Rimmel, Salon Pro with Lycra (Lakier do paznokci z Lycrą)

Rimmel, Salon Pro with Lycra (Lakier do paznokci z Lycrą)

Najnowsza kolekcja lakierów do paznokci Rimmel Salon Pro z dodatkiem włókien Lycry to różnorodna paleta najmodniejszych odcieni, opracowanych wspólnie z Kate Moss. Efekt żelowego wykończenia zapewnia profesjonalny, długotrwały manicure o prawdziwie londyńskim charakterze.
Paleta lakierów zawiera 16 odcieni. 7 odcieni zostało stworzonych przy współpracy z Kate Moss.
Lakiery Salon Pro z Lycrą łączą w sobie wszystkie zalety profesjonalnego manicure:
- działanie bazy pod lakier,
- ochrona top coat,
- błyszczący kolor,
- żelowy efekt,
- jedna, łatwa aplikacja bez konieczności utwardzania.

Pozytywne zaskoczenie

Dorwałam około 5 lakierów na promocji w Rossmanie i jestem pozytywnie zaskoczona kilkoma kolorami. Kolor urban purple jest moim hitem! Szybko zasycha, wystarczy nawet 1 warstwa, chociaż ja używam 2 żeby pogłębić kolor i utrzymuje się długo.

trwały

Jestem pozytywnie zaskoczona tym lakierem. Na moich paznokciach wytrzymuje prawie cały tydzień, delikatnie tylko ściera się na końcówkach. Wygodny, choć szeroki pędzelek, duża butelka, wydajny produkt. Polecam.

Salon Pro

Trwały. Duży gruby pędzelek pokrywa praktycznie całą płytkę paznokcia.
Niektóre kolory kryją dopiero za drugim razem. Mam 10 kolorów i wszystkie fantastyczne. Faworyt to punk rock.
Polecam :)

Jestem na nie

Mam 3 lakiery z tej serii i tylko jeden jest w miarę (nr 702). Nie pasuje mi pędzelek, jest niewygodny, łatwo nim wyjść poza płytkę. Ponadto, lakiery te nie są zbyt trwałe (a moje paznokcie zazwyczaj długo trzymają lakier). Ogólnie nie polecam.

dobry lakier o pięknym połysku!

+ największym plusem jest wspaniały połysk jaki zostawia
+swietna konsystencja, nawet 1 warstwa równo pokrywa pofałdowaną płytkę paznokcia
+bardzo wydajny
+wygodny pędzelek

jesli chodzi o trwałośc tez daje radę, ale u mnie płytka jest tłusta, wiec nie ma bata, by nic nie odpryskiwało :P

Oceniam kolor Desire 393

Kolor przepiękny. Cena lakieru adekwatna do jakości. Wygodny szeroki pędzelek. Wystarczy jedna warstwa aby pokryć paznokieć bez smug. Mimo ciemnego koloru, łatwo zmywa się i nie odbarwia płytki jeśli zabezpieczymy ją podkładem. Sam lakier utrzymuje się w stanie bardzo dobrym ok. 3 dni, potem zależy w jakim stanie są paznokcie i co robimy. Warto zabezpieczyć lakier. Tak czy inaczej, nigdy nie liczyłabym, że lakier wytrzyma tydzień na paznokciach;) Jestem zadowolona i kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo przyjazny

Mam tylko jeden kolor z tej serii (703), więc nie wiem czy wszystkie odcienie są tej samej jakości; nie raz już się przekonałam, że ten sam teoretycznie lakier może się różnie zachowywać w zależności od wybranego odcienia.

Mój kolor jest piękny - 100% czerwieni w czerwieni, a na paznokciach daje gładką, błyszczącą taflę. Dwie warstwy wyglądają w sam raz - kolor jest równomierny i nasycony, a nie robi wrażenia nałożonego "grubo". Dzięki świetnemu pędzelkowi maluje nim się wygodnie, precyzyjnie i szybko. Lakier ten stosunkowo szybko też schnie - to jest niezaprzeczalny atut.

Oczywiście nie wytrzymuje 10 dni; trzebaby chyba te 10 dni leżeć bez ruchu na szpitalnym łóżku w stanie wegetatywnym, żeby jakikolwiek lakier przetrwał 10 dni w stanie możliwym do zaakcpetowania przez umiarkowanego estetę. Niemniej jednak jest to jeden z lakierów, które u mnie utrzymują się względnie długo, a potraktowany top coatem Golden Rose - koło 5 dni (w moim przypadku to dłuuugo).

Lubię go!

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Niewarty swojej ceny.

Szukałam jasnego różu, zdecydowałam się na ten zachęcona dobrymi opiniami. Niestety, kolor 227 okazał się porażką. Widać go dopiero po 3 warstwach, jednak krycie idealne też nie jest. Schnie bardzo, bardzo długo, jedyne co go uratowało to wysuszacz.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

rewelacja!

Jest to jeden z lepszych lakierów jakich używałam.

Mam 5 kolorów i z każdego jestem zadowolona.

+ długo wytrzymuje 3-5 dni
+ kolor
+ pędzelek ułatwia malowanie
+ konsystencja

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Kolory piękne, trwałość bez szału

Kupiłam sobie ten lakier na Sylwestra, bo dużo osób polecało tutaj lakiery Inglot i Rimmel. Zależało mi na trwałości, Inglota nie udało mi się wtedy zdobyć więc wybrałam ten ze względu na piękny kolor (trzeba przyznać, że paleta kolorów jest niesamowita!). Lakier odprysnął mi po piętnastu minutach :( nie stosuję utwardzacza, bo uważam, że i bez tego dobry lakier da radę. Niestety zawiodłam się.

Dziś kupiłam Inglota ;)

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: Raz używany

Wspaniały

Nic dodać nic ująć. Po prostu rewelacja.

Plusy
+ śliczna buteleczka
+ ładne kolory, ale mogłoby być ich nieco więcej :)
+ trwałość, u mnie wytrzymał niemal 5dni (a w między czasie miałam praktyki z murowania ścian - lakier nietknięty!), piątego dnia uszczerbił się na jednym paluszku
+ bardzo szybko schnie, maluję jedną rączke, drugą i juz chwilę potem nakładam drugą warstwę na pierwszą rąsie :)
+ ładnie się prezentuje
+ duży, wygodny pędzel

Minusy
- cena, ale ja znajduje go w sklepach za 10zł
- może mi się wydawać, ale chyba się troche \'\'rysuje\'\' po kilku dniach
- trochę mała różnorodność kolorków :(

Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Fajny!

Mam ten lakier w kolorze DESIRE, cudowny odcień - burgundowy, przepiękny!!

Plusy:
+ niezła trwałość;
+ duży pędzelek;
+ szybka aplikacja;
+ niesamowity efekt na paznokciach (wygląda jak hybryda już po jednej warstwie!!!);
+ ściera się głownie na końcówkach (czasem odpryskuje na wskazującym, ale to typowy problem przy każdym lakierze);
+ niesamowity kolor (idealny na jesień, taki nasycony, przepiękny, nie widziałam jeszcze tak pięknego koloru bordowego!!).

Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca