je tylko w małych sklepach kosmetycznych)

Pierwszy raz od dawna byłam zakochana w odcieniu nude, ot, niby taki najzwyklejszy kolor, niegodzien większych zachwytów. A tu? Niespodzianka! 11 to piękny beżowy kolor w delikatnym różowym odcieniu, a nie jak to zazwyczaj bywa w szarej tonacji, przy której moje dłonie nabierały raczej trupiego wyglądu. Do tego Coral prosilk oferuje świetne krycie, dwie warstwy i żadnych prześwitów - cudo. Uwielbiam ten kolor, uważam że Delia świetnie się tu spisała!
Kobalt to śliczny intensywny odcień, nie smużył, pięknie się prezentował. Również skradł moje serce.

Nie wiem czy można jeszcze gdzieś zakupić te lakiery, ponieważ dawno ich nie widziałam, ale jeśli tylko je wypatrzę z całą pewnością kupie kilka buteleczek. Za śmiesznie niską cenę otrzymujemy naprawdę zacny produkt.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Uwielbiam!

Mam jeden lakier o numerze 146 - jasny błękit.
Upolowałam go kiedyś na promocji w Super-Pharmie za grosze, nie spodziewałam się niczego specjalnego.
A lakier jest cudowny!
Na moich paznokciach mało co dobrze wygląda i długo się trzyma. Ten lakier doskonale spełnia swoje zadanie, trzyma się czasem i nawet do tygodnia, z topcoatem dłużej. Kolor wygląda przepięknie, delikatny perłowy połysk dodaje mu uroku. W nakładaniu problemów brak, pędzelek dla mnie jest idealny.
Szkoda, że nie można go już nigdzie dostać. I w sumie dlatego daję pół gwiazdki mniej.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Mało wytrzymały, a taki piękny

Miałam dwa kolory tych lakierów - nude 11 i intensywny czerwony 209.
Oba pięknie się prezentowały, nawet po nałożeniu dwóch warstw.
Schody zaczynały się przy schnięciu i odpryskiwaniu.

Plusy
+ intensywne kolory
+ wystarczą dwie warstwy by kolor był ładny
+ cena

Minusy
- długo schnie
- wytrzymuje dwa dni, strasznie odpryskuje

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Boski

Doskonałe lakiery. Choć dla uzyskania lepszego efektu trzeba pomalować paznokcie kilka razy. Posiadam trzy odcienie: 210 - jestem w nim zakochana, pięknie koralowa czerwień idealny na ciepłe miesiące , pasuje do wszystkiego! :) Drugi odcień to 33 - dosyć intensywny róż, również bardzo ladny ale nie jest moim ulubiencem. Ostatni to nr 26 nieco bledszy odcień różu, stonowany. Ja kupuję je w Outlecie kosmetycznym.

+ cena + wydajność + schnięcie

Kolor tak, trwałość nie

Lakier dostałam. Kolor jest nieziemski, cudownie błyszczy nawet bez topa. ALE na paznokciach utrzymuje się dwa dni, potem odchodzi całymi płatami - nie kruszy się, po prostu "odkleja się" od płytki paznokcia. Jest tani, więc jeżeli zależy nam na konkretnym, ładnym kolorze na jeden wieczór - jak najbardziej tak, ale do noszenia codziennie - bez szans.

Ilość zużytych opakowań: Użyty kilka razy

warto spróbować

kupiłam sobie 3 lakiery z tej firmy w promocji w Super Pharm za 2.80 zł (!), jestem bardzo zadowolona i załuję, że nie kupilam więcej ;)

mają bardzo ładny połysk,
w miare szybko sną
mimo ze nakładam dużo warstw to nie robią mi sie odciski
wg mnie są o wiele lepsze niż np. z Golden Rose a cena podobna

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: kupiłam 3 lakiery, wypróbowałam na paznokciu wszystkie, nie mam zastrzezen do zadnego

całkiem dobry lakier

Kupiłam ten lakier w kolorze jasnym, cielistym. Używam go jako podkładu do innych kolorowych lakierów albo samodzielnie, wtedy efekt jest naturalny.
Bardzo go lubię, jest całkiem trwały, ładnie się rozprowadza i chyba nawet trochę odżywia paznokcie.
Ja kupiłam go za 5zł i myślę, że jest wart swojej ceny.

bardzo dobry

Posiadam obecnie dwa ciemne fiolety oraz biel i kupię pewnie jeszcze kilka kolorów. Że fiolety dobrze kryją to nic dziwnego, ale biel naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła, bo jasne lakiery prawie zawsze są słabo napigmentowane, wymagają wielu warstw... - tutaj krycie po drugiej warstwie jest świetne, przy białych lakierach innych marek dawało to raczej półprzezroczysty mleczny frenczowaty efekt, często ze smugami, Delia daje piękny biały mat bez żadnych prześwitów czy perły, tylko delikatny połysk gładkiej płytki. Cudo! Po sukcesie z bielą zaczęły mnie kusić odcienie błękitne, miętowe i beżowe, po które pewnie niedługo się wybiorę ;)
Trwałość jak na taki tani lakier niesamowita! Można go spokojnie nosić parę ładnych dni mimo wykonywania wielu prac domowych i mojego "szczęścia" do uderzania dłońmi w różne rzeczy ;)
Do tej pory używałam głównie lakierów Sally Hansen i nadal są to moje ulubione, ale od kiedy spróbowałam tych z Delii mają u mnie miejsce tuż obok SH ;)
Minusami są tylko: słaba dostępność i skłonność do rozwarstwiania się w buteleczce (ale po dobrym wstrząśnięciu wraca do jednolitej konsystencji)
Szczerze polecam! Dobrze kryjący i trwały lakier za kilka zł, naprawdę warto spróbować.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: trzy

Dobry ale trudno dostepny

Lakier posiada proteiny jedwabiu. Dzięki czemu nawilża i chroni paznokieć przed promieniowaniem UV. Posiadam brązowy, perłowy kolor. Ładnie wygląda na paznokciu. Przeszkadza mi pędzelek, który jest jak dla mnie za mały. Główną wadą jest to, że lakier jest trudno dostępny. Niestety w mojej okolicy nie mogę go nigdzie kupić :(

Ilość zużytych opakowań: 1- 10 ml

Czemu nie?

Mam duże porównanie w lakierach do paznokci, mam ich sporą kolekcję od tych drogich po te tanie właśnie jak ten (kupiłam kilka kolorów w cenie od 5 do 2 zł).
Nie są to może lakiery które zastąpią wam marki typu Rimmel czy Astor, ale jak na lakier za 2 zł to jestem pod wrażeniem.
Mamy wielki wybór kolorów - od metalicznych po pastelowe :)
Nie mogę mówić o jego trwałości bo lakier zmywam co dwa dni zazwyczaj.
Czasami trzeba nałożyć dwie warstwy, ale to nie jest duży problem.
Jeżeli chodzi o wysychanie to jest różnie: jeden kolor wysycha szybko inny nie wysycha wcale - nie wiem od czego to zależy.
Ważne, że lakier jest dobrą alternatywą dla dziewczyn które nie mają wielkiego budżetu a chcą mieć ładne paznokcie.
Radzę jednak nakładać na bazę, bo znowu niektóre kolory odbarwiają.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka różnych kolorów

raczej słaby

Zalety:
-cena
-całkiem dobrze się rozprowadza
-bardzo ładne kolory - używałam 11.

Wady:
-minimum dwie warstwy
-szybko się odpryskuje, bo mi starcza na 1, góra 2 dni
-długo schnie
-po ok 6 miesiącach niezdatny do użytku, ponieważ gęstnieje

Ilość zużytych opakowań: kończę 2

Ładne lakiery, ale niedostępne

Mam nr 101, taki niebiesko-morski, bardzo ładny kolor.

+ dobrze się nakłada (mimo wąskiego pędzelka i wodnistej konsystencji)
+ ładne kolory, metaliczne
+ nie odpryskuje przez co najmniej tydzień (potem zmywam, bo mi się nudzi kolor)
+ bardzo wydajny
+ nieźle kryje, ale i tak na ogół używam 2 warstw
+ cena

Żałuję, że Delia jest tak niedostępna. W realu nie ma w ogóle (a mieszkam w Wawie). Kiedyś można było kupić te lakiery w Esentii, ale i Esentię zlikwidowano. Teraz w zasadzie są tylko na Allegro. A szkoda, bo to dobra marka i ma naprawdę dobre lakiery w przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w tej chwili jedno, kiedyś więcej