Golden Rose, Rich Color Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Rich Color Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Średnia ocena: 3.64/5

Pojemność 10,5 ml

Nowa seria wysokiej jakości lakierów do paznokci. Wygodny, szeroki pędzelek umożliwia równomierne rozprowadzenie lakieru, nie pozostawiając smug. Już jedna warstwa zapewni idealne krycie i wysoki połysk. Długotrwała formuła gwarantuje trwałość lakieru, czyniąc go bardziej odpornym na odpryskiwanie i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Seria zawiera 35 najmodniejszych odcieni.

przedłużające trwałość lakieru
Efekt
metaliczne
lakiery do paznokci

Ulubieniec.

Moja ulubiona marka lakierów do paznokci. Ma dużo kolorów do wyboru w kilku seriach. Już po pierwszej warstwie wybrany kolor wygląda bardzo dobrze. Trwałość to 4-7 dni zależy co robie w domu, więc jak dla mnie odpowiednia. Należy tylko dobrze przygotować płytkę paznokcia przed malowaniem.

Szeroki, wygodny pędzelek. Niestety przy dwóch warstwach szybko odpryskuje.

Lakier zamknięty jest w szklanej buteleczce ze srebrną zakrętką. Ma pojemność 10 ml, przez co uważam, że cena jest adekwatna do pojemności. Lakier posiada bardzo wygodny, szeroki pędzelek. Z łatwością można nałożyć nim produkt na płytkę paznokcia. Lakier kryje już po jednej warstwie. Nie polecam nakładać dwóch, bo szybko odpryskuje. Kolor jest intensywny, dobrze napigmentowany.

Przyjemna odskocznia od hybrydy

Prosta buteleczka wydaje się być większa i cięższa niż standardowo, a to przez grubość szkła, zwieńczona srebrną, połyskującą zakrętką z szerokim pędzelkiem.
Proste napisy na froncie bez zbędnych haseł i nadmiaru informacji.
Pędzelek szeroki, spłaszczony, nie przypomina standardowych zebranych włosków w jednym punkcie rozszerzających się na podłożu w trakcie malowania.
Konsystencja idealna - ani płynna ani bardzo gęsta, szybko gładko aplikowała się nie zalewając skórek czy też przy obróceniu dla lepszego pokrycia powierzchni przy krawędziach bocznych płytki nic nie ściekało w kierunku skórek. Nie grudkował się ani nie rozwarstwiał.
Dwa machnięcia i paznokieć pomalowany.
Czas wysychania pierwszej cienkiej warstwy to dwie minuty, drugiej warstwy to około 6 minut - po tym czasie nie miałam już obaw o przypadkowe odgniecenie czy poderwanie i zebranie koloru.
Kolor rdzawo-karmelowy z mleczną domieszką nie dawał prześwitów, pod wpływem promieni słonecznych nie nabierał żółtawego wybarwienia.
Końcówki paznokci zaczynały się u mnie ścierać 6 dnia od nałożenia, wtedy zazwyczaj zmywałam go zwykłym zmywaczem na płatkach kosmetycznych - odprysków nie zaobserwowałam. Lakier schodził całkowicie bez zabaw patyczkami drewnianymi, wystarczyło mieć dobrze nasączony wacik.

dość ciekawy

kupiłam go bo zachęciłam się informacją innych o jego zaletach. Lakier ten nie tylko że posiadaj wygodny, szeroki pędzelek, i on wg mnie k umożliwia równomierne rozprowadzenie produktu. Dałam 2 warstwy i bardzo ładny połysk. Jestem nim zachwycona .

Lakier do paznokci Golden Rose

Kupiłam przez przypadek ten lakier bo był w promocji. Ku zaskoczeniu okazał sie trwały, ładnie wuglada na paznkciach i daje lekko błyszczace wykonczenie.Pozatym elegancka buteleczka , wydajny i dobra cena, polecam!

Po latach ponownie kupiłam Golden Rose, żeby sobie przypomnieć, że na moich paznokciach się nie sprawdza

Należę do grona osób, które w dalszym ciągu malują paznokcie tradycyjnymi lakierami.
Ciągle próbuję nowości, żeby znaleźć ten idealny, który będzie długo się utrzymywał na paznokciach bez odprysków, będzie błyszczał i szybko wysychał.
Jakoś tak spontanicznie kupiłam w lokalnej drogerii ten lakier i bardzo żałuję, bo zapomniałam, jak mocno nie lubię Golden Rose.

Po pierwsze- bez wysuszacza mi nie dosycha.
Po drugie- bez wysuszacza/nabłyszczacza jest matowy po krotkim czasie.

Po trzecie- mimo zastosowania preparatu nawierzchniowego, odpryski na końcówkach pojawiają się już na 2 dzień (nie pracuję dłońmi, nie moczę rąk).

Nie lubię go i nie wrócę, jest dużo więcej lepszych, tanich lakierów.

Bardzo fajna seria marki. Dostępnych jest dużo oryginalnych kolorów w tym takich hitów sezonu, co na duży plus.
Posiada szeroki pędzelek, który pozwala na szybkie i wygodne malowanie paznokci choć jest trochę sztywny więc może zostawiać smugi
Lakier dość szybko wysycha mimo że jest raczej gęsty co jest kolejnym
plusem. Jedna warstwa w zależności od koloru kryje płytkę paznokcia. Jaśniejsze kolory mogą potrzebować trzech warstw. Co do ciemnych na upartego starczy jedna, ale ja preferuję dwie cienkie warstwy zamiast jednej grubej.
Polecam przejrzeć kolekcje, jest spory wybór ładnych beży i ciemnych jesiennych kolorów.

badziewie

Bardzo ładne kolory na buteleczkach, na paznokciach należy nałożyć z 3 warstwy, by kolor przypominał ten z flakonu. Zostawia smugi i długo schnie. Co do trwałości jest tragiczna. Po kilku godzinach odchodzi z pazurków płatam, pomalowałam nim paznokcie „na jutro” jednak musialam je zmyć. Rimmel 60 sec uważam za bardziej wygodny w malowaniu i przede wszystkim trwalszy.

Dobrze wygląda ale tylko na gładkich paznokciach

Lakiery tej marki kupuje już od dłuższego czasu na wyspie Golden w mojej galerii .
Gama kolorystyczną przyciągająca wzrok.
Ładne opakowanie .
Szeroki pędzelek który ułatwia aplikwoanie .
Lakier o nasyconych kolorachbwystaczy jedna wartea by pokryć płytkę paznokcia.
Lakier wysycha dość szybko.
Jednak należy pamiętać aby wygładzić płytkę paznokcia bo Lakier wchodzi w załamania i podkreśla zadziory przez co nie wygląda to zbytnio perfekcyjnie.
Lakier ma ładny połysk.
Na paznokciach u tak wytrzymuje ok 3 -4dni bez odprysku .
Na stopach nawet do 2 tygodni.
Moim zdaniem są to lakier bardzo wydajne i naprawdę dobre jak za stosunkowo niska cenę.

Jeden z lepszych

Bardzo lubię ten lakier.
Posiada szeroki pędzelek, który pozwala na szybkie i wygodne malowanie paznokci.
Lakier szybko wysycha co jest wielkim plusem, nie trzeba czekać pół godziny, żeby móc wrócić do swoich obowiązków.
Już jedna warstwa pięknie kryje płytkę paznokcia.
Lakier jest dość gęstej konsystencji co ułatwia malowanie, lakier nie rozpływa się na boki.

Szeroki pędzelek.

Bardzo lubię ten lakier, kolor jest rewelacyjny, pędzelek jest grubszy, szeroki i dzięki temu szybko maluję paznokcie. Lakier bardzo szybko schnie i  rozprowadza się równomiernie. Lakier jest w szklanej buteleczce z srebrną nakrętką. Pojemność tego lakieru to 10 ml. Lakier ma dobrą gęstość, nie spływa z paznokci. Gdy maluję paznokcie wystarcza mi jedno przeciągnięcie paznokci lakierem aby uzyskać porządny kolor, jest wydajny. Lakier nie pozostawia smug ani prześwitów.

Bardzo fajny

Lakier na początku bardzo mi się spodobał. Szczególnie ze względu na pędzelek, który jest grubszy i dla mnie mega wygodny, bo szybko mogę pomalować płytę.
Lakier rozprowadza się równomiernie i wystarczy tylko jedno przejechanie pędzlem. Po jednym zanurzeniu pomalowałam na raz 4 paznokcie, bez uciążliwego zamaczania co chwila pędzla.
Lakier szybko schnie.