Sleek Make Up, Blush

Sleek Make Up, Blush

Wysokiej jakości róż w estetycznym opakowaniu. Róż długo utrzymuje się na policzkach, doskonale rozjaśnia i rozświetla twarz. Idealny do makijażu codziennego jak i wieczorowego.

Efekt
rozświetlające
prasowane

Mój ulubiony róż

Bardzo lubię ten produkt, dobrze się utrzymuje, nie robi plam, da się go łatwo rozetrzeć, nie waży się. Jedyna wada to to że, bardzo łatwo się kruszy.

bardzo dobry!

Różów nie używam za często i nie lubię też ich z oczywistych kolorach. Ten mam w odcieniu suede - lekko pomarańczowym <3 Kolor śliczny, pigmentacja, trwałość na plus, i mega dobre, wytrzymałe opakowanie :)

uwielbiam

Różu używam i tak bardzo okazjonalnie, ale ten jest super.
+ daje delikatny efekt
+ napigmentowany
+ można budować jego kolor
+ piękne matowe opakowanie
+ ładnie utrzymuje się na policzkach
+ nie robi plam
-/+ dostępny jedynie przez internet
- ciężko otworzyć opakowania, ale to już moja czepliwość ;)

Przepiękny :)

Uwielbiam ! Róż zamknięty jest w estetycznym czarnym pudełeczku z lusterkiem, można go swobodnie zabrać wszędzie. Posiadam odcień Rose Gold i kompletnie z nim przepadłam. Patrząc na wszystkie dostępne kolory naprawdę obawiałam się, że będzie zbyt intensywny na mojej jasnej skórze, ale wygląda równie dobrze jak na każdej innej :) Piękny róż połyskujący na złoto z malutkimi drobinkami pięknie rozświetlającymi cerę (bez żadnej przesady tyle ile powinno tych drobinek być, nie są też duże ) . Za tą cenę naprawdę świetna pigmentacja, trwałość również. Mogę szczerze polecić :)

dobry

Kolor Rose Gold 926
Zalety:
+ piękny, różowy kolor
+ jest niesamowicie napigmentowany
+ jest bardzo wydajny
+ utrzymuje się właściwie przez cały dzień

Wady:
- trzeba uważać, żeby nie przesadzić

Rose Gold 926

Wcześniej miałam z tej firmy róż w kolorze Pome coś-tam i taki koprowy. Rose gold kupiłam natomiast miesiąc temu razem z oryginalnym Narsem, żeby sprawdzić czy naprawdę jest taki podobny. I tak jest podobny, oprócz tego, że grubiej zmielony i dużo bardziej złoty. Ale w recenzji nie zamierzam go porównywać tego nie oceniam. Kolor jest piękny, chyba nawet ładniejszy od Narsa. Ale jakość skandaliczna. Nie wiem czy tylko ten kolor tak ma, czy te róże aż tak się zepsuły. Tamtych już nie mam niestety, żeby porównać, jakość nie była zabójcza, ale trochę się jednak na tych policzkach trzymały. Tego można nawalić kupę i po kilkudziesięciu minutach nie ma nic. Może trafiłam na jakiś wadliwy egzemplarz, a może to tylko ten kolor? Nie wiem... jakość skandaliczna. Opakowanie jak to w tych różach-koszmarne. Kolejny kiepski produkt tej firmy. Beznadziejna trwałość.

Mój idealny róż

Posiadam kolor Rose Gold 926 wzorowany na kultowym różu Nars Orgasm i jestem w nim totalnie zakochana!

Pięknie wygląda na twarzy, delikatnie opalizuje na złoto, przez co ładnie podkreśla opaleniznę. Jest mocno napigmentowany, a mimo wszystko ciężko zrobić sobie nim plamy. Aplikacja pędzlem jest bardzo łatwa, róż pięknie się rozciera. Utrzymuje się cały dzień bez poprawek. Cera wygląda na rozpromienioną i wypoczętą. Nie uczula mojej alergicznej i trądzikowej cery (a niestety inne róże potrafią powodować u mnie wysyp na policzkach). Opakowanie zgrabne i schludne, mieści całkiem sporą ilość produktu. Róż jest bardzo wydajny - używam go codziennie od ponad 3 miesięcy i w ogóle nie widać zużycia.
W sklepach internetowych można go kupić za ok. 23 zł.

Zdecydowanie polecam!

Polecam! :)

Posiadam odcień Pixie Pink, używam go już prawie od roku i to praktycznie codziennie, a nie widać na nim żadnych oznak użytkowania. Nie osypuje się, łatwo nim pracować. Jeśli chodzi o odcień, myślę że powinien on pasować każdej kobiecie. Zdecydowanie mój ulubieniec.
Jedynym minusem może być opakowanie. Poradzenie sobie z nim nie zawsze jest łatwe. ;)

Trwały róż do policzków

Zacznę od tego, że odcień który kupiłam jest bardzo mocny (pomegranate) trzeba uważać gdyz można sobie nim zrobic krzywdę.

Róż sam z sobie nie osypuje się za wiele, jest trwały i ma super kolorek - to że trzeba uważać żeby nie zrobić sobie nim krzywdy to już tyczy się wiekszości róży do policzków.

Cena nie jest najniższa, ale kupuję je zazwyczaj w promocji 3 za 2 więc wychodzi nie najgorzej:)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Kocham nad życie i nie oddam nikomu! :-)

Jedyne co mnie denerwuje to opakowanie. Na pozór jest ono małe, poręczne i sliczne jednak fankom dłuższych paznokci jak ja może nie podejść. Troche trzeba sie z nim siłowac, a w najgorszym wypadku otrzymamy złamany paznokieć.
Natomiast róż bardzo pozytywnie mnie do siebie przekonał wiec nawet to opakowanie nie jest w stanie przeszkodzić mojej miłości do niego :-)
posiadam kultowy odcien 926 Rose Gold. Piękny, różowo łososiowy kolor przełamany brzoskwiniowymi tonami. Do tego rozswietlajace drobinki. Czego chcieć więce? :-) skóra wygląda dzięki niemu świeżo i wydaje się być wypoczęta.

Gdyby nie fakt że przed chwilą czytając inne opinie zauważyłam, że niektórym nie pasuje zapach, sięgnęłam po swój róż, powachalam i z bardzo bliska rzeczywiscie pachnie troche jak perfumy babci, ale gdyby nie te opinie nie zorientowalabym sie o jakimkolwiek zapachu :-)

Używam tego produktu od: 8 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Fajny, ale nie dla początkujących

Napaliłam się straszliwie na odcień Rose Gold, zresztą bardzo popularny.
Swatche na ręce wychodziły przepiękne - różowy kolor z intensywną złotą poświatą.
Ale na policzku wcale tak pięknie nie było, przynajmniej na początku.

Gdy już po kilku próbach udało mi się go opanować, jestem zadowolona z efektu, kolor jest bardzo świeży i świernie się prezentuje na śniadej karnacji, dzięki tej złotej poświacie właśnie.

Minusy?
Dostępność - tylko przez Internet, albo będąc na wakacjach w UK ;)
Opakowanie - wkurzające na maksa, solidne nawet za bardzo - nie potrafię go otworzyć i siłuję się z nim z każdym razem gdy chcę go użyć. I może to mnie zniechęca i nie korzystam z niego tak często jakbym mogła/chciała.

Czy polecam? Raczej tak, ale na pewno nie jest to mój faworyt.

bardzo dobry

mam matowy róż sleeka-pixie pink,
wygląda w miarę naturalnie,
sleek zdecydowanie ma świeższe kolory od inglota, który jest nieco bury,

plusy:
+świeże kolory
+daje naturalny efekt
+jest łatwy w osłudze
+ma cudowne sleekowe opakowanie
+jest go naprawdę sporo w porównaniu z innymi różami

minusy:
-pyli tak jak inglot